837
  • THE DAHAKA3
    #717
    valaki tudja, hogy hogy kell betenni a jordant ??? (köszi)
  • webibebi
    #716
    a settingsben
  • THE DAHAKA3
    #715
    hello! valaki nem tudja, hogy hol lehet benne felbontást állítani ? (köszi)
  • vezérszuszu
    #714
    okés!De azt hogy nézem meg hogy mennyire érdekli?
  • webibebi
    #713
    cserélni úgy kell hogy nézni kell a fizetésüket, és max 400e különbség lehet a kettő közt.még nézni kell higy mennyire érdekli a csapatot
  • vezérszuszu
    #712
    Hello!Egyszerűen nem tudok cserélni játékost!Persze nem úgy próbálom, hogy egy 78 as játékost 70 esre cserélek hanem egy 80 -81 esre!Sehogy sem megy!Ha meg kevesebbért cserélem az meg nem olyan jó (nyilván)!+ Még mindig nemtom hogy lehet feladásos zsákot nyomni slam dunk-on!Vki tudja hogy kell?
  • szabolcs17
    #711
    Hálás köszönet! Még egy kérdés. Nem tudod hogyan kell betenni a játékba Jordant.
  • webibebi
    #710
    ja
  • szabolcs17
    #709
    De hol a load6sva részben?
  • szanics
    #708
    felül van egy valóban nehezen észrevehető szürke sor, ott megtalálod
  • szabolcs17
    #707
    Valaki legyen olyan kedves és írja le, hogy miért nem tudok menteni. Pl: elkezdek egy szezont és lejátszok pl 2 meccset és leakarom menteni a load/sava résznél, de ott csak az van, hogy save setting és nincs ott, hogy save game. Hol tudom akkor lementeni?
  • venegor
    #706
    Sziasztok! Légyszi valaki magyarázza már el mi jelent a gameplay settings-ben a simulation ,action és a sliders beállítások

  • szabolcs17
    #705
    Helló! Valaki mondja el hogyan kell lementeni az elkezdet szezont mert a load/sava ott nem menti el.
  • KeKKSZike
    #704
    NLSC roster

    Ezen a lapon fent van egy elég friss és folyamatosan kerülnek fel frissítve a rosterek!
  • acsati
    #703
    Lécci vki vegyen fel msn-re aki tud a játékkal jáccani mer nekem ez az első NBA-m :-D

    MSN cimem: [email protected]

    Köszi!
    Bye!
  • acsati
    #702
    Hellotok!
    Van olyan ember aki foglalkozna velem msn-en? El szeretném kezdeni ugy magamnak leforditani az NBA Live 06-ot de nem tom hogyan kezdjem el... Akinek van egy kis türelme és van msn-e segitene?
    msn cimem: [email protected]
  • 79Alba
    #701
    re van egy problémám feltettem a gamét és az irányítás nem megy????????????????,
  • Uly
    #700
    Honnan lehet updatelni? A hivatalos oldalon semmi nincs. Kissé zavaró h már teljesen átalakultak a csapatok és még mindig a régi összeállítások szerint kell nyomulni.
    Köszi
  • szabolcs17
    #699
    Leírnád, hogy hogyan kell betenni a játékba?
  • webibebi
    #698
    de minek is kéne?nem tod mit jelent hogy play now dinasty mode
  • KeKKSZike
    #697
    NINCS hozzá magyarosítás!!
  • Gyocsika
    #696
    Szasztok van hozzá magyarositás ha igen hol és ha nincs mikor lesz kösz!
  • vezérszuszu
    #695
    Valaki tud feadásos zsákot all-star gálán?Nekem sehogy sem jön össze.
  • vezérszuszu
    #694
    hi!sikerült!
  • Cassell
    #693
    Most indul egy liga nem túl táp csapatok vannak még szabadon de aki online szeretne játszani szezonban rendesen hét játékosa rájátszás minden mint IRL annak tudom ajánlani.
    http://hobl.uw.hu/

    A Hobl

  • vezérszuszu
    #692
    hali!Mit kell vele csinálni hogy működjön?
  • KG21
    #691

    itt tudod letölteni
  • csuszi
    #690
    Ja, es thx. Es nem tudod veletlenul milyen minosegu az ilyen nem hivatalos add? Es ha jo, honnan lehet letolteni?
  • csuszi
    #689
    És megosztanad velem mi az az ok? Es mind a ketto alatt azt ertettem, hogy amiben keresem MJ-et, es nem talalom...
  • bodesz
    #688
    mind a kettő.ezen behalok :D
    van azért még pár nemgondolod? :D
    megvan az oka miértnemkereült bele...
  • KG21
    #687
    eddig csak 2000 től 2003-ig volt benne az aktuális NBA liveokban, azoknál megvették a jogokat a nevéhez, azóta viszont csak külön lehet letölteni, néhány fan mindig megcsinálja addonként.
  • csuszi
    #686
    Sziasztok!!! Mind a ketto jatek meg van (05, 06), es eppen arra vadaszom, hogy letezik egyikben sincs benne a 23??? Letezik, hogy ilyen baklovest elkovettek, hogy nincs benne a legnagyobb? Vagy valahogy ki kell oldani? MJ nelkul kosaras game...
  • szanics
    #685
    :DDDDDDD

    Baszki, én állat a Miamival az utolsó 2 percben -10-et dolgoztam le a New Jersey ellen, Posey beszúrta a triplát 0.4 tizeddel a vége előtt, ezzel volt iksz, és én marha rossz gombot nyomtam a bedobásnál, fault, egyet bedobott, kikaptam. Barom. :-S
  • Cowek
    #684
    Most miért, jól alászeded, bebújhatsz a palánk alatt...
  • vezérszuszu
    #683
    HI!Akkor nem is lehet billentyűzeten az all star (zsákolásokon) feladásos dunk-ot nyomni?Vagy igen?De hogyan?
  • KG21
    #682
    muhaha, kormánnyal kosarazni
  • Goruck
    #681
    köszi:) végre valaki válaszolt...nekem van kormányom amit felismer a nba majd azzal kipróbálom
  • constantin
    #680
    Trükkösen rádobni zsákoló versenyen csak joystickal lehet az analóg karokkal.Nekem van és egyszerű rádobálni.
  • KeKKSZike
    #679
    Eleinte nekem is nagyon furcsa volt, de egy idő után meg lehet szokni, hidd el nekem! :) Nem is olyan vészes!

    Uly: Olvass vissza, már ezren megkérdezték eddig! ;)
  • vezérszuszu
    #678
    hi!Srácok ti megtudjátok szokni ezeket kameranézeteket?Szerintem nagyon rosszak!Nincs vmi progi amivel más nézetek is elérhetők legyenek?(JÁTÉK közben)