Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GTheo
#89085
Nemtom mien jó Bazzani annyira, de Miccoli-Iaquinta kezdene nálam, Grat kül jó vagy, azé az is durci h csatársorod tiszta olasz szinte 😛 ;]

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

olympus
#89084
Gondoltam egyet és brazilokat hoztam😄
Kerlon és Toró jött Esposito és Pedersen ment.

Divatcsapatok OLÉ!

miki36
#89083
Sajna a Newcastle-s mentésemnek annyi!!!!!!!!!!!!<#idiota><#shakehead><#schmoll2><#rinya><#falbav>
Ezért kezdtem egyet a Feyenoordal! Tök jó csapat csak kevés a támadó, de megvettem Sychevet és Mantorrast ugyhogy csatárgond már nincs...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Atesz89
#89082
Grat és hajrá mindkettõtöknek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#89081
Gratula!
Széééééép!

Divatcsapatok OLÉ!

Sysfox
#89080
Grat neked is, jó helyen állsz! <#eljen>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

fsgh
#89079
Grat Sysfox😊

úgy látszik bejöttek az igazolásaim^^

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Sysfox
#89078
Szarul, sajnos volt egy hullámvölgyem, zsinórban öt meccsen kaptam ki. Bármit csináltam nem ment. Most megint találtam egy jó felállást:

De Sanctis - Zauri, Tonetto, Cáceres, Tudor - Palombo - Cárdenas, Gasbarroni, Kily Gonzalez - Bazzani, Iaquinta

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#89077
Megy ez...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Atesz89
#89076
Grat hogy állsz a bajnokságban?

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#89075
Szép eredmény gratula!

Divatcsapatok OLÉ!

Sysfox
#89074
Jó estét mindenkinek!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Atesz89
#89073
Grat báttyó,Fyrex!!!
Nekem is elég sima a szezon a bajnokság majdnem felélnél 1 döntetlen a többi gyõzelem valahogy mindig betalálunk az uccsó 10 percben...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

fsgh
#89072
Váóó grat!!!! én is próbálom nyomni csak kisebben😛

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

báttyó02
#89071
köszi
grat neked is(fõleg difoj miatt😄)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89070
ELÕRE!!!
GRATU!!! ÓRIÁSI NAGYON !!!!!!

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89070
egyedül Kaká-val nemvagyok megelégedve :\\\\\\\\\\
már ki is tettem a pitsába a kezdõbõl,gólpasszt sose ad,csak lõ 4-5gólt azt annyi az évi teljesitménye tkp k-ként
toró milliószor jobb,tizen valahány gólpassz+5-6gól
ugyhogy most kakát ki is dobtam átadóra,remélem valaki elviszi a rákba mert csak a pénzt keresi nálam (és most tépem a hajam hogy ezért a nyomorék brazilért képes voltam majd 60millió eurót adni:\)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#89069
getzi befosok 😄DD
ez az év oylan szinten sima hogy nemigaz
elõzõ években kínlódtam végig a bajnokságban h megnyerjem,erre most ebben az évben végig alázok minden favoritot
bl-ben milan-t 4:0-ra,most betist vertem ki 5:1összesítéssel
carling cup megvan,fa kupába sincsa ellenfél...befosok 😄
még 1hónap van hátra az évbõl,de ha ez így megy tovább,akkor bl nyerés,fa kupa+bajnokság(13ponttal vezetjük)
cronaldo a gólpasz csúcsokat dönti sorra,ibra meg kerlon legjobb szezonját hozza...majd tolok képeket

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89068
mit Megy ez neked bazzz^^
grat elre a címért😄

Divatcsapatok OLÉ!

fsgh
#89067
<#taps><#taps>GRAT és mdenki másnak is😊 Zoollii😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#89066

Avanti Crociati!

cory11
#89065
lehet de õk is annyit kérnek értük amennyit akarnak(kivéve 17év alatt mert akkor csak nevelési pénzt kell fizetni)és igy nekik is lenne pénzük.PL:ha tudják Kerlonról hogy jó játékos akkor miért engedi el a klubbja (18év felett)5millio euroért?miért nem kér érte 20-at.

olympus
#89064
gondolom, hogy megvédjék a fiatal brazil pléjáat a pénzéhes managerektõl!

