Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ramox
#89438
Na kipróbálom Yakit Ibra párjaként 😄 Ha nem lesz gólkirály eladom bagóért vmi magyarcsapatnak :|

Amúgy hali :|

Atesz89
#89437
Max olyan van ami 1 ligára vonatkozik pl.spanyol 1.o. stb.

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#89436
kérdésemre még mindig semmilyen válasz nem jött 😊

nem tudtok átfogóbb fészpekket?

Avanti Crociati!

olympus
#89435
Ezt hogy szeretem. Megverem a MU-t de kikpok a Boltontól:@

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#89434

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Atesz89
#89432
A legutóbbi meccsen szórt egy 6-ost a máltaiaknak...
Elég "kemény" csoportom van😄ánia,Írország,Wales,Málta,San Marino,Szlovénia
Eddig 6 meccs 16 pont 25-0-ás gk plussz barátságos meccsen 6-1-re vertük Marokkót...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#89431
lemaradtam ehh

de mijól tippeltem 😊)

Avanti Crociati!

Fyrex
#89430
jajjmá lemaradtam 😞(

de mijól tippeltem ^^

Avanti Crociati!

Fyrex
#89429
Jakinta or Cassano e?

Avanti Crociati!

Atesz89
#89428
Bíííííí rossz válasz 😄DDDD
A Helyes megfejtés a C 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

fsgh
#89427
áá autó mentés forever😊))) csak 1 meccset kell ujra lejátszanom^^

#89425 : EEEEE^^

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

olympus
#89426
Totti?

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#89425
Tippelj 😛

A, Luca Toni
B, Antonio Cassano
C, Vincenzo Iaquinta
D, Alberto Gilardino
E, Francesco Totti

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

fsgh
#89424
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááá de hülye vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!elfelejtettem menteni a kilépésnél!!!!!!😮OOOOO pedig
10meccsbõl 9et nyertem a bajnokságban😮OOO NEEEE!!!!😞(((( pihiztetem a játékot😞((((

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

olympus
#89423
ki z?😄

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#89422
Valaki nagyon beindult a kapitánykodásom alatt 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Atesz89
#89421
Grat!!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#89420
az szép😄

Divatcsapatok OLÉ!

franc0
#89419
sztem nem mondanak le
business szvsz

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#89418
hát nemtom, nálam most a legidõsebb ember a mentésemben a Penarol elnöke, aki kereken 100 éves
a második helyen a Roma elnöke, Franco Sensi áll, 95 évvel

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

olympus
#89417
nézd meg az editorba a sérüléseket...
vnaott minden rák, suárkezelés stb.
Niggák nem bátják Yakit😄 inkább
Your assistent manager reports, some ninja kicks Yakubu's ass, and he was in hospital for a few weeks ^^

Divatcsapatok OLÉ!

Fyrex
#89416
tudom h ilyet nem szabad de 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mekkora egy hülye vagy, kinek jut ilyen eszébe 😄DDDDDDDDDDDDDDDDd

Your assistent manager reports, some niggaz kicks Yakubu's ass, and he was in hospital for a few weeks ^^

Avanti Crociati!

olympus
#89415

Divatcsapatok OLÉ!

LasDen
#89414
majd a meccsen elüti superman....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

fsgh
#89413
😄D grat😊))

#89411 :melyik tulajdonság jelzi azt hogy lemond-e vagy elad játékosokat?😛

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

olympus
#89412
téyleg vkinél halt már meg azelnök?😄
FM2007-be lesznek véletlen hlálesetek?
Azér bebaxna, ha Yakit elütné eg ykamion 2008-ban:S Kicsit ideg lennék😄

Divatcsapatok OLÉ!

franc0
#89411
pontosan

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

olympus
#89410
Szegény Ferguson. 😄 Pedig nagy volt a szája meccs elõtt😄DDD YAKIIIIII!😄

Divatcsapatok OLÉ!

fsgh
#89409
nekem ide már Murinyó kéne hogy kijöjjek a mínuszból😄DDDDD

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

franc0
#89408
Több mint fura. Egyszer Atletico-val -3m fontnál jártam, el is adta Cerezo Torrest mint a pinty

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

olympus
#89407
elnököknekis vn rejtett tulajdonsága. Ezt tudtátok?😄
Szóval egy szemetebb elnök eladja ey nemszemeem meg inkább lemond😄

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#89406
elnököknekis vn rejtett tulajdonsága. Ezt tudtátok?😄
Szóval egy szemetebb elnök eladja ey nemszemeem meg inkább lemond😄

Divatcsapatok OLÉ!

fsgh
#89405
jaja...de fura mert -22millánál még semmi híre a csõdnek... néha nyomnak pici tõke ínjekciokat aztán ennyi...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Ars3nal
#89404
nemszokása annyira

olympus
#89403
nemminden esetben. El is adhatja az elnök a pléjákat.

Divatcsapatok OLÉ!

Ars3nal
#89402
ki vinné el?:o kapsz új tulajt😄DDDD

fsgh
#89401
jó neked😊 nekem így nagyobb kihívás😛

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Atesz89
#89400
Nme tudom h te ápdéttel jáccol-e én igen és hát nem valami veretes a Juve nálam hál' Isten

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

fsgh
#89399
már -22 millió fontom van^^ para van mert ha csõdbe megyek viszik a játékosaimat...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

olympus
#89398
Beszóltam Fergusonna, hogy tegyen le a bajnoki címrõl. Erre Yaki és a kis Yakii egyetért velem és segít nekem 😄DD

Divatcsapatok OLÉ!

fsgh
#89397
mázlid van hogy Juve nálad nem egy állat😛álam 3 éve folyamatosan nyeri a bajnoságot és a kupát:S

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#89396
errõl van szó (^_^)

Avanti Crociati!

Atesz89
#89395
Fõleg hogy az Inter ikszelt a Juve ellen így megint 11 pont az elõnyöm 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#89394
<#mf2><#mf2><#zavart1><#vigyor3>

Divatcsapatok OLÉ!

fsgh
#89393
naggyon laza lesz😊 grat😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

franc0
#89392
akkor mi sértõdés lenne, ha minden héten az kapná aki megérdemli
azaz Én ^.^

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

olympus
#89391
Ez már megvan!!<#eljen><#eljen><#worship><#worship><#worship>

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#89390
Hali és grat mindenkinek!!!
Fõleg Olympusnak és Báttyónak!!!!
Én a finisben vok:

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

fsgh
#89389
vedd meg Ugur Yildirim-t😊))

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

olympus
#89388
Kerlon😄DD Õ az utódja_A😄SA😄SAD

Divatcsapatok OLÉ!