Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#88871
off: na ki lehet a logómon ? 😄

most olvastam egy hsz-t ami megfogott. A Real Madridról szólt... Talán nso.hu-n volt. Hog yolyan a Real , mint a kisöcsém. Mindig az új játékok kellenek neki. Baptista , Cassano , Graversen ... Aztán ha új játékok jönnek , és másnak azok beválnak neki is kellenek ( Reyes , Nistelrooy , Diarra ) ... cselzi meg inter is jö7 ide

fsgh
#88870
sztem mióta nálunk van nem csinált olyan ultra unszimpatikus dolgot...vagy tévedek?

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Water
#88869
Ibra a világ legjobbja lehetne de ezzel a hozzáállással nem viszi sokra!a chelsea inter párhuzamot osztom

Forza Juve per sempre!

Atesz89
#88868
Grat Water!!!
Off:
Ibra... egy kis qrva ahol a pénz oda megy,nagyképû unszimpatikus soroljam?
És sajnos az Inter is kezd a Cselszkijhez hasonlítani(megvesz mindenkit mégha fölösleges is)

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

metaxa92
#88867
aztat hogyan h az arsenaltól 9 pont levonva?:S

Hegeace
#88866
nem azonnal de persze tok.

Heló szia remélem hogy vagy

Water
#88865
Új adattal tolom és már az elsõ évbe is gondjai vtak!eladta egy rakat kulcsemberét de eddig húzták

Forza Juve per sempre!

Iceman89
#88864
szerintem azért ez se semmi egy kapustól 😊

Iceman

b4rc4
#88863
grat vazze.. taktikrol tudnál adni 1 képet?

billywood
#88862
ehh, megint csak a 2. hely jutott nekünk... a chelsea és mi is nyertük az utolsó 2 meccset, így maradt a 2 pont különbség

Grat mindenkinek, jók vagytok!

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

Iceman89
#88861
és azt hogy csinálta?

Iceman

Water
#88860
Nálam arsenal csõdbe ment!Eredmény:

Forza Juve per sempre!

cory11
#88859
most már értem.csak már régóta nem jártam a fórumon mivel otthon nincs netem sajna ezért nem tudtam hogy ki az az IbraGeci

Water
#88858
sorry

Forza Juve per sempre!

Iceman89
#88857
😄 mi a bajod Ibrával? 😊 most gondolkoztam h megveszem 😄

Iceman

Water
#88856
ma egyszerûen inter gyalázás lesz😄D

Forza Juve per sempre!

cory11
#88855
én is ilyesmire gondoltam.

Fyrex
#88854
800 pixel szélesség max

Avanti Crociati!

Fyrex
#88853
800 pixel szélesség max

Avanti Crociati!

Atesz89
#88852
Grat Iceman<#worship>!
(Reméli hogy ma eltörik Ibra geci lábát 😄)

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Water
#88851
hát igen fredet megvettem a West hames mentésemben:
Megéri...

Forza Juve per sempre!

Iceman89
#88850
azért a BL-t idén is megnyertük... pedig Torres is játszott ellenünk

Iceman

Iceman89
#88849
azért a 2 csatáromra én is büszke vagyok 😊

Iceman

Water
#88848
naon jok együtt torres gólpassz rekordot döntött ibra meg szórja a gólokat

Forza Juve per sempre!

Water
#88847
Nekem azér összejött egy ibra torres a juveba:[/url][/img]

Forza Juve per sempre!

olympus
#88846
Zlatan Ibrahimovics.
Ibra gecci;Ibra;Abrak;Lófejû;Faxfej stb😄DDDDDDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

billywood
#88845
hali
a vezetõség elvárását hiába teljesíted, nem õk, hanem a "város" nem engedi a bõvítést. Lehet, hogy a város közepén van a stadion és ahhoz, hogy növelni tudják a befogadóképességét, le kéne bontani a városházát 😄D

töltöm a Wolves-t

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

Iceman89
#88844
a bajnokság így sikerült 😊

Iceman

cory11
#88843
oké bocs hogy nem ismerem(lehet hogy gyorslistán van de most nem ugrik be hogy ki õ)

Iceman89
#88842
Vége a bajnokságnak.... már csak az FA döntõ és a BL döntõ maradt 😊


Iceman

cory11
#88841
hi managerek.
mint tegnap irtam a young boysszal nyomom a gamet és a mostani holtszezonban sikerült leigazolnom Huntelaart.amúgy már Genro is volt nálam csak minden áron nagyobb klubbhoz akart menni igy elengedtem az atleicohoz.az az egy gondom van hogy a város nem nem engedi hogy stadiontfejlesszek.ez miért lehet?mindig teljesitem a vezetõség elvárását(igaz bajnok még csak egyszer voltam.

Iceman89
#88839
Henry - Fred csatárkettõsnél már csak a Torres Ibra jobb 😊
nekem most ez az álom csatársor, amim most van 😊

Iceman

Atesz89
#88838
Hali és grat mindenkinek!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#88837

Iceman

#88836
tennap 5-2re vertem poolal a sword vezette arsenalt<#hehe>
szal poolt ne szidd vagy gyere azt játsz velem eggy pool arsenalt😊

Iceman89
#88835
bazz+
Liverpool: BL elõdöntõ: 2-1 re kikaptunk... visszavágón Fred lõ egy 20 méteres szabadrúgásgólt, és Henry egy 30 méteres bombagólt... a Liverpoolnak 2 lövése volt összesen, de ebbõl mind a 2 gól is lett... ház bazz ezt nem hiszem el.... 6x jobbak voltunk még birtoklásba is... asszem nem fog érdekelni és lejátszom még1x

Iceman

Iceman89
#88834
hát igen... tudnak ezek a srácok 😊

Iceman

báttyó02
#88833
há ja zlatan igen durva

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

szabocsaba1983
#88832
Most nem az a gém van betöltve, most Napolival tolom. Egyébként a második szezonban ennél 1-el több gólt lõtt.....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Forza Italia
#88831
Király. Légyszi dobj be egy képet zlatanról.

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

szabocsaba1983
#88830
Ha versenyeztetni akarjátok Torrest:
Zlatan:


Grat Billywoodnak, nagy vagy!!!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

billywood
#88829
köszi 😊
jó8

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

billywood
#88828
Izgalmas lehet a vége, de mi csak nyerhetünk. Hátralévõ meccsek:
Wolves: Charlton (H), Everton (A)
Chelsea: Man U. (A), Bolton (H)
node most megyek aludni, holnap suli ^^

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

soma22
#88827
asztapicsa!
gratula

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

billywood
#88826
hát nem találok szavakat... 2 meccsen 5 pontot faragtunk a hátrányból

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

billywood
#88825
köszi
közbe a Chelsea x-elt a Pool-al, mi meg hoztuk a 3 pontot a Birmingham ellen

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

soma22
#88824
gratula

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

billywood
#88823
a bajnokság már valszeg elment (7 pont hátrány, 4 forduló van vissza), de ez engem is meglepett

sry, hogy nem használtam a "felezett megjelenítés" opciót, de úgy nem látszottak a gólszerzõk 😊

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

soma22
#88820
egy kis lan?

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#88819
jogos

Avanti Crociati!