Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Basszus nem megy a képberakás, inkább leírom!
Bello Amigo
Storbaek Renato Rebosio
Besagno Guarin
Loviso K. Larsen
M. Hoseth
Igor Yildirim
Loviso helyén K.Ljungberg kezd csak sérült!
Bello Amigo
Storbaek Renato Rebosio
Besagno Guarin
Loviso K. Larsen
M. Hoseth
Igor Yildirim
Loviso helyén K.Ljungberg kezd csak sérült!
Szevaszto!
Most már van netem így gyakrabban tudok itt lenni!
Grat mindenkinek és további sok sikert!
Én az ejido-val vagyok most kezdtem a 2. szezont most már az elsõ osztályban!
Nyitásként 3:1-re vertem idegenben a sociedad-ot!
Majd rakok képet a keretemrõl is!
Most már van netem így gyakrabban tudok itt lenni!
Grat mindenkinek és további sok sikert!
Én az ejido-val vagyok most kezdtem a 2. szezont most már az elsõ osztályban!
Nyitásként 3:1-re vertem idegenben a sociedad-ot!
Majd rakok képet a keretemrõl is!
<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Ellington mennyit játszik nálad?nagyon bírom azt a playát 😊
Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]
#88965
fifaonline,.hu-ra jöjjön mindnek i ,ajánlani tudom csak
Giodát, Fabregast és Lakovenkót kölcsönadtam és összesen 14 millát kaptam értük 😊 egyiket se szoktam használni, mivel túl nagy a keret 😊 szval most hogy 76e-es a stadion szépen jön a bevétel 😊
Iceman
HY ALL!
Jók vagytok!Tudnátok nekem egy linket mondani, ahonnan le tudnám szedni legfrisebb igazolásokat tartalmazó packot:Elõre is köszönöm!
Jók vagytok!Tudnátok nekem egy linket mondani, ahonnan le tudnám szedni legfrisebb igazolásokat tartalmazó packot:Elõre is köszönöm!
itt van elõször az elsõ új igazolásom 7 milláért jött 😊
majd a 2. kép Silva... õt egy 65e fizetéssel sikerült ingyen elcsábítanom 😊 170/190 80,79% 😊

majd a 2. kép Silva... õt egy 65e fizetéssel sikerült ingyen elcsábítanom 😊 170/190 80,79% 😊

Iceman
nos elkezdõdött ugye az új szezonom... az egyenleg az egész szépen néz ki... dobok mingyárt képet az igazolásokról is 😊


Iceman
#88949
hát , tõlem habizti , hogy nem fog elmenni 😊
Bl elõdöntõben valszeg elvérzek: Inter , Barcelona, Chelsa közül kapok vkit...
cselszkit kaptam
Bl elõdöntõben valszeg elvérzek: Inter , Barcelona, Chelsa közül kapok vkit...
cselszkit kaptam
na persze most már csak 3-3at játszottam a Valenciával és nem is lettem bajnok...egyelõre <#vigyor1>#vigyor1>
#88945
sajáttal 😊 ha kell , majd dobok képet [ igaz utálok 😄 ]
Közben itthon 4:1re vertem Sevillát , így 30 forduló után 20 ponttla vezetek Betis elõtt
Közben itthon 4:1re vertem Sevillát , így 30 forduló után 20 ponttla vezetek Betis elõtt
#88942
akarja ... tõlem nem fogja ^^ Kaptam már rá 40Mos ajánlatot is , goondolkodás nélkül elutasítottam
#88939
köfi neked is
most nézem , h márc 31.-e van és idén 3x kaptam ki
Bajnokságban Realtól 2-0ra , 2-1re monacotol még BL-csoportkörben , és Spanyol kupában Athletictõl 3:2re
most nézem , h márc 31.-e van és idén 3x kaptam ki
Bajnokságban Realtól 2-0ra , 2-1re monacotol még BL-csoportkörben , és Spanyol kupában Athletictõl 3:2re
Ez meik skin?Grat all, asszem vmi jó update kéne már, kezdenék a spursel...
Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]
#88936
sebaj ... nekem viszont mopost beadott mindent













