Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Franco!
Esetleg egy csapatképet nem tudnál dobni? meg érdekelnének Torres tulajdonságai.
köszi
képek az FM2007-ből a toswuj.uw.hu oldalon! R.I.P. Puskás Ferenc!!
igaz õk igazoltak külföldrõl is.
egyébként köszi a gratokat, megy viszont sysfoxnak, és szurkolok.
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
Negyeddöntõ, elsõ mérkõzés
Liverpool - Sampdoria 3:2
Nem rossz idegenbeli eredmény, csak az bosszant, hogy megint egyéni hibák után kaptuk a gólokat. Elfogytak a középhátvédek a meccs elõtt, Zaurinak kellett behúzódnia középre. Ennek tudatában nem is rossz, de mégiscsak vezettünk 2:1-re...
A visszavágón nekiesünk a Liverpoolnak!
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
GanXstaZolee#2709
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
billy:
ugy legyen😊de örülnék már egy gynegébb sorsolásnak is...
jo éjt megyek töltöre
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
Valóságban egy törés 34 éves korban általában a karrier végét jelenti...
Franco: hát erre már nem nagyon lehet szavakat találni, GRAT
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
helyette itt egy ilyen:
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
2006. szept. 10. 14:17 | Privát | Galéria | Válasz | #88101
Nah én is számoltam kicsit, meghoztátok a kedvem 😄
Fernando Torres 15 szezon alatt 632 gólt rúgott a kezem alatt tétmeccsen. Ebben ugye nincsenek benne a válogatott és a klubVB gólok.
Jelenleg 194-szeres válogatott, 168 gólt szerzett.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
bajnoki stat?
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
rommá vertem volna ezt a celticet a bajnokság felénél.
nah mindegy, majd legközelebb, köszi a biztatást.
egyébiránt hajnal tomival erõsitettem középpályán, sajnos vince otto kiesett combtörés miatt, 34 éves, nem hiszem hogy nagy visszatérés lesz:S
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
Ilyenkor nálam veszélybe van minden amit elérek és mozdítható...
Csak ismételni tudom önmagam, fel a fejjel, UEFA csoportkörbe tuti bejutsz
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
Node fel a fejjel, visszavágon 4-0 és kész 😊
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
gratula mindenkinek, töltöm a fradit egy ilyen remek mu meccs után.
celticet kaptam a bl elsõ meccsén...hááááát kíváncsi leszek mire jutnak hazánk fiai
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
De megvan az utóda: Matteo Brighi... Õ is nagyon jó!
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
jobban járnál az Fm-el
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
Koszi a gratulaciokat 😊 jövõre még 1 jó szélsõ védõt valamint 1 csatárt és 1 kozep palyast fogok igazolni hogy legyen utanpotlas is.
GanXstaZolee#2709
Gart neked és mindenkinek!
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
Érdekes, Cicinhot én is megvettem... 😊
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
GanXstaZolee#2709
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
Heló szia remélem hogy vagy

