Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hegeace
#88390
thx. 😊 addig jáccoka amíg mindent megnemnyerek 1 évben amit lehet.

Heló szia remélem hogy vagy

Sysfox
#88389
Nem rossz! <#worship>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Atesz89
#88388
<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Sysfox
#88387
Csoki mindenkinek! Én is folytatom azért...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Hegeace
#88386
Gratula mindenkinek!
200 meccsután így állok (200. meccs margit ellen itthon 0-0 , nekem 26/9 margitnak 2/1es mérleg áááhhh)

Heló szia remélem hogy vagy

Iceman89
#88385
Buyten Mertesacker középsõ védõpáros??? vagy inkább Kolo Mertesacker és akkor még kéne 1 szélsõ pl C Alvarez 😊 õ is nagyon jó 😊

Iceman

#88384
Na ujra ittvok😛 Comos mentésem törlése(<#violent>)és magánéleti problémák miatt nem játszottam mostanában...ugy döntöttem kezdek egyet a Poolal😛

billywood
#88383
Elõször is grat!
Én is mindenképp a 4 védõs rendszert ajánlom, a 3 manapság már nem sok helyen mûködik, valszeg ennek tudható be a sok kapott gól.

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

Iceman89
#88382
vagy lehet hogy Ashley és Kolo lesz a szélsõ és akkor 2 V K kéne vennem 😊 Buyten (197cm) Mertesacker (196) 😊 és ki is jönne alig 19 millából 😊

Iceman

Iceman89
#88381
nyugodtan mond ha van vmi jó ötleted... csak örülök neki... 4 védõm lesz mostantól... Ashley szélen középre Kolo Touré, Mertesacker és szélre még nem tudom... vagy Lauren vagy C Alvarez.. vagy még nézek vkit 😊

Iceman

Iceman89
#88380
szerintetek Buyten megér 7 millát? (29 éves) és Zebina 5 millát? (28 éves) vagy vegyem meg inkább Mertecaskert 11ért és Pablot 16 ért? mind2 fiatal... de drágábbak is...

Iceman

GTheo
#88379
Bocs h mondom de nem kéne védõt venni, csak 4 védõvel játszani, vagy Ashley és Lauren helyett vmi rendes középhátvéddel mert õk NEM azok, attól még h átképezted picik hozzá stb

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

Atesz89
#88378
Hali és grat Icemannek,Holdpronak,Olympusnak és Zoleenak!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#88377
Hali all !!!!
Arsenal triplázott 😊
nem vagyok túl büszke a bajnokságra, de végülis megnyertük... 43 kapott gól az kicsit sok... idén az átigazolási célom 1-2 profi védõ lesz 😊

Iceman

olympus
#88376
Gondolom senkinek nem kell bemutatni azt az érzést mikor a 3 perces hosszábítás -dik percébe kapsz gólt...
Nah most fordítva volt😄DD Emberhátrányba voltam😄

Divatcsapatok OLÉ!

GanXstaZoleeWrk
#88375
Az 😊

GanXstaZolee#2709

Hegeace
#88374
50 ojróért meglehet rendelni

Heló szia remélem hogy vagy

#88373
tizenegyvalahányezer

szabocsaba1983
#88372
Tényleg, ha már itt tartunk, nem tudja valaki kb.-re, hogy mennyibe került a 2006 amikor megjelent?
Csak hogy tudjak tervezni a 2007-el.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

franc0
#88363
Marchena talán...

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Holdpro
#88362
Kupázni kezdtünk

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

GanXstaZoleeWrk
#88361
'joreggelt

gratz a Fagyihoz nem semmi a keret!

Én meg leigazoltam Podolskit, Flachi és Bonazzoli helyére valamint eladtam még pár plaját akik eddig kölcsönben voltak. Még jó hogy kölcsön adtam õket mert az 1 millas közép pályás 5,5millát ért amikor visszajött, ment is a piacra.

Az mennyire fer hogy leigazoltam ingyen Freit ha jol irom a nevét svájci csatár majd rögtön eladtam 5 milláért a francia bajnoksagba? 😊

Torrest is megpróbáltam de nem akart jönni a csítplaja ahogy Rooney se. Viszont jött az Uruguay-i válogatott Nelson Valdez aki egesz jó+ Marchestea ezt se jol irom mert melobol vagyok védekezõ középpályás középsõ védõ.

