Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hátra jön a kis Ferdinand, De jong is lehet.
Középpályára Jenas ésha minden jól megy Joe Cole.
csatárohoz meg Defoe és Ashton!
Divatcsapatok OLÉ!
Defoe meg 16 milla, és a Chelsea meg adna 31-et Pazziniért!
Divatcsapatok OLÉ!
sosenem éri meg 😊 difoj isten pléya
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
mer úgy meg
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Iceman
A Bl-bõl továbbmentem:
pedig a B csapatom játszott😄D

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
38 34-3-1 120-18 105p
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
védelmem is elég jó , spanyol bajnokság dreamteamba an. lopez-pablo-perea-molinero volt
bajnokság elején mind3 kapusom kapott 2 ónapot , és ilyen falcon védett ^^ beszedtek 10 forduló alatt ilyen 15-20 gólt
Többivel nem untatlak leírom. Spanoyl bajnokság álomcsapatában 11 játékosból 7 enyém ^^ 4es védõsorom , jobb oldalt maxi rodriguez és csatárduóm ( tevez , torres ) került be. Bl legjobb játékosa Torres , év spanyol játékosa torres , európai aranycipõ torres 😄 Év ifije spanyolországban agüero , BL DREAMTEAMBAN 5 játékosom van !
ajnokság: 2.lettem Chelsea mögött:SSSS
BL. 2. lettem Chelsea mögött:S:S:SSSSS
Divatcsapatok OLÉ!
spanyol bajnokság gond nélkül nyerve
BL is megnyerve ( Chesea ellen1:1 és 3:1el jutottam tovább, döntõben Intert 3:2re vertem )
most -10Mról felugrottam +20ra, nyáron kapok sztem vagy 50Mt pluszba
Gera , Ljuoba és társai bevételébõl is számítok 10 M eurora
Ebbõl hoznám joaquint , silvat , meg vmispanyol v argentin kpaust
Hajrá Magyarok!!:
www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
Megosztanék veletek egy-két szép teljesítményt:
(Napoli: 2004/Serie C, 2005 Serie B, 2006 Serie A!!!)
18., 19., 20, forduló:
És a sztár:
www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
Aquilani a valóságban is nyomt már így!
(Csak nehogy az Inter ellen lõjön megint 2 gólt és onnan fordítsák meg 😄)
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"
Már mindent megpróbáltam hogy ne vonuljon vissza de... hiába<#nemtudom>#nemtudom><#idiota>#idiota>
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"
És nagy Grat mindenkinek!
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"
Tabella
Góllövõlista
Mint mondtam Newcastle-vel tolom van egy csomó adósság, igazolni csak vilakazit vettem.
Egy biztonságos középmezõnybeli helyezést vár a vezetõség.
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"






