Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fsgh
#89599
akkor megyek a sarokba...:S 8ponttal van elõttem a Juve a 26.fordulóban....eleg van már hogy parmaktól kapok ki ilyen ezdõ 11-el:

Grosso-Hofland-Hübschman-Cassetti
Pedretti
Kaolu-Kallon
Cardénas
Petrov-Genro

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Fyrex
#89598
akkor várj még a szerzõdéssel, jáccasd többet, hogy megszeressen 😊

egyéb ötletem nincs

hali Oly

Avanti Crociati!

olympus
#89597
hy all!
grat all!
FSGH meg lesz mááááár vagy sarokba...
Atez grat!!!!

Divatcsapatok OLÉ!

szabocsaba1983
#89596
Próbáltam, de nem fogadja el, a szerzõdés hossza miatt....<#gunyos1>

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#89595
Ezek a második félidõk....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Fyrex
#89594
irass alá vele új jobb szerzõdést, de kb 3-4 éveset

ne zavarjon h õ csak 1re akar 😊

el fogja fogadni

Avanti Crociati!

Fyrex
#89593
üdv és grac mindenkinek!

Avanti Crociati!

szabocsaba1983
#89592
Besagno 2011-ig az enyém, új szerzõdést akar, de csak 1 évre akar aláírni. El akar menni? (sunyiban egy év múlva?)
Mit csináljak?
Hagyjam 2011-ig, hogy elégedetlen legyen?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#89591
Sziasztok!
A 28. percben 3-at cseréltem!!!
Feltámadtunk!!!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

fsgh
#89590
vagyis ezen a hétvégén😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#89589
Jövõ héten jön ki a demo, okt. 20-án pedig a full.

fsgh
#89588
köszi😊 jaja tegnap néha úgy belenyilalt a fájdalom hogy majd össze estem:S de már jobb...sztem holnap már megyek is suliba 😊/😞

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

franc0
#89587
jobbulást
átérzem a szitut. nyáron 2 nappal nyaralás elõtt úgy becsípõdött egy ideg a gerincemben, hogy megmozdulni nem tudtam.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

fsgh
#89586
mert tegnap délután úgy beleált a fájás a hátamba hogy menni alig tudtam:/ mivel este nem sokat tudtam audni meg még most is fáj ezért nem mentem ma suliba...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

franc0
#89585
miért nem vagy iskolában?

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

fsgh
#89584
oléé😊 Leigazoltam ingyen Van den Bore-t😊) és Genrot kölcsön vettem a Juvétól^^

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

fsgh
#89583
hello és grat all😊

félidõben így állok...nem valami fényes...pedig idén már villantani kéne valamit:SS

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Sysfox
#89581
Elkezdtem a felkészülést a következõ szezonra...
Üdv és grat mindenkinek!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

#89580
na kijutottam csehekkel 2008as EBre


jó8

#89579
kösz

Atesz89
#89578

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Atesz89
#89577
pill...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#89576
kiaza cakmak yasin? pcs plz

Atesz89
#89575
Ezt is behúztuk 😊
Azért elég nagy mázlim volt pl. Van Nistelrooy az ötösrõl akkora kapufát rúgott...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ramox
#89574
Grat, énis vmi ilyesmire számítok szezon végén D: Bár ma nem sokat haladtam 😄

Hegeace
#89573
grat! nah jó8 mindenkinek! Barca meccs rulz 😉!!!

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#89572
Hali és grat all!
Véget ért a 2006-2007-es bajnokság:
Az év ifijátékosa:Vucinic 2. De Rossi
Az év játékosa:3. Pizarro
Az év managere: én
Az év csapata:

Gólkirály: Bazzani 31 2. Vucinic 31
Az év idegenlégiósa: Vucinic 2.Pizarro
Az év kapusa: Doni
Az év védõje Barzagli 2. Chivu
Tabella:

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Hegeace
#89571
4 bukott döntõ (3 cselszki , 1 inter) 2 bukott elõdöntõ (2 milán)

Heló szia remélem hogy vagy

franc0
#89570
hm. 15 vagy 16 szezon alatt 9-szer nyertem meg+2 bukott döntõ

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#89569
:S jah az ugy neccces😛

Hegeace
#89568
jó de én a barcával vok...

Heló szia remélem hogy vagy

#89567
kilencedik szezonom kezdem Rayoval és BL-be max elödöntö volt

Hegeace
#89566
nemtom mindig megállít valaki de legalább elõdöntõ mindig megvan...

Heló szia remélem hogy vagy

franc0
#89565
az hogylehet? pedig annyira nem nehéz

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Hegeace
#89564
én a bl-t 6 szezon alatt nem tuttam megnyerni :S

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#89563
jaja 😄DD nekeljen sokat rotálni.. 😊 szerencsére igyis nyertunk mindent 😛

Hegeace
#89562
neem hanem a keretre. sajnos eléggé szûk.

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#89559
játékoskra érted,hogy gyengusok? 😊

Hegeace
#89558
hát ez még gyengus szvsz de az elején vagy ugyhogy hajrá!!!

Heló szia remélem hogy vagy

franc0
#89552
már mindenki elég jó úgylátom.
jöhet a 2007 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

b4rc4
#89551
---------------------Barcelona 07/08--------------------
KeReT

#89550
kösz 😊

Hát ha a gép lusta nekem generálni plejákat , akkor sajnálom :| Most ezeket beszervezem és megvárom még spanyol nemzetiségük lesz 😊

franc0
#89549
nagyon kellemes

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Ramox
#89548
Hm. Szinte minden pénzem Torresre ment Romával de megérte. Tevez-Torres páros ütõs. 5-2re vertem Intert

#89547
Ramox
#89546
Mondták már hogy szemüveg kéne de nem hittem nekik 😄

franc0
#89545
akkormost mint VIP csinálj vele valamit hogy ne folyjon ki a szemem

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#89544

Ramox
#89543
Nekem meg hatalmas mákom volt mert aszisztensem kölcsönadta, aztán anyám szórakozott vivel biztosíték lecsap szal azonkívül hogy 1x meccset újra kell játszanom még jót is tett ezegyszer 😄

Hegeace
#89542
csodákra képes az új poszt oktatása 😄

Heló szia remélem hogy vagy