837
  • gandal
    #757
    Kössz!:)

    Az fbl-n már jártam...tényleg sokan vannak ott...
    A másikra benézek:)
  • Cassell
    #756
    Van az Fbl itt mondjuk elég nagy a túljelentkezés afféle várólista van de van még a Hobl ami ugyan már elindult egy ideje de van 1-2 szabad csapat nem a legerősebbek de pl az Atlanta 4-6on áll simán be lehet vinni még a Poba.

    http://hobl.uw.hu/

    http://fbl.jatekok.hu/index.php

  • Dexantreal
    #755
    all-staron nyomon seasonban 4-5csapattal egyszerre
  • gandal
    #754
    Egy online ligát találtam...de az már elindult:)...
    Cassel tudnál mondani néhány ilyen oldalt?
  • Cassell
    #753
    Persze ,hogy nem használja a topicot senki aki játszani akar nyomja a különböző online ligákban nem ezt a "hogy csináljam meg az ilyen olyan flikkflakkos zsákot" baromsággal foglalkozik.
  • nesto
    #752
    egy kábé egy hete raktam fel a játékot. nekem tök bejön, egyedül a freestyle-lal vannak problémáim, történetesen az hogy béne vagyok hozzá
  • And 1 #751
    sajna már nem nagyon használja senki sem ezt a topicot
  • Fan Gusto
    #750
    okay sikerült megoldani, köszi:-)
  • Fan Gusto
    #749
    Hello!
    Nekem az a gondom a játékkal, hogy mikor el akarok indulni egy szezonban egyszerüen nem engedi, hogy átírjam a szezon nevét így mindig "New"-ban kell elindulni, ezenkívül mikor mentek sem engedi, hogy átírjam a nevet ezért itt is állanóad "New"-ra ment. Valamint nem tudok Loadolni, mert ahol be kéne hozni a mentéseket ott állandóan csak ez az egy "New" felirat van és csak az a lehetőség, hogy "Save settings", tehát nem ttudom betölteni a mentéseket.

    Ha valaki tudna megoldást ezekre a problémákra örömmel venném ha leírná, előre is köszi!
  • gandal
    #748
    Sziasztok!

    Azóta már vettem egy joypadot mióta legutóbb írtam:)
    A gond csak az hogy nem mennek a 360 fokos fordulatok...joypaddal sem...amikor nem sikerült valamit a bal analógról ír és hogy So Close...nem nagyon értem...elvileg csak elkell mozgatni valamelyik irányba a bal analógot és akkor sikerülnie kéne...de valahoyg nem...pls help:)
  • Dexantreal
    #747
    ok,köszi..utána nézek.
  • Palinko
    #746
    dc,próbáld... más 5letem nincs. google esetleg...
  • Dexantreal
    #745
    valaki help pls
  • Dexantreal
    #744
    hy all!

    mjúzikot honnan lehet lekapni?kiírnám cédére a számokat
  • Somogyi Bence
    #743
    Sziasztok!
    Vki leírná hogy kell betenni MJ-t a játékba?
    Vagy vagyen fel MSN partnernek ( [email protected]) , és ott pls magyarázza el, mert nagyon bírom Jordant!
  • gandal
    #742
    NA! Írjatok légyszives:)
  • gandal
    #741
    Sziasztok!
    Új vagyok még itt...
    A játék már megvan egy ideje csak azt az egyet nem tudom hogy a billentyűzeten melyik gombokkal lehet alley opp-ozni zsákoló módban...nekem még csak akkor sikerült hogyha joypaddal a jobb analógot mozgattam ide oda és akkor feldobta a labdát meg az ehez hasonlók...valaki tudja a választ?:(
    Pls help! Előre is köszi...
  • KeKKSZike
    #740
    Én most itt vagyok...
  • Grusi
    #739
    Nnna, sikerült elaludnom, szólj, ha itt vagy, figyelem atopikot :)
  • KeKKSZike
    #738
    OKs rendben!
  • Grusi
    #737
    És kedved egy multihoz? :D
  • KeKKSZike
    #736
    Nincsen!
  • Palinko
    #735
    wan a gamehez magyarosítás?
  • KeKKSZike
    #734
    Valaki nem tudja, hogy... OnLine játékba hogyan lehet előcsalogatni a Playbook-ot? Szóval, hogy mit /hogy kell csinálni, hogy Online játék közben tudjam használni az előre beállított védekezési/tamadási módszereket?
  • fradipusi
    #733
    Köszi szépen webibebi!!!!!!!!!Még egy valaki megadja az ip címét és akko tudnám nyomatni!!!előre köszi!!
  • webibebi
    #732
    #609
  • fradipusi
    #731
    JA és ha sikerült össze hozznom szívesen nyomnék valakivel egy meccset .
    MSn címem:[email protected] elértek.
  • fradipusi
    #730
    Szevasztok!!!VAn egy kérédsem felétek bárki is tud segíteni.Mit kell tenni ahoz hogy elinduljon az on-line játszásos téma ?Előre k9öszi a segítséget.
  • Grusi
    #729
    No, vmelyik éjjel-este ejtsük meg a meccset, a gép ellen már nagyon uncsi.. :)
  • Grusi
    #728
    Áh, nincs nekem olyasmire időm, csak gép ellen tolom, ha épp időt tudok rá szakítani. 2002-es verzió óta mindegyikkel nyomtam, de nem tartom magam überspilernek. Ejjel leszel?
  • KeKKSZike
    #727
    Játszottál valami ligában? Majd játszhatunk egyet, ha éppen mindketten fent leszünk! :)
  • Grusi
    #726
    öhm, ez milyen mértékegységben mérhető? Viszonylag :)
  • KeKKSZike
    #725
    Tapasztalt vagy? :D Mennyire?
  • Grusi
    #724
    Srácok, valaki egy meccsre egy egészen tapasztaltnak mondható ellenféllel szemben? :) Éjfélig simán ráérek.
  • Sheke
    #723
    csáztok még kezdő vook de azt akarom kérdeni hogy kell olyat dunkolni mint a többi mittomén visszapattan a palánkról meg stb...nem jövök rá
  • tobias88
    #722
    Akinek nemmegy crack nélkül itt a megoldás:
    http://m1007.gamecopyworld.com/games/pc_nba_live_2006.shtml
  • Ronaldinho
    #721
    feltettem az nba-t!nem akar elindulni! azt írja,hogy nba 2006 hibát észlelt,ezért leáll! Már idegesít kicsit!! valaki segítene?köszi
  • THE DAHAKA3
    #720
    valaki segítsen, nem tudom hogy kell jordant berakni, sehogy nem megy
  • szabolcs17
    #719
    Mert be kell állítani
  • 79Alba
    #718
    re van egy problémám feltettem a gamét és az irányítás nem megy????????????????,