Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fsgh
#88544
hát jah..😊 most hogy feljutottam felvásároltam csomó jó kis játékost és ugye még szokják egymást...11meccs után 10. vagyok...eybõl fejutás után nem rossz ez😊 és talán még Intertotó is lehet belõle😊 (nyertem a Lecce ellen 1-0-ra😊 mára lég ennyi mert INTER meccs van mindjárt😛)

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fabio Capello
#88543
Necces de nyertél... Grat 😊

fsgh
#88542
Inkább a Bressás mentésem folytatom...ez a második évem feljtottam a seria-aba😊 ez de necces meccs volt😛 félidõben full támadásra nyomtam😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Atesz89
#88539
Hali és grat Capellonak és Fsghnak!!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

fsgh
#88538
Grat😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fabio Capello
#88537
Üdv managerek és grat mindenkinek!

Kezdtem egy gémet a MU-val, itt egy izgalmas eredmény:

fsgh
#88536
De régen ttem be ide képet😊 de most folytatom a rgi Interes mentésem😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

olympus
#88535
Grat all!
Atesz meglesz a bajnokság.😄 Grat!

Divatcsapatok OLÉ!

#88534
poénból raktam be annyi plusz zsét...ökör chelsea megadta...😄

GanXstaZoleeWrk
#88533
Nagy grat és jo reggelt mindenkinek, külön Ricconak a 100 millás bizniszhez 😊 nagyon laza

GanXstaZolee#2709

#88532
Akkor szinte egál😛 de még nagyon a bajnokság elején vagy...

Atesz89
#88531
Már 3.vok 4 ponttal és 1 meccsel kevesebbel mint a Palermonak!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#88530
neked is😛 kuszol fel tabellán?😛

Atesz89
#88529
Grat Ricco!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#88528
Nah lehet h BL meglesz végre?negyeddöntö everton ellen😛

metaxa92
#88527
hali&grat all.PAlermo az elsõ?<#wow1>

Atesz89
#88526
Így állok 10 forduló után:

A végén elszabadultak az indulatok...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Hegeace
#88525
nembántásként montam csak eddig még nem jácot tehát nemtett le semmit.

Heló szia remélem hogy vagy

fsgh
#88524
nagyon régen még nekem is az volt😊 csak egy idõ utn már voltak nála jobb tehetségek😊)

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

franc0
#88523
Cavenaghi nagy kedvencem, nem bántani :c

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Atesz89
#88522
Hali és grat all!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Hegeace
#88521
félig meddig mert csak nyáreleji igazolások voltak benne. (gudjohnsen)

Heló szia remélem hogy vagy

#88520
gondolom updattel tolod

Hegeace
#88519
thx 😊
van 2 ifista állatom ugyhogy a kapus nemgond. szerintem ígyis sok a védõm. huntelaar állatkodik. cavenaghi csak pénztkeres.

Heló szia remélem hogy vagy

#88518
teccik

egy kapust és egy középsõ védõt mg vennék

huntelaar és cavenaghi mit keress ott ? 😄

Hegeace
#88517
szerintetek jó a keret?

Heló szia remélem hogy vagy

Fyrex
#88516
mind1 mostmár, legközelebb

Avanti Crociati!

Hegeace
#88515
sry, törlöd és resizeoljam?

Heló szia remélem hogy vagy

Fyrex
#88514
800ra figyeljünk oda továbbra is pls

Avanti Crociati!

Hegeace
#88513
nemvagy sámli 😊 krat!
azért vannak a jó barátok...

Heló szia remélem hogy vagy

#88512
yoo kis edzõmeccs volt😊
meccs

#88511
Na ez joh üzlet volt😊

#88510
Elkezdtem játszani😄 Nagyot cunt a valencia😊

#88509
Rayo Vallecano ismét😊


Hegeace
#88508
grat!
mimeg a margitot 😊

Heló szia remélem hogy vagy

Iceman89
#88507
azaz 😊 sikerült egy kicsit erõsíteni a csapaton 😊 és a fiatalok is bekerülhetnek már alapcsapatba, mint pl Guarín Lenny Vanden Borre Fabregas Cardenas stb 😊

Iceman

Iceman89
#88506
megvertük az MUUUUUUUT 😊

Iceman

#88505
iceman mind2 kép wraow😮 Henry,Fred a 7es szám büvöletében😊

Iceman89
#88504
tetszik nekem ez a 7 es szám 😊

Iceman

Iceman89
#88503
Fred egész jól teljesít... 9 perc alatt mesterhármas 😊

Iceman

#88502
88499
#88501
Ezt eddig is tudtam, de pl az elsõnél minden be van jelölve. Ezért kérdeztem.

#88500
Köszi Franco! Kicsit durva lett ez a Torres gyerek!😊 197 válogatottság és 172 gól aztak**va életbe

képek az FM2007-ből a toswuj.uw.hu oldalon! R.I.P. Puskás Ferenc!!

#88499
nagyon nem,figyeld a csillagokat,5 a max,csak ugy érhrted el h mindenböl 5ös légy,h egy edzõt egy adott feladatra pipálod ki/amibe 5 csillagos,mindet végigzongoráznod,és egy balféket akit mindenre kijelölsz!ez fontos,én azzal kezdek,h edzöket veszek,milan barca real-ból,ha nem jön el edzõnek,manager aszisztensnek szerzödtessd!csak igy lesz yo az edzés!
#88498
dehogy! ha mindenre be van állitva, elaprózod az idejét, és nem tud effektiv lenni. nálam minden edzõ azt csinálja, amihez a legjobban ért, és csak azt. aki nem tudja emelni az adott edzéstipus szintjét, azt nem érdemes szerzõdtetni.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#88497
Minden edzõ mindenre be van állítva ?

GanXstaZoleeWrk
#88496
Gratz és kövre meglesz az elsõ hely!

Érdekes face pekket hasznalsz és a magyaritás is inkább német, nallam pl Zlatannak egy vigyorgó fotója van betéve nem ilyen szolid mint nallad 😊

GanXstaZolee#2709

báttyó02
#88495
😄DDDDD
thx,megvettem 😊
na léptem is yo8

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

franc0
#88494
akkor idegesen vedd meg 😄D

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

báttyó02
#88493
27éves,az még belefér? :ð

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -