85
tutorialok és segitségnyujtás
  • GixEr
    #5
    Elfert volna mas program topicjaban is, mivelhogy a wings-ben is teljesen normalis polygon modelezesrol van szo. Az eszkozok szinte ugyanazok a Maya/MAX/SILO/LW/Blender stb.. programban is.
  • repvez
    #4
    Köszike hogy végre életet leheltél a topicba!
    Akkor marad az a variácio hogy egy boxbol kell kinöveszteni mindent ha már bridgevel nem megy.
    A texturázást ugy tudod megoldani hogy az UWV map vagy vmi hasonlo parancsal készitesz egy képet.Különbözö szinekkel jelolheted az objektumon hogy melyik részek legyenek egyben.Majd valamilyen rajzprogramban kiszinezed.Azt hiszem valahol van rola egy tutor ha megtalálom akkor elküldöm.
    A privis üzidre csak azt tudom válaszolni hogy sajna nem (tudok)használok MSN-t,mivel csak GPRS netet használok 200MB havi korláttal és épphogy kijövök igy is belöle.De itt a forumon vagy priviben bátran irhatsz.
    Az off kérdések priviben mennek.
  • VRSDM
    #3
    énis ismerem és használom, ... a programot már régóta. sztem is jó, mert egyszerű és mégis "okos"... szoval a megoldások:
    a bridges- parancsal ebben a programban te nem fogsz semmitsem egyesíteni ha az több darab, vagy éppen több vertex-ből áll.
    -a másikat meg énsem tudom, de nekem sem ártana rá segítség.

    jah és nemtudod hogy hogyan lehet textúrát illeszteni a moddelekre? (lehet hogy lamer kérdés de nem tudom.
    mellesleg szereted a repülőket? mert nekem apám repülőgépszerelő, és nekünkis van repülönk. stb...
  • repvez
    #2
    senki nem ismeri ezt a progit?
    Mert csak a hivatalos oldalon találtam tutorokat de azok egyszerüek.
    Jo lenne egy kicsit részletesebb objektumokat létrehozni, de egyedül még nagy feladat nekem.
  • repvez
    #1
    HI all !
    Gondoltam nyitok egy külön topicot a Wings3D-nek, mivel még nincs neki és szerintem megérdemli, hogy többet foglalkozzunk vele.
    Pár honapja kezdtem el vele dolgozni,elég hamar megtanultam az alap dolgokat, de még van jonéhány parancs és beállitás amit nem tudom mire valo és hogyan kell használni.Ezért kérnék segitséget.
    Itt az elsö probléma amire segitséget várok.Hogyan lehet a bridges parancsal több felületböl állo területet egy másik objektummal egyesiteni?Nekem mindig kiirja,hogy csak két felület kapcsolhato össze vagy tul sok a vertex.Esetleg milyen más müvelettel lehet egyesiteni két objectumot?A másik probléma épp az ellenkezöje, mégpedig hogy kivágni és kétfelé választani egy objektum tetszöleges részét.
    Egyébként szivesen fogadok bármilyen tutorialt repülö és automodellezés témában, de inkább repülö

    Köszi
    Repvez!