Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

olympus
#89184
az igen!😄DDD

Divatcsapatok OLÉ!

Ramox
#89183
Aduról képet pls

báttyó02
#89182
sumáhert el is dobtam kölcsönbe igaz h most vettem õt is 😄
sok lenne vele nagyon a csatárok száma

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fsgh
#89181
<#taps><#taps><#wow1><#taps><#taps>

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

báttyó02
#89180
jelenlegi felállásom



tarcsiba ottvan: malouda,a.ferdinand,srna,meg egy nagyon tehetséges u21-es angol válogatott

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#89179
hiába,buffon így is jobb vmivel 😄



meg 3-4évig még simán jó lesz

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#89178
33

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ramox
#89177
ja kicsit elnéztem :|sry 😄 Akkoris Cech kell neked, imádom 😄 életben is játékban is. Gazdag lett az Ajax 39 milkáért igazoltam tõllük 😄

báttyó02
#89176
de így hogy mondod egy másik kapus nem ártana mert csak ifim van buffonon kivül 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ramox
#89175
dehát hányéves már õ? 35-36?

báttyó02
#89174
cech minek :-D
buffon van nálam 2éve,kbbszottjol teljesít...és ingyé jött!

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ramox
#89173
és a kapusod ki? Miértnem igazoltad le inkább Cech-t 😊 vagy már õ is öreg? olyan 31 körül lehet

Ramox
#89172
Mourinho lett a menedzser aszisztensem 😄

báttyó02
#89171
8millám :\
ugyhogy így ugrott az egyik durva jobb oldali védõ igazolása :\
de jött még pár pléya miután eladogattam embereket

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ramox
#89170
😊 Mennyid maradt? 😊

Ramox
#89169
nah énis felépítettem csapatot cselszivel 😄 érdekes lett a keret, hirtelen aztse tom majd kit játszassak, fõleg az ifi keret lett nagyon ütõs

báttyó02
#89168
na megtörtént az eddigi legnagyobb pénzszösszegü átigom :|

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#89167
hát nemtom,én igazábol sose játszattam
anno mikor atleticval kezdtem rögtön el is adtam,annyi pénzbõl meg egy komplett csapatot épitettem 😄
de mosmá ha megtudom venni megveszem mer kiváncsi vagyok hogy tényleg olyan jó-e mint ahogy itt mindenki mondja :\
csak nehogy úgy járjak vele mint kakával :|w

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

franc0
#89166
nálam még 37 évesen is azt teszi 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

fsgh
#89165
hozzám meg Pedretti (asszem így kell írni) jön ingyen a Lyonból😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

báttyó02
#89164
FD?:S😄?FSD
má magam se tudom ASF_:ASDF
adriano maradt a interbe nem fogadta el az ajánlatom :|||||ww
szal most csak torreszre hajtok
minnyá lövök szkrínsotot a jelenlegi keretrõl

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ramox
#89163
Hm, ez annyira furcsa, mindenki imádja torrest és tényleg durva így ránézésre de nállam sohase volt vmi jó, legalábbis gólokat nem ontott 😛

fsgh
#89162
😄D mennyit adtál érte?😊

akkor most kik lesznek csatáraid?😄DDIbra,Adriano,Torres?😄DD

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

báttyó02
#89161
dicsak O_O
torreszér elfogadták az ajánlatom O_O

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89160
durva😄DDDDDDD
ilyesmire😛😄

Divatcsapatok OLÉ!

Ramox
#89159
hátde ha gép már nagyon nem bírja lassú nem folytatom :|

#89158
😄DDDD

franc0
#89157
ilyesmire gondoltál?

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

olympus
#89156
ibra nála van.

Divatcsapatok OLÉ!

fsgh
#89155
Frederico, Fernando? #89062

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#89154
ha végig akarod vinni akkor asszem az fm07-et ki fogod hagyni 😛

#89153
aztakecci... <#wow1><#wow1><#wow1><#wow1>

Ramox
#89152
menni fog 😊 én csak poénbol tolom velük hogy meglássam meddig birom vinni a gémet :|

báttyó02
#89151
<#pardon1><#wilting>


Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#89150
martins nem elég jó
ibra má 4éve ittvan (dö beszt😄)
tevez-t meg nem csípom :-P

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89149
majdkezdek egye cseszkivel aztán megpróbálom leigazoniz angol válogatottat😄

Divatcsapatok OLÉ!

fsgh
#89148
Martins?😊Ibra?Tevez?

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

olympus
#89147
😄DDDDDDDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89146
:SDDSAASD
majd ha új gémet kezdek <#alien><#vigyor1>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ramox
#89145
Nem rossz nem rossz, talán én is megveszem cselszkivel ifibe 😄

báttyó02
#89144
SFA:_?FASAS😄?ADS:?DSD
nemjön el 😄DD
ezt utlom mikor lóg a zsebem a pénztõl,de nemtudok igazolni

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89143
YAKUBU😄DDDDDDDDDDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89142
áá najovan lemondtam rúnirol :|
70millát is elutasitották annyit meg má hol ér 😄D
adrianoér nyomtam egy 45millás ajánlatot azt elfogadták....csak annyiu a gond hogy 29 éves :\
mind1 ha eljön jólesz 3-4évre még

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#89141
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
hát nagyon ajánlom neked amugy ha igy szóba jött,nálam nem lehet egyszerüen kivásárolni a gecijét 😄DDD

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89140
green awest ham kapusa 27 perc alatt 10 -es osztályzatott kapott. Szerintetek miket védett😄

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#89139
olan min Yakubu😄DD
Tényle YAKUBU?😄DDD

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#89138
Azta picsa!😄DDDD MEG KELL VENNEM MOST miattad:CCCCC

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89137
háát..háát
õ elég gyengus,hozzám semmiképp se férne be esetleg a tarcsiba

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#89136
Giles Barnes-rõl llökj má plz egy képet nálad hogy néz ki a gémbe 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89135
Darren Bent?

Divatcsapatok OLÉ!