Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

olympus
#89282
Koplárovics

Divatcsapatok OLÉ!

Sysfox
#89281
Engem pont ugyanígy rúgtak ki anno a Roverstõl... Semmi fenyegetõzés, éppen megindultunk felfelé és kirúgtak...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

cory11
#89280
ha alsóbb osztályu csapattal kezdtek kik azok a játékosok akiket elsõként igazolnátok le.

báttyó02
#89279
😄DDDDDD!!!!!

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cory11
#89278
egy anhol harmadosztályt lehet hogy megpróbálok

olympus
#89277
Féllábbal tolókocsival😄DDDDDDDDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89276
sõt DSAASDSADASD
torresz-ibra-adrianot is verné egyedül ADSASFas

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cory11
#89275
nem rossz kis csatár az tény😊

olympus
#89274
<#alien><#alien>

Divatcsapatok OLÉ!

cory11
#89273
lehet hogy én is valamilye angol alsóbb osztályuval kezdek.legszivesebben a legalsó osztályból kezdenék de mivel nemsokára jön az új gém igy nem tudom.

olympus
#89272
Yakubu! Istencsászár pléja veri a Torres Frd csatársort😄 egyedül😄

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89271
yakubu mester 😄DD

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cory11
#89270
ki az az YYakit

báttyó02
#89269
:SDASDASADSAD

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89268
olyannal kezdj akivel el tudod hozni YYAKIT😄DDDDDDDDD

Divatcsapatok OLÉ!

báttyó02
#89267
jaja leeds vagy wba-n gondokozom énis 😛
na majd meglássuk most tátenemnél ugyis átig jön,ugyhogy azt még lenyomom utána meg valszinü nyú géjm

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cory11
#89266
Ferencváros - Tuzsér 7-1

#89265
WBA

update

2.osztály

hajrá 😛

báttyó02
#89264
konfederésön klub káp tököm :-P

elõdöntõt vmi shángháj stenyua ellen 6:0ra nyertük 😄
döntõ meg

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cory11
#89264
leeds vagy plymouth

báttyó02
#89263
angliába akarok kezdeni mindenképp<#alien><#alien>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fsgh
#89262
Verona,Bressa,Bologna 😊)

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

fsgh
#89261
ciki😞 Én az fm05-ben Barcával voltam és kiestem a bl-bõl (4 szezon után kb..) kapásból kirugtak:SS Real és Betis padján nem ült senki😊 gondoltam megyek a Realhoz õk meg szó szerint kinevették a jelentkezésem😛 a Betis elfogadta és utána vertem a Betissel a Barcát és a Realt is😄DD

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

cory11
#89260
kivel akarsz kezdeni?próbáld meg a Lübeckkel igaz hogy német harmadosztály de nem rossz kis csapat.
szereztem egy pár játékost a netrõl akit nem ismerek és kipróbálom õket egy új gameban.

soma22
#89259
nincs egy normális csapat sem, vártam pár menetet és felkérés sem jött.kiléptem mentés nélkül...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

báttyó02
#89258
mivel ugrott az esti buli (:@) azon gondolkozom h kezdek egy új gémet valamelyik másodosztályu csapattal 😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fsgh
#89257
figy folytasd...keress egy csapatot akinek nincs managere😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

soma22
#89256
semmi indok.tény hogy rettenetes volt az idény, a 7. voltam.semmi figyelmeztetés, egyszercsak nem voltam manager.ezt érdemli egy olyan edzõ, aki visszautasit arsenalt, realt,barcat, egy cordoba miatt...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#89255
részvét 😞((((
mirefel vagy is semmi indok nélkül?

Heló szia remélem hogy vagy

fsgh
#89254
thx😊
#89253 :hogy áltál?

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

soma22
#89253
kirúgtak cordobátol 4526 nap után...mégcsak figyelmeztetést sem kaptam, és épp kilábalóban voltunk a gödörbõl...eljött az ideje egy új gamenek.
angol premier liga, vagy swansea lesz, vagy middlüszbró, vagy valami más.most kissé csalódott vagyok...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#89252
jól erõsítettél szvsz

Heló szia remélem hogy vagy

fsgh
#89251
nah erõsítttem idén a védelmen😊 ugye tavaly szinte csak tkp/j/b/k-at és csatárt vettem😊 most meg õket😊 (Jankulovski eddig kölcsönbe volt nálam de mostmár végleg) így sszeáll egy elég ütõs hátsó alakzat😊) mégpedig:
Grosso - Hofland(Burdisso) - Hübschman - Cassetti elöttük meg Pedretti😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Hegeace
#89250
Nah ugyláccik a milán csak az elõdöntõben tud velem szívózni.

Heló szia remélem hogy vagy

fsgh
#89249
thx all😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Hegeace
#89248
gratula !!!!!

Heló szia remélem hogy vagy

cory11
#89247
van még 17millám majd megnézem hogy mennyi.de ha senki nem vesz meg Átilát biztos hogy õ lesz az egyik belsõ védõm.a Kölnös mentésemben a realnál volt és 8,5es átlaga volt szezon végén.igaz még várnom kell mert 15 éves.

cory11
#89246
nem rossz ez az eredmény se. majd jövõre!!!

báttyó02
#89245
pfõ fingom nincs 😛
hát ha még van annyi zséd akkor vedd meg mondjuk mertesacker-t,nálam most a roma-nál van egész szezonba 8(!!)as átlaga van/volt

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cory11
#89244
akkor balra nem is igazolok majd csak egy cserét neki. úgyis mire Cole kiöregszik addigra beér.

fsgh
#89243
na szóval ezt sikerült kihozni ebbõl az idénybõl😊 bááár sokáig vezettem a bajnokságot.

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

cory11
#89242
ha van den borret kirakom jobbra akkor kit tegyek be középre mert Tourét eladtam a Sevillanak?vagy igazoljak oda is vkit?

báttyó02
#89241
a traoré gyerekbõl meg szintén istenkirály védõ lesz

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#89240
eboué nagyon király szvsz csak a cseréjének igazolj vkit
nálam vanden borre a kezdõ jobbhátvéd,nagyon jól teljesít

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cory11
#89239
meg nézem de szerintem még nincs 18.nálad ki a jobb hátvéd?nálam(még)Eboue de lehet hogy oda is kell valaki.Ashly Cole helyére idõvel vagy Fabio Santos vagy Macelo vagy Sandro fog beépülni bár van egy nagyon jó 16 éves ifim Armand Traoré.

soma22
#89238
vazze keress olyan oldalt ahol segitenek a képfeltöltésben, itt a managerben segitünk.köszi az igényes hozzászólást.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

turpert
#89237
Kösz h segítetek jó kis hely lett ez is <#schmoll2>

Fradi volt!Fradi lesz! Még a földön ember lesz!

báttyó02
#89236
ljunberg igen fos efembe 😄
lennon nagyon jó választás lenne,nálam végig 7es felett van az osztályzata
vagy vedd meg toró-t (bár nemtom hogy õ 18alatt van e)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

cory11
#89235
jobb középre is kell valaki mert Ljungberg állandóan 6ost kap ki van vele a faxom.oda Lennont vagy Milnert veszem meg.

cory11
#89234
nem mert a Kölnhöz se a Young Boyshoz se a Barcahoz se és az Arsenalhoz se lehet.akármelyik csapattal vagy sehova sem tudz 18 év alatti barazilt igazolni kivéve ha a második állampolgársága egy EUs ország.PL Tales