Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

olympus
#88172
9 meccses veretlenségi sorozatom szakadt meg:SSS

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#88171
ja most ez új taktika,tavaly teljesen más volt
csak azért tértem át erre mert a tavalyi iylen 1csatár,2szélsõ támadós volt 😄
egyedül ibra volt aki verte a gólokat ezerrel,de defoe szélsõ támadóként elég gyenge volt...ugyhogy inkább most megprobálom a 2csatáros taktikot

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#88170
idei keret..aki jött az Coloccini,Ujfalusi,Toldo
lényegébe most már nincs egy vasam se,de nem is baj....a tavalyi év volt a durva,eladtam a fél csapatot,sikerült oylan 35-40millát összeszedni...és végülis meg is lett az eredménye,tavaly 3.ok lettünk a bajnokságba,bl-ben pedig elõdöntõt játszottunk

na szal itt az idei keret:



Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

soma22
#88169
na töltöm is a gamet, holnap nincs melo szal tolom amig el nem alszok😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#88168
amikor felturták az agyam akkor volt hogy a 70. perctõl 4-el😄DDD

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#88167
5 csatáral toltad mi? te torkos borz^^

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#88166
köszi-köszi, csakhát azért egy brondby után vérszemet kaptam, és ugy éreztem senki sem állithat meg😊))
mégis megállitottak.
majd 1-2 év mulva.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#88165
Hatalmas gratula! Európának még ráérsz bizonyítani 😊

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#88164
Gratula !!!
MAjd jövõre😄

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#88163

ezekután jött a BL elsõ meccse:



ezekután a Roma kivert elég simán sajnos, uefában pedig elvéreztünk.

Bocs ha valakit zavartam a rengeteg képpel, de nem itthon toltam ma és csak lementettem napközben.
üdv és grat mindenkinek😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#88162
egy két kép a fradis idényrõl:
tabella:

év csapata:

év játékosa(i):érdekes hogy mindketten a védelembõl

gólirály(ok):

az év managere:

vélemények:

Szuperkupa


és a szurkolók:

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#88161
hiányos mert nincs fiatal köztük

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#88160
Király Éger Sebõk Vili Illés Kenesei Urbán Flóri

Divatcsapatok OLÉ!

GanXstaZoleeWrk
#88159
Torres kimaradt 😊

GanXstaZolee#2709

GTheo
#88158
Magyarul Buffon,BuytenRonaldinho,Puyol és Eto'o egyben?😊

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

olympus
#88157
kialakítottuk az új Fm legobb pléjáját😄
nah õ igazi csítpéja lenne😄

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#88156
<#idiota>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#88155
kb. jah és tudjon védeni is hátha😄

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#88154
és legalább 20as a befejezése 😄D

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#88153
és tud gólt rúgni ill.olyan mint egy szélsõ😄

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#88152
hát na
a legjobb ha magas,és gyors is a védõ 😛

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Iceman89
#88151
lehet h nem ez számít csak, vagy leginkább, de azért nem hátrány a magasság, az biztos, persze jó fejelési és ugrási képességekkel
ahhoz képest hogy Ashley csak 170cm volt olyan hogy 10-10 fejelési kísérlet összejött neki 1 meccsen... pedig nem olyan nagy fejelõ a srác... de ahogy rájöttem nem elég a gyorsaság sem... hiába 20 as a gyorsasága Cole-nak, alig tudja utolérni sokszor a csatárokat...

Iceman

Iceman89
#88150
Buyten (197) Mertesacker (196) Mendoza (192) és hát marad a jó öreg Ashley Cole a maga 170 cm-ével 😄

Iceman

Ars3nal
#88149
nem feltétlen kell magasnak lennie annyira, 185cm magas 20as ugrással elég jó már

Iceman89
#88148
köszi 😊

Iceman

Fyrex
#88147
valamikor valamikor 😊

egyenlõre még utolkéne érnem magam, mert le vagyok maradva 😊

Avanti Crociati!

soma22
#88146
még elpirulok, de nagyon köszönöm😊
valamikor folytathatnánk már a közös gémet😊

hét képe mindenképpen maradjon, csak esetleg több jelöltes lehetne

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

báttyó02
#88145
zat knight<#vigyor1>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fyrex
#88144
Este fél kilenctõl mindenki hivatalos a Parma topikba szurkolni! 😊

Avanti Crociati!

