Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

báttyó02
#88072
õõ de kerlon amugy támadó poszton iylen jó? :|
mer nálam tkp posztra lenne még hely,de ott is egyenlõre még csak csereként..

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#88071
aha tottenham

elsõ évben 4.lettem,eladtam a fél csapatot....de elég keményen sikerült feltúrbózni

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fernando torres
#88070
Tottenham-mal vagy?

eleinte Kerlon gyenguska lesz,de 3-4 hónap alatt fel lehet tápolni majdhogynem Fred szintjére.

báttyó02
#88069
most éppen meccs megy,amugy jön ha minden igaz már csak a munkavállalási engedély kell
mondjuk eléggé morfondíroztam h milegyen mer jöhetett volna mascherano is,de végülis ugy döntöttem h davids jó még 1évre 😛

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fernando torres
#88068
leigazoltad?

báttyó02
#88067
hötöx

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fernando torres
#88066
mintahuzat

báttyó02
#88065
plz gyors választ
kerlon-t akarom megvenni,de 20millió euró alatt nem adják :|
20millát megér szerintetek? fog anynira jól teljesiteni? :|
egyszer ano már volt nálam de annyira nem emlékszem hogy hogy teljesitett

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ramox
#88064
És igen! 😄 Kicsit zavar hogy úgy tudtam 2-1re ynerni hogy 2 büntetõt kaptunk. De megvan, és a döntõig eldjutni se volt könnyû :\ 1. szezonomhoz kéepst elég jó eredmény, jó csapat az ajax 😊

Ramox
#88063
Oké. Ajax-Arsenal BL döntõ. Bajnokságot szerencsére már most megnyertem, kupához is ár csak egy döntõcske kell, ennél rosszabb soha ne legyen 😊

Ramox
#88062
Oké. Ajax-Arsenal BL döntõ. Bajnokságot szerencsére már most megnyertem, kupához is ár csak egy döntõcske kell, ennél rosszabb soha ne legyen 😊

Ramox
#88061
áz :\

Hegeace
#88060
nyárelejit csak gudjohnsen csak , thuram,zambrotti 😊 nem

Heló szia remélem hogy vagy

#88059
akkor elõdöntõ

Ramox
#88058
Bah. Ajaxal bl 4eddöntõben cselszkit kaptam, idegenben 1:0ra nyertem egy öngóllal, otthon remélem ugyanilyen mákom lesz :\ másik ágon Juve-Arsenal (1. szezonom ajaxal)

turpert
#88057
Ferencváros 6:2 Dinamo Tbiliszi (csak lestem)

Fradi volt!Fradi lesz! Még a földön ember lesz!

#88054
gondoltam.na játszok egy kicsit seria b-be COMO😛

olympus
#88053
egy 4-0 után örülök egy 1-1 nek😄

Divatcsapatok OLÉ!

#88052
jo a keret😊 arsenal ellen ma naon ment nekik😄 jol bekkeltek

olympus
#88051
Brown;braulio;Óscr;Barthez;Melhiot

Divatcsapatok OLÉ!

b4rc4
#88050
szép kis keret grat😉 (nemtudja belenyultal-e😊 )

olympus
#88049

Divatcsapatok OLÉ!

b4rc4
#88048
grat😊 update-t használsz?😊

Hegeace
#88047
szép gól. Rájöttem h Huntelaar a 2. Ibra a gémben (Torresel egyetemben 😛)

Heló szia remélem hogy vagy

Iceman89
#88046
Fred 10. gólját lõte végre 😊 így jár az akinek a kapusas kifut 😄DD

Iceman

Iceman89
#88045
nice!

Iceman

#88044
Huntelaar parade

franc0
#88043
hello

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Hegeace
#88042
Nincs mit mondanom:

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#88041
hi és grat all!! Fyrex,dobtam 1 voksot.

Fyrex
#88040
ha esetleg szeretnétek elkerülni h megszûnjön a hét képe és managere szavazás, akkor nem árt benézni az offtopikba, mert most eléggé úgy áll h én kiszállok ebbõl a dologból érdeklõdés hiányában...

Avanti Crociati!

fsgh
#88039
na itt van az elsõ skin átalakítsom😊 és sok ideig az utolsó mert kurva pepecselõ meló és nem is sikerült annyira...
1.
a paint miatt nem látszanak a számok..amúgy láthatóak😊
2.
nagyon flash az a sárga körvonal😄DD nem akartam ilyen görbére de amúgy így se rossz😄DD
3.

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

olympus
#88038
köcce😄

Divatcsapatok OLÉ!

jober
#88037
'boro:

A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.

olympus
#88036
Grat all!
ABoro mit nyert?😄 Middlesbrough?😄

Divatcsapatok OLÉ!

jober
#88035
év játékosai

World footballer of the year



A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.

Iceman89
#88034
hallode.... ki jutott el eddig legtovább??? 2024-25 az már elég szép 😊 már láttam kicsit többet is, de kiváncsi lennék hogy mi a rekord 😊

Iceman

jober
#88033
World player of the year



A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.

jober
#88032
2024-25, félidõ
KlubVB:

elõdöntõ



döntõ


A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.

Iceman89
#88031
de steretek Chelsea-t verni 😊 Ashley-t kiállították, de megmentette a csapatot egy veréstõl....

Iceman

Iceman89
#88030
grat! ez szép 😊

Iceman

#88029
wow!Grat.nem gyengus😛

jober
#88028
Én azt vettem észre, hogy akkor vált át automatikus eluatsításara, mikor egy fasziért több klubb tesz ajánlatot és idõspórolás miatt a respond gomb után a Reject all offers fület kipipálom.
Ha ezt többször is megteszem, akkor az adott fószer transfer status lapján a reject all offers fül is kipipul.
Egyértelmûen bug.

A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.

fsgh
#88027
váoo grat😊))

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Sysfox
#88026
Jó reggelt!

A Real ezen a meccsen sehol sem volt! Lefociztuk õket a pályáról! Összesítésben 1:0-val mentem tovább....

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

#88025
crackfixet keress hozzá

miki36
#88024
Hát hogy õszinte legyek én ott nem találtam...<#confused><#zavart2>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

soma22
#88023
faqban le van irva a megoldás

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

miki36
#88022
Éppen Péccsel tolom az 1. szezonban. A beállításoknál a pénznem euró és nincs autómata mentés. Erre ha egyszer rámegyek a folytatásra, akkor utána a játékos fizetése és ára is valami maláj pénzé változik.
2-szer háromszor el is menti egy nap az a hülye autómata mentés. Retkesül idegesít ez.
Hiába állítom vissza 4szer vagy akár 120szor, semmi. Help plíz!

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

miki36
#88021
Grat mindenkinek fõleg Selfischnek és Sysfoxnak!<#worship><#worship><#worship>
Jók vagytok nagyon!

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"