Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

franc0
#88818

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#88817
elõbányászom neked pil

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#88816
haggyadmármagad
minél többet beszélsz róla annál ellenszenvesebb leszel, és annál kevésbé vagy esélyes

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#88815
😄 mostanában kicsit el vagyok havazva suli miatt

nembaj , akkor idén meglesz 60

franc0
#88814
hetvenhárom
sztem mindenki tudja csak te nem 😊

múltheti hét képe szavazás egyik képén is rajta volt

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#88813
na hérculest idegenben meghintettem egy ötössel , bayern ellen visszavágó 1-1(93. percben egyenlítettek 😞)
negyeddöntõben monacot kaptam , bajnokságot 11 fordulóval vége elõtt 17(!) ponttal vezetem <#gonosz1>

hét menedzsere ? 😄

#88812
köcc

Fabio Capello
#88811
grat 😄DD

#88810
na még egy 6os 😄:SD:A😄A: 3 kép 18 gól ^^ nemrossz

Fabio Capello
#88809
Szép jó estét és grat mindenkinek!

#88808
franco nálad mi volt torres rekordja? 😄 nálam 25 meccs 39 gól 😄 Szal 50 meglesz reményeim szerint

#88807
köfi 4-0 , 6-1 2-0 után megint itt van egy 6-1 😄
hét képének ez lenne nálama címe: Torres: góllövésbõl ötös <#banplz>

Fyrex
#88806
grac jó vagy

Avanti Crociati!

fsgh
#88805
pedig ha engednéd akkor akár 3-4 emberé is lehetne😛 amilyen bugok vannak olyan szinten😛😄DD

ja és azt megnézem hogy pont 99999nél meg tudod álítani😛

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#88804
az nem lesz senkié 99999 nem engedek több hszt megyünk másikba 😊)

Avanti Crociati!

#88803

Hegeace
#88802
nekem a 88888adik is jólesz 😛

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#88801
100000. enyém lesz😄DDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

Fyrex
#88800
88800 ^^

Avanti Crociati!

#88799
arsenal szintu 😄

Iceman89
#88798
hogy tetszik a keret?

Iceman

KapuBen
#88797
Új taktika új gyõzelem(meg bajnokság😛)!😊

LAMBORGHINI THE BEST CAR

#88796
Az Atletico Madrid 7 gólt rúgott idegenben , és nyert 6-1re <#idiota>


#88795
nálam még min. van 8 éve 😊
potato elég ütõs , felnõtt keretbe is egy kicsit gyakorolt , de mikor ránéztem pa-re , rájöttem h sosem lesz belõle torres :| de azért aguero meg mista megvan update nélkül 😊

Magic Boy
#88794
Hali és grat all!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Iceman89
#88793
Henry csúcsformába 😊
az elsõ félidõ biztos Henry nevéhez fûzõdik

Iceman

Hegeace
#88792
grat!
szép keret self!
Xavi a legjobb itthon...

Heló szia remélem hogy vagy

Iceman89
#88791
Lenny egy pazar távoli lövéssel nyitotta a sort 😊 Inter megvolt most következik az elõdöntõ a Liverpoollal 😊

Iceman

franc0
#88790
Petrov derég visszavonult már nálam sajnos :C

tarcsidban rengeteg az ismerõs név 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Atesz89
#88789
A gép akkor nagyon nem akarja hogy Bl-t nyerj 😞
Grat Self!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#88788









Hegeace
#88787
már kiestem😞 de értékelem az eddigieket :
5 szezon 3 bl döntõ, 3 vereség, 3 a cselszki ellen, 2 bl elõdöntõ, mind2 a milán ellen, mind2szer otthon x idegenben fordíatásos vereség

Heló szia remélem hogy vagy

cory11
#88786
hali már rég nem jelentkeztem.
most a Young Boysszal nyomom de a Basel állandóan megelõz(na jó 1szer voltam bajnok és most járok 2011ben).a klub anyagi helyzete nagyon jó az önkormányzat mégse engedi a stadionbõvitést.

Atesz89
#88785
Grat idén már meglesz a Bl 😊
Grat a 8asért!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Hegeace
#88784
csocsicsirke mindenkinek. Gratula managerek!

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#88783
Látom rendesen fiatalított kereted van 😊
Grat!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#88782

Avanti Crociati!

Atesz89
#88781
Hali és grat mindenkinek!!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#88780
hát ezért 😊 a védõkre nem lehet panasz 😊

22 meccses veretlenségi sorozatomat szakította meg a Bolton GRR!!!

Iceman

Iceman89
#88779
1 kapuralövés 1 gól : No comment!!!!

Iceman

franc0
#88778
csak Torres sztár, Petrov egy icipicit overrated, de nem bánom 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#88777
alig várom hogy kijöjjön az új verzsön Agüero-val, Mistával 😊
Maniche-t meg eladom a búsba majd

egyébként amikor elõször játszottam az Atletico-val, Mista kölcsönben ott játszott
asszem 03/04

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Iceman89
#88776
😊 okés... azért az Atletico-ba is van "1-2" sztár 😄

Iceman

#88775
azért arsenalt és atleticot nem merném egy lapon említeni 😄D de neked is grat , azé egy 5ös az MUnak mindig szép <#idiota>
ha megtnultam , majd dobok keretmrõl képet , scoutsoks képet meg ifiimrõl 😄 17 meccs 17 gyõzelem xD

Iceman89
#88774
nice 😊 én is hasonlóan állok 😊 hasonló kvalitású csapattal 😄

Iceman

#88773


Azúj igazolások ismét bemutatkoztak ^^ fejenként 2-2 meccs 2-2gól csereként 😊

CFCHungary
#88772
kezd õsze szokni a csapatom utolsó 6 mecset nyertem elõte 3 döntetlen 2 vereség 😊

NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM

#88771
Real Sociedad:Atletico Madrid 2:4

20 perc alatt hálistennek 2 kapuralövésbõl ezek is 2-0ra vezetnek. Aztán mascherano szépített. Félidõben behoztam új igaztolásaim , mistat és agüero-t(mindeketten atleticosok a való életben is ) és 3-4-3as felállásra átváltva hoztuka meccset.

CFCHungary
#88770
én a spurs ellen 19 szer ebõl kb 8 100 %-os és nyernek 1-0 ra

NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM

#88769
na grr faszom tuálom ilyet

ellenfél 4x lõ kapura , és nyer 3-2re