23078
  • Marinecorps
    #22958
    A magyaritásra nem tudok választ adni, de a mentések működésére szükséged lesz a "TQ defiler" nevű programra. Miután bemásoltad a mentéseket a játék indítása előtt ezzel kell helyre állítani a karavánt, különben elveszted a tartalmát.
  • sanddd
    #22957
    Sziasztok!

    Most akarom meg venni a Titan Quest játékot steam-en ,eddig tört verzióval toltam. A kérdésem az lenne ,hogy a magyarítás az ugyan úgy működik a steames változatnál is? Még annyit ,hogy a tört verzióban lévő karit, át tudom vinni valahogy majd az eredetibe? Gondolom nem elég csak a save gamet kimásolni. Előre is köszi a választ!
  • AdamK
    #22956
    Üdv,

    TQ+ 1.30-as patch + TQ IT + SoulVitor 0.96 ..aztán megáll a tudomány, mert a Lilith nem kompatibilis vele:((
    Viszont az UnderLorddal igen...
    De tény a SoulVizor mindent tud,amit az UnderLord és még sokkal többet is:)) de már megkérdeztem a készítőjét, tud-e valami módot a kompatibilitást illetően, mert a lilith zseniális:)))

    de ha addig is kis izgalomra vágysz,ajánlom az ÜberSoulVizort:))) de szigorúan csak multiban,mert durva:)
  • Szaruman
    #22955
    Annyira bőven készen van, h lehessen vele játszani. Inkább még kerülni fog bele extra tartalom, bugokkal nem találkoztam (eddig) benne.
  • steweee
    #22954
    na jó, csak arról volt szó hogy az még nincs kész teljesen....
  • Szaruman
    #22953
    Underlord helyett már a soulvizier modot használd, az a továbbgondolása annak a modnak. A többi kb stimmel.
  • steweee
    #22952
    halihó

    épp eszembe jutott a játék, hogy nagy monitorral végig kéne tolni még1x. én még csak az alappal játszottam, így gondoltam biztosan van már hozzá sok újdonság

    amit írtál az talán több is a kelleténél :)

    egy telepítési útmutatót le tudnál írni ?

    alap + kieg + 1.30-as gyári peccs + 1.17 fanpatch + underlord / lillith ?

    jól írtam ? mert akkor bár sosem veszem az újságot, de ennyit simán megér hogy megvegyem a játékot végre
  • Scareface
    #22951
    Nem akarok sírni,de:
    1,nincs lehetőségem online fizetésre
    2,fizetésig pénzem se lesz elég

    Esetleg egy Rochard-ot fel tudok dobni ellenszolgáltatásként.
  • böröczk
    #22950
    2-3 éve karácsonyi leárazáskor 2 euro volt kiegészítővel együtt.
  • zsotesz
    #22949
    steamen kemény 7 euro (kb. 2200 Ft), ez azért nem egy nagy összeg, volt pár hónapja, talán karácsonykor, hogy még ennél is olcsóbb volt. De kb. a gamestar is ennyibe kerül
  • Scareface
    #22948
    E havi Gamestar-hoz adják eme remekműt kiegészítőjével együtt. Ha valakinek nem kell, kódot szívesen fogadnám pm-ben :nincspénzemmegvenni:
  • Toroco
    #22947
    Rájöttem, csak volt valami a verzióval
  • Toroco
    #22946
    Feltettem ezt a Defiler nevű progit, de nem találok ilyen beállítási lehetőséget amit írtok.

