Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#88934
grat
off: ezen anynit röhögtem 😄 lehúzom a szemöldöködet bajusznak 😄SA😄SAD:d
off: ezen anynit röhögtem 😄 lehúzom a szemöldöködet bajusznak 😄SA😄SAD:d
#88932
jha thx 😄 és nem is én irányítom õket 😄S:AD:AS😄:AS😄AS.
#88929
grat
#88928

na, helló evrivan, rövid szünet(suli, munka) után újra dobok egy-két képet, folytatom a sevillás mentésem.
rögtön az elején bekövetkezett amire már régen vártam: kipukkant a lufi... <#szomoru1>#szomoru1> szûk a keret és eddig is lejátszottak már vagy 50 meccset ennek ki kellett valahogy ütnie :S -> csúnyán kifingattak az Uefa-kupából:
mindenesetre ez a szezonom nemsokára befejezõdik, és nagyon úgy néz ki hogy egész szép eredményt fogok elérni, folyt köv...
rögtön az elején bekövetkezett amire már régen vártam: kipukkant a lufi... <#szomoru1>#szomoru1> szûk a keret és eddig is lejátszottak már vagy 50 meccset ennek ki kellett valahogy ütnie :S -> csúnyán kifingattak az Uefa-kupából:
mindenesetre ez a szezonom nemsokára befejezõdik, és nagyon úgy néz ki hogy egész szép eredményt fogok elérni, folyt köv...
ja és grat 😊
NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM
jó mecs lehettet de ezt a mezeket meg cÍmereket honnan szdted le és egybe ?
NÉZZÉTEK MEG: WWW.CHELSEAWEB.FW.HU - AZ OLDAL http://www.takeforum.com/cfchungaryforum/ - A FÓRUM
de nagy barom vagyok.... lesérült Frey és véletlenül Lenny-t raktam be kapuba... a 20 éves csatáromat... és az MU ellen jöttünk... ennek ellenére szerencsével tudtak csak 2-2 re egyenlíteni...
Iceman
én eddig a Lübecket juttattam fel a német harmadosztályból a Bundesliga 1be de az a mentésem elszállt.nem tudom miért de nem töltötte be pedig semmit nem pszkáltam a gammában.kár érte mert az elég jó kis csapat volt.Anderson volt a kapus ott volt még van den borre, kevin larsen, agüero, genro.
lehet hogy a FM2007ben is megpróbálom velük.
lehet hogy a FM2007ben is megpróbálom velük.
hali
te a weymouth-szal az angol legalsó ligából jutottál fel semmi csalás nélkül?
csak azért kérdezem mert én is elkezdtem velük egy gamet és elég gyengék.bárkit akarok igazolni senki sem jön oda
te a weymouth-szal az angol legalsó ligából jutottál fel semmi csalás nélkül?
csak azért kérdezem mert én is elkezdtem velük egy gamet és elég gyengék.bárkit akarok igazolni senki sem jön oda
Már megint kezdõdik ez a "Cselszki-Inter-GeciIbraOdamegyaholpénzvan"
Tipikus magyar szokás
Irigyek vagytok
Ha lenne 100 milliótok, csak egy autót vennétek? Vagy csak egy lakást, házat?
Lépjünk már túl ezen a gyerekes gondolkodáson!
A Porto-nak mennyi pénze volt, amikor BL-t nyert?
A Lyon-nak mennyi pénze volt az elsõ-második bajnoki gyõzelme elõtt?
A román csapatoknak mennyi pénze lehet? (uefa elõdöntõ-negyeddöntõ)
A pályán nem a pénz játszik ( Pl.: Real)
Felejtsük el ezt a gondolkodást!
Tipikus magyar szokás
Irigyek vagytok
Ha lenne 100 milliótok, csak egy autót vennétek? Vagy csak egy lakást, házat?
Lépjünk már túl ezen a gyerekes gondolkodáson!
A Porto-nak mennyi pénze volt, amikor BL-t nyert?
A Lyon-nak mennyi pénze volt az elsõ-második bajnoki gyõzelme elõtt?
A román csapatoknak mennyi pénze lehet? (uefa elõdöntõ-negyeddöntõ)
A pályán nem a pénz játszik ( Pl.: Real)
Felejtsük el ezt a gondolkodást!
www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!
#88911
nem tudom, hogy hasznát-e új update-et. Ha igen, akkor lehet, hogy benne van az Arsenal adóssága, ami kb. 260 millió font (IRL) az Emirates-stadion miatt...
ja amugy felvettek holland válogatotthoz is (H)
elég kemény lesz mondjuk 2csapatot irányitani de majd meglássuk
elég kemény lesz mondjuk 2csapatot irányitani de majd meglássuk
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
de viszont krvára idegesit a gép,vettem egy francia bal hátvédet(kurvajó) és nembírnak leszállni róla a klubok mindenki kölcsön ajánlattal basztat :@@@@@@@@@@@@@@@
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
pu
végre 5év után megnyetem a bajnokságot SDAsdasda
fájreksz örülhet sdadsa
ibra szokás szerint gólkirály,jött pár pléya mindjárt tolok képet
cronaldo meg az év egyik legjobbja lett 7.96os átlaggal (H)
végre 5év után megnyetem a bajnokságot SDAsdasda
fájreksz örülhet sdadsa
ibra szokás szerint gólkirály,jött pár pléya mindjárt tolok képet
cronaldo meg az év egyik legjobbja lett 7.96os átlaggal (H)
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
#88891
#88852 : hasonlít , csak yakubu kapta 😄 jó8 all
#88889
wááááá lemaradtam grat .DDD #99999 enyém lesz
u18 csapatom 2. évben 100%osan ynerte meg bjnoksûgot , 2 kapott góllal , utóbbi meccsén 14-0(!)-re nyert 😊
Én is 29. fordulóban vmi 18 ponttal vezetek betis elõtt. Hnap pcs 3 körül -.-
u18 csapatom 2. évben 100%osan ynerte meg bjnoksûgot , 2 kapott góllal , utóbbi meccsén 14-0(!)-re nyert 😊
Én is 29. fordulóban vmi 18 ponttal vezetek betis elõtt. Hnap pcs 3 körül -.-
#88881
sahin ? :\ pcs plz ( ha nuri sahin az )
Egy kis Arsenal-verés
Newcastle-vel tolom, 1. szezon.
Newcastle-vel tolom, 1. szezon.
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"
100 milkám van igazolni de nincs hova...
utánpótlásom is állatfajzat:kerlon,genro,vandenborre,sahin,besagno ...
utánpótlásom is állatfajzat:kerlon,genro,vandenborre,sahin,besagno ...
Heló szia remélem hogy vagy
nyerõ taktik 😉 nálam is ugyanezvan.. csak pénzt csinalok Kerlonbol,Lennybõl.. .😊 Huntelaar marad nálamis Eto'o lehet elmegy és Torres tuti marad.. Saviolan meg gondolkodok .... 😄
30 fölöttieket elsózom rendszeresen, kivéve a saját neveléseket, meg akik szimpik
Heló szia remélem hogy vagy
#88875
ez volt 1. hsz-om , ami offba mehetett volna , nem vágom mért pont nekem kell írni na mindegy törölheted ...
#88873
alig van alapkeretbõl ember <#schmoll2>#schmoll2>
de viszont ügyesen igazoltál <#vigyor>#vigyor>
de viszont ügyesen igazoltál <#vigyor>#vigyor>








