Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

olympus
#89036
😄 Angol csapatot akarok építeni😄
Hátra jön a kis Ferdinand, De jong is lehet.
Középpályára Jenas ésha minden jól megy Joe Cole.
csatárohoz meg Defoe és Ashton!

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89035
na ÚGY megéri 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89034
Nálam van Pazzini😄
Defoe meg 16 milla, és a Chelsea meg adna 31-et Pazziniért!

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89033
jajó hülye vok 😄D
sosenem éri meg 😊 difoj isten pléya

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#89032
mármint nálad van pazzini?
mer úgy meg

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Iceman89
#89031
szerintem nem.... nem ismerem annyire Pazzinit de Defoe egy jó player 😊

Iceman

olympus
#89030
pazziniért 15 millió font+ Defoe megéri?

Divatcsapatok OLÉ!

Iceman89
#89029
hát a pénzügyek kiadásnál van... 37 milla egyéb kiadásom volt elõzõ évbe... de gõzöm sincs hogy mi lehet...

Iceman

Atesz89
#89028
Grat Self!!!
A Bl-bõl továbbmentem:

pedig a B csapatom játszott😄D

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#89027
<#taps><#taps>

franc0
#89026

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#89025
én most fejeztem be a 2020-21-es szezont

38 34-3-1 120-18 105p

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#89024
jaja azzal nincs is bajom

védelmem is elég jó , spanyol bajnokság dreamteamba an. lopez-pablo-perea-molinero volt
bajnokság elején mind3 kapusom kapott 2 ónapot , és ilyen falcon védett ^^ beszedtek 10 forduló alatt ilyen 15-20 gólt

franc0
#89023
a 123 lõtt gól egész jó

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#89022
3 legfontosabb kép







Többivel nem untatlak leírom. Spanoyl bajnokság álomcsapatában 11 játékosból 7 enyém ^^ 4es védõsorom , jobb oldalt maxi rodriguez és csatárduóm ( tevez , torres ) került be. Bl legjobb játékosa Torres , év spanyol játékosa torres , európai aranycipõ torres 😄 Év ifije spanyolországban agüero , BL DREAMTEAMBAN 5 játékosom van !

olympus
#89021
az az egyéb kiadás_D

Divatcsapatok OLÉ!

#89020
hol olvastad?

#89019
hát én sem tudom hogy szivattuk õket 😄 chelsa menedzsereét össze vissza szidtam , játékosaimat dicsérgettem kommnetekkel majd hasonló dolgok ?😄

Iceman89
#89018
hali...
van egy hülye kérdésem... mi az az egyéb kiadás? aláírási pénz vagy mi?

Iceman

olympus
#89017
Szintén képek nélkül!

ajnokság: 2.lettem Chelsea mögött:SSSS
BL. 2. lettem Chelsea mögött:S:S:SSSSS

Divatcsapatok OLÉ!

#89016
na akkor gyorsan képek nélkül

spanyol bajnokság gond nélkül nyerve
BL is megnyerve ( Chesea ellen1:1 és 3:1el jutottam tovább, döntõben Intert 3:2re vertem )
most -10Mról felugrottam +20ra, nyáron kapok sztem vagy 50Mt pluszba
Gera , Ljuoba és társai bevételébõl is számítok 10 M eurora

Ebbõl hoznám joaquint , silvat , meg vmispanyol v argentin kpaust

olympus
#89015
Lehet én is megrendelem. Gyorsan, mivel ha lesz vmi a forintnak annyi:S

Divatcsapatok OLÉ!

Fyrex
#89014
grac mindenkinek jóak vagytok!!!44

Avanti Crociati!

#89013
Hmmm, érdekes. A cmrev.com-on olvasom, ha megrendelem az FM 2007-et, akkor 79,90 zloty-ba kerül 99,90 helyett. Ez átszámítva a jelenlegi árfolyamon 5.570 Ft (!).

olympus
#89012
2.iklettem a bajnokságba:S

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89011
köszi 😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#89010
<#worship>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

szabocsaba1983
#89009
A 12. meccsem veretlenül:


Hajrá Magyarok!!:

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Atesz89
#89008
Grat!!!!<#worship><#worship> neked is báttyó!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

báttyó02
#89007
grat<#eljen>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

szabocsaba1983
#89006
Sziasztok!

Megosztanék veletek egy-két szép teljesítményt:

(Napoli: 2004/Serie C, 2005 Serie B, 2006 Serie A!!!)


18., 19., 20, forduló:




És a sztár:



www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

báttyó02
#89005


Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

GanXstaZoleeWrk
#89004
'reggelt

na ez nem gyenge 😊

Grat mindenkinek!

GanXstaZolee#2709

Atesz89
#89003
Grat Franco & Olympus!!!!
Torres még 37 évesen is állat 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

franc0
#89002
itt az átlagokat kell nézni

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#89001

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#89000
nemrossz

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#88999

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

olympus
#88998
HIHETETLEN!!!!! DÕNTÕBE A MIDDLESBROUGH!!!!!
Chelsea ellen.

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#88997
Mostanába kezdõ. Yakubu és Pazzini sérült.

Divatcsapatok OLÉ!

billywood
#88996
Grat mindenkinek, nagyon jók vagytok!

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

miki36
#88995
Grat!<#worship><#worship><#worship>
Aquilani a valóságban is nyomt már így!
(Csak nehogy az Inter ellen lõjön megint 2 gólt és onnan fordítsák meg 😄)

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Atesz89
#88994
Közben én is elkezdtem az új szezont:

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

miki36
#88993
Ha Newcastle, akkor Alan Shearer
Már mindent megpróbáltam hogy ne vonuljon vissza de... hiába<#nemtudom><#idiota>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Atesz89
#88992
A tanárok mennek kirándulni...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

miki36
#88991
Honnan tudod hogy nem lesz?
És nagy Grat mindenkinek!

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

franc0
#88990
AnitA mit írt? 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Atesz89
#88989
Én itt és itt szeretnék gratulálni mindenkinek!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

miki36
#88988
Itt van még valaki?<#miaz>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

miki36
#88987
Tegnap Arsenal, ma Liverpool...
Tabella
Góllövõlista
Mint mondtam Newcastle-vel tolom van egy csomó adósság, igazolni csak vilakazit vettem.
Egy biztonságos középmezõnybeli helyezést vár a vezetõség.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"