1735
  • Macccy
    #1575
    OFF Háát Totti, SH4-től kezdve szerintem vészesen esett a színvonal, nem volt már erős főtörténet, legalábbis olyan biztos nem ami európai ésszel értékes és felérne, összekapcsolódna James vagy Harry vagy akár Heather sorsához. Átment egy borultabb túlélő horrorba, háttérbe szorult a jó történet. De ez csak én véleményem. SH2 viszont tuti a "legszebben" megírt volt.

    Geronimo: Há' én nemtudom, szerencsére sokat nem árul el. Jó lesz az meglepetésnek!

    A Live élőszereplős anyagról kiderült már valami?!
  • TDC Geronimo
    #1574
    Első kép a "The Signal" DLCből

  • Totti5
    #1573
    SH1 az etalon, de az összes rész imádtam + a PSPst is és a film volt a csúcspont:)
  • kirol
    #1572
    Mafia és a Silent Hill 2 mekkora játék!
  • Macccy
    #1571
    Alan Wake rajongókért mindent ... !
    Ha még éjszakás leszek jövő hét közepén, akkor talán feltolok pár hasonlóan fontos részt. Összességében persze a 130 oldalból legalább 110 tartalmaz lényeges információ morzsákat, kiegészítő történeteket, jelentéseket, de mindet nem scannelem be, szelektálok. Így is kb egy órám ment rá képszerkesztéssel, feltöltéssel, linkeléssel együtt.

    Töltsétek és Jó olvasást!
  • Noninnyó
    #1570
    Én már le is szedtem gyorsan. Köszönjük a munkádat, ezer hála és köszönet
  • Macccy
    #1569
    NA kérem, csináltam még ... ALAN WAKE FILES könyv scan, fontosabb részek ... töltsétek mielőtt leszedik ...

    1. oldal
    2. oldal
    3. oldal
    4. oldal
    5. oldal
    6. oldal
    7. oldal
    8. oldal
    9. oldal
    10. oldal
    11. oldal
    12. oldal
    13. oldal
    14. oldal
    15. oldal
    16. oldal
    17. oldal
    18. oldal
    19. oldal
    20. oldal
    21. oldal
    22. oldal
    23. oldal
    24. oldal
  • Macccy
    #1568
    Én már megköszöntem nekik levélben (tudom, sok szabadidőm van)! Amúgy nekem is ever-toplistás, talán így: #1 MaxPayne #2 Mafia #3 AlanWake #4 SilentHill2 #5 BatmanAA

    Totti: Hát igen, az eleje amikor még jóval nyomasztóbb tényleg kellemes borzongás, de azért rám később is rámhozta a frászt és nem a szokványos beijesztős módon, hanem a helyszínekkel. Például rámjött a para a hegyen, a romos ház alagsorában ahol sárgával fel van írva mindenhova, hogy "Tom" és a földszintjén, ahol minden lépésre nyikorgott a korhadt deszka padló(úhh). Aztán rámjött a hidegrázás a rendőrség épületében is, amikor a helikopter kulcsát kerestük (úú itt az emeletre fel se mentem!) ... Szóval kellemesen paráztat végig. Talán csak a 6. Epizódban nem nyomasztott, mert itt már én is tudtam, ahogy Alan is, hogy ez le lesz játszva, csak Én, a Sötétség és a .38-as refkó!
  • zkas
    #1567
    ...nah már nem volt sok amikor abbahagytam


    Köszönöm szépen Remedy ezt a csodálatos játékot. A sok játék közül amivel eddig játszottam, az Alan Wake foglalja el mostantól a 3. helyet. (1. Jedi Academy, 2. a CoD2; mind2 a multi miatt. Rengeteget nyomtam velük. Még ma is előveszem néha őket.) Ez a játék képes volt elérni, hogy a stáblistát végignézzem, eddig ilyenre nem volt példa.

    Érettségi után, 100% hogy újrakezdem nightmaren.
  • Totti5
    #1566
    Mindegyik jó volt. Én az elejét élveztem, amikor nem kellett rohanni, érezni lehetett hogy paráztatni próbál, nem volt eksön minden méteren, ez a legjobb része ezeknek a játékoknak, aztán persze beakciósodnak és a parakeltés is csökkent.
  • zkas
    #1565
    Episode 6 betöltve :) eddig a negyedik a kedvencem :)
  • AntiHero
    #1564
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Wake lemerül a tóba és megírj a történet végét. Ezáltal megmenekül a csaja. Bright Falls meg be happy mert ők hiába tudják mifolyik itt nem akarnak róla tudomást venni.


    De pontosan mi érdekel?
  • norbika1990
    #1563
    valaki le tuddná irni nekem mi történt pontosan a 6-ik fejezetben
    köszönöm
  • norbika1990
    #1562
    valaki le tudná nekem irni mi történt pontosan a 6-ik fejezetben??
    köszönöm
  • grebber
    #1561
    Aztán ha lehet valami normális oldalra töltsed fel ,mert mindegyikre "photo not found"-ot ír!
  • Noninnyó
    #1560
    Én speciel nem nagyon ismerek képes tárhelyeket. De akár be is zippelheted, és feltolod valami ingyenes tárhelyre, az is jó.
  • Macccy
    #1559
    Szívesen, csak mondjatok valami fasza nem-ideiglenes helyet, ahová feltolhatom és linkelhetem a képeket, mert erről is kib*szták amit feltettem kevesebb mint 24h alatt ... Ezt nevezem Limited Alan Wake Files-nak!
  • Noninnyó
    #1558
    Előre is köszönjük szépen a munkádat
  • AntiHero
    #1557
    Nem hivatalos fordítás. Amúgy residentevil.hu "készitői" készítik.
  • Macccy
    #1556
    Hű, állati rendes se voltam még szerintem ... Szívesen!

