Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hegeace
#89488
nálam csak minden második évben fizetünk osztalékot 😊

Heló szia remélem hogy vagy

#89487
kalkuláld bele az osztalékfizetést is...nálam az szinte a tv-s jogdíjakat elviszi...:S

#89486
grat

déltán eldurrant agyam. Nálam mingyáárt kezõdik átigozolásos történet
kaptam 43 M €-t át.k-nek és 1.1M €/hét fizetési keretet. TV-s jogdíjakból számítok úgy 50 M €-ra , meg játékos eladásból szintén 10 M €-ra.
Szal bõ 100 M €-m lesz.
Tervek: Spanyol v Argentín kapus , llorente v david villa , silva , joaquin

Fyrex
#89485
van ám értéke O.o

Avanti Crociati!

#89484
Vki multkor kért képet Pereira-rol.Tessék:

Ramox
#89483
Hahahaha 😄 A Palermo kölcsönajánlata Yakiért: 1m+ 100% fizetés szezon végéig 😄

#89482
ez jo ez a keret😊 min elsõ 10be!!

#89481
2014es VB😄 csak nem látok😄

#89480
Na ujra hoztam pikcsöröket😄 ha nem bay...megnyertem a 1024es VB-t😊 a szurkolóim még mintátt vettek rollam😊 ITTAK😊






báttyó02
#89479
porszmusz ellen 1:1 (igaz most más taktikkal nyomtam hát elég szar ugyhogy vissza is állok az elõzõre)
fowler lõtt golt megin

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#89478
kellemes kis keret

min. uefa

báttyó02
#89477

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#89476
cép <#worship>

báttyó02
#89475
hát ja igencsak öreges a keret,de ennél jobbat nem tudtam kihozni

am elsõ meccs

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

olympus
#89474
jó igazolások. Tolókocsit kaptak?^^

Divatcsapatok OLÉ!

#89473
jó igazolások, bár van 1-2 öreg de lehet hogy kell a rutin

képet plz a keretrõõ

báttyó02
#89472
nos ^^
elsõ év után feljutottunk a pl-be+fa kupa negyeddöntõ
eladtam az összes kulcsjátékost a wba-bol,elég jó pénzekért(elsõ évem után rákaptak)
+elsõ évben vettem 2-3 iszonyat nagy tehetséget (180-195pot.ability)
és akkor ezután a vezetõség felemelte a átig pénzt 14milkára,+hozzájött ugye amik befolytak a játékos eladásokból
õket tudtam elhozni,lényegében átadólistáról vásároltam a legtöbbet,mert amugy szóba se állna velünk :-P



cél: 5-6. hely (bár hozzáteszem csatársor az egyik gyengénk,elsõ évbe elhoztam bellamy-t is,de 9hónapra kidõlt szal vele már nem számolok:\)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

fsgh
#89471
ja..lehet életemben eösõr hozok sok pénzért pléját😄DD De most Inter meccs😊 FORZA INTER! majd jövök😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#89470
nam fenyeget, nyomat képez

Avanti Crociati!

báttyó02
#89469
nah izzitom az efemt^_¢

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#89468
ASFDSDA

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#89467
:ASdAS😄Faas

Fyrex
#89466
😊

nah mostmár nincs kifogás 😛P

Pörögjön az a fekete lemez 😛

Avanti Crociati!

fsgh
#89465
OOLLÉÉ!!!! -25millió font helyett +8 millio font van a számlámon😊)))

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

fsgh
#89464
Sub Bass!!!😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

fsgh
#89463
ezt én is utálom...ezért nem tudok bajnokságot nyerni mert ilyen kis semmilyen csapatok ellen x-elek vagy kapok ki miközben ugyanazokkal a játékosokkal játszom akikkel multkor 5-0-ra vertem õket...-.-

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Atesz89
#89462
"Nem vagyok ideges fõ a nyugalom a helyzet kezelhetõ de mégsem én uralom lehet, ellenkezhetnék „óóóó”, de minek, hisz nincs mit tenni, hogyha szétbasz az ideg!!!" 😄DDD

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

franc0
#89461
thx

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

olympus
#89460
HIHETETLEN!:SSSSSSSSSSS
Birminham is megvret. 1 pont maradt az elõnyöm. Ideges vok mindjárt letörlöm a kecibe:S

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#89459
Na azért 😄D
Zaccardo és Barzagli rulz!!! 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ramox
#89458
Hey én csak dícsértem 😄 Mind1, fiatalítok rajtuk, utánpótlás az jó

fsgh
#89457
Óriási grat Franco😊) és Báttyónak is😊 Báttyó plz képet a keretrõl^^

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Atesz89
#89456
Nam szidni<#ejnye1><#ejnye1><#ejnye1>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#89455
:_:SAD:SAD

Divatcsapatok OLÉ!

franc0
#89454
én semmit, az asszistensem végzi

amúgy tökmindegy mit mondasz, ha az elsõ félidõben megszórod õket, a másodikban visszafogja, hogy ne legyen túl irreális

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

báttyó02
#89453
éjjel szabin votam b+<#alien><#alien><#alien><#eplus2><#eplus2>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ramox
#89452
Elég gáz ez a Roma, jó csapat de nagyon öreg 😞 Eladom az egész bagázst 😄

olympus
#89451
ezt, hogy utálom én is:S
mit mondtál félidóõben nekik?

Divatcsapatok OLÉ!

franc0
#89450
március 20-án lesz 38 éves, de még nem tervezi

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#89449
jah

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Ramox
#89448
És még mindig ott van Torres, nem tervez már visszavonulást? 😛

olympus
#89447
😄
Gyorsamntolod baxszájba:S😄SA:_SA_D

Divatcsapatok OLÉ!

franc0
#89446
félidõ 6-0 után nem így képzeltem :c

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

báttyó02
#89445
ja am
wba-val fejutottam elsõ osztályba
a fél csapatot eladtam igy volt olyan 15milkóm átigra
hoztam olyan pléyákat hogy bekaki van....most olyan 31körl lehet a csapat átlag életkora 😄D

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ramox
#89444
Ja igen, kérdés: Ha én mondjuk német vállogatott szövetségi kapitány akarok lenni, akkor érdemesebb németnek írnom magam az elején? 😄

báttyó02
#89443
loál ASD😄ASASDASD
qrva száját jákubunak mekkora csitpléja má ASDAS

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ramox
#89442
😄 Akkor meg berakom tartalékba 😄

olympus
#89441
ha eladod a bl döntõt õ fogja eldönteni. ELLENED😄DD

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#89440
Annál nagyobbról én nem tudok

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#89439
olyan van of korsz 😊

Avanti Crociati!