359
Azureus
  • N0S
    #279
    nincsmit.
  • Imre84
    #278
    utorroenttel műkszik. Kösz!
  • N0S
    #277
    probald meg masik kliensel tolteni ( utorrent.com/download.php )
  • Imre84
    #276
    Sziasztok! Most tettem újra az xp-t és nem tudok letölteni. Azureust használok, feltettem a legújabb java-t. A plug-in-eket már sikerült letöltenie, de egyébb torrenteket nem tudok tölteni (bithumenes). Az erőnlétem sötét vörös, és a státuszhoz ezt írja: Hiba: The device is not ready initialisation failed (allocateFiles:All.in.one.rar).
    Mindegy, h melyik torrenttel próbálkozok mindegyiknél ez van, csak az allocateFiles után értelemszerűen más név van. Már többször is telepítettem xp-t amióta azureust használok és eddig nem volt probléma. Ha vki tudja mit kéne tennem, akkor légyszi írja meg!
  • Nyusz01
    #275
    Ez az én problémám nem oldja meg...na vki segítsen már!
  • BitSpider
    #274
    http://spider-tracker.tx.hu <<< Uj Torrent Lap REgisztráljatok és adjátok tpvább az oldal címet !http://spider-tracker.tx.hu <<< Uj Torrent Lap REgisztráljatok és adjátok tpvább az oldal címet !http://spider-tracker.tx.hu <<< Uj Torrent Lap REgisztráljatok és adjátok tpvább az oldal címet !http://spider-tracker.tx.hu <<< Uj Torrent Lap REgisztráljatok és adjátok tpvább az oldal címet !
  • BitSpider
    #273
    http://spider-tracker.tx.hu <<< Uj Torrent Lap REgisztráljatok és adjátok tpvább az oldal címet !
  • BitSpider
    #272
    http://spider-tracker.tx.hu <<< Uj Torrent Lap REgisztráljatok és adjátok tpvább az oldal címet !
  • Nyusz01
    #271
    Üdv!Nekem a problémám az hogy nem tudom hogy oldjam meg a NAT problémát..Segítsetek hogy kell beállítani?!Hali
  • Zandus
    #270
    megoldottam pf:P
  • Zandus
    #269
    Hali! Tudtok segíteni? Eddig normálian töltöttem Azureussal,de nem sokat...msot meg azt írja ki, hogy nincs elég slot-om egy új letöltéshez. Most csak 1etlen dolgot töltenék pedig...ezt valahol be lehet állítani, vagy mit tegyek?
  • bowari
    #268
    Szevasztok!Azureus 2.4.0.2-t használok,pontosabban használnék,mert állandóan leáll kb félóránként.Utána újraindítom és megint tölt le szépen féórát és leáll.Mikor újraindítom a local settings-be vmi log fájlra panaszkodik egyébként.Ha valaki tud segíteni,előre is thx!
  • The Fugitive
    #267
    Hali!
    BitDefender Internet Security 9-est használ valaki Azureus mellett? mert segíthetne, hogy a tűzfalon hol és mit kell beállítani, hogy ne legyen NAT/tűzfal hibám! thx!
  • csabi27
    #266
    Furcsa mód a beragadtak közt mindegyik Azureus 2.4.0.2 verziójú. és ilyen verzióju nincs a beragadtak közt. Esetleg az upgrad-elt szoftverrel lehet gond, vagy csak valamilyen beállítási probléma.
  • csabi27
    #265
    És lehet valamit kezdeni ezzel a beragadt bollyal?

    A csatolt linken található kép mutatja a "Részletek" fülemet. Azért érdekes, hogy sokunknak teljesen ugyanazok a részletek vannak letöltve és mind a 54,2%-on állunk.
    Azareusom képe
  • tomo
    #264
    a 100% os nem ad feltoltest nektek. nyilvan beragadt a boly.
  • csabi27
    #263
    Sziasztok!

    Mi lehet annak az oka, hogy töltök lefelé egy file-t, és 54,2%-nál megáll a letöltés és nem megy tovább. Nézem a "Részletek" fülnél és látom, hogy több más letöltőtárs is ugyan itt áll, ugyan azokkal a letöltött részekkel. Van magasabb letöltöttségi fokú (akár 100%-os is) a csoportban.
  • gyűjtő
    #262
    Szervusztok!

