Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
mégse 😄DDDDDDD
kallstrom v baptista? 😄
kallstrom v baptista? 😄
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
köszi 😊 a amradék 5 meccset majd holnap lejátszom, most el kell tennem magam holnapra 😊 belököm a szunyát...
Obi Mikel egész jó, csak lesérült nálam 4 hónapra, és amúgy se volt sok lehetõségem arra h játszassam mert elég nagy a keretem, fõleg ilyen Reyes, Persie, D Carvalho, Hleb, Cardenas, Guarín stb mellett.... amikor játszott viszont egész jó volt 😊
Lenny-t ajánlom mindenkinek!!!!
Byezz all!!! és sok sikert mindenkinek a játékhoz 😊
Obi Mikel egész jó, csak lesérült nálam 4 hónapra, és amúgy se volt sok lehetõségem arra h játszassam mert elég nagy a keretem, fõleg ilyen Reyes, Persie, D Carvalho, Hleb, Cardenas, Guarín stb mellett.... amikor játszott viszont egész jó volt 😊
Lenny-t ajánlom mindenkinek!!!!
Byezz all!!! és sok sikert mindenkinek a játékhoz 😊
Iceman
13milla
de inkább kalsstromot hoztam el
de inkább kalsstromot hoztam el
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
csakmer cselszkibe igen szarul nyomta 3idényen keresztül....de most megtudnám venni
am thx
am thx
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
huhhh... idegenbe lõt góllal tuvábbjutottunk 😊 Fred... megérte megvenni 😊
a döntõ következik méghozzá a másik Milán ellen 😊

a döntõ következik méghozzá a másik Milán ellen 😊

Iceman
ez hihetetlen.... ezeket nem lehet emberhátrányból megverni... szerencsétlen Lauren 16 oson belül felrúgott vkit... pedig 2-0 ra vezettünk az elején 😞


Iceman
Hú de felhúztam magam 2-1-re vezetek a Milan ellen erre a 65.percben kiíllítja a bíró Chivut mert utolsó emberként szabálytalankodott de azért 2 ember ott volt vele egyvonalban...
erre kiegyenlítenek majd a 93. percben a 2 perces hosszabítás lejárta után Curci a félpályán végzatt el szabadrúgást erre odadaja Seedorfnak aki persze berúgja 3-2 ÁHHHHHHHH<#violent>#violent><#violent>#violent><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1>
erre kiegyenlítenek majd a 93. percben a 2 perces hosszabítás lejárta után Curci a félpályán végzatt el szabadrúgást erre odadaja Seedorfnak aki persze berúgja 3-2 ÁHHHHHHHH<#violent>#violent><#violent>#violent><#mf1>#mf1><#mf1>#mf1>
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
egész jól fest Henry... nem is láttam még ennyire jónak... persze csak mert nem volt még a csapatomba 😊 másik csapatnál mindig lelakják....


Iceman
ez egyre viccesebb lesz... Westbrom-nak nem sikerült ennyit lõni... pedig ugyanazok a játékosok voltak pályán....


Iceman
Innen szép nyerni 😊
Majd a "náci" járokeretes Di Canio megmutatja ha még nálam van ????
Majd a "náci" járokeretes Di Canio megmutatja ha még nálam van ????
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
lol ez már egyre jobban idegesít... 1-1 et játszottam a Westbrom ellen... de úgy h 2 csatár 5 TLP volt már a végén, de úgyse tudtuk megszerezni a vezetést.... 10 pontal vezettem a Liverpooltól, most meg pont egyenlõk vagyunk.... érdekes hogy BL-be jól szereplünk, de lehet h a bajnokit meg 10 pontos elõnyböl elveszítjük....ez vicces
Iceman
Fyrexnek sok szeretettel 😊
http://picbox.cjb.hu/kepestar/uploads/96eda3412a.jpg
http://picbox.cjb.hu/kepestar/uploads/96eda3412a.jpg
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
Yakub sérült volt 6 hétig. Szenvedett a csapat. Most visszatért és lõtt egy mesterhármast😄
Divatcsapatok OLÉ!
garat neked és a többieknek is
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
nah itt a duplázás. izgi kis meccs volt, kellett a "mindenki támad" instrukció😊))


-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
thx, vazzeg most veszem észre h 4edik és még nem nyertem bl-t. vazze heee
Heló szia remélem hogy vagy
Már mindegy betöltöttem a gémet nyomtam pár napot és eljött César Delgado majd rotálom õket azt kész
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
barcába nekem is 3 csatárom van de közülük a legfiatalabb megsznvette a szezont de hálistennek nemvette a szivére 😊
Heló szia remélem hogy vagy


