106
  • Mice
    #26
    azért elég sok jó volt az elmúlt időben

    nekem a Vmi Amerika, Metró, a Magyar Vándor, az Apám beájulna mind nagyon tetszett. Az Üvegtigris ugyan egy kicsit álmosító volt, de azon meg mások szórakoztak jót. S bár lehet, hogy ezek a filmek nem csillagászati költséggel készültek (sw3) de mindegyikben van valami ami ízig-vérig magyar, amit a külföldi filmekben sosem talál meg az ember. Éppen ezért nem értem miért hiszi azt még egy csomó "ember" h, a magyar filmek csak azért mert magyarok már rosszak? Miért trendi fikázni őket? Igenis vannak jók! és nem csak a fekete fehérek!
  • DVDMester
    #25
    Kár a billentyűt koptatni az ilyen senkiházikra. Ganxstástól, Szabó Győzőstől együtt egy nagy kaki az egész "szakma".

    Inkább örülniük kéne ha letölti valaki a szar filmjeiket.
  • Mike at home
    #24
    milyen bunozo fejuk van
  • Mike at home
    #23
    ez igy van

    pl. utobbi evekben bovult a magyar dvd piac
    es a dvd arak is alacsonyabbak lettek
  • DVDMester
    #22
    http://www.sg.hu/kep/2005_05/0510asva2.jpg

    Nem hall nem lát nem beszél...
  • Mike at home
    #21
    kedves Bálint Andrásnak meg azt mondanam:

    nekem meg kurvara nem tetszik, amikor egy 6e forintos dvd-n olyan reklam van, hogy ne lopjak, ne toltsek le filmeket

    talan nem azt kene ezzel basztatni, aki megveszi az eredeti DVD-t
  • Mice
    #20
    arra én sem mennék el
  • Mice
    #19
    "Ha sokkal többen mennének el egy filmre, vagy sokkal többen vennék meg, olcsóbban is adnák minden bizonnyal." hol élsz te?
  • Mice
    #18
    vagy ne csak a tv egy adott csatornáján adjank le egy reklámot. már nem egy olyan magyar filmet láttam dvd-n ami nagyon tetszett s kiderült, hogy már egy évvel ezelőtt volt a moziban csak hát mivel a tv2 szponzorálta ezért érthető okoból az rtl nem nyomatta a "támogatja a tv2" reklámot. pedig ha tudtam volna elmentem volna a premierére...
  • DVDMester
    #17
    "ha valaki egy kalózkiadványt behoz DVD-n, VHS-en vagy CD-n, legyen az film vagy zene - és kidobja a moziban kiállított kukába, akkor megnézheti másodmagával a Nyócker című filmet, amit eképpen is támogatnak a Magyar Mozgókép Közalapítvány irányába tett vállalásának (80 ezer néző) elérésében. "

    Amekkora szar az a film nem csoda hogy így kell nézőt vadászni rá.
    A többi magyar "sikerfilm"ről ne is beszéljünk.
  • Mike at home
    #16
    ezt bevezethetnek a ttobbi filmre is

    van egy csomo lemezem, amit ki akarok dobni

    illetve egy nyers dvd olcsobb mint egy jegy, hehe
  • Mike at home
    #15
    A Le a fejjel c. film nem azert nem fogy, mert a mocsok kalozok ellpotak, hanem mert egy fos a film
  • Mice
    #14
    "nő Magyarországon az amerikai premier előtt bemutatott filmek sora, elég csak az utóbbi időben bemutatott xXx2-re, Tolmács-ra, vagy a jövő héten bemutatandó Csillagok Háborújának 3. epizódjára." a sw3 nem az usaban ment le előbb?
  • Praetor
    #13
    Hát nem tudom, de ezekkel a kampányokkal nem fogják növelni a népszerűségüket, de még a bevételeiket sem...
  • NeoMaN
    #12
    Terror.
    Az a bűncselekmény, amit a társadalom annak ítél, és nem az, amit pár csiriomos annak akar beállítani....
  • dez
    #11
    Mondjuk vacak kamerás felvételeket többezerért árulni... Hát ez is bicskanyitogató...
  • entreri
    #10
    lol
  • atlagember
    #9
    Akkor is igazuk van. Undorító dolog moziban videózni. Ha sokkal többen mennének el egy filmre, vagy sokkal többen vennék meg, olcsóbban is adnák minden bizonnyal. (Persze más dolog az, ha irreális áron adnak valamit, mert az árba baromi nagy hasznot és óriási marketingköltséget építenek be. De ez nem a magyar filmekre jellemző.)
    Egyébként a nyóckerre meg ingyen se mennék el.
  • SoDI---
    #8
    Beszüntetik a screenereket.
    Na bumm...

    Normális ember screenert úgy se tölt le...
  • blackeagle
    #7
    " A tájékoztató témája a "Mondj nemet a kalózoknak!" "
    - persza ,alig várom az SW3-at ,hogy hozzák.
  • Cicero
    #6
    Jaja
  • dez
    #5
    Esetleg csináljanak olyan filmeket, amikért az embernek van kedve pénzt kiadni. Legtöbbször még végignézni sem érdemes... Úgy tűnik, nekik a néző is csak egy statiszta. (Akit a markating-gépezettel behajtanak a moziba, DVD-boltba, és persze törvény kötelezi, hogy automatikusan fizessen.)
  • pemga
    #4
    Nyilván azért mondják ezt, hogy eltántorítsák azokat, akik még nem néztek ilyet. Valamit mondani kell a népnek, hogy miért jobb a moziban nézni, mint otthon :). Mármint a fenyegetéseken kívül... Persze az is lehet hatásos, de mintha már láttunk volna olyan birodalmakat, amit kizárólag a félelem tartott össze...
  • ttbela
    #3
    szánalmasok...
  • Laci73
    #2
    Egyértelműen dominál az olcsóság. Annyit még hozzátennék a leírtakhoz: vannak tűéles képminőségű és hangzású kalózverziók is, úgylátszik a legújabb meggyőzési mód a MFE és a BSA részéről a rossz minőség :)))

    "Minket itt naponta lopnak meg"
    Engem is a benzinkútnál! (adó)
  • Seaweed
    #1
    "több fronton is támadást indítanak a filmes kalózkodás megakadályozása érdekében."

    Kezdjek azzal hogy adjak olcsobban..es akkor nem lesz kalozkodas...

    Mar akit erdekel a sok szar film....ertse ki hogy akarja!