Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Bagitsiga
#88986
Basszus nem megy a képberakás, inkább leírom!
Bello Amigo
Storbaek Renato Rebosio
Besagno Guarin
Loviso K. Larsen
M. Hoseth
Igor Yildirim

Loviso helyén K.Ljungberg kezd csak sérült!

Bagitsiga
#88985
Szevaszto!

Most már van netem így gyakrabban tudok itt lenni!
Grat mindenkinek és további sok sikert!

Én az ejido-val vagyok most kezdtem a 2. szezont most már az elsõ osztályban!
Nyitásként 3:1-re vertem idegenben a sociedad-ot!
Majd rakok képet a keretemrõl is!

zorrobomber
#88984
😄😄

Hegeace
#88983
Grat ehez is 😊

Heló szia remélem hogy vagy

zorrobomber
#88982
jól elkalapáltad õket <#eljen>

báttyó02
#88981
no comment #2 😄D

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Water
#88980
sortitoutsi.net(ott bármit megtalálsz)

Forza Juve per sempre!

Hegeace
#88979
én sem akartam kommentálni 😛
grat!!!

Heló szia remélem hogy vagy

Bagitsiga
#88978
szasztok!

water honnan van a mezcsomagod?

további sok sikert mindenkinek

báttyó02
#88977
no comment

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

b4rc4
#88976
és iggen😛

Water
#88975
grat

Forza Juve per sempre!

b4rc4
#88974
<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

zorrobomber
#88973

😄

GTheo
#88971
Ellington mennyit játszik nálad?nagyon bírom azt a playát 😊

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

Water
#88970
mer csõdbe mentek!

Forza Juve per sempre!

b4rc4
#88969
ágyusoktol mért vontak le 9et?:

b4rc4
#88968
hi grat all
itt 1 kép 😄 elég raga meccs volt ^^ 😄 visszavágó 2-0 lett nekem.

Water
#88967
Az év játékosa:

Forza Juve per sempre!

Water
#88966
Premier Ligue 2.szezon:

Forza Juve per sempre!

#88965
fifaonline,.hu-ra jöjjön mindnek i ,ajánlani tudom csak

Iceman89
#88964
Giodát, Fabregast és Lakovenkót kölcsönadtam és összesen 14 millát kaptam értük 😊 egyiket se szoktam használni, mivel túl nagy a keret 😊 szval most hogy 76e-es a stadion szépen jön a bevétel 😊

Iceman

Iceman89
#88963
szép eredmény ez így is... BL szereplés is komoly a Boroval 😊

Iceman

olympus
#88962
fasza bukm a bajnokságot!
Kapja be a játék!

Divatcsapatok OLÉ!

sza23
#88961
HY ALL!
Jók vagytok!Tudnátok nekem egy linket mondani, ahonnan le tudnám szedni legfrisebb igazolásokat tartalmazó packot:Elõre is köszönöm!

olympus
#88960
^^ te se vagy utolsó😄

Divatcsapatok OLÉ!

Iceman89
#88959
itt van elõször az elsõ új igazolásom 7 milláért jött 😊
majd a 2. kép Silva... õt egy 65e fizetéssel sikerült ingyen elcsábítanom 😊 170/190 80,79% 😊

Iceman

Fyrex
#88958
bazz durván jó vagy (H)(H)(H)

Avanti Crociati!

Iceman89
#88957
nos elkezdõdött ugye az új szezonom... az egyenleg az egész szépen néz ki... dobok mingyárt képet az igazolásokról is 😊

Iceman

olympus
#88956

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#88955
grat all!

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#88954
Bazzze... Majdnem szívrohamot kaptam.:S

Divatcsapatok OLÉ!

Water
#88953
második meccsen pihentettem de megvan:

elõdöntõ pool

Forza Juve per sempre!

zorrobomber
#88952
váá fasza meccs volt 0-2rõl szép nyerni, sálálálá 😄 Azért a végén Tévez még erõsen bekavargatott nekem, lõtt atombomba gólt és végig pengeélen táncoltam

Atesz89
#88951
Grat Olympus és Self!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#88950
kongratulésön! 😊

Iceman

#88949
hát , tõlem habizti , hogy nem fog elmenni 😊

Bl elõdöntõben valszeg elvérzek: Inter , Barcelona, Chelsa közül kapok vkit...

cselszkit kaptam

zorrobomber
#88948
nálam csak Messi cseréje volt, vagy mondhatnám rotáltam õket

cory11
#88947
lökd már fel légyszi.én is sajáttal játszok(a 4-1-2-1-2 t átvariáltam)

zorrobomber
#88946
na persze most már csak 3-3at játszottam a Valenciával és nem is lettem bajnok...egyelõre <#vigyor1>

#88945
sajáttal 😊 ha kell , majd dobok képet [ igaz utálok 😄 ]

Közben itthon 4:1re vertem Sevillát , így 30 forduló után 20 ponttla vezetek Betis elõtt

zorrobomber
#88944
jár lefele a szerzõdése... :S

cory11
#88943
milyen taktikával nyomod?

#88942
akarja ... tõlem nem fogja ^^ Kaptam már rá 40Mos ajánlatot is , goondolkodás nélkül elutasítottam

Sysfox
#88941
Csoki mindenkinek!

És grat! <#worship>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

zorrobomber
#88940
Petrov-ot le akarja nyúlni a Margit <#wow3>

#88939
köfi neked is

most nézem , h márc 31.-e van és idén 3x kaptam ki
Bajnokságban Realtól 2-0ra , 2-1re monacotol még BL-csoportkörben , és Spanyol kupában Athletictõl 3:2re

GTheo
#88938
Ez meik skin?Grat all, asszem vmi jó update kéne már, kezdenék a spursel...

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

Fyrex
#88937
grat fiúk durván jók vagytok

Avanti Crociati!

#88936
sebaj ... nekem viszont mopost beadott mindent