    Hogy kell beállítani ezt hogy milyen arányban legyen a dropp meg mit ne dobjon? Én végig nyomkodtam, de nem találtam ilyesmit
  • bega82
    #22945
    Visszatérve megint erre a str/dex témára, olvasgattam az Underlord fórumban is, mert ugye abban sokminden meg lett változtatva az alapjátékhoz képest, és ott is többféle vélemény van. :) Viszont Munderbunny azt írta, hogy szerinte egy ilyen kompromisszumos megoldás a legjobb íjász esetén, mert valóban kell az erő, hoszen az papíron jobban növeli a sebzést, de kell a dexterity is a pierce sebzés növekedés, meg az "armor ignor" miatt, valamint a DA növelése miatt... így szerinte a legcélravezetőbb az 1:1 arány. :)
  • bega82
    #22944
    Én most épp egy "ternionator"-t nevelgetek. :) Viszont bár tudom, hogy egyértelműen a spirit+storm a legdurvább ebben, de én mégis spirit+earth karaktert akarok, a tűzsebzés a gyengém :)
    Szerintetek ez is kellően erős lesz? Gondolok itt a kisebb mértékű synergy-re, meg hát a squall hiánya elég jelentős lesz nyilván, az earth még csak közel hasonló skill-t sem tud biztosítani... :S
  • bega82
    #22943
    Egyetértek. Ráadásul már nem is tudom ki írta itt a topicban egyszer, amikor szó volt róla, hogy a pierce damage állítólag "áthatol" az armor-on, a fizikai sebzés pedig nem. Valamint ugye a dex növeli a OA/DA párost is. :)
    Szóval én pl íjászként igen is a dex-et szoktam nyomni felfelé, nem az erőt. ;)
  • AdamK
    #22942
    Üdv

    rengeteg Hunter skill épít a pierce damage-re, ami viszont a dex-ből származik..az alapjátékban a 25%-os alap pierce az íjjakon kevés,de pl az Underlordban már 50%..vagy pl 1 brigandnak tökéletes lehet a thorny maul, ami 50% szúrósebzést produkál:)) Nem tudom pontosan hol húzódik a határ..de 50%-nál már bőven megéri a dex-re pakolgatni...hisz a hunter skillek nem tápolják a normál fizikai sebzést..de pl a brigandnál, mindkét mastery igen..:))
  • Solid Snake
    #22941
  • Toni85
    #22940
    Tudom már epic act4-nél járok ijásszal.Még mindig keressek társakat a Soulviezer mod v0.9-hez.Massboss moddal szoktam kombinálni hogy gyorsabban szerezek lelkeket.
  • AdamK
    #22939
    Tomi..van már 0.90-es is ;))
  • AdamK
    #22938
    Elhamarkodott voltam..még 30 napig nem írhatok linket:SSS
  • AdamK
    #22937
    Üdv (hosszú lesz),

