359
Azureus
  • Schwarzenegger
    #199
    Tisztelt felhasználók!

    Letöltöttem egy cuccot,de a fájlnál az általánosban mutatja hogy 3 szelet hibás.Töltsem le ujra?Az Azureus a legjobb kliens.Hogy lehet ilyen?Amig nem töltöm le a cuccot ,hogy lehet belenézni a filmbe mert azt se tudom milyen nyelvü,nem szeretném ha a végén jönnék rá hogy spanyol vagy francia.Hallottam hogy van előnézet.ÜDV Laci
  • Kontrakcio
    #198
    Igazából... arra jöttem rá, hogy az azu 2.4.0.2es verzió egy Szar! És nem is fogom használni... :D !
  • Amigoss
    #197
    tomo tudsz még oldalt ahol még lehet regizni??
    Pls nagyon kéne...
    Vagy valaki más tud olyan oldalt ahova lehet még regisztrálni...
    Nagyon szépen kösz!!:)
  • Kontrakcio
    #196
    sziasztok! frissitettem az azureusomat... 2.4.0.2 van most... ott nem találom a kész forrás lehetöséget a torrent +nyitásánál... kicsit zavar!!! vki mondja el h hol találom! köszi!
  • #195
    Iden akkor is lefoglalja mert ez az alabeállítása. Azthiszem ezt kilehet kapcsolni. De ha ugysem kell akkor miért nem törlöd ezeket?
  • Kontrakcio
    #194
    küldj egy képet a problémádrol és orvosolom... nyugodtan irj nekem! de szerintem nyiss egy portot és nem lesz több probléma! küldj nekem privit ha benne vagy!
  • Schwarzenegger
    #193
    Sziasztok!

    Ha letöltésnél a jobboldali tracker fül alatt hibát ir ki az mitő lehet?Pontosan :unregistered torrent,this tracker supports multiple hash scrapes per request.De halad a letöltés.Ha a trackerem-re kattintok akkor üres,ha a megosztásaim-ra kattintok akkor is üres az Azureus ablaka.Nem kéne állitani?ÜDV

  • Schwarzenegger
    #192
    Sziasztok!

