Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

olympus
#88332
baptista

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#88331
mégse 😄DDDDDDD
kallstrom v baptista? 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#88330
megértem😄

Divatcsapatok OLÉ!

Iceman89
#88329
köszi 😊 a amradék 5 meccset majd holnap lejátszom, most el kell tennem magam holnapra 😊 belököm a szunyát...
Obi Mikel egész jó, csak lesérült nálam 4 hónapra, és amúgy se volt sok lehetõségem arra h játszassam mert elég nagy a keretem, fõleg ilyen Reyes, Persie, D Carvalho, Hleb, Cardenas, Guarín stb mellett.... amikor játszott viszont egész jó volt 😊
Lenny-t ajánlom mindenkinek!!!!

Byezz all!!! és sok sikert mindenkinek a játékhoz 😊

Iceman

báttyó02
#88328
13milla
de inkább kalsstromot hoztam el

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Atesz89
#88327
Grat és hajrá!!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#88326
mennyiért?

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#88325
csakmer cselszkibe igen szarul nyomta 3idényen keresztül....de most megtudnám venni
am thx

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#88324
jah

Divatcsapatok OLÉ!

Hegeace
#88323
nemtom sose vettem meg ^^

Heló szia remélem hogy vagy

báttyó02
#88322
obi mikel jó-e? |:

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Iceman89
#88321
huhhh... idegenbe lõt góllal tuvábbjutottunk 😊 Fred... megérte megvenni 😊
a döntõ következik méghozzá a másik Milán ellen 😊

Iceman

Iceman89
#88320
ez hihetetlen.... ezeket nem lehet emberhátrányból megverni... szerencsétlen Lauren 16 oson belül felrúgott vkit... pedig 2-0 ra vezettünk az elején 😞

Iceman

Atesz89
#88318
Hú de felhúztam magam 2-1-re vezetek a Milan ellen erre a 65.percben kiíllítja a bíró Chivut mert utolsó emberként szabálytalankodott de azért 2 ember ott volt vele egyvonalban...
erre kiegyenlítenek majd a 93. percben a 2 perces hosszabítás lejárta után Curci a félpályán végzatt el szabadrúgást erre odadaja Seedorfnak aki persze berúgja 3-2 ÁHHHHHHHH<#violent><#violent><#mf1><#mf1>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#88317
egész jól fest Henry... nem is láttam még ennyire jónak... persze csak mert nem volt még a csapatomba 😊 másik csapatnál mindig lelakják....

Iceman

Atesz89
#88314
Gratu meg lesz a feljutás!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#88313
gratula

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#88312
Ehhez a képhez kommentár kell😄
1; Látom a csapat nem szeret 11 emberrel játszani...
2; A West Brommot a 24-dik fordulóban vettem át a 21-dik helyen...

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#88311
😄DDDD

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#88310
ez egyre viccesebb lesz... Westbrom-nak nem sikerült ennyit lõni... pedig ugyanazok a játékosok voltak pályán....

Iceman

Hegeace
#88309
ezért a homofóbiás varázslóért? rengeteg...

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#88308
Ez elég durva összeg...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#88307
😄DDDDDDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

Hegeace
#88306
ápdét függõ.
Wazzeg ahol van péz a k*rva annyukat:

Heló szia remélem hogy vagy

Fyrex
#88305
😊))))

köfike

Avanti Crociati!

Atesz89
#88304
Innen szép nyerni 😊
Majd a "náci" járokeretes Di Canio megmutatja ha még nálam van ????

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#88303
nekem is ez volt a Boroval , mostanság találunk magnkra.

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#88302
BUG-.-

Divatcsapatok OLÉ!

Iceman89
#88301
lol ez már egyre jobban idegesít... 1-1 et játszottam a Westbrom ellen... de úgy h 2 csatár 5 TLP volt már a végén, de úgyse tudtuk megszerezni a vezetést.... 10 pontal vezettem a Liverpooltól, most meg pont egyenlõk vagyunk.... érdekes hogy BL-be jól szereplünk, de lehet h a bajnokit meg 10 pontos elõnyböl elveszítjük....ez vicces

Iceman

Hegeace
#88300
a Lazioval nemnagy esélyt adtak neked 😛

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#88299
Fyrexnek sok szeretettel 😊
http://picbox.cjb.hu/kepestar/uploads/96eda3412a.jpg

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#88298
Yakub sérült volt 6 hétig. Szenvedett a csapat. Most visszatért és lõtt egy mesterhármast😄

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#88297
Hogy nem vok láma 😄

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Hegeace
#88296
mé nyugottá meg ? hm?

Heló szia remélem hogy vagy

Hegeace
#88295
szép. bár a Lila-Fehér teccik 😉

Heló szia remélem hogy vagy

billywood
#88294
garat neked és a többieknek is

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

Atesz89
#88293
Csak ismételni tudom magam: Nagyon jó vagy!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#88292
Gratu!

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#88291
nah itt a duplázás. izgi kis meccs volt, kellett a "mindenki támad" instrukció😊))

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#88290
De gyenge vagy 😄DDDD
Akkor már megnyugodtam
😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Hegeace
#88289
thx, vazzeg most veszem észre h 4edik és még nem nyertem bl-t. vazze heee

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#88288
nem vagy láma én se találom😄

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#88287
Nagy grat hanyadik év?

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#88286
Grat😄

Divatcsapatok OLÉ!

Hegeace
#88285
Lehet h szuperkupa de azé ez má csúnya:

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#88284
ÉN NEM😄DDDDDDDD
senkire nem szaazok😄

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#88283
ooooh😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#88282
Már mindegy betöltöttem a gémet nyomtam pár napot és eljött César Delgado majd rotálom õket azt kész

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Hegeace
#88281
barcába nekem is 3 csatárom van de közülük a legfiatalabb megsznvette a szezont de hálistennek nemvette a szivére 😊

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#88280
Szerintetek Montella és Vucinic mellé érdemes még 1 csatárt hozni?
1 csatáros taktikkal nyomom
(azért rajtuk kívül Totti,Lorini és Cerci is tud ott játszani)

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!