Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

báttyó02
#89134
30milla az alja,de gólokat baszik lõni arsenalba,közbe meg agyon van hájpolva ASFD?:A_S?:FD

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89133
kabefazsom:S😄SAD:SA
minimális elengedés dö beszt:_SADSAD

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#89132
akkor õt igazolod le sztem😄DDD

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89131
uramisten walcott dedurva OOOO-:
enyhén 14értéke 20as 😮OOOOOOOOo
fejelés: 20 SAD:?__A?:SFA

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#89130
te rohatt :@😄
én 30at adtam érte :\
1évvel azelõtt meg énis iylen 5-6ér elhoztam volna csak nem kapott munkavállalásit :@@@

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89129
5 milliót megért😄

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89128
😄D
dö beszt :-P

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89127
KERLON<#vigyor1><#vigyor1>

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89126
há nemtom most lényegébe azér kéne õ mert a többi nagy sztár már eléggé öreg,vagy 30hoz közel van :S
azok meg nem érnek meg tízmilliókat
mondjuk ugylátom nemigen fogom tudni elhozni am....már 50milliós ajánlatnál tartok de még mindig elutasitják :@@@@@

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89125
manchesterbe me most angol válogatottba.
Háát felemás. Haangolkell mindenképp akkor OK. De amúgy van nálajobb😄

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89124
rúni nyomta vkinél? tapasztalatok? :S

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89123
Idén remélemsima lesz a bajnokság!
6 meccs 5 gy 1d. 14 -5 😄
Bl csoport: Olympiakos;Porto;PSV
1 meccs 1 gy 5-0😄

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89122
DDSAdsads

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89121
annnyiért az anyját is😄DDD

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89120
majd ha megadják a 200 milliós elengedési záradékot akkor mehet<#bohoc><#bohoc><#bohoc><#bohoc>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#89119
jóhogy nem adom DSAsda
tavaly 28golpasszt adott O:

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89118
ne add el😄

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89117
a liverpool 70millió eurót ajánl cronaldo-ért OO:

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89116
Nem

Divatcsapatok OLÉ!

turpert
#89115
na megmondaná végre valaki h h lehet berakni képet?

Fradi volt!Fradi lesz! Még a földön ember lesz!

Hegeace
#89114
az mitõl van h 3 meccse mindig lezavarják egy pléjámat? a b*d*s k*rv* anyjukat!!!!

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#89113
3 meccsel a selejtezõ vége elõtt kijuttottam. 11 pot elõny. 35rugott 6 kapott gól.

Divatcsapatok OLÉ!

Hegeace
#89112
alamizsna.

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#89111
😄DDDDDDDDD
Eb csoport:
Kazah;Portugál;Luxemburg;Grúzia;Izrael;Lengyel😄DDDD

Divatcsapatok OLÉ!

Hegeace
#89110
grat a kinevezéshez. hosszú és eredményes, sikerekben gazdag apitánykodást kíívánok! 😄

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#89109
Angol szöv kap lettem!😛

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#89108
😄DDDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

fsgh
#89107
na nekem meg -15millió font....

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Hegeace
#89106
nekem 144 de nem tok hova igazolni :SSSSS csak utánpótlásba

Heló szia remélem hogy vagy

fsgh
#89105
hmm erõs a támadó szekcid😊 grat😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

olympus
#89104
ÉS még van 32 millióm igazolni., vagyis 64 milliom mivel 24 hónap😄

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89103
<#worship><#eljen><#eljen>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Hegeace
#89102
szép keret 😊!

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#89101
Íme keretem amivel nekivágok a 2007/08-as szezonnak!

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#89100
Azta a picsa!!!!
<#eljen><#taps><#taps><#worship>

Divatcsapatok OLÉ!

fsgh
#89099
váóó gat😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Hegeace
#89098
Jóreggelt/grat mindenkinek!

Heló szia remélem hogy vagy

báttyó02
#89097
vége a szezonnak -.-







Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fsgh
#89096
Hello és grat all

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

zorrobomber
#89095
szisztok! bár már tét nélküli a meccs, azért biztonság kedvéért még1szer elvertem a 2. helyezett barcát <#vigyor1>

#89094
hali Foxi!
Takaríts egy nagyot,kell a vérfrissítés sztem..
Én õket rúgnám ki😛isano,Cicinho,Tudor,Volpi,Colombo,Ceullar,Kily...

20227!

Sysfox
#89093
Tabella:



Keret:

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#89092
Iaquinta lett az "Év olasz játékosa", Bazzani a második.

A 2. legszebb gól Bazzanié...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#89091
Bazzani a Serie A-ban:

idén: 29/17
elõtte: 29/18
azelõtt: 26/18

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#89090
Simán...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#89089
"csatársorod tiszta olasz szinte"

Nemcsak szinte... <#smile>

Iaquinta, Bazzani, Miccoli, Flachi, Colombo

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

soma22
#89088
gratu mindenkinek, brutálak vagytok😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#89087
Gratu!
Ez már meglesz.!<#eljen><#eljen>

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#89086
Így állunk féltávnál:

A csatársoromban csináltam egy Delgado Fred cserét +3 Millióval
(Delgado 25M€ --->Milan,Fred 22M€ ---->Roma)

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

GTheo
#89085
Nemtom mien jó Bazzani annyira, de Miccoli-Iaquinta kezdene nálam, Grat kül jó vagy, azé az is durci h csatársorod tiszta olasz szinte 😛 ;]

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]