22
  • [NST]Cifu
    #22
    Szerintem dez #11-es hozzászólásában nem feltétlenül a pszihopata kéjgyilkosok és szadisták kreativitására célzott... :P
  • SirLord
    #21
    hát nemtom, de havert simán beszopatod, ha mondjuk részeg, és hozzávágsz egy ijen kotont, azt kellö idöben levakuzod, és szétroppantja a farkát
  • smv
    #20
    -Neked is összemegy a mobilod ha napon használod?
  • Lost Lont
    #19
    majd valahogy beépítik mobilokba és akkor ezzel is lehet rajolni :)
  • MerlinW
    #18
    jó lesz napenergiás garázsajtónak...
  • vegesm
    #17
    műanyag pisztoly?
  • atlagember
    #16
    Én speciel először jopofa gyerekjátékoknál tudtam volna elképzelni, de nem rossz ötlet a terrorista sem, aki a pisztolyát például műpénisszé hajtogatva viszi át a vámon.
  • Commandante
    #15
    Ha még egyszer valaki ideböfögi a "mi lesz ha terroristák kezébe kerül" marhaságot, akkor felrobbantom magam! És vigyázz kisapám, tudom hol laksz, tudom mi a címed, és Te leszel a következő.

    Üdv: Juszuf
  • smv
    #14
    :D Ez jóóóóó
  • M2 #13
    Jaja! Simán csinálnak belőle olyan nyakláncot ami vakufényre lerövidül és akkor a nőknek annyi...
  • akyyy
    #12
    népbutításra!
  • dez
    #11
    A kreativitásra most lesz szükség: hogy kitaláljuk, mire is lesz jó. :P
  • smv
    #10
    Hát ha terroristák kezébe jut nekünk annyi. :D
  • vegesm
    #9
    ezt mire fogják használni? mert ha drága lesz semmire
  • Fityfirity
    #8
    Ez valahogy úgy van, hogy minél többet tudunk, annál több lesz az ismeretlen is.
  • Caro
    #7
    Ja, mindig azt hisszük, hogy már majdnem mindent tudunk, és mindig rájövünk, hogy milyen keveset tudunk.
    És ez így megy évszázadok óta.
    És így fog menni még évszázadokig.
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    és ha a terrorok kezébe jut ? Emlékező bomba!? :0

    Mellesleg még mindig nagyon örülök hogy az emberi kreativitás nem veszett ki :)
  • Lacc
    #5
    Ennél nagyobb baromságot példaként fel se hozhattál volna szvsz :D
  • akyyy
    #4
    de ha olcso is lesz mire lehet meni vele:!
    bemesz boltba meglatad hogy ez a termek huh, arahoz kepest jo nagy, mire hazaviszed fele akkora sem lesz...
  • Sadist
    #3
    Kérdés hogy mennyibe fog kerülni az előállítása. Az emlékező fémé pl. qrva drága.
  • noss
    #2
    vallatáskor majd a műanyag arcába világítanak, és akkor aztán mindent elmond, amire csak emléxik..
  • smv
    #1
    Eddig csak az inteligens mosóporok, mostantól az emlékező műanyagok.