Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

franc0
#89541
nyomasd 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

olympus
#89540
Yaki mester pihent a válogatott meccs után.

Divatcsapatok OLÉ!

#89539
franco kapsz FM meg scout képet is
u18 és tarcsi kell ?

franc0
#89538
de megtévesztett hogy tud a jobbszélen is játszani

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Ramox
#89537
😄😄😄

Ramox
#89536
És hol van Yaki mester? 😄

Hegeace
#89535
Messi-rõl kitûnik a keretbõl h ki hiányzik 😛

Heló szia remélem hogy vagy

#89534
nagyon ütõs... de ennyi embert képtelen lennék rotálni

olympus
#89533
El sem hiszem. Túléltük😄 Hegeace szép eret😄

Divatcsapatok OLÉ!

franc0
#89532
ki az a név nélküli?

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#89530
kk. akit hiányolni fogsz , az colsa de kölcsönbe van . Gallettinek meg úgy lementek értékei , hogy eladtam. Maxi rodriguiez joaquin kettõs mellé nem is kell. Akinfeev kéne naon ....

franc0
#89529
keretképet rakj már be szept 1-én htx

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

olympus
#89528
Theo Walcott megszerezte elsõ gólját anglia válogatottjába, 1. meccsén!!!

Divatcsapatok OLÉ!

#89527
Spanyol szuperkupa után itt az Európai

#89526
áj láv real madrid

spanyol szuperkupa döntõ
santiago bernaeuban casillas mindent véd , beckham 32 évesen a 2. percben bevág egy büntetõt és vége
Vicente Celderonban Tevez 2. percben lõ egy gólt. 2. Félidõben lesérül Torres , 69. percben kiállítjuk antonio lopezt és a 92. percben Llorente bevág egy ziccert így 2:1re nyertem <#nyes>

Fyrex
#89525
:ADsaddsddd

Avanti Crociati!

franc0
#89524
adok én
a játékban 1.000.000 font = 1.000 huf irl

mehet a biznisz? 😄

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#89523
most van 2022 január

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

fsgh
#89522
én is megvettem -25 milliónál^^

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#89521
én csak megjegyeztem h adhatna egy keveset a két szép szememért 😛P

aztán h te mikor kérsz az engem holérdekel :ADasdasd

egyébkint nincsenek pénzügyi gondjaim ígyis megveszem akire szükség van ^^

Avanti Crociati!

fsgh
#89520
legyen benned tartás😄DD én -25millánál se kértem😛

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#89519
kértem én ne aggódj 😊

Avanti Crociati!

#89518
kérj francotol ^^ neke mtörleszteni kell joquint , aguerot , mascheranot , kerlont is 😄DD

egyébként mét van zaz , h van 3 millám és akinfeevet megveszem csomó zádarékkal ^^ amikor meg aláír , azt írja , h nem tudtam fizetni :S

b4rc4
#89517
2020ban jársz??? 😄 v mennyibe?:s

Fyrex
#89516


elfogadok adományokat 😛P segítse önis az AC Parma csapatát

Avanti Crociati!

fsgh
#89515
grat all😊

kiestem a bl csoportból az uefába...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#89514
nekem 3. szezon kezdõdik és egy generált pleját sem kaptam

b4rc4
#89513
lol😄

franc0
#89512
nem mintha kéne a pénz, deazért eladtam -.-

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#89511
szép

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

zorrobomber
#89510
nah, befejeztem a sevillás évadomat(elsõ évadom velük, de 2010-ben vok), egyik szemem sír, másik nevet... kifejtés:
+:
megnyertem a bajnokságot 13 ponttal

-:
megnyerhettem volna 20 ponttal is, mivel utolsó 3 meccsemen 1 pontot szereztem...(elõtte volt 1 vereségem...)
+:megnyertem a spanyol kupát, uefa kupát

+:caracciolo statjaival megdöntöttem midenen egyéni rekordomat

-: lett volna még végén vagy 6 meccse, de vagy szarul játszott vagy épp eltiltották piros lap miatt...
Mindegy azért eseménydús, jó szezon volt...

b4rc4
#89509
😊 😊

#89508
szeretlek ^^ odabaszós a logó ?😄

fyrex plz tedd vissza logóját 😄

b4rc4
#89507
sziasztok. gratulálok mindenkinek! 😊
közben végetért a 2.idényem is
-bajnoki cím
-bl
-europai szuperkup
-spanyol szuperkup
-év menedzsere
-torres aranycipõ
igazolások:
kerlon,lenny
jövõre nézvést: reyes-t igyexek megszerezni. és 1 csere bal hátvédet nézegetni😊

#89506
😄DDDDDDD

olympus
#89505
nekem egyetlen poblémám van.
Kiverted a balhét, hogy nem te lettél a hét managere hanem ÉN<#vigyor1><#alien>. Aztmondtad idézek:"It ta toopikban szarnak az emberre."
Knnt volt a logóm. <#zavart1><#zavart1>Fyrex, hogy elkerülje a vitát megszüntette a hét managere dolgot.
DE HOGY Jó KEDVED LEGYEN:

HÉT MANAGERE:

Divatcsapatok OLÉ!

#89502
röviden: azért nem kértme elnézést , mert nem éreztem úgy , hogy megbántottam volna valakit
de mivel a kommentetbõl azt szûrtem le, hogy lehet h vki megsértõdött ezért kértem elnézést.
Egy óra és jön keretrõl pcs

Fyrex
#89501
most nem bántottál meg senkit v elnézést kérsz?

döntsük el, jobb ha tisztába rakjuk a dolgokat

ha nem érzed h megbántottál vkit ne kérj elnézést, csak akkor ne tessék felháborodni majd

részemrõl a téma lezárva

Avanti Crociati!

#89500
grat

déltán eldurrant agyam. ( #89486 )

akkor mellé teszem , hogy elnézést. De szerintem senkit nem bántottam meg . Vagyis tudomásom szerint

Fyrex
#89499
nem bántásból de te elbúcsúztál nemdebár?

nyugodtan bocsánatot lehet kérni és szólni h szeretsz ide járni, nem ciki az

Avanti Crociati!

#89498
jha cseheket EB selejtezõk közepette vettem át

8 forduló után anglia vezet 4 ponttal , én 7 meccset játszottam és 17 pontom van. Oroszok és lengyelek is itt vannak. Köv 2 meccsem lengyel - angol 😊 Hátha Fergusonékat ki tudnánk szórni valahogy , és nem kéne selejtezõt játszani 2008as Svájci-Osztrák rendezésû EBért !

#89497
grat

idõközben joaquinra szinte elment össze pénzem , de nembaj 😊

Ramox
#89496
Ez kész, elmegyek szabira ez meg kölcsönadja Yakit Palermonak

Fyrex
#89495

Avanti Crociati!

#89494
na hát silva tutira ugrott , 60 Mt sem engedik

akinfeev valszeg jön meg llorente is. Agüero-t vinnék 40 Mért ,de lópacifarkot a fenekükbe <#idiota>
jha és csehország kinevezett menedzsernek. lastuvka , baros , koller jó lesz

báttyó02
#89493


5.ek vaygunk

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#89492
pfff nálam évente olyan 50millát...:S:S:S

Hegeace
#89491
nálam csak kétévenként kb egy 20ast akastanak le.

Heló szia remélem hogy vagy

#89490
azt meg hogy??nekem minden év végén megcsapolják a bankszámlám😞

#89489
okok

most gerát meg ljuboját próbálom elpasszolni. Van vmi toché nevû hgyerek , se magas PA , se durva értékek és 5 M euroért viszik 😊