    a játék sajnos nagyon régi már..
    de töltsd le netről az 1.30-as patch-et(google titan quest 1.30 - sajnos nem linkelhetek...a régi regisztrációm már nem él:SS) , aztán tedd fel, majd mehet rá az IT..
    Ekkor kész vagy az alapokkal..játszhatsz is akár...De ha már régebben végigvitted a játékod, netán midn3 fokozaton is...akkor ajánlom figyelmedbe a különböző modokat..azok adják meg igazán a játék sava borsát:)
    Léteznek nehezítő modok..lásd pl az xmax modot, ami a mobok számát 10szeresére, a bossokét 3szorosára növeli:) Nagyobb kihívás, több loot...:) Az én kedvencem ebben a kategóriában az Über...a mobok száma ugyan az kb, mint az xmaxban..viszont a bossok 6-osával jelennek meg...normálon a legnehezebb...hisz azért 6 Minotaur King..normal act1 végén...hát nem egyszerű móka:))) viszont az izzadságcseppekért cserébe, mégtöbb loot-ot kapsz,s remélhetőleg jobbakat is..multiban az igazi fun :)) Létezik még 1 ugy nevezett massboss mod is..ami a bossokat 12szeresére növeli...ez göröghonban..barátok között is 36 Medúzát jelent :))) Ez már nagyon nehéz..single-ben csak talált gear-rel...lehetetlen..:(
    Aztán léteznek olyan modok is, amik a skillekhez nyújnak hozzá,s némelyik tartogat meglepetéseket is:)) Itt alapvetően 2+1 modot említenék meg...Ide tartozik a Masteries mod, az UnderLord mod és a személyes kedvencem a +1. SoulVizor mod:)) Az első 1 régi kezdeményezés...nem rossz..de ha teheted..a kedvemért válassz a másik kettőből:)) Már az UnderLord is 1 remekmű..alaposan átgyúrták, kibővítették a játék határait:)) A meglévő skillek újra balanszolva....rengeteg új item, lehetőség:)) És végül..a hab a tortán, ha mondhatom..A SoulVizor..ami még mindig nincs 1.0-ás állapotban...a srác kb 2 éve fejleszti folyamatosan:)) Nos ez az UnderLord-ra épül, de megjelennek újdonságok...pl a Soul-ok:)) minden hero és über boss rendelkezik lélekkel:) Amit hajlandó olykor olykor nekünk adni:)) Gyűrűk és nyaklánc helyett használhatóak..és brutálisak...magára a szörnyre jellemzők..pl 1 Jeti lelke, alapvetően a fagyra épít(cold damage, cold aura) és a szokásosak(+20% int vagy flat damage) és persze ezeknek is 3 szintje van(normal,epic,legend)..sajnos nekem a Titán és Hádész lelke nincs meg..de van 1 pár szép darabom:)) különösen bega fagyos karakterének való:))) Aztán új potion-ök, scrollok és a másik kedvencem a mítikus tárgyak recepjei...mire 1 iylet összeraksz leszel vagy 80. szintű..igen jól olvasod..a szinthatárt megemelték 1000-re:$$ :))) és mielőtt azt hinnéd..de hisz ennyi skill pontot nem is lehet elosztani...megnyugtatlak..ha 1000-et nem is..de 4-500-at simán:)) Node nem spoilerezek..haladok tovább, mert még messze nincs vége:))
    Létezik még1fajta modifikáció csoport...itt én a Lilith nevezetűt emelném ki..Ez teljesen átdolgozza a sztorit..más világban játszódik...minden elismerésem Mostal-é(a mod készítője) elképesztő munkát végzet...Titan Quest 2-nek is lehetne nevezni...kötelező darab:)))
    Akkor hát..ha már van 1 tortánk..tejszínhabbal..miért ne tennék rá a meggy szemet a tetejére:)) Ezek a modok..bizonyos megkötésekkel kombinálhatóak is:)) Csak pár példa,amivel én is próbálkoztam.. xmaxSoulVizor,ÜberSoulvizor...Lilith+UnderLord+internal difficulty changer, ÜberUnderLord :))
    Több mod is tartalmazza a fan patch 1.17-et, ez javít pár bugot a játékban..játékosok csinálták...profi munka:))
    Ha van kérdés..és nem akarsz végigolvasni 23000!!! hozzászólást:)) akkor összedobhatok 1 postot, linkekkel..bár jópár ezerrel korábban már írtam..igaz SoulVizor nélkül:S
    Száz szónak is 1 a vége...ez 1 fantasztikus játék...a mai napig él..készítik,fejlesztik a rajongók, ha jót akartok..használjátok,amit alkottak :))
  • Szótér
    #22936
    Tud valaki segíteni?

    Újabban ha feltelepítem a kiegészítőt akkor rögtön frissíteni akar amivel nincs is gond mert már évek óta megcsinálja a frissítést de most meg nem engedi.
    Enélkül meg nem is fut a játék.
    Mi a francot csináljak?
  • bega82
    #22935
    Közben kitapasztalgattam. :) Az arctic shell csak a fegyver sebzéséhez ad hozzá cold damage-et, az ice shard sebzése változatlan maradt, viszont a felső passzív "+% cold damage"-e az már hat az ice shard-okra is, úgyhogy úgy nyomom, hogy 1-1-8 pontokat tettem erre az ágra. :)
  • AdamBast
    #22934
    underlord-ról sajna nem tudok nyilatkozni, de ha ice damage van odaírva akkor valószínűleg hat rá.
  • bega82
    #22933
    Mármint a Warfare mastery-re gondolsz? Egyébként attól függ, milyen karaktert szeretnél. Ez a nagyon jó ebben a játékban, hogy eszméletlenül sokféle lehetőség van benne, én ezért játszom még vele mai napig. :)
    A defense jól kiegészíti szerontem, ha dual wield-ezni akarsz, akkor viszont nyilván valami mást érdemes választani, mert úgyse lesz pajzsod. Dream az pl nagyon jó... hát, kb. mindenre! :D A nature se rossz, ha mondjuk peteket is akarsz, zászló + farkasok, és mindenki pusztul! :)
    A spirit is kifejezetten hatásos a közelre ható aurái miatt. Szóval van sok lehetőség.

