Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#88442
Szevasztok!

Franco!

Esetleg egy csapatképet nem tudnál dobni? meg érdekelnének Torres tulajdonságai.
köszi

képek az FM2007-ből a toswuj.uw.hu oldalon! R.I.P. Puskás Ferenc!!

soma22
#88440
ugyan srácok...mindenki aki magyar csapattal kezdett minimum ugyanezt elérte, sõt többetideje lenne már valami értelmes eredményt elérni nemzetközi szinten is.vlt aki 2010re bl gyöztes volt...
igaz õk igazoltak külföldrõl is.
egyébként köszi a gratokat, megy viszont sysfoxnak, és szurkolok.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

GanXstaZoleeWrk
#88439
Gratz, meglesz az! Forza Sampdoria! 😊

GanXstaZolee#2709

Sysfox
#88438
Amúgy üdv all, grat all!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#88437
Bajnokok Ligája
Negyeddöntõ, elsõ mérkõzés

Liverpool - Sampdoria 3:2


Nem rossz idegenbeli eredmény, csak az bosszant, hogy megint egyéni hibák után kaptuk a gólokat. Elfogytak a középhátvédek a meccs elõtt, Zaurinak kellett behúzódnia középre. Ennek tudatában nem is rossz, de mégiscsak vezettünk 2:1-re...

A visszavágón nekiesünk a Liverpoolnak!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

GanXstaZoleeWrk
#88436
Ez nagyon durva, grat! meg a szezononkénti is brutál, igazi csitpléja mondtam 😊))))

GanXstaZolee#2709

Hegeace
#88435
gratula frnconak!
Soma : Nemtok újabbat mondani mint Billy 😊

Heló szia remélem hogy vagy

billywood
#88434
jó8

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

franc0
#88433
kösz a gratokat

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

soma22
#88432
az a 73 nem gyenge.

billy:
ugy legyen😊de örülnék már egy gynegébb sorsolásnak is...

jo éjt megyek töltöre

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#88431
fantasztik!

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

billywood
#88430
nem csodálom, hogy nem maradtál nyugodt. Mind1, nyerd meg újra az NB1-et és jövõre felkerülsz a fõtáblára.
Valóságban egy törés 34 éves korban általában a karrier végét jelenti...

Franco: hát erre már nem nagyon lehet szavakat találni, GRAT

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

franc0
#88429
jó tudom, nem ezt kérdezted, de már nem lépek vissza
helyette itt egy ilyen:

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#88428
azóta 7 meccsen 5 gól

mostanában keveset játszom

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#88427
franc0
2006. szept. 10. 14:17 | Privát | Galéria | Válasz | #88101
Nah én is számoltam kicsit, meghoztátok a kedvem 😄

Fernando Torres 15 szezon alatt 632 gólt rúgott a kezem alatt tétmeccsen. Ebben ugye nincsenek benne a válogatott és a klubVB gólok.

Jelenleg 194-szeres válogatott, 168 gólt szerzett.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

soma22
#88426
asztapicsa<#wow1><#wow1><#wow1><#wow1><#wow1><#wow1>
bajnoki stat?

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#88425
én is közel álltam a töréshez, pedig elég nyugodt természetem van...egszerüen dühitö volt nézni, hogy jobb voltam, és egyszerüen nem jött össze semmi.a francnak a szezon legelején kell lennie ennek a szar bl meccsnek is.
rommá vertem volna ezt a celticet a bajnokság felénél.

nah mindegy, majd legközelebb, köszi a biztatást.

egyébiránt hajnal tomival erõsitettem középpályán, sajnos vince otto kiesett combtörés miatt, 34 éves, nem hiszem hogy nagy visszatérés lesz:S

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

franc0
#88424

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

billywood
#88423
áhh, pedig szorítottam.
Ilyenkor nálam veszélybe van minden amit elérek és mozdítható...
Csak ismételni tudom önmagam, fel a fejjel, UEFA csoportkörbe tuti bejutsz