Hegeace
#88143
kösz fõnök 😊
este nyer a Parma? 😛

Heló szia remélem hogy vagy

Hegeace
#88142
nemtok magas védõket fejbõl, gémelni meg nincs lehetõségem, bocs

Heló szia remélem hogy vagy

Fyrex
#88141
szabályzat, FM Scout

Avanti Crociati!

Iceman89
#88140
köszi mindenkinek a választ... látom ti is odafigyeltek mindenre....

Iceman

Fyrex
#88139
itt kell megjegyeznem, hogy Te és Soma is azok közé tartoztok, akiket a legjobban elismerek itt

Avanti Crociati!

Hegeace
#88138
de jó cumó ez a hét képe bigyó ugyhogy maraggyon! 😊

Heló szia remélem hogy vagy

Fyrex
#88137
ne reménykedj, nem veszed át a helyem 😛

itt nem 😊

Avanti Crociati!

Hegeace
#88136
én is egyre ritkábban hozok képeket bár ennek oka hogy nem nagyon jáccom de igazad van azzal kapcs.ban h feltûnt 1-2 hagynemondjam mi. manapság már csak franco "állatkodása késztet" (meg még 1-2 emberé) arra hogy meglessem a topikot. remélem a 2007-el ez a visszájára fordul.

Heló szia remélem hogy vagy

#88135
a házigazdaságot még tartom legkésõbb 100k-ig /azaz topikzárásig/, ha addig nem õrülök meg <#nyes>

[ ne reménykedj , messze van még az ]

soma22
#88134
sztem jobb ha letisztázza mindenki, hátha egyesek máshogy állnak majd a dolgokhoz...nincs iagzam?

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#88133
dettó.
de ezt szerintem többen észre is vették már😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#88132
te is kaptál egyébként szavazatot a címre 😊

egyébként a szavazás valószínûleg folytatódhat, de billywood irányításával képzelem a dolgot

nah de mostmár tényleg haggyuk ezt a témát

Avanti Crociati!

soma22
#88131
pillanatok alatt visszajönnek az értékeik.nyugi

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

GanXstaZoleeWrk
#88130
én abszolute teszek a het kepe maganer versenyre a magam reszeröl aki megnyeri annak gratulálok mert nem véletlenül de én egyaltalan nem azert teszek fel képet mert igazan ez motivalna. Az sokkal jobban ha vki pl nev szerint megdicséri az elert eredmenyeim 😊)))))

GanXstaZolee#2709

soma22
#88129
csak hogy megnyugtassalak:
én teljesen jo dolognak tartom a szavazást😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Ramox
#88128
Re. Kérdés: Most kezdõdik új szezon. Szuper Kupák stb. Volt a játékosoknak szabadságuk amit ugyen em én adtam nekik, de most nagyon visszaestek a statjaik, ez maradandó, vagy ezt még edzésekkel visszalehet nyomni?

Fyrex
#88127
én csak jót akartam ezzel az egésszel, de kezdem azt érezni, hogy bármit csinálhatok, az nem jó...
nah mind1 részemrõl téma lezárva

Avanti Crociati!

soma22
#88126
én nem is a mostani nyertesre szavaztam😉
a szavazásnál egy baj van:
mindenki azért rakja a képeit hogy a hét valamilye legyen, nem azért hogy büszkélkedhessen mint régebben. Félõ viszont hogy ha a szavazás megszünik egyes emberek nem tesznek fel képeket, mondván minek...

no mindegy ha megszünik a szavazás én akkor is felteszem azt amit akarok, és kész.

egyébként pedig valóban nem Fyrex hibája ez az egész, hanem a tulzott "versenyszellem"...
szvsz

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#88125
megköszönheted a topiklakóknak, legközelebb tessék szavazni, kb 2 perc a lassabbaknak

"mindezt olyan csapattal akivel senki nem számitana." nah azért ez nemigaz az atleticora 😊

nyávogni nyávoghattok nyugodtan, elküldhettek melegebb éghajlatra, én nem tehetek róla

de azthiszem meg is fog szûnni ez az egész, és akkor mindenki boldog

a házigazdaságot még tartom legkésõbb 100k-ig /azaz topikzárásig/, ha addig nem õrülök meg

Avanti Crociati!

soma22
#88124
mindezt olyan csapattal akivel senki nem számitana.
de ne kezdjük ezt a nyávogást megint...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#88123
pont a szülinapomon ugyhogy külön grat neki 😊

Heló szia remélem hogy vagy