    Egyébként én is újra elővettem, és nekem is lenne kérdésem, hátha még olvassa valaki. Ugyanis korábban én mindig kihagytam az ice shard-os mágust, valahogy az nem tetszett eddig, de most mindenképpen egy cold damage-re épülő karaktert tervezek... ja, és Underlord modban persze.
    Na most: az arctic shell hat az ice shardok sebzésére? Vagy csak a fegyver általi sebzést növeli? És ugyanez a kérdés a passzívjaira is.
    A másik: mi legyen vajon a második mastery a storm mellé?
  • robi3
    #22932
    warrior mellé mi a legjobb?
  • bega82
    #22931
    Ez nyilván attól is függ, hogy milyen karakterrel játszol.
    - Ha íjász, akkor ez is nagyon erős, íjászkodás esetén majdhogynem mindegy, hogy mi van a hunting mastery mellett. :D
    - Ha dárdás karakter, akkor tényleg nem a legjobb párosítás, az earth enchantment a plusz fizikai és tűz sebzés miatt hasznos, valamint ugye egy marha erős tank pet is lehet melletted.
    - Másfajta karaktert meg nem nagyon érdemes indítani avenger-ként, mert akkor úgy tényleg elég gyenge lesz...
  • Toni85
    #22930
    Sziasztok!
    Soulvizier 0.8-modhoz keressek játékos társakat.Egyedül nehéz és unalmas.
  • AdamBast
    #22929
    nem volt még avenger-öm, de úgy vettem észre hogy minden pársítás végigjátszható, elég könnyű és rövid nekem a játék.
  • robi3
    #22928
    avengerrel hunter+earth játszik valaki mert szerintem ez a párosítás elég gyenge.
  • bega82
    #22927
    Szerintem sincs jobb nála!
  • ntex
    #22926
    Asszem lehúzom, Torchlight II-vel nyomtam eddig de még mindig nem találtam jobb H&S játékot a TQ-nál
  • ntex
    #22925
    Semmi :)

    Built upon Munderbunny's highly popular Underlord mod, it includes all his mastery reworks and new content.
  • ntex
    #22924
    Ismered? :) Miben különbözik az Underlordtól?
  • Szaruman
    #22923
    http://www.titanquest.net/tq-forum/forums/119-Soulvizier
  • ntex
    #22922
    Erről a modról tud valaki valamit? Az Underlord modnál találtam meg a linkjét a moddb oldalon. 2013. Jan 15.-én frissült

    Soulvizier v0.80 beta
  • Shorlex
    #22921
    LOL :)
    Munkahelyi könyvjelzőimet nézem és benne van a tq fórum. Már vagy 4-5 éve nem játszottam a játékkal, de olvasgatom poénból a lentieket és hadd szóljak hozzá.

    vidunak van igaza. Kell a francnak dexterity, amennyi kell a jó cuccokhoz req annyit érjen el utána str. Minden str, ami létezik, értelemszerűen cuccban azért nézd meg hogy pár pontot energiára, életre stb érdemes-e ellőni.
    A dex módosító cuccok úgyis felturbózzák a pierce statjaid, a str ezerszer többet ér íjásznál is!

    Baszki, a másik íjász videot letiltották Evanescence zene miatt :D Mindegy, az is hasonló, csak az tiszta íjász, ugyanígy pakolva.
    Hajrá.
  • Szaruman
    #22920
    Kb igen. Lehetne számolgatni pontosan, a képletek fönt vannak a fórumokon, de ahhoz sok türelem kell. 150%+ resit lehet csökkenteni, vagy többet, átlag mobnál 2x dmgt lehet tolni.
  • bega82
    #22919
    Igen? Na, ez viszont egy új aspektus, ezt nem tudtam. Köszi szépen! :)

    Magyarul akkor olyasmiről van szó, hogy ugyan a dps nagyobb lesz, ha az erőre megyünk rá, de a gyakorlatban, játék közben (és study prey használatával) komolyabb támadóerőt képviselünk, ha jó magas a dexterity. Vagy valami ilyesmi. :D