Divatcsapatok OLÉ!

cory11
#89063
de miért?más nemzetiségüt meg el lehet?ezt nem értem pedig elég komoly szinten benne vagyok a fociban.

fsgh
#89062
na szóval akkor itt a keret a váárlások és 1-2 játékosról kép akit lehet nem ismertek...



Éderson

Diarra

Frederico

Fernndo

Padro


hát ennyi lenne😊 várom a negatív és mindenekelõtt a pozitíz véleméyeket😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

olympus
#89061
aapdolog.
nem szabad elvinni 18 év alatt.

Divatcsapatok OLÉ!

cory11
#89060
hali managerek.
azt akarom kérdezni hogy miért nem lehet 18év alatti brazil játékost igazolni?ez bug vagy igy van akkor is ha akármelyik patchet rakom fel?

fsgh
#89059
huhh szerintem sszerktam egy ultrabrutál Bressát 3 frontra😊 (Kupa,Bajnokság,Uefa) majd késõbb mutatok képet a keretrõl és a jáékosokról😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

franc0
#89058

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

olympus
#89057
wáháháháháhá😞
kezdhteem az igazolásokat elölrõl:S LEverték a biztositékot itthon:S
franccccc

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#89056
Grat!!!
Jó igazolások Olympus!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

fsgh
#89055
zsír jön még Petrov is😊))

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

fsgh
#89054
pedig voltam ám második is😊) csak az utolsó 10 sorsdönt meccsen valamiért nem tudtam nyerni 😞(( pedig mindenki jó ondiban volt😞 és kösz😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

fsgh
#89053
viszont oltári nagy az adóságom:S jöhetne már egy új tulaj:S

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

olympus
#89052
Mondtam hogy 5-6😄DDDDDDDDD
GRAT!!!!!

Divatcsapatok OLÉ!

fsgh
#89051
3. szezonom😊 1.ben feljutottam 2.ban 9.dik lettem és most 5.dik😊 jön még 1-2 erõsítés a nyáron ingyen Kapo Recoba Kallon Fernando(Betisbõl)

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

olympus
#89050
Igazolások:

Érk.:
Dean Ashton 2.9m
Handanovic free
A. Ferdinand 8.5m + mendieta
De Jong 11.25m
Fábio Santos 7.75m

Táv.:
Pogatetz 2.8m
Davies 1,3m
Esposito 5,75m
Kennedy 1,4m
Pedersen 10m
Pazzini 31 m
ÖSSZ: 52m
Defoe 17,25m
ÖSSZ: 47.5m

Divatcsapatok OLÉ!

metaxa92
#89049
😄 én is mindig elszórom õket kölcsönbe azt jówan.

Iceman89
#89048
3at már elszórtam 😄 + tarcsiba is vannak jópáran 😊

Iceman

Iceman89
#89047
a genyóba már a ágyúsokat... Dinamotól is kaptam...

Iceman

metaxa92
#89046
szerintem szórj el 1-2 embert kölcsönbe

Iceman89
#89045
Persiet próbáltam... 10 nél alig adnak érte többet... max 13 at... Gasbarroni meg sokat javulhatna csak kéne játszatni...
Recoba szezon végén távozik....

Iceman

olympus
#89044
persie és gasbarroni:S
õk elégedetlenek😊

Divatcsapatok OLÉ!

Iceman89
#89043

Iceman

Iceman89
#89042
nos itt lenne a csapat... fõleg Kp-ból van sok... szerintetek kiket adjak el?

Iceman

Iceman89
#89041
😄 mingyárt én is kérnék egy kis segítéget 😊 elég nagy a keretem, de nem tudom kit adjak el... mindegyik olyan jó 😊

Iceman

olympus
#89040
remélm is😄 Kéne jobb oldalra vki:S

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#89039
de angolt nem nagyon😄 Meg a két feka elõl brutál😄

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89038
ferdinanddal igen jól jársz 😊
difoj meg rettenet sok gólt lõ

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Iceman89
#89037
jah 😄 úgy persze 😊 hát nem is tudom a Defoe-s az jobban hangzik, de ha másik csatárt akarsz, szerintem 31 ért kapsz talán még jobbat is 😊

Iceman