Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
csak azért tértem át erre mert a tavalyi iylen 1csatár,2szélsõ támadós volt 😄
egyedül ibra volt aki verte a gólokat ezerrel,de defoe szélsõ támadóként elég gyenge volt...ugyhogy inkább most megprobálom a 2csatáros taktikot
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
lényegébe most már nincs egy vasam se,de nem is baj....a tavalyi év volt a durva,eladtam a fél csapatot,sikerült oylan 35-40millát összeszedni...és végülis meg is lett az eredménye,tavaly 3.ok lettünk a bajnokságba,bl-ben pedig elõdöntõt játszottunk
na szal itt az idei keret:
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
mégis megállitottak.
majd 1-2 év mulva.
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
ezekután jött a BL elsõ meccse:
ezekután a Roma kivert elég simán sajnos, uefában pedig elvéreztünk.
Bocs ha valakit zavartam a rengeteg képpel, de nem itthon toltam ma és csak lementettem napközben.
üdv és grat mindenkinek😊
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
tabella:
év csapata:
év játékosa(i):érdekes hogy mindketten a védelembõl
gólirály(ok):
az év managere:
vélemények:
Szuperkupa
és a szurkolók:
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]
a legjobb ha magas,és gyors is a védõ 😛
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
ahhoz képest hogy Ashley csak 170cm volt olyan hogy 10-10 fejelési kísérlet összejött neki 1 meccsen... pedig nem olyan nagy fejelõ a srác... de ahogy rájöttem nem elég a gyorsaság sem... hiába 20 as a gyorsasága Cole-nak, alig tudja utolérni sokszor a csatárokat...
Iceman
Iceman
egyenlõre még utolkéne érnem magam, mert le vagyok maradva 😊
Avanti Crociati!
valamikor folytathatnánk már a közös gémet😊
hét képe mindenképpen maradjon, csak esetleg több jelöltes lehetne
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
Avanti Crociati!
Avanti Crociati!
Heló szia remélem hogy vagy
[ ne reménykedj , messze van még az ]
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
egyébként a szavazás valószínûleg folytatódhat, de billywood irányításával képzelem a dolgot
nah de mostmár tényleg haggyuk ezt a témát
Avanti Crociati!
GanXstaZolee#2709
én teljesen jo dolognak tartom a szavazást😊
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
nah mind1 részemrõl téma lezárva
Avanti Crociati!
a szavazásnál egy baj van:
mindenki azért rakja a képeit hogy a hét valamilye legyen, nem azért hogy büszkélkedhessen mint régebben. Félõ viszont hogy ha a szavazás megszünik egyes emberek nem tesznek fel képeket, mondván minek...
no mindegy ha megszünik a szavazás én akkor is felteszem azt amit akarok, és kész.
egyébként pedig valóban nem Fyrex hibája ez az egész, hanem a tulzott "versenyszellem"...
szvsz
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
"mindezt olyan csapattal akivel senki nem számitana." nah azért ez nemigaz az atleticora 😊
nyávogni nyávoghattok nyugodtan, elküldhettek melegebb éghajlatra, én nem tehetek róla
de azthiszem meg is fog szûnni ez az egész, és akkor mindenki boldog
a házigazdaságot még tartom legkésõbb 100k-ig /azaz topikzárásig/, ha addig nem õrülök meg
Avanti Crociati!
de ne kezdjük ezt a nyávogást megint...
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...