Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

franc0
#88122
szûk száj 😄

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#88121
hi grat all

kérdés: mi kell ide , hogy valaki éht menedzsere legyen? bajnoki cím , Spanyol kupa gyõzelem , u18 gyõzelem és 7 award nem elég azt látom

GanXstaZoleeWrk
#88120
Ja a legfontosabb grat a het managerének és mindenkinek 😊

GanXstaZolee#2709

Fyrex
#88119
üdv és grat

Avanti Crociati!

GanXstaZoleeWrk
#88118
Sziasztok



Bonazzoli kezd bepörögni, kar hogy nem fejlodik nagyon tovabb elerte a pot ability max-jat.

2006.11.21-en 15 góllal vezeti a gól lövõ listát.

GanXstaZolee#2709

Iceman89
#88117
tudtok ajánlatni nekem 1-2 nagyon magas védõt??? úgy 195 cm fölött 😊 Mertesacker (196) már megvan egy kiszemeltnek 😊 alig 13 milla... és ha lehet jó fejelõk jönnének jól...

Iceman

Ramox
#88116
Ja lol, most kaptam meg:
Év menedzsere: Máté
Év utánpótlás játékosa: de Jong
Év játékosa: Sneijder

Ramox
#88115
Nah. Elsõ szezonom jól sikerült, az elõbb U21 is megnyerte a bajnokságot. Tartalék 30valahány pontkülnbséggel lett az elsõ. Én 98 ponttal végezte az elsõ helyen. 2 döntetlen többi nyert meccs. BL mókás volt, könnyû csportba kerülte, aztán cselszki megizzasztott de túljutottam rajtuk. Arsenalnál mint meg már mondtam kaptam 2 büntetõt, õk meg csak 1et tudtak rúgni nekem, így ezt is bezsebeltem 😊 Rosenberg lett a gólkirály, mögötte Babel majd Snejder végzett. Év mendezsere még nem lett kiosztva vagy nem én lettem 😄
Kép

Iceman89
#88114
grat Franco!!! minden elismerésem... van kitartásod látom 😊 11 kapott és 120 rúgott gól 😊 ezt szeretem 😊

Iceman

Hegeace
#88113
nem feltétlen csak attól függ
mondom én h tok számolni

Heló szia remélem hogy vagy

#88112
bazzz tényleg 😄DD kihagytam 1-2számot 😛

Ramox
#88111
De ha elküldenék sokat, 20-30at akkor magasabb fizetést tudnék adni egy felnõtt játékosnak. Nem? :\

Hegeace
#88110
elvannak az u21 ben ha nyavajognak küldd el kölcsönben.

Heló szia remélem hogy vagy

Ramox
#88109
Nem az a kérdés hogy jó játékos-e vagy nem,vagy miylen lesz belõle. Nem érdekel, teli vok elég tehetséegs fiatalokkal :\

Hegeace
#88108
fm scout😊

Heló szia remélem hogy vagy

Ramox
#88107
Kérdés: Van arra valami módszer hogy iszonyat sok U21 es játékosom van akiket pl aszisztensem nem is játszat, namost velük milegyen szerintetek? Engedjem el ingyé vagy várjam hogy hátha jelentkezik vki érte? :\ Nincs türelmem midnegyiket egyenként beállítgatni :|

Hegeace
#88106
nem csak matek speces és épp házit írok és elõttem van a számoló gép. de sûrûn böngészek statisztikákat fõleg szerencsejátékkal kapcsolatban (tippmix,totó) 😄

Heló szia remélem hogy vagy

franc0
#88105
statisztikus-e vagy? :|

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Hegeace
#88104
végtelen tizedes tört ugyhogy ne kerekíccsé 😛

Heló szia remélem hogy vagy

Hegeace
#88103
szezononként 42 gól, tipikus állat teljesítmény 😊

Heló szia remélem hogy vagy

Ramox
#88102
jaja 98,06666667 😛

franc0
#88101
Nah én is számoltam kicsit, meghoztátok a kedvem 😄

Fernando Torres 15 szezon alatt 632 gólt rúgott a kezem alatt tétmeccsen. Ebben ugye nincsenek benne a válogatott és a klubVB gólok.

Jelenleg 194-szeres válogatott, 168 gólt szerzett.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Hegeace
#88100
98,0666 számold újra 😛
kiváncsiság nagyúr 😊 szivesen

Heló szia remélem hogy vagy

franc0
#88099
kiszámoltátok? :o nem vagytok normálisak 😄
köszönöm

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#88098
átlag 94,5 pont 😛

Hegeace
#88097
98 pont átlagban, ez nagyon szép. gratula.

Heló szia remélem hogy vagy

metaxa92
#88096
😮OO grat 09/10 es éved kemény lett

franc0
#88095
jóétvágyat, jószurkolást

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

soma22
#88094
hehe Brondby-t kivertem bl-bõl 2-0ás összesítéssel.
köv ellenfél a roma...
képeke(renegeteg) majd este

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#88093
laza meccs volt

Avanti Crociati!

franc0
#88092
kösz a gratokat, Ricco-t üdvözlöm

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

olympus
#88091
Lemaradt😄

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#88090
Így meg a Chelsea-t?😄 Yakubu😄DDDDDDDDDDDDDD(Y)

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#88089
igy kell megverni a poolt😊
gratu

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#88088

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#88087
Grat all!
Franco: hatalmas grat!
Báttyó: jó ks keret. célok?
Sysfox:gratu!
Grat a hét képe ill. a hét managerének.

Divatcsapatok OLÉ!

Hegeace
#88086
Csatlakozom az elõttem szólókhoz 😊

Heló szia remélem hogy vagy

soma22
#88085
igy van grat a gyözteseknek.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#88084
Hali és grat all!
Franco lassan ki sem férnek az eredményeid 😄DD
Nagy grat Ricconak és Cain-nak!!!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#88083
gratulálunk a gyõzteseknek!!

panaszkodni, nem egyetérteni lehet, de akinek vmi nem tetszik az magára vessen h nem szavazott, ugyanis és a managert és a képet is TI választottátok!

Avanti Crociati!

soma22
#88082
idõközben fradival bajnok lettem

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#88081
nagynagy grat Franco!!

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#88080
azta *rva😮
Nem gyengee....

Sysfox
#88079
Jó reggelt!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

franc0
#88078
update

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

fernando torres
#88077
elég zsír keret(Y)(Y)

fernando torres
#88076
el ne happolják elõled.
Mascherano pedig no comment (Y)

báttyó02
#88075
aha
hát így davids miatt inkább akkor mascheranot vezsem meg most,de kövi átignál ha lesz annyi pénzem akkor lehet h kerlonba befektetek 😛

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#88074
basszameg és most sérül le davids 2hónapra :\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
hát mivel zokora elég zsenge,így asszem megszakitom kerlont...inkább jöjjön mascherano õt ugyis késleltettem 1héttel :\

amugy így néz ki a keret jelenleg

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fernando torres
#88073
én csatárként játszattam,és általában Fred cseréje volt.
próbáld ki,sztem ott is büntet