Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GTheo
#88645
Nekem van egy Mus mentésem, nem megy a legjobban, fõbb igazolás Cambiasso.

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

Mor3llo
#88644
Grat! De remélem azért a Bayern borsot tud törni az orrod alá 😊 de azért hajrá ^^

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

#88643
hello!

Ricco tudnál küldeni egy képet pereiraról?

köszi
#88642
Na 18 forduló után 4 ponttal vezetem bajnokságot Atheletic , 8 ponttal margit ellen 😊
Spanyol Kupa Negyeddöntõben vagyok , és Bl nyolcaddöntõ bayern ellen 😊

fsgh
#88641
grat😮😊

Remélem nemsokára el tudom hozni Vucinic-t😊) mivel kiesett a Lecce😛

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#88640
Jóestét😛 kösy mindenkinek aki az pikcsörömre szavazott(én Franco Torresre voksoltam😛)
Atesz meglesz az a bajnoki cím😛
Brescia is jo lesz😛
Sztem töltötm a rayot😛

#88639
spanyol kupába érdekes bítót kaptam

15 . percben büntetõ betisnek
16. percben büntetõ nekem
17.percben büntetõ nekem

32. percbe lenézek fróumba m, már 4-1 ide 😄

Atesz89
#88638
Hát remélem és kösz mindenkinek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#88637
hy!
grat! az mostmár meglesz!!

Divatcsapatok OLÉ!

Fabio Capello
#88636
Buffon, Ibrahimovic, Kisliy, ennyi

#88635 : hello& grat & meglesz a bajnoki cím 😉

Atesz89
#88635
Hali & grat all!!!!
Élesedik a bajnoki címért a versenyfutás...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

fsgh
#88634
háát uefát várok...mivel tavaly egy elég összevásárolt csapattal 9. lettem most hoztam 2 jó pléját és talán már összeált a csapat kb uefa kupás helyre várom a csapatot....

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Forza Italia
#88633
Valaki dobna be egy képet a keretérõl. Olyanok akik a Manchester Uniteddel vannak. Engem az érdekelni ki milyen játékosokat igazolt a Muba.

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

Fabio Capello
#88632
Jó lesz ez egy erõs középmezõnybe sztem 😊

fsgh
#88631
ez a mostani keretem amivel nekivágok majd a seria a-nak...igazábó csak 2 játékost vettem(ingyen) nem akarok költeni meg még nem is jönnének sokan...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

fsgh
#88630
hát hogy egy adott hten ki volt a legsikeresebb a képek alapján😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

CFCHungary
#88629
a hét menedzserének mi alapján választotok ?

NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM

Fabio Capello
#88628
Helyes... Üdv a klubban 😄DDD

KapuBen
#88627
köszi!

LAMBORGHINI THE BEST CAR

CFCHungary
#88626
Megnéztem a képeket és kedvet kaptam a GAme-hez már telepítem is !!!!!!!!!!!!!!!

NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM

Fabio Capello
#88625
grat 😊

KapuBen
#88624
köszi!😄
ki is a következõ?jaaaa a Larisa😊)

ezis lálos meccs már 9-edik percbe vezetünk!😄DD
erre válaszolnak(fõleg azzal hogyszétrúgják Deco bokáját)😛
16-oson belül Ronaldinho-t meglökik!<#ejnye1> Eto'o jobb sarokba belövi😛
utána megyek belõni a 3. gólt és erre kapus(i(bár nem én vok😄DD)) lábbacsúszik, piros lap.csatár le cserekapus fel😊))
Leo Messi megküldi jobb sarokba gól😄DDD

LAMBORGHINI THE BEST CAR

fsgh
#88623
ja tényleg😊)

| #88621 :grat

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

báttyó02
#88622
persze mindenkép el fogom adni kövi átignál...vevõ van bõven rá 😄
ugyis ingyen jött,csak eliakwu-t külcösnbe adtam,adu meg még nem igazán lövi a gólokat szal cserének egyenlõre jó huntelaar a kövi átig-ig

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

KapuBen
#88621
Nem nagy szám de vicces meccs volt^^

LAMBORGHINI THE BEST CAR

Hegeace
#88620
olasz kupát biztos h az elsõ 6ból nyerte meg vki.

Heló szia remélem hogy vagy

fsgh
#88619
Indulok az Intertotóban😊)))) nem is tudtam hogy a kilencedik is indul^^

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

fsgh
#88618
😄DD

amúgy ddig kb háyan szavaztak a hét képére?

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#88617
bünti lesz 😛P

Avanti Crociati!

fsgh
#88616
kabbe😛😄DDDD

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#88615
805.... 😛

Avanti Crociati!

fsgh
#88614
^^


ja és Hofland lett a legjobb védõ😊))

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

fsgh
#88613
na elsõ seria-a-s szezonom....Ha onnan nézük jó de ha onnan hogy akár ötödik is lehettem volna:\...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#88612
patyokam, ha rám hallgatsz, még most eladod amíg ennyit ér és veszel egy fiatalt 😉

bár persze ha megengedhetsz magadnak egy ilyen cserét (H)

Avanti Crociati!

Ramox
#88611
akkor ok, azthittem csak nállam volt olyan szintalatti :\ Végülis nem vészes de nem tottenhambe való :\ 😄

báttyó02
#88610
semmi extra,jáccatni se tudom

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ramox
#88609
nem azért mondtam, csak úgy általában :\

Fyrex
#88608
ha jól emlékszem nemigen szóltalak még le... és elsõ nem kap büntit senki ált.

Avanti Crociati!

Ramox
#88607
Mert mindig félek hogy egyszer büntit kapok 😄

Fyrex
#88606
mer mér az offba? :|

Avanti Crociati!

Ramox
#88605
Huntelaarról nyomsz egy képet offba?

fsgh
#88604
grat😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

báttyó02
#88602
ja nem is otthon hanem idegenben 😄



Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#88601
de amugy köszi mindenkinek :|<#wow2><#vigyor3><#vigyor4><#vigyor4>
közbe bl-ben villareal ellen otthon 4:1 😊 úgy hogy ibra sérült
minnyá tolok képt

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#88600
dikk dikk miez h én lettem a hét menedzsere? 😄DDDDDDDDDD

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#88599
villareal ellen félidõben 1:0ról fordítottam 1:5re , zaragoza ellen 3:1 ide 😊
Blbe Bayernt kaptam

#88598
izzítom atleticos mentésem

fsgh
#88597
ja.. a Ku... anyukat..de 4-0 lett ide😊 Sanyi mester3-ast lõtt😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fabio Capello
#88596
Ha már nem tudnak nyerni megpróbálják a lehetõ legnagyobb kárt okozni 😛

Iceman89
#88595

Iceman