    Szeretném ha valaki megírná, az Azureus programnál hol lehet beállítani, hogy a torrent töltését én indítsam el és ne automatikusan induljon a töltés.
    Gondolom, hogy a program Beállítások menüpontjában kell valahol, de nem találom.
  • tomo
    #261
    ha a wlan routeren lehet porttovabbitast csinalni van eselyed.
    ha a szolgaltatode a router es be se tudsz ra lepni, akkor ennyi ( esetleg megkerheted oket , hogy par portot tovabbitsanak neked )

    mit kell erteni a porttovabbitashoz ?
  • Molnibalage
    #260
    Pont ettől féltem. WLAN-on jön a netem.. Ezzel ha jól tudom semmit sem lehet tenni. Jól tudom? A port forwardoláshoz és UDP vagy TCP portokhoz itt ért valaki?
  • tomo
    #259
    ez az amit a dcsek passziv modnak hivnak
  • Molnibalage
    #258
    1024/256 -os a netem. Minden más progi ki is használja ezt, csak ez nem. Nincs is lekorlátozva.
    Viszont az állapot jelölésénél minidg azt írja,hogy probléma van a NAT-tal. Az mi is?
  • Evin
    #257
    Nagy vonalakban:
    a seeder tölti felfelé a teljes anyagot, a leecher szedi le. Mikor valaki lefelé szed, felfelé is tölt. Minél többen töltenek fel, annál gyorabban jön le.
    Ha neked 10k-val jön, akkor vagy olyan keskeny a sávszéled, vagy a progiban ennyi van megadva.
    A trackerről most hülyeséget nem akarok írni, konkétan nem tudom mi az, de a "vezetéshez sem kell jogsi".
  • tomo
    #256
    aha, en kertem, hogy adjon tobb infot.de ha ez felesleges.
    sztem a te postod volt felesleges.
  • Molnibalage
    #255
    Gyerekek, segítene valaki elmagyarázni emberi nyleven, hogy ez pontosan hogyan működik? Állítólag ez a legyorsab letöltési forma, de én 10K-val sem szedek le átlagban..
    Ja és mi az a tracker?
  • Kontrakcio
    #254
    én ugy gondolom h ez a topic azért van h segitsünk 1máson és nem azért h fikázzuk a feltett problémának a kérdéseit.... tomo, feleslegesen sztem ne irj csak ha segiteni akarsz mert annak semmi értelme nincs ha oltod a másikat!
  • Cvd
    #253
    Hogy kicsit feloldjam a dolgot, a legutóbbi automatikus frissítés nekem sem ment. Az elején minden ment a szokott módon, szólt hogy van frissítés, be is tette a torrentet a letöltések közé, a státusznál downloading-ot jelzett (angolul használom), csak épp nem mozdult sehova, nem is kapcsolódott senkihez, habár a seedeket/leechereket láttam. Beljebb látszott csak a gond, a hivatalos frissítésre azt köhögte hogy unauthorized a tracker. Töröltem az egészet, újra eljátszottam a frissítést az elejéről (asszem kétszer is), ugyanez lett a vége. Leszedtem kézzel is a torrentet, akkor is ugyanez volt, sehogy nem volt hajlandó frissíteni, úgyhogy végül ledúrtam és felraktam a legújjabb teljes kiadást. Viszont azzal semmi gondom.
  • hejyjyjy
    #252
    Hagyjuk inkább. Majd ha már ki tudom fejezni magam akkor jelentkezem. Kösz a segítséget.
  • Evin
    #251
    Vannak ilyen emberek is, dehát senki sem lehet olyan tökéletes, mint pl te meg én.

    hejyjyjy
    Ezt ne vedd sértésnek, vannak akik nehezen fejezik ki magukat(néha nekem se megy).
  • tomo
    #250
    nyomjal mar egy kepet a helyzetrol, ha mar leirni nem tudod...
  • hejyjyjy
    #249
    Nem ír hibát. Kikérdezés rendben azt írja. Aztán se föl se le nem tölt.
    Amúgy sajnálom hogy nem értitek amit kérdezni akarok. minden az én hibám. Vállalom.
  • tomo
    #248
    én azt szeretem, ha egyertelmu a kerdes, es nem nekem kell kitalalnom , hogy mit is akart a kedves "kerdezo"....
  • Evin
    #247
    Én úgy értettem, hogy az egyikre ráfrissíti a másikat.
    Írhatta volna, hogy lecserélte "ezt" "erre".
  • tomo
    #246
    jé, más se érti , amit hablatyolsz.

    kiir valamit a nyomorult kliens?
  • hejyjyjy
    #245
    Ez a bajom. Ha felrakom a 2.4.0.2-est akkor semmit se csinál. De ha a 2.3.0.6-os van fent akkor minden jól megy. Megy a töltés. Azért kérdeztem hogy valakinek volt-e már ilyen gongja, hátha tudna segíteni.
  • Evin
    #244
    Az a legtisztább, ha leszeded, és felrakod helyette a 2.4... verziót.
    (Megmaradnak a torrentek, és a beállítások is.)
  • hejyjyjy
    #243
    Ne szánj meg. Inkább segíts!
    Ha már úgy értesz hozzá. Szükségem van a tanácsodra.
  • tomo
    #242
    oh szal te más vagy...
    ahá ,igy már mindent értek.
    belegyalogoltam a szivárványszinű lelkecskédbe...

    hehe
    szánlak
  • hejyjyjy
    #241
    Elnézést kérek. Hibáztam. Majd máskor általános iskolások szintjén teszem fel a kérdésemet hogy fel tudd fogni. De talán téged még onnan is kidobtak. Ott is csak arra használtad a csöpp kis agyad hogy másoknak beszólj.
  • tomo
    #240
    csá, te meg nem tudsz fogalmazni.