Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fyrex
#88710
krac nem gyengén jók vagytok

Avanti Crociati!

olympus
#88709
Vicces eg meccs volt😄

Divatcsapatok OLÉ!

#88708
a francba 😛

KapuBen
#88706
Na ittvok😊

LAMBORGHINI THE BEST CAR

Fabio Capello
#88703
:p Ma Cselszkiverõs nap van 😄DDD

Iceman89
#88701
grat 😄

Iceman

Fabio Capello
#88700
Téháiksz mindenkinek 😊

Atesz89
#88698
Grat!!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

CFCHungary
#88696
Jó ötlet én is megveszem ha jön 😊)))

NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM

#88695
hát hazai pályán ilyen kerettel ciki lett volna nem megcerni a csölzit

Fabio Capello
#88694
Nem adtam túl sok esélyt hogy megverjük a Cselszkit... De láss csodát:

olympus
#88693
nálam megvettétek Joaquin-t.

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#88692
Majd lesz mibõl bundázni 😄DDD

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

CFCHungary
#88690
Én most igazoltam le Salomon Kalou-t, de Sheva és Ballack visszautasított. Még Ashley Cole válaszára várok. Ja és azt írta, hogy Kalou-nak nem örülnek a szurkolók 😊

NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM

olympus
#88689
Háát nekem is jól jönne ennyi pénz😄

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#88688
Asszem azért nem fogok túlköltekezni.
Eddig jön Gabilondo,Marchionni ingyen és Barzagli 15milláért és még szkútolok fiatalokat 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#88687
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#88686
Kaptam egy kis pénzt igazolni 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#88685
Oké, köszi, megtaláltam. 😊

olympus
#88684
bocsi jobb oldalt fennt😄

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#88683
keresés/ jétkosok bal oldalt van egy olyan hogy szürõ6testreszabás
ott tdsz álítgatni

Divatcsapatok OLÉ!

Fabio Capello
#88682
grat 😊

Hegeace
#88681
thx! nekedis <#worship><#worship><#worship>

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#88680
Kösz mindenkinek és grat Hegeace!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#88679
Sziasztok,

Régebben sokat játszottam a CM sorozattal, és most barátkozom az FM2006-al is. Egy kicsit idegen még az új menürendszer. Hol találom az eladó és kölcsön vehetõ játékosok listáját? Vagy már csak a játékosfigyelõvel lehet eladó játékostz találni?

#88678
Grat

fsgh
#88677
váó😊grat😊 és persze mindenki másnak is😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

olympus
#88676
gratula!!!

Divatcsapatok OLÉ!

Fyrex
#88675
maxigrat<#worship><#worship><#worship>

Avanti Crociati!

Atesz89
#88674
Hali mindenkinek
Díjak:
Az év fiatal játékosa olaszországban:

Az év játékosa:


Az év csapata:




Az év játékosa a Bl-ben:

Az év csapata a Bl-ben:

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fabio Capello
#88666
Üdv all és grat!

#88665
torressel megnyertem az aranycipõt idén , és bailyerõs csapatot hoztam össze 😊 Év végén még Kéne Mista , hogy meglegyen idei atletico xD Ingyen hoztam csomó pljeát , akiket meg amjd eladok ( Gera , Ljuboja 😄 )

Hegeace
#88664
Csoki all! Grat mindenkinek.
Reggel jáccottam csak lusta voltam képet menteni 😊

Heló szia remélem hogy vagy

#88663
kicsit retró meze van a manchesternek. 😄
btw gratz all.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#88662
ugyan már, semmi ilyesmi nem történt. és köszi a szavazatot! 😊

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

báttyó02
#88661
DDDD:

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

bestGP
#88660
batyo man nemjacik me atam neki peskodot :\

hüje vagy hamán szép nem!4

olympus
#88659
én se de IRL is állat itt is😄DDDDDDDDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#88658
ijj bazze nagyon durva
pedig értékei alapján nem nézném ki belõle...legalábbis nálam sose volt nagy szám,de a gólokat lövi szépen itt is 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#88657

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#88656
Kicsit ién átvett Pazziniagóllövést de tavaly:
Gólkirály;Aranycipõ.

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#88655
Nagyon jó vagy 😊
Jó 8!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

báttyó02
#88654
OO:
grat!
Yakubu ilyen jó a gémbe?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#88653
Nah ezt már tényleg nehéz elhinnem😄DDDDDDDD
Jó éjt all!

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#88652
ijj a faxom,toró kezdi kiszorítani lennont a kezdõbõl pedig nagyon sajnálom :S

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#88651
NEKED is!😄DDDD
Mondtam!!!

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#88650
Nagy grat <#worship><#worship><#worship>!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Atesz89
#88649
Nah véget ért a szezon miért nem lottóztok 😛

A csatárokat a Bl-bõl való kiesésig(a negyeddöntõben a Barca ellen) rotáltam utána átálltam Vucinic játszatására és megérte:

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#88648
HIHETLEN!!! Nézzétek meg a Chelsea keretét. Õket vertü meg😄DDD

Divatcsapatok OLÉ!

#88647
esélyük nincs

addigra leo franco és macherano is felépül

Leo Franco(Blazek) - Antonio Lopez(Juanfran) - Pablo(Raul BRavo) - Perea(Cesar) - Molinero(Velasco) - Luccin (Lucas) - Mascherano ( pazzini) - Petrov ( REcoba ) - Maxi Rodriguez ( ? ) - Tevez (Kerlon ) - Torres ( Kezman )
kezdõ ellen esélyük nincs