Majd rakok fel képet az idei mozgásról de meglepõen jó csapat van kialakulóban.

GanXstaZolee#2709

5w0rdf15h
#88360
egyik legjobb 😛 brazil válogatottba is alap emberem lett 😊

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

billywood
#88359
Hát sose hátrány ha van mit elkölteni az biztos. De max ilyen 1M körüli összeg az, amit ki tudtam adni játékosért, ugyanis aki ennél többe kerülne az hallani se akar magyar csapatról. Mondjuk másra is lehet költeni, pl stadion fejlesztésre, jó személyzetre...

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

soma22
#88358
joaz ha van.
most elhatároztam hogy csak magyarokat veszek és használok.vannak olyanok akiknek azért millios összeget kell adni hogy a klubbja elengedje, szal jol jön az a pénz.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

billywood
#88357
grat
én állt nem szoktam kitámadni, mert sok a rossz tapasztalatom e téren. Kerlont mindenki dícséri, szal jól jártál vele az tuti

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

billywood
#88356
jaja. Én a pécsnél így szedtem meg magam. Eljött a tél, BL-bõl kiestem, jöttek az ajánlatok, pár játékos pedig ment kölcsönbe jópénzért. A magyar bajnokság pedig nélkülük se volt nagy kihívás, szal jóljártam na 😊
Az más kérdés, hogy a 40 M Font körüli összeggel semmit se lehet kezdeni...
nm, meg minden 😊)

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

báttyó02
#88355
aztaqrvaeget :|
city ellen félidöbe 1:0volt oda....erre mondom kitámadok
behoztam kerlont 3. csatárnak,cronaldot...5perc alatt kerlon lõtt 2golt,ibra meg defoénak golpasszt :||
nemgyenge ez a kerlon gyerek és ez volt a debüt meccse

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

soma22
#88354
jo pénzkereseti lehetõség😊
köszi, meg minden😊)))

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

billywood
#88353
én egyszer 15 M fontért adtam kölcsön egy pléjámat fél évre

Jah, és grat a díjakhoz meg mindenhez<#eljen>

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

kuktabá
#88352
páj-

DIÁZ VÉDÓ ;| DUFF FOR PREZIDENT!

soma22
#88351
a bizonyiték:és még egyszer mondom csak kölcsön semmi utána elengedési záradék semmi...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

báttyó02
#88350
idei keret
tavaly bl elõdöntõsek voltunk,fa kupát nyertük,bajnokságba 2.ok lettünk



Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

soma22
#88349
Melczer Vilmosért 1 év kölcsönjátékért adott a psv 14.5 milla eurot...nem hiszem el. odaadtam, de kiváncsi leszek kivel pótolom.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#88348
tudoménazt😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#88347
természetesen csak viccelt ^^

Heló szia remélem hogy vagy

soma22
#88346
olyat soha nem tennék!!!!!
ha béna nalfasz vagyok akkor legalább ne villogjak vele...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#88345
hát igen ez feltétele a képkészítésnek ha nem vagy photoshop májszter 😊

Heló szia remélem hogy vagy

soma22
#88344
pedig akkor jönnek majd a nemzetközi kupás képek😄DDDDDDDDD
persze csak ha meghoditjuk juropát

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#88343
sose fogjuk 😊

na jó talán 3 nap múlva 😄

Grat!!!

Heló szia remélem hogy vagy

soma22
#88342
újabb kép(remélem nem unjátok)

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#88341
köszi

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#88340
téháix

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#88339
Nagy Grat!!!
<#worship><#worship><#worship>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Hegeace
#88338
Grat! Nagyvagy<#worship><#worship><#worship>

Heló szia remélem hogy vagy

soma22
#88337
vége a bajnokságnak, kiosztottak pár díjat, íme:
gólkirály:

év játékosa(i):

év ifije:

év managere:

és a büszkeségem, akit tõzsér pótlására vettem.remek pleja:

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

báttyó02
#88336
nah jött uccso igazolásként kerlon meg kallstrom
bapstista meg ment szarszába 😛

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#88335
nah flbaszta az agyam ez a szar. huzok aludni páj

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#88334
thx meglássuk 😛

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fyrex
#88333
baptistát nem szeressük, bár jáccott nálam változó teljesítménnyel

szvsz kallstrom

Avanti Crociati!