Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fsgh
#88594
öcsém Parma ellen lerugták 3 védõmet<#help><#wilting>

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Iceman89
#88593
végetért a gyõzelmi sorozat 😞 (17) Aston Villa elleni 1-1 es döntetlen nem volt az év meccse...
viszont 2 rekordot is beállítottunk ezen a meccsen 😊
http://picbox.cjb.hu/kepestar/uploads/848b5d58ff.jpg

Iceman

fsgh
#88592
<#taps><#taps>

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fabio Capello
#88591
grat 😊

Iceman89
#88590
olllé!!!! Megvertük a Cselszkit 😊 folytatva a gyõzelmi sorozatunkat 😊
fõleg a védõkre vagyok büszke... Gioda nagyon örült hogy behoztam végre kezdõbe, már majdnem 2 éve sír hogy nem játszatom 😊 hát megérte várni 😊

Iceman

Fabio Capello
#88589
Pfff.. tizikkel ki is estem Chelsea ellen

Fabio Capello
#88588
10 forduló után így állok a bajnokságban... Megvertem Arsenalt és L'poolt is, viszont kikaptam a Fulhamtõl :S
BL-ben 100%-san vezetem a csoportot, kupában már az elsõ körben Cselszkit kaptam :S



fsgh
#88587
miért van az hogy van 2 jó 17 éves az alap keretemben és mostanában sose tudom õket játszatni mert indig az u20nál jatszanak-.- elég idegesítõ.....

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Max08
#88586
Köszi!Torres és Martin Petrov iszonyat jók,és egy fillért sem kellett érte fizetnem😄😄😄!ejárt a szerzõdésük 😄!!!

Iceman89
#88585
hali!
tetszik a játékoskeret 😊
Silva Messi Mascherano 😊

Iceman

fsgh
#88584
dehogyis😄DD most kb 400ezer font van a számlámon pluszba😊))

talájátok ki ki a legnagyobb gól lövõm??😊)) Hát Torghelle Saanyi😄DD

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Atesz89
#88583
Attól majdnem csõdbe mentél....
😄DD

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

fsgh
#88582
majdnem😛 400ezer font volt...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#88581
ingyen volt?

fsgh
#88580
na jött egy tapasztalt bal védõ😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

fsgh
#88579
Grat😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Atesz89
#88578
Hali és grat all!!
DE fõleg Battyonak!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Max08
#88577
És a keretem:

Max08
#88576
Nah,megvan a bajnoki cím sorozatban másodszor:És még vagyok a BL-ben,és döntõt játszok a Juvéval az olasz kupáért!Forza Roma per sempre!!!

saviola83
#88575
Srácok ha haverral akrok neten FM-ezni akkor miknek kell megegyezni a játékban.Mármint csak a patch számának?

fsgh
#88574
Olasz kupából gyorsan úcsuztam...elsõ forduló hát még szép hogy a juvét kapom:\ elsõ meccs idegenben 2-0 aztán 0-0...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fabio Capello
#88573
Üdv all és grat mindenkinek, fõleg Battyonak a 7managere címért 😊

Hegeace
#88572
Grat Battyonak meg neked is FSGH 😊 !

Heló szia remélem hogy vagy

fsgh
#88571
Ja és hello & grat all😊 Battyo grat a 7 maagere címhez^^

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

fsgh
#88570
hát ezen a 2 meccsen tuti vereségre számítottam^^

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#88569
A faszohm kiwan...kikapok Bl-be evertontol 2:1re mer buzi biro nem adta meg 2 golom erre elbukom a spanyol kupadöntöt is...az eszem megáll...ennyit érnek a 20as tizirugoim...

