23078
  • Szaruman
    #22918
    A pierce dmg viszont armor ignoros, csak a p resist hat rá, amit lehet csökkenteni (study prey, monkey king, +1-2 dolog még). Imho a gyakorlatban a p dmg nagyobb tud lenni, mint a fizikai.
  • bega82
    #22917
    Na igen, amit vidu írt, ilyesmire gondoltam, amikor újra felhoztam ezt a dex-str kérdést. Mert máshol is olvastam ezt, hogy hiába növeli a dex a pierce damage-et, ami kell az íjásznak, de az erő meg a fizikai sebzést növeli, és a legtöbb íjnál (persze vannak kivételek) 25% csak a piercing, tehát az erő tápolásával nagyobb sebzést lehet elérni.
  • Higi85
    #22916
    THX! :)
  • Szaruman
    #22915
    ^^ nagyon nem akartam elindítani, de kénytelen leszek

    elindítod, és van egy ilyen fönt, h mods by (main, character mellett). na ott
  • Higi85
    #22914
    Az is elég lenne :) viszont azt még nem találtam meg.
  • Szaruman
    #22913
    Nem, csak a dropchance-t tudod állítani.
  • Higi85
    #22912
    Igen, még jó hogy felfedeztem, hogy lehet másolni, mert az eredetit is meg akartam tartani! Azt hiszem ezzel a progival azt is meg lehet nézni, hogy a ritkább fegyvereket, milyen gyakran dobálja! Igaz ez?
  • Higi85
    #22911
    Köszönöm! Idő közben rájöttem!!!
  • Szaruman
    #22910
    kiválasztod a karkaktert, és a fülek között sztem lesz vmi olyan, h mastery, vagy skills, vagy ilyenek. előtte csinálj biztonsági mentést a kariról, ugyanis nekem már baszódott el karim tqdvel
  • Higi85
    #22909
    Megvan! Ez után mi a teendőm?
  • Szaruman
    #22908
    http://tq.soulseekkor.com/

    innen szedd le
  • AdamBast
    #22907
    asszem a tqdefiler progival lehet megcsinálni.
    ne kérdezd, hogy, még nem csináltam.

    a helyedben inkább új karit kezdenék, érdemes minden masteryt kipróbálni, meg néhány nap alatt amúgy is végigvihető a játék
  • Higi85
    #22906
    Azt is elmondod, hogy hogy!? :)
  • Higi85
    #22905
    :) Köszi!
  • Szaruman
    #22904
    Igen.
  • Higi85
    #22903
    Halihó!
    Olyan lehetőség van a játékban, akár cheat-el is, hogy mesterséget váltsak???
  • AdamBast
    #22902
    a karaván mentési fájlja tárolja az elérési utat (ne kárdezd hogy miért!!! :@ :S)

    totalcommanderrel vagy nem tudom mivel szoktál keresni, keress rá a mentési mappában a felhasználónevedre, és amelyikben megtalálja, abban írd át az újra.

    nagyon nyomorékok hogy így csinálták meg
  • Rettegett
    #22901
    segítsetek légyszives.
    kivettem a save mappából a karaktereket, másik gépen ugyanúgy peccselt játék save mappájába bemásoltam őket.elindítom a játékot, nincsenek ? mit b*sztam el, mit hagytam ki?
  • Higi85
    #22900
    Köszi szépen! ;)
  • vidu01
    #22899
    Régen ezt úgy szoktuk hogy dex-ből csak 440 körül raktunk a karira hogy fel tudja venni a legjobb íjakat többit mind str-re. Csak 25% a piercing dmg íjaknál amire a dex hatna. Sokat fordult a világ azóta hogy nem játszottam a TQ-val, de úgy tudom az utóbbi 5-7 évben nem is jött ki hozzá új patch.:)

  • Szaruman
    #22898
    Tehát, a dexterity NEM konvertál semmit.
    http://www.titanquest.net/tq-forum/threads/1072-Knowledge
    Each 100 points of Dexterity adds 10% Piercing damage and roughly +1.95 flat Piercing damage
    Adds, tehát hozzáad. A FEGYVER konvertál phys dmg-t pierce-re, de a hunternek pont ez a lényege. Magas pierce dmg mindent visz a játékban, és ezt a dex egekbe pakolásával lehet elérni.
  • AdamBast
    #22897
    a pierce-t azt a fizkaidból konvertálja, de nyilván nem adhatja hozzá pluszba mert az imbalanced lenne, ezért muszáj levonnia belőle
  • Szaruman
    #22896
    Ez butaság. Lövős karinak a dex alap, mivel study prey leviszi a pierce resistet, innentől kezdve bazinagyot sebez. A fizikai sebzésből semmit sem vesz le a dex (sőt, talán vmennyit ad is hozzá, de nem emlékszem pontosan). Str max 3-400 kell (illetve annyi, h föl tudj venni cuccokat, amik kellenek).
    Sok dex+DA %os növelő cuccok ha vannak, akkor közelharcban sebezhetetlen a kari (1000 DA fölött látszik igazán, 1.6k DAnál már 99% fölött ütnek mellé).
  • AdamBast
    #22895
    a dexteritiy a pierce damage-et növeli íjászoknál alapból sok van belőle, és a fizikai sebzésedből veszi le!
    nem érdemes túl sokat dexteritiy-re rakni, de muszáj lesz mert az íjakhoz, lándzsákhoz, megfelelő skillt adó cuccokhoz az is fog kelleni. ami a felszereléshez kell, attól többet ha nem muszáj akkor ne rakj dex-re.
  • Szaruman
    #22894
    http://www.gamebanshee.com/titanquest/equipment.php
  • Higi85
    #22893
    Hali Mindenki!
    Valakinek nincs esetleg egy kis segédlete a játékban szereplő kék illetve lila felszerelésekről!?
  • bega82
    #22892
    Sziasztok!

