Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM
NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM
Eddig jön Gabilondo,Marchionni ingyen és Barzagli 15milláért és még szkútolok fiatalokat 😊
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
ott tdsz álítgatni
Divatcsapatok OLÉ!
Heló szia remélem hogy vagy
Régebben sokat játszottam a CM sorozattal, és most barátkozom az FM2006-al is. Egy kicsit idegen még az új menürendszer. Hol találom az eladó és kölcsön vehetõ játékosok listáját? Vagy már csak a játékosfigyelõvel lehet eladó játékostz találni?
FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!
Díjak:
Az év fiatal játékosa olaszországban:
Az év játékosa:
Az év csapata:
Az év játékosa a Bl-ben:
Az év csapata a Bl-ben:
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
Reggel jáccottam csak lusta voltam képet menteni 😊

Heló szia remélem hogy vagy
btw gratz all.
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
pedig értékei alapján nem nézném ki belõle...legalábbis nálam sose volt nagy szám,de a gólokat lövi szépen itt is 😄
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
A csatárokat a Bl-bõl való kiesésig(a negyeddöntõben a Barca ellen) rotáltam utána átálltam Vucinic játszatására és megérte:

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
addigra leo franco és macherano is felépül
Leo Franco(Blazek) - Antonio Lopez(Juanfran) - Pablo(Raul BRavo) - Perea(Cesar) - Molinero(Velasco) - Luccin (Lucas) - Mascherano ( pazzini) - Petrov ( REcoba ) - Maxi Rodriguez ( ? ) - Tevez (Kerlon ) - Torres ( Kezman )
kezdõ ellen esélyük nincs






