Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
eladtam defoét 40millioér,meg még van 30millám,szal 70....kakáér meg egy 50millás ajánlatom elfogdaták 😮
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
(persze csak feltételezem...)
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Heló szia remélem hogy vagy
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
bl elõdöntõ,bajnokságba 2.hely,fa kupa gyõzelem,carling kupa gyõzelem
pár kép
és a szezon legjobbja

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

20227!
Most vettem a Fradiba egy svájci edzõt! Nagyon fasza csávó! Szerintetek hosszú távon ér majd valamit?
grat mindenkinek,fõleg Franconak,nem semmi amit mûveltél Torressel<#eljen>#eljen>
20227!


johan iversen nem generált, elején benne van, ellenben nagyon jó játékos lesz
ki is neveltem 😊
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
OFF:
- kurva lassú nekem az sg
- Viva TV-n fincsi sunák
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Heló szia remélem hogy vagy
most generált plejákat beszereztem, ilyen johan iversen és társai , de én nem kaptam senkit
minden nyáron kb aug elején kapok általában egy csomót, de jó ha 1 db használható van közöttük.
ezenkívül nagyon-nagyon ritkán évközben teljesen random módon egyszercsak jön egy üzi, hogy kaptam egy játékost az akadémiáról. ezek a srácok általában elég jók.
amit mindenképp érdemes megtenni: amikor kijön az üzi nyáron hogy kaptál egy csomó fiatalt, azonnal mentesz, fmscout fel, és megnézed a szerzõdés nélküli 16-17-18 éveseket. ki lehet fogni pár 170potab felettit.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
milyen idõközönként generál plejákat? 2006 decemberében vagyok , és eddig egy generált plejám sem volt -.-
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
Gratula neked is meg Olykának is 😉
Heló szia remélem hogy vagy
Ezért csak eszkimóknk hívom õket😄 DE hideg lesz. MEgfázás garantált😄DD
Divatcsapatok OLÉ!
úgyhogy berakok egy scoutos képet, és Torresrõl is hozom
ha valaki kíváncsi még valamire, nyugodtan mondja, most jókedvem és sok idõm van 😊
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Külön nagy grat Franconak!<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
GanXstaZolee#2709
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
Mostanában nem megy. Most is kikaptam az Atalantatól 1:0-ra és visszacsúsztam az 5. helyre. 6 pont a Milan elõnye, és még 7 forduló van vissza.
Mindig kimaradnak a helyzetek, és mindig egyéni hibák után kapom a gólokat. Pl. a középhátvédem eladja a labdát a saját térfelén...
Gondolkodtam, hogy a középpályán simán áthozzák a labdát, ugyanis az ellenfél közelében nincs játékosom. De ez gondolom a területvédekezés miatt van így. Erõsen gondolkodom, hogy nem lenne-e jobb, ha az egyik középhátvédem embert fogna, fõleg akkor, amikor az ellenfél egy csatárral játszik. Vagy a szélsõ középpályások is...
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/