    Sokszor volt már erről szó tudom, de külföldi fórumokat olvasgatva megint elbizonytalanodtam. Íjász karakter esetén a strength/dexterity párosnál hogy jobb elosztani a pontokat szerintetek?
    A sebzés szempontjából állítólag ilyen karinál is a str a jobb, hiszen az íjak sebzésének is csak kis %-a piercing damage. Ezért sokan arra esküsznek, hogy dex-ből csak annyi, amennyi a legjobb cuccokhoz kell, a többi mehet erőre.
    De ott van az a dolog is, hogy a dex ugyebár növeli az OA-t meg a DA-t, ezért sokan inkább a dexterity tápolására esküsznek.
    Viszont állítólag az íjaknál nincsen critical, tehát az OA-nak nem sok értelme van gyakolratilag.
    Na most akkor hogy is van ez? Melyik út a legjobb egy íjász karakter esetében?
  • Toni85
    #22891
    Valaki játszik Soulvizier moddal?
  • bega82
    #22890
    Nagyon sokféle brutális karaktert lehet csinálni. Nem feltétlenül a haruspex a legjobb. 100 rec elérésével szinte bármilyen mágus kaszt szintén eszméletlenül erős, ugyanúgy 100% ctap, illetve megfelelően magas DA elérése esetén gyakorlatilag halhatatlan karaktereket lehet kreálni, legyen az íjász, vagy akár közelharcos.
    De valóban, a haruspex is tényleg nagyon jó... az alapjátékban.
    Viszont a destiny modban egy dual-os karakter is simán felveszi a versenyt ezekkel, eszméletlenül jó skillek vannak a depredation mastery-ben, tömegpusztító karit lehet csinálni! ;)
  • NeRo31
    #22889
    Éveken keresztül játszottam a játékkal napi több órát,azt hiszem sikerült a játékot eléggé kiismernem...Bár mióta családom van nem jut idő rá.Amúgy valóban a haruspex a legerősebb.
  • Faterx
    #22888
    Haruspex az igazi! (lándzsával)
  • bega82
    #22887
    "Hunter-rel végigvinni a játékot legendary-n másik kaszt nélkül? ahaaa.."

    Pedig jól mondja NeRo31, az az egy mastery az alapjátékban, ami tényleg megállja a helyét akár önmagában is. Persze nyilván így nehezebb, mintha lenne mellette valami másik is, de én simán elhiszem, hogy végigvitte úgy, mondom: a scatter shot az nagyon durván op skill!
  • NiGhTM4R3
    #22886
    Azóta megtaláltam.

    Muszáj volt megbuherálnom, mert a legnehezebb szinten alig dobott ereklyéket, tápos tárgyakat a program pedig már a vége felé járok és minden szörnyet/csontrakást/ládát átguberálok..

    Hunter-rel végigvinni a játékot legendary-n másik kaszt nélkül? ahaaa..
  • NiGhTM4R3
    #22885
    És abban hol? ilyen beállítást nem látok benne, hogy lehet változtatni a dobott dolgok minőségét.

    @pike011: szerintem a beállításokban nézz körül, nekem modok nélkül is kiírja.
  • NeRo31
    #22884
    Én végigjátszottam úgy is a játékot h a Hunter mellé nem is választottam másik skillt!Egymagában is van olyan erős h legenden is elég a karakter!
    Typhoon-nál normálon lb 350dps-t ír ki de amúgy mikor lövöm akkor kb 1200-1400as damage-t nyom!Kb. 15másodperc volt kinyírni!
  • NeRo31
    #22883
    Titan Quest Defiler nevű program kell neked!Abba be lehet állítani,és még sok minden mást is!pl. azt is h milyen eséllyel dobálja a zöld kék lila cuccokat stb...
  • pike011
    #22882
    Hello!
    Aki kicsit jartas a jatekban es a modokban segithetne egy kicsit. Van olyan mod, vagy megoldas amivel kilehetne iratni a sebzest? Eleg idegesito, hogy nem latom mennyit sebzek.
    Elore is koszi!
  • bega82
    #22881
    Nekem ilyen konkrétan még nem volt. Olyannal találkoztam, hogy bármiféle hibaüzenet nélkül kivágott a desktopra rgyből az indítás után, és az mint kiderült a videokártya driver miatt volt, ez pedig a gyártó hivatalos oldaláról a legfrissebb driver letöltése után megjavult.
  • Higi85
    #22880
    Üdv mindenkinek!!!

    Volna egy olyan problémám a játékkal, hogy Win7 alatt van amikor már a betöltésnél, de legtöbbször játék alatt kifagy azzal a mondattal, hogy a játék működése leállt!

    A kérdésem az volna, hogy van erre valamilyen gyógymód!??????
  • AdamBast
    #22879
    de egyébként van egy progi, a tqvault, ami windowsban futtatható, és el tudod helyezni benne az összes megtalált cuccodat.
    annyi a baj, hogy játék közben nem elérhető