Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

franc0
#88492
ha nem több mint 26 éves akkor vedd meg nyugodtan sztem

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

báttyó02
#88491
Kaká mennyi pénzt ér meg euróba szerintetek max? 😄
eladtam defoét 40millioér,meg még van 30millám,szal 70....kakáér meg egy 50millás ajánlatom elfogdaták 😮

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#88490
egy fecske nem csinál nyarat. én elsõ szezonkezdésre elértem a következ szintet edzéseknél:

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

soma22
#88489
grat, de valoszinüleg nem csak magyarok voltak a csapatodban😉, és nem az nb2es frissitéssel toltad
(persze csak feltételezem...)

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#88488
én megvertem a barcát bl csoportmeccsen 2006/7es szezonban. igaz, rajtuk kivül csaka bruge-t sikerült, hehe. 😄

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

báttyó02
#88487
huhh közbe elhoztam Buffont O:

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Hegeace
#88486
engem meg mindig megszivat a gép atl. madrid mindig pontot lop tõlem, meg bl döntõ = chelsea h én jáccom :ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá

Heló szia remélem hogy vagy

báttyó02
#88485
köszi,de krva ideges vagyok,3pont elõnnyel lett bajnok elõttem az arsenal :\

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Hegeace
#88484
hatalmas grat és full ríszpekt!

Heló szia remélem hogy vagy

báttyó02
#88483
na vége ennek a szezonnak is :\
bl elõdöntõ,bajnokságba 2.hely,fa kupa gyõzelem,carling kupa gyõzelem
pár kép



















és a szezon legjobbja

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

soma22
#88482
hát franco szerintem madridban már szobrot emeltek neked és torresnek.gratula mindenhez(az év managere nálam franco lesz😄)

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#88481
ez az , amikor a motor eldönti , hogy ez lesz és nincs mit tenni 😄D

longdrink
#88480
világos. a fiatalokkal 20as szinten báník. a többi adata is jó. remélem hosszú távon megéri tartani a csávót.

#88479
tök mindegy hogy honnan jött,nem az számít

20227!

#88478
gec új rekord ! Félidõ alatt 7et vágtam itthon 😄D jha és 8 sérülttel

longdrink
#88477
Skacok!

Most vettem a Fradiba egy svájci edzõt! Nagyon fasza csávó! Szerintetek hosszú távon ér majd valamit?

#88476
hali all!
grat mindenkinek,fõleg Franconak,nem semmi amit mûveltél Torressel<#eljen>

20227!

franc0
#88475
szép

köszi a gratokat

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#88474
köszi . na ma az égiek is velem voltak [ elég ritka dolog ]

Iceman89
#88473
hi all
Grat Franco! Grat Selfisch!

Iceman

#88472
pablo fejesével és a csereként beállt kezman 5 perc alatt rúgott 3 góljával elsõ helyen továbjutottam BL - csoportomból függetlenül az utolsó forduló eredményétõl

#88471
van " egy kis árnyalatnyi" különbség 😄DD

franc0
#88470


Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#88469
azért nem szidom u18at , így is 9 meccsen 27 pont , 38 rúgott és 1 kapott gól xD

#88468


Hegeace
#88467
nekem nem és a sunák mindennap vannak 😛

Heló szia remélem hogy vagy

franc0
#88466
ha kevés játékos van az U18-ban akkor sok fiatalt kapsz

johan iversen nem generált, elején benne van, ellenben nagyon jó játékos lesz
ki is neveltem 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#88465
pontosan annak



OFF:
- kurva lassú nekem az sg
- Viva TV-n fincsi sunák

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Hegeace
#88464
pontosan erre thx. meg még arra h minek titulál a gép? media frendly manager vagy mi? remélem ezt is tod