    Elkezdtem tölteni kb 7Gigás filmet aztán pár perc múlva rájöttem,hogy mégse akarom és eltávolitottam hogy ne töltse le.Aztán több ilyen nagyobb méretü dolgokat töltögettem kis ideig aztán megint megszakitottam,tehát végül is semmit nem töltöttem le teljesen csak pár percig.Egyszer csak kiirja,hogy nincs több hely a vinyon pedig le se töltöttem.Ez hogy lehet?Előre lefoglalja a helyet a vinyon akkor is ha megszakitom?
  • Pharaoh
    #191
    Mintha már írtam volna olyan weboldalakat ahonnan "le lehet tölteni a torrentfájlt"
  • Schwarzenegger
    #190
    Sziasztok.Kezdő Azureus-os vagyok.Tudnátok ajánlani néhány torrent weboldalt ahonnan le lehet tölteni a torrentfájlt?Részletes leírást tudtok az Azureusról magyarul? ÜDVLaci
  • Kontrakcio
    #189
    Heló! Én amondó vagyok h Bitcometet ne használd mert lassan kitiltják minden torrent oldalról... Az eMule klintet nem ismerem. Azureus az jó csak figyelj arra h a netet aktiv legyen (ha zöld a lámpa amikor töltöd a cumót akkor minden rendben, de ha Sárga akkor passziv vagy)de másképpen is +nézheted... pégpedig ugy tudod h amit éppen le/feltöltesz, megnyitod (persze a torrent oldalrol és nem a klient-ben), lennt a "peers"-nél van egy olyan, hogy "teljes lista". ---> Kattints rá.Van egy olyan oszlop, hogy connectable. Ha a neved mellett No van akkor passzív vagy ha Yes akkor értelemszerűen aktív.A passzívság azt jelenti, hogy tőled nem tud más passzív szenély tölteni, csakis aktív! Ha akitiv akarsz lenni kövesd ezt az utasitást--->http://aktiv-passziv.atw.hu/ vagy http://meggy.atw.hu/active.htm Még vmi! Zenéket,albumokat inkább DC-vel szedd le sztem... ott több a választék! A teleépiése és beállitása ---> http://dcplusplus.uw.hu/ Sok sikert!
  • tomo
    #188
    par napja tobben is ontjuk ra a tippeket. sztem nem a kezdoseggel van a baj. valami mas hianyzik...
  • lck
    #187
    Ezeket a programokat nagyon sokan használják, és elégedettek velük.
    Az lesz a legmegfelelőbb amelyiket kipróbálod és NEKED beválik.
  • Schwarzenegger
    #186
    Sziasztok!Zenét szeretnék letölteni a neten keresztül. Konkrétan most éppen BONEY M számokatde majd filmeket is.Ehez melyik progi a legjobb?Ha beírom a Google keresőbe :BONEY M ,ugy elég sok oldal bejön,ennél van jobb is igaz?Telepítettem tegnap az Azureus-t,egy haverom javasolta mivel ő ezt használja.Aztán ma meg a BitComet-et javasolták mert ezt egyszerübb állitólag használni.Sőt valaki szerint nekem egyik se kell hanem inkább a eMule program,ezt is telepítettem ma.Igy már 3 van a gépemen.Mindenki mond valamit,de én kezdő vagyok,sose használtam ilyeneket.Mi lenne nekem megfelelő?Előre is köszönöm a segítséget.
  • Kontrakcio
    #185
    súlyos
  • Kontrakcio
    #184
    én mint az ügyvéded, sújos jogi tanácshoz szorulsz!sok tanácsra lesz szükséged mire véget ér...... és kell még pár cucc az utra... mint pl. akapulkó ingek+ko****,piros nyitott sutóval...
  • Schwarzenegger
    #183
    Sziasztok!Zenét szeretnék letölteni a neten keresztül. Konkrétan BONEY M számokat.Ehez melyik progi a legjobb?Ha beírom a Google keresőbe :BONEY M ,ugy elég sok oldal bejön,ennél van jobb is igaz?Telepítettem tegnap az Azureus-t,egy haverom javasolta mivel ő ezt használja.Aztán ma meg a BitComet-et javasolták mert ezt egyszerübb állitólag használni.Sőt valaki szerint nekem egyik se kell hanem inkább a eMule program,ezt is telepítettem ma.Igy már 3 van a gépemen.Mindenki mond valamit,de én kezdő vagyok,sose használtam ilyeneket.Mi lenne nekem megfelelő?Előre is köszönöm a segítséget.
  • Kontrakcio
    #182
    ok , koszi!
  • tomo
    #181
    leirtam:
    tuzfal kinyit.
    router portforward beallit.
  • Kontrakcio
    #180
    az para... adsl em van! mit is csináljak konkrétan?
  • tomo
    #179
    ha adsled van , vagy chello kabeled, akkor baj a sarga.
    engedd at az azureus forgalmat be es kimenot a tuzfaladon.

