Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zorrobomber
#88935
hmm, megvertem 3-0ra a Valenciát, bajnok lettem erre kilép a gém...
sebaj legalább kaptam még1 esélyt az uefába, csak nehogy megin kilépjen :S
brilliáns gyõzelem:

#88934
grat

off: ezen anynit röhögtem 😄 lehúzom a szemöldöködet bajusznak 😄SA😄SAD:d

olympus
#88933
Uccsó perc😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

#88932
jha thx 😄 és nem is én irányítom õket 😄S:AD:AS😄:AS😄AS.

olympus
#88931
ez se csúnya😄

Divatcsapatok OLÉ!

zorrobomber
#88930
thx 😊

#88929
grat

#88928
Hoztam pár képet :







Hegeace
#88927
Gratula!

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#88926
Továbbutottam, Zorrobomber megbosszúltalak😄

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#88925
Ismét egy Chelsea verés😄 Egy 18éves kapussal, Yakubu nélkül😄

Divatcsapatok OLÉ!

zorrobomber
#88924
ja és grat all <#vigyor3>

zorrobomber
#88923
na, helló evrivan, rövid szünet(suli, munka) után újra dobok egy-két képet, folytatom a sevillás mentésem.
rögtön az elején bekövetkezett amire már régen vártam: kipukkant a lufi... <#szomoru1> szûk a keret és eddig is lejátszottak már vagy 50 meccset ennek ki kellett valahogy ütnie :S -> csúnyán kifingattak az Uefa-kupából:

mindenesetre ez a szezonom nemsokára befejezõdik, és nagyon úgy néz ki hogy egész szép eredményt fogok elérni, folyt köv...

Water
#88922
sortitoutsi.net de nem egybe

Forza Juve per sempre!

CFCHungary
#88921
ja és grat 😊

NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM

CFCHungary
#88920
jó mecs lehettet de ezt a mezeket meg cÍmereket honnan szdted le és egybe ?

NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM

Water
#88919
uefa negyeddöntõ 1. meccs:

Forza Juve per sempre!

Iceman89
#88918
de nagy barom vagyok.... lesérült Frey és véletlenül Lenny-t raktam be kapuba... a 20 éves csatáromat... és az MU ellen jöttünk... ennek ellenére szerencsével tudtak csak 2-2 re egyenlíteni...

Iceman

Water
#88917
Elegem van cselszkibõl!uccsó perc

Forza Juve per sempre!

cory11
#88916
én eddig a Lübecket juttattam fel a német harmadosztályból a Bundesliga 1be de az a mentésem elszállt.nem tudom miért de nem töltötte be pedig semmit nem pszkáltam a gammában.kár érte mert az elég jó kis csapat volt.Anderson volt a kapus ott volt még van den borre, kevin larsen, agüero, genro.
lehet hogy a FM2007ben is megpróbálom velük.

cory11
#88915
hali
te a weymouth-szal az angol legalsó ligából jutottál fel semmi csalás nélkül?
csak azért kérdezem mert én is elkezdtem velük egy gamet és elég gyengék.bárkit akarok igazolni senki sem jön oda

Iceman89
#88914
6.0.3 as update-t használok... és van adósság, bár nem 260 millla csak 153

Iceman

Atesz89
#88913
Hali all!!!
Grat báttyó,Hegeace és Water!!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

szabocsaba1983
#88912
Már megint kezdõdik ez a "Cselszki-Inter-GeciIbraOdamegyaholpénzvan"
Tipikus magyar szokás
Irigyek vagytok
Ha lenne 100 milliótok, csak egy autót vennétek? Vagy csak egy lakást, házat?
Lépjünk már túl ezen a gyerekes gondolkodáson!

A Porto-nak mennyi pénze volt, amikor BL-t nyert?
A Lyon-nak mennyi pénze volt az elsõ-második bajnoki gyõzelme elõtt?
A román csapatoknak mennyi pénze lehet? (uefa elõdöntõ-negyeddöntõ)

A pályán nem a pénz játszik ( Pl.: Real)

Felejtsük el ezt a gondolkodást!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#88911
nem tudom, hogy hasznát-e új update-et. Ha igen, akkor lehet, hogy benne van az Arsenal adóssága, ami kb. 260 millió font (IRL) az Emirates-stadion miatt...

franc0
#88910
biztos ezisjó csak a skin miatt szartselátok

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#88909
ez egy gecidurva kezdõ

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

báttyó02
#88905
ja amugy felvettek holland válogatotthoz is (H)
elég kemény lesz mondjuk 2csapatot irányitani de majd meglássuk

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#88894
de viszont krvára idegesit a gép,vettem egy francia bal hátvédet(kurvajó) és nembírnak leszállni róla a klubok mindenki kölcsön ajánlattal basztat :@@@@@@@@@@@@@@@

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#88893
pu

végre 5év után megnyetem a bajnokságot SDAsdasda
fájreksz örülhet sdadsa
ibra szokás szerint gólkirály,jött pár pléya mindjárt tolok képet
cronaldo meg az év egyik legjobbja lett 7.96os átlaggal (H)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#88892
lehet igazad van😄

Divatcsapatok OLÉ!

#88891
#88852 : hasonlít , csak yakubu kapta 😄 jó8 all

olympus
#88890
Yakubu 3-5 hónap lábtörés:S:SSSSSS

Divatcsapatok OLÉ!

#88889
wááááá lemaradtam grat .DDD #99999 enyém lesz

u18 csapatom 2. évben 100%osan ynerte meg bjnoksûgot , 2 kapott góllal , utóbbi meccsén 14-0(!)-re nyert 😊
Én is 29. fordulóban vmi 18 ponttal vezetek betis elõtt. Hnap pcs 3 körül -.-

Hegeace
#88887
grat!

Heló szia remélem hogy vagy

Water
#88886
ja ha mákod van mások is

Forza Juve per sempre!

Hegeace
#88885
jaja és nemcsak õk

Heló szia remélem hogy vagy

Water
#88884
csomó tehetséges skacér megadnak 5 7,5 10millát 1 évre

Forza Juve per sempre!

Water
#88883
Arra rájöttetek h a franciákat naon le lehet húzni kölcsönökkel?:

Forza Juve per sempre!

Hegeace
#88882

Heló szia remélem hogy vagy

#88881
sahin ? :\ pcs plz ( ha nuri sahin az )

miki36
#88880
Egy kis Arsenal-verés
Newcastle-vel tolom, 1. szezon.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Hegeace
#88879
100 milkám van igazolni de nincs hova...
utánpótlásom is állatfajzat:kerlon,genro,vandenborre,sahin,besagno ...

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#88878
nyerõ taktik 😉 nálam is ugyanezvan.. csak pénzt csinalok Kerlonbol,Lennybõl.. .😊 Huntelaar marad nálamis Eto'o lehet elmegy és Torres tuti marad.. Saviolan meg gondolkodok .... 😄

Fyrex
#88877
lehet h tévedek de mintha többesszámot írtam volna

köszi np

Avanti Crociati!

Hegeace
#88876
30 fölöttieket elsózom rendszeresen, kivéve a saját neveléseket, meg akik szimpik

Heló szia remélem hogy vagy

#88875
ez volt 1. hsz-om , ami offba mehetett volna , nem vágom mért pont nekem kell írni na mindegy törölheted ...

Fyrex
#88874
örülök h jólérzitek magatokat

Avanti Crociati!

#88873
alig van alapkeretbõl ember <#schmoll2>
de viszont ügyesen igazoltál <#vigyor>

Hegeace
#88872

Heló szia remélem hogy vagy