Heló szia remélem hogy vagy

#88463
hát valahogy idén nyáron ez nálam elmaradt :|| Pedig elneggedtem min 5-6 játékost , akiknek jöttek helyére
most generált plejákat beszereztem, ilyen johan iversen és társai , de én nem kaptam senkit

franc0
#88462
ha jól sejtem arra gondolsz ami a csapat saját akadémiájáról jön ki

minden nyáron kb aug elején kapok általában egy csomót, de jó ha 1 db használható van közöttük.
ezenkívül nagyon-nagyon ritkán évközben teljesen random módon egyszercsak jön egy üzi, hogy kaptam egy játékost az akadémiáról. ezek a srácok általában elég jók.

amit mindenképp érdemes megtenni: amikor kijön az üzi nyáron hogy kaptál egy csomó fiatalt, azonnal mentesz, fmscout fel, és megnézed a szerzõdés nélküli 16-17-18 éveseket. ki lehet fogni pár 170potab felettit.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#88461
azért ez a 57 vereség nem sámli 5588/365.25 év alatt 😄

franc0
#88460
ha jól értettem ezeket kérted



Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#88459
franco
milyen idõközönként generál plejákat? 2006 decemberében vagyok , és eddig egy generált plejám sem volt -.-

Atesz89
#88458
<#worship><#worship><#worship><#worship>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#88457
hi all. izzítom gémet

Hegeace
#88456
a manager aqbilítis rõl meg az információról egy összevágott de teljes képet plííz.

Gratula neked is meg Olykának is 😉

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#88455
hfnafjördurdsadsanfÁAs😄
Ezért csak eszkimóknk hívom õket😄 DE hideg lesz. MEgfázás garantált😄DD

Divatcsapatok OLÉ!

franc0
#88454
monddki a nevüket 😄DD

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

olympus
#88453
Hy all!
grat all! Franconak külön😄
Visszvágo nem lesz probléma!

Divatcsapatok OLÉ!

franc0
#88452

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#88451

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#88450
köszönöm

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#88449
2020 végén járok, rengeteg a generált
úgyhogy berakok egy scoutos képet, és Torresrõl is hozom

ha valaki kíváncsi még valamire, nyugodtan mondja, most jókedvem és sok idõm van 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Atesz89
#88448
Hali és grat all !!!
Külön nagy grat Franconak!<#worship><#worship><#worship>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

HUNLonsdale
#88447
Hazaértem a nyaralásból,neki is esek a játéknak <#mf1>

Mindenkinek nagy grat !!!

kuktabá
#88446
pf

DIÁZ VÉDÓ ;| DUFF FOR PREZIDENT!

GanXstaZoleeWrk
#88445
Régen én is szenvedtem ezzel igyekszem minden évben igazolásokal átszervezni a csapatot, pl most Bonazzolit is el akartam adni de nem viték igy megtartottam rotációba jó lesz. Igaz hogy olaszként év játékosa lett de olyan orditó helyzeteket hagyott ki amit én is belõttem volna 😊 Nállam most ilyen végigtámadunk és 0-0 meccsek mennek... az se sokkal jobb.

GanXstaZolee#2709

billywood
#88444
Persze, hogy nem biztos. Jelenleg ez a hivatalos dátum.

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

Sysfox
#88443
Forza Samp!

Mostanában nem megy. Most is kikaptam az Atalantatól 1:0-ra és visszacsúsztam az 5. helyre. 6 pont a Milan elõnye, és még 7 forduló van vissza.

Mindig kimaradnak a helyzetek, és mindig egyéni hibák után kapom a gólokat. Pl. a középhátvédem eladja a labdát a saját térfelén...

Gondolkodtam, hogy a középpályán simán áthozzák a labdát, ugyanis az ellenfél közelében nincs játékosom. De ez gondolom a területvédekezés miatt van így. Erõsen gondolkodom, hogy nem lenne-e jobb, ha az egyik középhátvédem embert fogna, fõleg akkor, amikor az ellenfél egy csatárral játszik. Vagy a szélsõ középpályások is...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/