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

soma22
#88422
ne izgulj a visszavágón is kikaptam 1-0 ra ugy hogy végig a támad mindenki utasitás volt, 4 csatár. a kapususk a 10 es skálán 25 öst kapott, plusz kb 10 kapufa...televan a faszom most rendesen...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

billywood
#88421
Hát gondolom milyen "jó" lehetett végignézni. Ez akkor olyan tipikus "minden balul sül el meccs" lehetett...
Node fel a fejjel, visszavágon 4-0 és kész 😊

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

soma22
#88420
kicoptam idegenben 3-0 ra kiállitották starkot, öngolt rugtam, plusz 4 kapufát...kissé lebasztam az egész csapatot...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

billywood
#88419
na mi a helyzet a Celtic-el?

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

soma22
#88418
szevasztok!
gratula mindenkinek, töltöm a fradit egy ilyen remek mu meccs után.
celticet kaptam a bl elsõ meccsén...hááááát kíváncsi leszek mire jutnak hazánk fiai

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Sysfox
#88417
Volpi nálam az elsõ évben abszolút elsõ számú vkp volt. A másodikban sokat volt sérült és Palombo teljesen átvette a szerepét. Most, a harmadik évben Palombo a sztár, Volpi fizikai értékei eléggé visszafejlõdtek. Most már nem rá építek, el akar menni.

De megvan az utóda: Matteo Brighi... Õ is nagyon jó!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

#88416
fõleg ha a fákk topikbanlenne ez kitárgyalva, jah 😊

billywood
#88415
jót még nem hallottam róla
jobban járnál az Fm-el

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

#88414
grat mindenkinek , én most fifa07 demót nyûzöm 😄S:AD:AS😄.ds

Atesz89
#88413
Nagyon nagyon jó keret!!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

GanXstaZoleeWrk
#88412
Palombo méltó utódja Volpinak õ szinten istencsaszar plaja volt.

Koszi a gratulaciokat 😊 jövõre még 1 jó szélsõ védõt valamint 1 csatárt és 1 kozep palyast fogok igazolni hogy legyen utanpotlas is.

GanXstaZolee#2709

billywood
#88411
Nagyon jó keret <#eljen>
Gart neked és mindenkinek!

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

Sysfox
#88410
Jók, Palombo az isten a védekezõ középpályás poszton.

Érdekes, Cicinhot én is megvettem... 😊

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

b4rc4
#88409
faxa kis keret 😉

GanXstaZoleeWrk
#88408


keret

véleményeket kérek 😊

GanXstaZolee#2709

b4rc4
#88407
nemköll kép 😊

GanXstaZoleeWrk
#88406
jobbak vannak helyette és aggódott hogy sok plaja van az õ posztjára ennyi 😊

GanXstaZolee#2709

Atesz89
#88405
Nagy grat<#worship><#worship><#worship>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Sysfox
#88404
Gasbarronit el nem adtam volna... 😊

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Hegeace
#88403
na eztmost nem tom mire vélni :S

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#88402
ok thx

GanXstaZoleeWrk
#88401

Elsõ szövetségi kapitánykénti meccsem Svédekkel.


Jöttek


Mentek

GanXstaZolee#2709

Hegeace
#88400
nem felébrett csak addigra melegedett be

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#88399
Tényleg 😄DD
Akkor is a végén ébredt fel 😄

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Hegeace
#88398
alap 4-2-3-1 futó szélsõvédõk és bal,jobb tkp de ha ígyis kell adok

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#88397
grat, taktikodrol acc 1 képet?<#worship>

Hegeace
#88396
öhömm 82. percben jöttbe öhömm 😄

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#88395
Kerlon a végén felébredt vagy mi?😄D

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Hegeace
#88394
gratula !!!
I think Kerlon is a Sick Kid.

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#88393
Grat!!!
Sysfoxnak is!!!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#88391
yakubu gólkirály!(Chelsea,Man.Utd vinné) Downing év fiatal játékosa! Yakubu aranycipõ 34 góllal.
Viszont örülök a 3. helynek! Nagyon. Jövöre BL. Woodgate milláért az enyém😄

Divatcsapatok OLÉ!