Max08
#88568
Sziasztok!Be tudna valaki rakni egy képet Fernando Torres-rõl full top abilytisen???Elõre is köszi!

soma22
#88567
megsugom hogy én arra a képre szavaztam😉😊))
nekem nem kell bizonygatnod, mindenki mást tart fontosnak a játékában, én most a full magyarságot.
csak annyit tudok mondani hogy sok sikert és ah eddig rosz néven vetted a reagálásaimat, akkor a továbbiakban ne tedd mert nem szándékozom lehuzni a sikereid😊

jo éjt.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#88566
figy, én is tudom, hogy kb. 1000 meccsbõl 1-2nél jön be ilyen eredmény. ez szimplán mázli volt, annak viszont hatalmas. 😉
holnpa felrakok egy képet az akkori keretrõl is, most már álmos vagyok. 😊

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#88565
csak az elsõnél van minden bejelölve. és ha megnézed az értékeit, kiderül, hogy az ürge egy kontár. azért van mindenhová bejelölve, mert ha több edzõ csinál egy gyakorlattipust, nem lesz annyira leterhelve, meg mert még nem járt le a szerzõdése. kis csapatomat nem fenyegeti az a veszély, hogy olyan sok játékosa legyen, hogy leterheljék az edzõket.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

soma22
#88564
nem kétségbe vontam a sikereidet és az eredményeidet, csak nem hasonlítom a saját helyzetemet sosem a máséhoz😊
apropo a szavazás mikor lesz?még nem láttam jelölt képeket...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#88563
az aktuális hét képérõl beszélünk, meg lehet nézni a csapatot.
mázlim volt vagy mázlim volt? 😄

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

báttyó02
#88562
thx 😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fsgh
#88561
váó gratula istenkirály csapatod van😮OO Toró nagyon jó😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

báttyó02
#88560

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Iceman89
#88559
nekem eddig teljesen bevállt Frey.. olcsó és egészen megbízható....
ha lesz pénzem 😊 akkor lehet h megveszem Akinfeev-t... de lehet h kapust majd csask akkor igazolok, ha Frey már szar lesz 😄 azaz kb 10 év 😄

Iceman

báttyó02
#88558
jaja énse eddig 😄
de iszonyat durva

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Iceman89
#88557
nemrossz 😊 Buffon 😊 õt még soha nem tudtam megvenni 😊

Iceman

báttyó02
#88556
nyári átigazolásaim

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Atesz89
#88555
Grat all!!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fabio Capello
#88554
grat 😊

szabocsaba1983
#88553
Lefociztuk a Feyenoordot is....
(csak nem értem, miért a kapusom lett a meccs legjobbja, ha 2 kapuralövésük volt...)

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Iceman89
#88552
😄 lesérült Nihat és így maradt Fres - Henry kezdõ.... és így legalább nem kell állandóan váltogatnom.... Lenny néha jön csak be.... inkább TKP... és hát nem csak a csatárok lövik a gólokat 😊 Recoba pl 8 at lõt 😊

Iceman

Iceman89
#88551
és hát a hangulat is remek 😊

Iceman

Fabio Capello
#88550
Hühüûû most látom csak 14 meccs 51 lõtt gól 😄 Miért van az az érzésem hogy Henry és Fred ketten überbrutál gólgyár párost alkotnak? 😛😄DD

Iceman89
#88549
remélem 😊 ha Fred és Henry nem sérül le és tartja a formáját akkor biztos 😊 persze sok múlik a többieken is... Daniel Carvalho pl 3 hónapig volt sérült.... rendesen leromlott... de hát így is nagy még a keret és nem tudok mindenkit játszatni...
Sok sikert neked is!

Iceman

Fabio Capello
#88548
Grat! Úgy látom a bajnokság simán meglesz 😉😄

Iceman89
#88547
na ez volt a 8. bajnoki gyõzelmem sorozatban 😊
és így fest a felállás cserék után 😊

Iceman

szabocsaba1983
#88546
Sziasztok!
Ez a Napoli 2 éve még harmadosztályú volt!!!
Most Serie A-s, és ez az elsõ edzõmeccsem:
(szerintetek mennyi lett volna 2 éve ez a meccs?)

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Iceman89
#88545
na azt hiszem most jól teljesít a csapat 😊 Carlos Magno, Cardenas, Guarín és Lenny simán bekerült a felnõtt csapatba 😊

Iceman