Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
õõ de kerlon amugy támadó poszton iylen jó? :|
mer nálam tkp posztra lenne még hely,de ott is egyenlõre még csak csereként..
mer nálam tkp posztra lenne még hely,de ott is egyenlõre még csak csereként..
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
aha tottenham
elsõ évben 4.lettem,eladtam a fél csapatot....de elég keményen sikerült feltúrbózni
elsõ évben 4.lettem,eladtam a fél csapatot....de elég keményen sikerült feltúrbózni
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Tottenham-mal vagy?
eleinte Kerlon gyenguska lesz,de 3-4 hónap alatt fel lehet tápolni majdhogynem Fred szintjére.
eleinte Kerlon gyenguska lesz,de 3-4 hónap alatt fel lehet tápolni majdhogynem Fred szintjére.
most éppen meccs megy,amugy jön ha minden igaz már csak a munkavállalási engedély kell
mondjuk eléggé morfondíroztam h milegyen mer jöhetett volna mascherano is,de végülis ugy döntöttem h davids jó még 1évre 😛
mondjuk eléggé morfondíroztam h milegyen mer jöhetett volna mascherano is,de végülis ugy döntöttem h davids jó még 1évre 😛
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
plz gyors választ
kerlon-t akarom megvenni,de 20millió euró alatt nem adják :|
20millát megér szerintetek? fog anynira jól teljesiteni? :|
egyszer ano már volt nálam de annyira nem emlékszem hogy hogy teljesitett
kerlon-t akarom megvenni,de 20millió euró alatt nem adják :|
20millát megér szerintetek? fog anynira jól teljesiteni? :|
egyszer ano már volt nálam de annyira nem emlékszem hogy hogy teljesitett
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
És igen! 😄 Kicsit zavar hogy úgy tudtam 2-1re ynerni hogy 2 büntetõt kaptunk. De megvan, és a döntõig eldjutni se volt könnyû :\ 1. szezonomhoz kéepst elég jó eredmény, jó csapat az ajax 😊
Oké. Ajax-Arsenal BL döntõ. Bajnokságot szerencsére már most megnyertem, kupához is ár csak egy döntõcske kell, ennél rosszabb soha ne legyen 😊
Oké. Ajax-Arsenal BL döntõ. Bajnokságot szerencsére már most megnyertem, kupához is ár csak egy döntõcske kell, ennél rosszabb soha ne legyen 😊
#88059
akkor elõdöntõ
Bah. Ajaxal bl 4eddöntõben cselszkit kaptam, idegenben 1:0ra nyertem egy öngóllal, otthon remélem ugyanilyen mákom lesz :\ másik ágon Juve-Arsenal (1. szezonom ajaxal)
#88054
gondoltam.na játszok egy kicsit seria b-be COMO😛
#88052
jo a keret😊 arsenal ellen ma naon ment nekik😄 jol bekkeltek
szép gól. Rájöttem h Huntelaar a 2. Ibra a gémben (Torresel egyetemben 😛)
Heló szia remélem hogy vagy
#88044
Huntelaar parade
ha esetleg szeretnétek elkerülni h megszûnjön a hét képe és managere szavazás, akkor nem árt benézni az offtopikba, mert most eléggé úgy áll h én kiszállok ebbõl a dologból érdeklõdés hiányában...
Avanti Crociati!
na itt van az elsõ skin átalakítsom😊 és sok ideig az utolsó mert kurva pepecselõ meló és nem is sikerült annyira...
1.
a paint miatt nem látszanak a számok..amúgy láthatóak😊
2.
nagyon flash az a sárga körvonal😄DD nem akartam ilyen görbére de amúgy így se rossz😄DD
3.
1.
a paint miatt nem látszanak a számok..amúgy láthatóak😊
2.
nagyon flash az a sárga körvonal😄DD nem akartam ilyen görbére de amúgy így se rossz😄DD
3.
FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!
hallode.... ki jutott el eddig legtovább??? 2024-25 az már elég szép 😊 már láttam kicsit többet is, de kiváncsi lennék hogy mi a rekord 😊
Iceman
de steretek Chelsea-t verni 😊 Ashley-t kiállították, de megmentette a csapatot egy veréstõl....


Iceman
#88029
wow!Grat.nem gyengus😛
Én azt vettem észre, hogy akkor vált át automatikus eluatsításara, mikor egy fasziért több klubb tesz ajánlatot és idõspórolás miatt a respond gomb után a Reject all offers fület kipipálom.
Ha ezt többször is megteszem, akkor az adott fószer transfer status lapján a reject all offers fül is kipipul.
Egyértelmûen bug.
Ha ezt többször is megteszem, akkor az adott fószer transfer status lapján a reject all offers fül is kipipul.
Egyértelmûen bug.
A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.
Jó reggelt!
A Real ezen a meccsen sehol sem volt! Lefociztuk õket a pályáról! Összesítésben 1:0-val mentem tovább....
A Real ezen a meccsen sehol sem volt! Lefociztuk õket a pályáról! Összesítésben 1:0-val mentem tovább....
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
#88025
crackfixet keress hozzá
Hát hogy õszinte legyek én ott nem találtam...<#confused>#confused><#zavart2>#zavart2>
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"
Éppen Péccsel tolom az 1. szezonban. A beállításoknál a pénznem euró és nincs autómata mentés. Erre ha egyszer rámegyek a folytatásra, akkor utána a játékos fizetése és ára is valami maláj pénzé változik.
2-szer háromszor el is menti egy nap az a hülye autómata mentés. Retkesül idegesít ez.
Hiába állítom vissza 4szer vagy akár 120szor, semmi. Help plíz!
2-szer háromszor el is menti egy nap az a hülye autómata mentés. Retkesül idegesít ez.
Hiába állítom vissza 4szer vagy akár 120szor, semmi. Help plíz!
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"