    Seth: Há' nemtom, végülis munkában vagyok, és mint olyan, ráérek. Meglehet, hogy lehúzok nektek még pár részt ma este is ... Amolyan EPIZODIKUS formában!

    Kirol: Igen ez angol, de szerintem marhajó! Bár ezzel tudom nem vagy kisegítve, ha nem tudsz jól angolul ...

    AntiHero: Lesz? Te fordítod vagy ki? Én nem hallottam róla, hogy hivatalból csinálnák, de sokakat érdekelne.
  • AntiHero
    #1555
    Lesz belőle teljesen , magyar verzió hamarosan.
  • kirol
    #1554
    Bakker én azt hittem ez magyar nyelvű! :(
  • Seth
    #1553
    Az egész könyvet nincs kedved beszkennelni? :)
  • Noninnyó
    #1552
    Köszi szépen, ez állati rendes tőled :). Le is gyűjtöm tüstént.
  • Macccy
    #1551
    Kértek itt közületek páran scan-t az Alan Wake Files-ból. A horror sztorit ezennel tálalnám ...

    ALAN WAKE'S ERRAND BOY
    1-2. oldal
    3-4. oldal
    5-6. oldal
    7-8. oldal
    9-10. oldal
    11-12. oldal
    13-14. oldal
    15-16. oldal
    17-18. oldal
    19-20. oldal
  • Macccy
    #1550
    Mi a csoda lesz ez? Baromira kíváncsi vagyok már ...
  • Macccy
    #1549
    Igen! Egy raktár, később, talán az Episode 5 vége fele volt! A Poets of the Fall-t konferálta fel a rádiós műsorvezető, mint feltörekvő rockbandát! A szám ami megszólal pedig a War, egy szám az új PotF albumról! Nagyon illik arra a részre, hallgatni kell a szövegét! De számomra a bakelit lemezes Poet and the Muse c. szám szövege visz mindent!
  • bcrics
    #1548
    http://globalgame.hu/news/10171/Alan_Wake_eloszereplos_video
  • kirol
    #1547
    Lehet nem 50, de rohadt sok.

    Végeztem az EP 3-al. Király volt!
  • Totti5
    #1546
    Volt még egy hasonló rész ahol ha a rádiót bekapcsoltad ment a zene és közbe kellett írtani, de a koncert az mindent vitt:D
  • zkas
    #1545
    még nem is végeztem (még van 2 episode), de már tudom hogy a rock koncertért újra fogom tolni nightmaren :D
  • Totti5
    #1544
    Nem mondod:D:D:D a frém akkor is leesik ezt lehet érezni, de nem vészes.
  • Macccy
    #1543
    Totti5: Jelzőfénynél néha átmegy látványos bulllllet-tiiiime kamerába, de gondolom nem arra gondoltál. Viccet félretéve én tényleg nem tapasztaltam egy kicsit se, de lehet csak annyira lefoglalt az Élmény ...

    Kirol: (OFF) 50?? Ühh! Amúgy el tudom képzelni, van néhány játék, aminél az engine nem tökéletes és ha sokminden mocorog, meglassulhat kicsit. Alan Wake NEM ilyen! Én a GTAIV -nél tapasztaltam ilyet, de az ott is a motor 'sajátja' és hát nem kevés dolgot kezel (tömeg AI, animációk, fizika). Gondolom a PoP -nál is ilyesmi áll fenn. Bár a GTAIV konzolon még mindig folyékonyabban fut, mint a PC-men, hiába a sok giga ram és a 9800GTS, nagy falat az ... (ON)
  • AntiHero
    #1542
    A Jelzőfénynél alapból bullet time szerű hatás van:)
  • kirol
    #1541
    Én lassulást nem vettem nagyon észre, ellenben PoP-ban olyan lassulás van néha, amikor 50 ellenfél támad rád, hogy az már szembetűnő.
  • Totti5
    #1540
    jelzőfénynél van némi lassulás, meg amikor 5 féle fényforrás egyszerre kezd el robbanni, meg füstölni, de amúgy nem volt
  • Macccy
    #1539
    Belassult? Én egyetlen lassulással sem találkoztam az Alan Wake-ben, komolyan, pedig sokszor rendezősre vettem a kamera mozgatást! A színpadnál sem volt semmi probléma, kétszer zúztam végig a rock koncertet Hard-on, annyira tetszett, Nordic Metál!
  • Csak77
    #1538
    Fantasztikus ez a játék! Én a gyűjtői verziót vettem meg, de nem bántam meg. Igaz, néha érezni lehet, hogy picit belassul a játék, főleg a nagy akciók közepén(a színpadi résznél kicsit gáz volt néha), de szerintem így is kihozták a maximumot a gépből. Remek játék!!
  • zkas
    #1537
    10/10 leadva :)
  • Macccy
    #1536
    Srácok .. psszt .. Ha lehetek kicsit "fanboy", szavazzátok ti is meg a szerintetek megérdemelt pontszámot az Alan Wake-nek a Metacritic-en! Ne miattam, hanem mert megérdemlik a készítők! Így is igencsak szép eredmény a 9.0 de én azért írtam egy short review-t és adtam egy 10-est! (remélem a Remedy már kalapálja az újabb epizódokat)