    a routert meg irta Cvd. segitseget a porttovabbitashoz a portforward.com on talalhatsz
  • Kontrakcio
    #178
    Nagyon köszi :D !
  • Cvd
    #177
    Ha passzív neted van akkor nem baj a sárga ikon, az a normális. Örülök hogy segíthettem, ha nem is sokat.:)
  • Kontrakcio
    #176
    köszi Cvd! Akkor nem baj ha sárgán világít a lámpa igaz? minden primán müxik? méx1X köszi!
  • Cvd
    #175
    A sárga szín azt jelenti hogy megy a torrent, de passzív módban. Ha maga a netes kapcsolatod is az, akkor nem tudsz mit csinálni, hiába próbálod beállítani a NAT-ot is. Majdnem biztos hogy ez van, egyébként kapásból menne aktív módban. Ha esetleg a neted miatt lehetnél, de mondjuk routert használsz ahol nincs beállítva portforward, akkor tudnál ezen változtatni.
    A sebesség szempontjából sem nagyon kell állítani semmit. Asszinkron kapcsolat esetén nem árt szabályozni a feltöltés sebességét, de ezzel valszeg találkoztál már ha a BT nem új csak a kliens. Amivel el lehet játszani még az az engedélyezett kapcsolatok száma, de ha az alappal is megy általában a fel/letöltés amennyit bír akkor nincs igazán szükség állítani. Ha sok torrentet seedelsz/leechelsz rendszeresen akkor lehet értelme feljebb állítani, vagy ha nagyon ingadozik a kapcsolatok száma akkor lejjebb venni. Esetleg még ha belső hálón vagy és ott gyorsabban is mehet a forgalom mint kifelé, akkor érdemes megnézni hogy ez a lehetőség engedélyezve van-e. A legújjabb verzióban jelent meg, sajna nem emlékszem már hogy alaphelyzetben be van-e kapcsolva vagy nincs.
  • Kontrakcio
    #174
    jah azt elfelejtettem h a régi cumokat amiket még bitcomet-el szedtem le felraktam azureus-ra és minden prima , elfogadja csak hát sárgán ég az a kis lámpa ami nem jelent jót... NAT miatt van?
  • Kontrakcio
    #173
    Sziasztok! én kezdő azureus-os vagyok és tegnap raktam fel a progit... az a problémám h a NAT/szerver portot nem tom beállítani normálisan h a teszt eredményes,jó legyen! itt tényleg csak 4 jegyű számot kell beirni amig nem lesz a teszt jó eredmányű??? a többi dolgot h kell ugy beállitani h a leghatékonyabb legyen az egény progi (le,fel töltés)?előre is köszi!Sziasztok
  • Amigoss
    #172
    már megvan
    azureus-al hogy kell seedelni?
  • Amigoss
    #171
    Na már megcsinálltam a torrentet de amikor felakaromt tölteni kiírja hogy hibás url a torrentnek amikor bemásolom megint a torrent létrohozásánál akkor meg nem enged tovább most akkor mit tegyek?
  • tomo
    #170
    windozban van kereso is am.
  • Amigoss
    #169
    ÖÖ azureus-al hogy lehet torrentet csinállni??
    Mert én csinálltam be is töltött de nem találom a torrent file-t...
    Most ezt hova rakta?
    Vagy..
  • Amigoss
    #168
    Nagyon szépen köszi!!!!!!!!!!!!!!44
  • tomo
    #167
    ghun.tx.hu
  • Amigoss
    #166
    JA ÉS VAN VALAKINEK VALAHOVA MEGHÍVÓJA??
    VAGY OLYAN OLDAL AHOL MÉG VAN REGISZTRÁCIÓ!!
    LÉCCI valaki segítsen!!!!!!!
  • Amigoss
    #165
    köszi!!
  • Cvd
    #164
    Idővel (fél-egy óra max) megoldódik. Nálam is előfordul, főleg ha mondjuk fagy a gép és rögtön újraindítom. Valszeg olyasmi lehet hogy a tracker nem veszi észre azonnal hogy nálad megszakadtak a dolgok és egy ideig még úgy veszi hogy élnek a régi kapcsolatok.
  • Amigoss
    #163
    Császtok!!
    Lécc segítsetek mert nem akar tölteni...
    A Trackernél hibát ír ki!!
    Azt írja :"Hiba(egyszerre csak 4 torrentet tölthetsz)"
    De én csak 1-et töltök!!:(
    Most akkor mi a gond?
    Előre is kösz!
  • Cvd
    #162
    Esetleg a Java lepucolását (info itt) tudom javasolni, majd újra felrakni a Java-t, esetleg az Azu-t is újratelepítheted egyúttal.
    Emellett esetleg a Win rendszernaplójába is benézhetsz az errorlogon túl (már ha nem ugyanazt értetted a kettőn), hátha kiderül valami. Sajna erről a konkrét hibáról nem találtam semmit neked a FAQ-ban, így csak ennyit tudok javasolni.
  • SAX
    #161
    A logból kb annyit sikerült kiolvasnom, hogy a HotSpot javás cuccal volt valami gond, leszedtem a legújabbat a sun oldaláról... de még így sem igazán érzi a dolgot... valami ötlet?
  • SAX
    #160
    Helló
    Nekem is hasonló problémám van... Tegnap szedtem le a programot, felraktam, ment minden jól, belőttem hogy ha minimize ,akkor pusztuljon a tálcára, stb.
    Aztán ahogy pl. itthagytam a gépet alone... valamilyen rejtélyes oknál fogva a program önállósította magát, és kilépett. Eddig ezt kétszer csinálta meg, mindkétszer pont nem voltam a gépnél, mert vagy aludtam, vagy mondjuk éppen kajáltam. Mondta, hogy nézzem meg az errorlogot, de abból bármit is kihámozni teljesen esélytelen. Elmentem a hivatalos oldalra, de mivel oda beregisztrálni nem tudtam valami gebasz miatt, nem sok lehetőségem maradt... Örülnék, ha tudnátok mondani valamit.. Esetleg az errorlogot eltudom küldeni, felrakni nem akartam mert sok felesleges szemét lehet benne.. ha nem az egész az.
    PLs help me :P