Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fsgh
#89233
na 2 meccs múlva vége a bajnokságnak...2-5 helyezett lehetek még...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

báttyó02
#89232
ooo:::

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89231
FYREXNEK😄DDDDDDDDDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#89230
pazzini a Játékos Temetõbe összese lõtt 9 meccs alatt 2 gólt😄DDDD
Vissza fogom igazolni lehet😄DDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#89229
akkor angliába van ez a szabály csak...

Divatcsapatok OLÉ!

cory11
#89228
most megyek rágyújtok 10 perc és itt vagyok.

cory11
#89227
ez nem igaz mert ott van pl Átila egy brazil védõ 16 évesen igazolta le a Benfica nálam vagy Zé Eduardot 17 évesen a milan.ezért bosszant az egész mert rátalálok egy jó 15-16 éves játkosra mire betölti a 18-at addig biztos hogy elviszi valaki.

olympus
#89226
õk se igazolnak.

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89225
támadóként eredményesebb sztem
azt meg hogy nem igazolhatsz énse tudom miért :-P

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cory11
#89224
roncattot már elvitte a Bremen.Kerlont csatár vagy támadóközéppályásként játszassam?
tegnap már kérdeztem de meég most sem értem azt hogy én nem igazolhatok 18év alatti brazilt más klubbok viszont igen.

báttyó02
#89223
vagy ottvan mondjuk edvardo roncatto is
belõle is nagy pléya lesz

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#89222
kerlont vedd meg amíg nem oylan drága
vagy ha elviszi elõled vmi közép/nagyobb csapat onnan már nagyon szopás elhozni,rengeteget kérnek érte

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cory11
#89221
Genrot meg Kerlont akarom megvenni vagy Torresre gyûjteni.

cory11
#89220
most kb 17millioeuro.már megvettem Kompanyt,Van den Borret,Mark Gonzalezt, Ustarit,Arenast.Ustari és Arenas csak vészmegoldás, amikor jön Buffon vagy Cheh valamelyikük megy.

báttyó02
#89219
ja Henry mellé mindenképp vegyél vmi jó csatárt...persie sose volt valami nagy gólvágó
mennyi zséd van?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cory11
#89218
nálam annyi a különbség hogy a két szélsõ középpályás nem a csatárokig fut fel hanem csak a támadóközéppályás posztig.lehet akkor még nincsenek összeszokva meg kellene Henry mellé még egy jó csatár mert Persie állandóan sérült.

cory11
#89217
az ifimbe igazoltam egy pár jó játékost és elsõk a bajnokságban 100%osan kapott gól nélkül.eddig kb 7forduló alatt 5X volt a mecs legjobbja Bel Aid.
az elsõ csapatom pedig nem tudom miért elég gyenge.szerintem a taktikám(4-1-2-1-2)nem fekszik angliában.

báttyó02
#89216
#89180

lestaktika,lényegébe ennyi
egy nagyon kemény 2belsõ védõ meg vkp ha megvan akkor nincs gond,legalábbis nálam..2005-tõl ezt a taktikot használom

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cory11
#89215
hi.
te angliában milyen taktikát használsz mert nekem az Arsenalnál nem jött be a 4-1-2-1-2.

olympus
#89214
thx^^

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89213

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89212
De csak 2007.nyaráig lesz szerzõdése😄
Különben nem írt volna alá😄

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89211
b+ 😄DDD
igen jól jársz vele

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89210
Gratula!! Isszonyat nagy csatáraid vannak!
Toljmár ey képet az Angolválogatottról plsthx^^

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#89209
pattyónak!😄

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89208
nos pár képz :w
hát torresz suna ibra bébi duú eléggé alattromos :-PP








és végül,mintha a tavalyi évet kopyznám 😄DDD

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

franc0
#89207
ottvan 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Ramox
#89206
kérünk szépen 😊

fsgh
#89205
tõlemaztán

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

soma22
#89204
támogatva😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#89203
hogyaviharbane!

Heló szia remélem hogy vagy

Hegeace
#89202
nekem meg faxomat a csíter at. madridba h mindenszezonban meg kell szivítniuk egyszer...

Heló szia remélem hogy vagy

franc0
#89202
Ha van érdeklõdés offtopikba berakom a kezdõjátékosaim profilját.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Ramox
#89201
facomat a munkavállalási engedélyekbe :|

Shevchenko elment Milanba 25rt 😄😄😄

fsgh
#89200
nekem meg f@szomat a Juventusba-.- tuti nem tudom õket megelõzni-.-

ja meg a Panatinájkoszba...2-2 lett a meccs én voltaM HAzaiban:|

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Ramox
#89199
Neke nem kellett neki 2* mondani :|

soma22
#89198
facomat a 8 meccse tartó nyeretlenségi sorozatba...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#89197
faomat Walcott-ba nem akar aláirni:SSSSSS

Divatcsapatok OLÉ!

Ramox
#89196
elegem van 😛 25millió euróért se megy el a köcsög ukrán :| Shevchenko

#89195
szül.napján dupla ünnep 😄DDDasD:ASaDa

Ramox
#89194
csak edzõket állítgattam, amúgy elegem van vagy 10 edzõ maradt a nyakamon akik nem is dolgoznak 😄

olympus
#89193
Az izraeli váogatottba van egy Hanuka nevû ppléja😄DDDDDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

cory11
#89192
milyen edzést csináltál?rakjál már egy képet.kösszke

báttyó02
#89191
jova |:

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ramox
#89190
ha kezdõdik idény majd képeket pls :|

olympus
#89189
faszomba:S
Gólképtelenek vagynk. Defoe most egyszerûen gólt se tud rúgni.

Divatcsapatok OLÉ!

Ramox
#89188
😄 Nagynehezn összehoztam az edzéseket 😊 Nagyrészük 4-5 csillagos annál rosszabb nincs is 😊

báttyó02
#89187
babel nembiztos 😄
de amugy elégedetlen is rendesen,mert jó ha egy évbe össz vissz 8meccsen játszatom :\
lényegébe csak azér vettem hogy majd nagyobb pénzért eladjam mikor annyit ér

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ramox
#89186
Sneijder, Babel jobb :|

báttyó02
#89185


Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -