Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

HUNLonsdale
#88766
már azt hitték pedig nem

szabocsaba1983
#88762
Az állás:
(nem rossz szerintem)

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

CFCHungary
#88759
http://www.cfchungary.atw.hu/fm.jpg - it a link nem tom miért nem jeleníti meg

NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM

Iceman89
#88757
HI
na ez maradt le tagnap 😊

Iceman

szabocsaba1983
#88756
sortitoutsi.net
Hajrá Chelesa!!!
(egyébként a chelseafc.hu jobb szerintem...)

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#88755
hi all.
ne én elég jól állik. idén céloma BLbena final four , spynol kupa és bajnokság megnyerése

nyáron jön grosso ingyén , , ljuboja meg gera is , de õket úgyis eladom xD

CFCHungary
#88754
ezt a témát honnan szedted hogy ilye a háttér ?

NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM

#88753
guarin nálam az dam-gyõztes u20 válogatott csapatkapitánya. 😉

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#88752
a játékos neve elõtt a csapatlistában megjelenik egy PR ikon. egyébként a játékos boldogsága változik, ott van leirva, hogy véleményezte a legutóbbi nyilatkozatot.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

GanXstaZoleeWrk
#88751
itt is van egy közös resz ahol véleményezik a csapatot ki hany csillagos stb.

GanXstaZolee#2709

GanXstaZoleeWrk
#88750
Grat mindenkinek a Napolinak meg plane 😊 guarin egy allat 😊

GanXstaZolee#2709

#88749
88746-ra mi a megoldás?

A régebbi játékokban volt olyan lehetõség, hogy az orvos és edzõ mond némi véleményt a saját játékosról. Az orvos kinyilatkoztatási ehetõségét már megtaláltam, de az edzõét nem, ezt kiszedték a játékból?

szabocsaba1983
#88748
A frissen feljutó Napoli második A-ligás merkõzése:

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Atesz89
#88747
Az lesz Barzagli,Mexes,Chivu és Ferrari mellé nem igen fér be...
Nah léptem jó8 all!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#88746
Ha a játékos neve mellett megjelenik egy olyan gomb, hogy "A játékos reagált a menedzser legutübbi nyilatkozatára", akkor azt a reakciót hol lehet megnézni? A gombra kattintással a zemélyi információk jönnek elõ, de ott nincs részletezve a reakció. Vagy valami a "Boldogság" alatt változott?

miki36
#88745
Hogyhogy?
Nálam volt az olaszoknál, de akkor valamilyen ápdétet használtam...<#confused><#zavart2>
Nembaj, ha nem viszik tedd kölcsönbe...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Atesz89
#88744
nincs tartalékbajnokság....

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

miki36
#88743
Gat, jó igazolások!<#worship><#worship><#worship>
Bovo-t a tartalékba és ha jól teljesít...<#heureka><#hehe><#eljen>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Atesz89
#88742
Õk jöttek több vásárlást nem tervezek:

a Távozók között Cassetti(3,5M€😉 és Nonda(5,5M€😉 a nagyobb nevek valamint 35 ifista elengedve...
Még Bovo eladását tervezem de senkinek nem kell...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

GTheo
#88741
Meg vki mondott vmi oasmit h volt olyan nála h kiöregedett Nedved és pár év múlva vmi tehetséges nevû Nedved került fel az U18ba 😉
Asszem újra kezdek a tottenhammal, csak nem találtam még jó updatet

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

Fyrex
#88740
"megérdemli"

ez a pontos kifejezés 😊

Avanti Crociati!

Atesz89
#88739
Kösz a segítséget én is így gondolom Panucci megérdemli 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#88738
ha valakit 33 éves koráig hagytál a csapatnál már ne add el

Avanti Crociati!

metaxa92
#88737
szerintem Cassettit add el

KapuBen
#88736
Visszavágó vagy mi:

LAMBORGHINI THE BEST CAR

Atesz89
#88735
Dilemmában vagyok szerintetek a Roma egyik legnagyobb játékosát a 33 éves Panuccit adjam el vagy a 29 éves Cassettit mert el akarom hozni Zaccardot?

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

CFCHungary
#88734
nem képet hooztam de érdekes:
%. fordulóban tartok Salomon Kalou most 4szer volt kezdõ edig 1 gült se rúgott. az 5. fordulban betetem a kispadra és félidõben 0-1 vol a Newcastle-nek majd a félidõben behoztam Drogba helyett és lõtt 3 gólt ezzel most õ a legeredményesbb átékosom 😊

NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM

Iceman89
#88733
Henry megmutatta 😊 megígérte hogy napról-napra javulni fog 😊

Iceman

Fabio Capello
#88732
igen látom csak kevés meccsen jáccott...

Hegeace
#88731
Idén sokat volt sérült ugyhogy nem bizonyított képeséggeit. Meg Owen, Eto'o, Cavenaghi és még õ is. Nehéz rotálni <#confused>

Heló szia remélem hogy vagy

Fabio Capello
#88730
kicsit sem hasonlít egy gólvágó állatra 😄

#88729: grat 😊

Atesz89
#88729
Kineveztek Olaszország válogatottjának élére !!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#88728
10 cm mély?😄DDDDDDDDDDDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#88727
Grat fsghnak és battyonak!!!!
Olympus yakubu naon jó<#eljen> de Huntelaar se rossz!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#88726
igyis ugyis szorozs a kapcsolatunk ^^

Avanti Crociati!

Hegeace
#88725
Vmelyik nap szóvolt Huntelaar-ról. Nálam így néz ki 😊

Heló szia remélem hogy vagy

fsgh
#88724
miattad negyedik leszek😄DDD

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Hegeace
#88723
Hat krat páttyónak 😊!!!!<#worship><#worship><#worship>
És a többieknek is!!!!<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

Heló szia remélem hogy vagy

báttyó02
#88722
😄DD
thx

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#88721
<#eljen><#worship><#worship><#worship>
ha legközelebb angliába kezdek gémet tuti megveszem

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#88720
Grat pattyó! Ha nem lesz meg akkor Fyrex meg fog buzulni😄DDDDD
FSGH én 5-6. helyet mondtam😄

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#88719
Pattyónak! Yakubu update

Divatcsapatok OLÉ!

fsgh
#88718
grat all😊

én meg közben nyomulok a Bressával...sokan a keretem alapján középmezõnyt mondtak^^én töbre szmítok😛

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

KapuBen
#88717
Kezdõdik a szuperkupa!Ronaldinho villantott😛

Voltak páran😄DD

LAMBORGHINI THE BEST CAR

báttyó02
#88716
pár kép január2-ig 😊











ha most se lesz meg a bajnokság akkor leszúrom magam .w

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#88715
tx atesz , rex, capello

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#88714
Cissé a játékba is balszerencsés. Most 6 hónap combtörés😄DDD

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#88713
Grat meglesz a bajnoki cím!!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fabio Capello
#88712
grat 😊

CFCHungary
#88711
leigazoltam 38 milláért Ashley Cole-t 😊 Most már csak Freddy Adu-t akarom

NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM