837
  • Dexantreal
    #797
    Na emberek. Évszázad meccse! Évezredé inkább, vagy évmillióé! Detroit Pistons 153 - Miami Heat 147 4 overtime után! Muszáj leíron a mecs történetét, úgyse hinnétek el. Szoros, fej-fej mellett haladós mérkőzés. Már nem is tudom igazán, hogy hol volt vége a rendes játékidőnek, de azt tudom, hogy kicsi pontszám körül. Az NBA-ben lejátszott mérkőzésekhez képest kicsi. Olyan 60-50 valahány között, nemtom. Akkor már úgy voltam, hogy szegény Jason Williams 5 falt, le is hoztam, mikor a duma riporter, aki adatokat szokott mondani játékosokról, megjegyezte, hogy talán nem kéne ott lennie már. Jones jött helyére, viszonylag jó hármas dobó, de most nem volt topon. Negyedik negyed úgy vért véget utolsó másodpercekbe, hogy Steve Curr kiordította belét is, mikor Wade uccsó pillaantokban eleresztett triplájával egál lett a mecs és így mondta, hogy "Én nem tudom mi lesz itt, de az biztos, hogy jon az OT" Kb. Tök ilyen kis rekedt hangon mer még akkoris ordibált loáll. Hogy röhögtem.
    Aztán első overtime. Megint csak egymás mellett rohant a két csapat, volt olyan, hogy értékesített a Heat egy három pontos játékot - tehát, hogy mezőnybeli és egy büntető -, de ekkor vagy triplázott a Pistons, vagy valaki faltolt és úgy ők is hárompontos játék. Aztán jött a vége, a szokásos időkéregetés, dobálások, faltolások és megint egál. Csodálkoztam, de mentem tovább. Mi jöttünk fel a második overtime-ban, az elsőben a Pistons és Wade-re gyúrtam, szórtam vele a superstar trigger dunkokat, tök szépeket nyomtam, aztán vége lett ennek az overtime-nak is. Willams kispadon volt még végig, ja és O'Neil megsérült. Sokuknak volt 5 faltja már. Harmadik overtime. Eléggé kispados felállásba érkezett a Heat. Jones, Posey, Emett, Walker, Mourning, Pistonsnál midenki talpon a kezdőből, csak Prince nem asszem, mert ő is megsérült. Tartotta magát a csapat, s Pistons nem tudott elhúzni, de valahogy a végén sikerült nekik, nemtom 4-5 pont különbség volt az utolsó perc megkezdésekor. Willamset behoztam minden midengy alapon már és felrohantam. Egy tripla csont nélkül. Falt. Kimaradt a büntetőjük, még egy-két tripla és falt és egál lett, sőt, ha jól emlékszem vezettem is, mert az utolsó pillanatokban Prince visszajött, hogy tudja vállalni a játékot és a mecs alatt sokszor hibázott, de most értékesítette a büntiket, így lett 4-dik overtime. Kb. ugyan ez a keret, illetve mégsem, mert Wade egy védekező falttal a 3-dik overtime-ban kipontozódott. Állítom, hogy a 61 pontja karrier rekord. Wright jött helyére, picit átalakítottam a csapatot:
    Posey, Emett, Wright, Walker, Mourning, ám ahogy lenni szokott mindennek vége egyszer. Walker kipontozódott és ekkor vettem észre, hogy O'Neil is csak úgy ímmel-ámmal sérült meg, tehát visszahozható. Behoztam, de nem volt a topon, sőt ki is pontozódott, ekkor már elment a Pistons 148-141-re és behoztam a három pontos keretet. S. Smith megrázta magát és sorba triplákat szórta, hogy a végén 150- 147-t mutasson az eredmény jelző tűábla, vagy mi. Ez volt olyan 20 mp-vel a vége előtt. De itt már nem volt sajna esély, a Pistons mindig bedobta a büntetőit, a Heat meg kihagyta a vége felé a triplákat sajnos, így a Detroit nyert, de nagyon nagy mecs volt....


    A képeket majd holnap, mert most lassú a net a köcsög faterom miatt, aki tölt^^
  • KG21
    #796
    az a Shaq csimpaszkodás terpesztett lábakkal nagyon jó kép lett!
  • Dexantreal
    #795
    Pár kép, hogy ne haljon meg a topik:













  • nesto
    #794
    a játék meghajtókép fájljai már régen megvoltak, azóta már volt vagy 3 windows reinstallom, lehetséges hogy ezek alatt sérültek a fájlok? másra nem tudok gondolni. egy reinstall tényleg megoldaná a helyzetet?
  • webibebi
    #793
    windows reinstall
  • nesto
    #792
  • nesto
    #791
    felrakom a játékot, berakom a crack-et, erre fekete kép jelenik meg és kiírja hogy az nba hibát észlel ezért leáll. mégse, vagy hibakereső...mit rontottam el? damenommal csináltam és már egyszer régebben működött
  • nesto
    #790
    na látom ez a fórum is kihalt ahogy van
  • nesto
    #789
  • nesto
    #788
    valamit elronthattam mert már volt felinstalálva nekem ez a játék de most azt írja hogy: nba 2006 hibát észlelt,ezért leáll!
  • webibebi
    #787
    hmmm!időben belinkelted!minnyá kijön a 07
  • lobig
    #786
    Tippek, trükkök, stratégiák, szupersztár mozdulatok... (angolul)
  • jagie
    #785
    kell hozzá serial code?
  • Dexantreal
    #784
    a soundtrack leszedhető valahonnan?torrent?ha torrent,akkor melyik?....dc-t ne mondjatok^^
  • rokka
    #783
    nem nem nagy foltok és stb.
  • bodesz
    #782
    legkonnyebb fokozaton vannak ilyen nagy körök hogy oda állj védekezni vagy nemtom...sztem azokra gondolsz....
  • rokka
    #781
    hello
    Fölraktam a játékot és amikoo elkezdek játszzani elkezd vilogni pontok jönnek be stb. Bazeeg valaki segítsen .
  • bogyesz
    #780
    hi all!!vki megtudja mondani hogy PC gamepad nélkül hogy lehet trükköket csinálni??eéőre is köszi
  • rokka
    #779
    Tehát nincsen fordítás . És nem is lesz?
  • bodesz
    #778
    1.ez nem a Fifa 06
    2.menj be a NBA LIVE 06\loc\ mappába nyisd meg a locale.eng és a gameloc.eng fájlokat és fordísd le...
    3.ki nem érti meg azt hogy rebound?point?steal?stbstb...
  • rokka
    #777
    Nem tudjátok hogy lehet a játékot magyarrá varázsolni?
  • Dexantreal
    #776
    felvettelek
  • Laci08
    #775
    Dexantreal!
    vegyél fel msn re azt megdumáljuk mikor [email protected]
  • Dexantreal
    #774
    én benne vok,de te csináld a multit pls,mert már próbáltam1haverral és ő nem látta...viszont én tudtam csatlakozni hozzá
  • Laci08
    #773
    Hali!
    Szeretnék valakivel néha néha nyomatni egy meccset.Ha valakit érdekel irjon.
  • KG21
    #772
    jah, és ezekre a mozdulatokra csak bizonyos sztárjátékosok képesek, többféle típus létezik
  • KG21
    #771
    nem éppen :D Az SS a live2006 legnagyobb újítása, segítségével speciális mozdulatok csalhatók elő. Egyébként Super Star trigger a gomb neve, és ha megnyomod, és hozzá valamelyik dobás/passz/ugrás/steal gombot, akkor jönnek elő a spéci mozdulatok.
  • sopi
    #770
    Hi.
    Az engem is érdekelne hogy a freestyle-ban hogy kell nekidobni a palánknak a labdát vagy a két szélén lévö táblának... vagy feldobni és elkapni vagy sarkalni meg ilyenek...ha valaki rájön plz irja le . azért én is probálkozok. köszi
  • nesto
    #769
    gondolom az hogy az "s" gomb alapértelmezésben a zsákolás és kétszer nyomod meg az = ss. Érted?
  • RemX
    #768
    őőőőő... mi az az SS gomb??? :D kicsit le vagyok maradva... és melyik az ugrás? én már magamnak konfigoltam...
  • gandal
    #767
    Na ezt szépen leírtam:)...
  • gandal
    #766
    C + E...és visszajátsza...de csak akkroha különlegeske dobsz vagy zsákolsz...
  • KG21
    #765
    csak az SS move-al sikerült kosarakat lehet visszajátszatni, úgy hogy megnyomod az SS gomb+ugrás kombinációt
  • RemX
    #764
    hát ki lehet kapcsolni a fatigue-t... én azt kikapcsoltam mégis jönnek olyan periódusok amikor semmi nem megy be és feljön az ellenfél...
    még egy fontos kérdés: be lehet valahol kapcsolni, hogy y szép zsákokat, meg pontokat visszajátssza?!?!?!?! Nem találom sehol
  • KG21
    #763
    időt kérni csere céljából lehet, valamint ha kissé gödörbe kerül a csapat talán felrázódnak tőle egy kicsit. A crossover nevű gomb a cselezés.
  • gandal
    #762
    Hi!
    SPACE
    Milyen fáradásról beszélsz? Hol?
  • RemX
    #761
    Sziasztok!

    Nemrég kattantam csak rá a játékra, ezért szeretnék egy-két kérdést feltenni nektek...
    Szóval első... hogyan lehet futás közben cselezni? csak billentyűzetem van és ott nem találok semmi ilyet, mert ha menyomom a dribblinget akkor egyből beleáll és nem mehetek tovább...
    A következő... mi értelme van időt kérni?
    ÉS akkor még azt nem értem, hogy ha ki van kapcsolva a fáradás akkor miért van az, hogy egyszercsak kimarad minden kosár? még a ziccerek is...
  • Dévids
    #760
    HELLO
    Nem tudjátok hogyan lehet az All Stars-ban úgy zsákolni hogy először neki dobom a palánknak aztán úgy zsákolom be?
  • Dexantreal
    #759
    vki majd pls
  • Dexantreal
    #758
    hogy lehet multizni?hamachival kell?mer haverommal hostolgatunk,connectelünk és állandóan ezt írja ki:

    waitin for other player


    ehh...