Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Atesz89
#88279
Útban a hét managere felé 😄DDD(én rád szavazok 😊)
Nagy grat és Icemannak is!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#88278
nos a bajnokság újra megvan 3 meccsel a vége elõtt.
kupadöntö nemsokára a debrecen ellen.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#88277
sztem nem is kevés van, de ez saját véleményem.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Iceman89
#88276
ki ellen esélytelen az Arsenal? van olyan cscapat??? 😄D😄

Iceman

soma22
#88275
jah. utána meg esélytelenként szétalázol bármilyen bigteamet...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Iceman89
#88274
de 4-0 ra az Astontól???? 😞((( ez már pofátlanság... ott volt Fred Henry Recoba Reyes Hleb Persie, és egyik se tudott egy gólt rúgni.... 😞

Iceman

Iceman89
#88273
ill elõdöntõbe jutottam be 😊

Iceman

soma22
#88272
vannak olyan meccsek amiket ha megszakadsz sem fogsz megnyerni...ez van. játék

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Iceman89
#88271
most nézzétek meg... elõzõ meccs után leszídtam rossz teljesítmény miatt Recobát és Lehmannt... BL meccsre õk lettek a legjobbak.... elõzõ meccsen kikaptunk 4 el az Aston Villától, de nem értem hogy hogyan vagy hogy miért.... ez elöttem örök rejtély marad... de legalább bejutottam a negyeddöntõbe 😊

Iceman

soma22
#88270
köszi. ha ez vigasztal nem igen rugok ennél kevesebb gólt senkinek sem...😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

billywood
#88269
szegény PMFC...
azért grat, jóvagy 😊

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

Atesz89
#88268
Hogy találtad ki? 😄DDD

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Hegeace
#88267
Mejik az ??? :SSS
SS Lazio ??? hmm?

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#88266
Én is leporolom a gémet 😄D
Kezdek egyet a kedvenc külföldi csapatommal 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#88265
kiváncsi voltam jön e de sajna nem.
amugy köszi

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#88264
Grat nagyon jó vagy<#worship><#worship>!
Látom gyúrót keresel <#ravasz1>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#88263
asprilla lábadozik sérülésbõl, de a góllövéssel így sincs gond.
védelmet a téli idõszakban stark petivel erõsítettem.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#88262
Hali és grat all!!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

GanXstaZoleeWrk
#88261
jaja meg is lepõdtem 😊

GanXstaZolee#2709

Iceman89
#88260
grat!!!!
egész sokat adnak 😊

Iceman

soma22
#88259
grtgrt

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

GanXstaZoleeWrk
#88258


ez meg lemaradt 😊

GanXstaZolee#2709

GanXstaZoleeWrk
#88257
Hali

Jopofa gól:

szoglet
kifejeles
kozeppalya
lovés
gól


Egy kis pénzecske.


Bonazzoli 😊


Castellazi a tartalék kapus...


Ez meg a bonusz 😊

GanXstaZolee#2709

turpert
#88256
Én is a fradival nyomom én is koprivecet vettem meg mert király a dinamo tbiliszit 6:2 re vertem a BL ben

Fradi volt!Fradi lesz! Még a földön ember lesz!

soma22
#88255
porto<#wow1><#wow1>

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Iceman89
#88254
hali!!!
hajrá Fradi!!!!! 😊


Iceman

soma22
#88253
én frissen nb2bõl feljövö fradival vertem sienát simán, és kaptam ki 4-0ás összesitéssel romátol.
idén bröndbyt vertem meg.
erõs a kereted meglesz az.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Holdpro
#88252
verhetõ mondjuk 2-3 szezon múlva de egy frissen NBII-bõl feljövõ Fradival nem hiszem 😞

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

soma22
#88251
verhetõek, és sienat és brondbyt is kicsináltam...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Holdpro
#88250
UEFA-ban Fenerbahce-t kaptam esélyem 0 😞

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

#88249
ugyanezt megcináltam getafe ellen is

kerlon tevez kezmen pihen ^^ feljött btraulio-toche-potato 3mas 😊 1-0 ide , aztán güiza 2 lövés 2 gól
bejön otato-torres páros 1-1 gól fejenként , potato 92. percben rúg 1et és 3:2 ide 😄

soma22
#88248
gratu

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#88247
Manchester United:Atletico Madrid 2:3

f/b]Torres sérült , így álltam ki kezdetnke. Megszereztük vezetést tevez révén , aztán ismét tevez volt eredményes. Ezután Van Nistelrooy rúgott egyet , és kaptam egy kiállítást. Ismét tevez villant , 1:3. Aztán egy scholes fejessel 2:3 és ez a vége

Holdpro
#88246
Kiállítás nélkül is szép eredmény lett volna, még 2 góólt nem adtak meg les és szabálytalanság miatt

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#88245
Elég kell lennie a visszavágóra

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#88244
Na elkezdtük a Bajnoki rajtot, Tököli életben is nyomhatná igy 😄

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#88240
UEFA 2. körében csatlakozunk és a Fehérorosz Dinamo Minsk csapatával játszunk

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#88238
Visszavágó

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

soma22
#88237
gratula!
sok sikert

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Holdpro
#88236
üdvözlök mindenkit, megjöttem a nyaralásból..
Fradival NBIIben indultam, Magyar Kupagyõztes és Bajnok is lettem
és most jött a Superkupa

Ui. hiába teszem be a mezcsomagot nem akarja megjeleníteni Cache töröltem pedig

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

fernando torres
#88235
😄DASASDSSADSDa

kuktabá
#88234
ja :}

má ugy van h 12meccs 17gol :}

DIÁZ VÉDÓ ;| DUFF FOR PREZIDENT!

GanXstaZoleeWrk
#88233
azért Lüke Tóni is jól tolja 😊

GanXstaZolee#2709

franc0
#88232
akurvamindenségit

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

kuktabá
#88231
:}

DIÁZ VÉDÓ ;| DUFF FOR PREZIDENT!

báttyó02
#88230
.}
mijoa

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kuktabá
#88229
kurjongatásomat igy estefele.-

DIÁZ VÉDÓ ;| DUFF FOR PREZIDENT!

soma22
#88228
gratu

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

billywood
#88227
ingyen tuti megérte

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

Max08
#88226
Sziasztok!Jó estét mindenkinek!Nem tudom,ogy sikerült-e korábban valakinkek,de nekem igen!INGYEN MEGVAN TORRES!LEJÁRT A SZERZÕDÉSE!!!Iszonyat!Hihetetlen:És Martin Petrov is megvan 😄!