1735
  • grizzly21
    #575
    Egy jatek nem azert lesz bukta, vagy siker, mert a rossz windows os-en adjak ki. Pc-n mar eleve ritka ha sikeres egy jatek.
    Amik vista only jatekok voltak, es sikertelenek lettek, azok szar jatekok voltak...en oszinten szolva kb a HL2 ota nem lattam nagyon kiemelkedo jatekot PC-re, ami nagyon szomoru...

    jo hir viszont, hogy mar biztosra veheto a SC2 ezevi megjelenese. (off).
  • kirol
    #574
    Reméljük este fog. Lehetne valami belőle a 19:25-ös MS konferencián.
  • ldavid
    #573
    aszittem' már történt valami
  • Zóanagyvarázsló
    #572
    Leírtam, hogy nem melékeztem a szóban forgó interjúra, ezzel elismertem, hogy a te értelmezésed szerint hülyeséget írtam. Ha egy kicsit olvasol a soraim között, akkor arra is rájössz, hogy pontosan mire gondoltam.

    Azt pedig nem várom el, hogy elsimerd, butaság egy ki tudja mikor megjelenő játék DX10-exkluzivitása miatt panaszkodni (egyébként ez bőven lehet még Box- vagy DX11-exkluzivitás is, szóval van nagyobb veszély is). Végül is mindenkinek joga van ehhez, ahogy itt az SG-n a mocskolódáshoz is. A továbbiakban nem érdekel a téma.
  • wedge31
    #571
    " Az az igazság, hogy sosem mondtak semmi határozottat a DX10-ről, a Vista-exkluzivitásról " -ez csusztatás vagy hogy jobban érsd hazugság jó volna ha legalább egyszer az életbe elismernéd ha hülyeséget írsz.

    Jelen pillanatban 2009 jun 1 az Alan Wake vista only fogad el.
  • Zóanagyvarázsló
    #570
    Akkor még az volt a terv, hogy az Alan Wake-kel fogják nyomni a Vistát, ugye ez már felejtőssé vált, egy DX10-only Alan Wake is a Win7-et tudná eladni. Egyébkétn nem emlékeztem az említett interjúra, remélem magkapom ezért a méltó büntetésem a sorstól

    Itt egy frisseb interjú, ebben már kevésbé egyértelműen jelentik ki a Vista-exkluzivitást, bár a sorok között olvasva valóban erre erősít rá, de ugyanakkor a hleyzet változékonyságát is mutatja. Azóta viszont eltelt újabb másfél év, szóval ezek alapján a jelenlegi stratégiájukat - vagyis a Microsoftét - nehéz meghatározni. De mivel úgysem jelenik meg egyhamar, teljesen fölösleges aggódni.
  • wedge31
    #569
    Szokás szerint csusztatsz olvas utána egy rakás cikket és interju olvastam erröl itt egy és amig ebben a témában nincs uj infó addig bizony vista only a játék ami persze már most az E3-on változhat.
  • kirol
    #568
    Vagy már a Windows 8 is! :(
  • Zóanagyvarázsló
    #567
    Az az igazság, hogy sosem mondtak semmi határozottat a DX10-ről, a Vista-exkluzivitásról és a megjelenési időpontról. Szerintem mire egyáltalán lesz esélye megjelenni (pláne PC-re), már elterjedt lesz a Windows 7.
  • wedge31
    #566
    Nekem mint felhasználonak édes mindegy.
  • Snexi
    #565
    a dx10 nem parasztvakítás csak a fejlesztők nem használják ki rendesen
    azért a kettő nem ugyanaz
  • wedge31
    #564
    Tapasztalatból mondom az összes eddig kijött only vista dx10-es játék totál bukta volt ezt ugye nem vitatja senki.
    Ha idén kijön ez a játék a vistások nem fogják sikerre vinni mivel alig van vistás gamer.
    A Win7 meg nov-dec-re jön ,mire elterjed az egy fél év minimum.

    A többség köztük én is azért nem állt vistára , még ha a gépe meg is volt hozzá , mert a dx10 csak parasztvakitás.
    Tavaly direkt feltetem probaképp a vistát a crysis miatt és hát annyira minimális volt a dx9-hez képest a különbség hogy nem érte meg a idiota hardver követelmény miatt lecserélni az xp.

    A dx11 miatt majd megéri átállni a Win7-re de hol vannak még dx11 kártyák és föleg játékok ?

    A legegyszerübb az volna ha kapna xp támogatást vagy még eltolnák egy-két évet és akkor aztán már ugyis mindenkinek win7-te lesz.
  • kirol
    #563
    Hát én se, de komolyan. Hisz W7-ben még dx11 is van. :D
  • dante3
    #562
    nem értem miért lenne ezért bukta?
  • Snexi
    #561
    erről is kb 2 éve volt szó
    2007 nyarán emlékszem még maguk a fejlesztők mondták hogy lehet hogy lesz xp-re is dx9-el
  • wedge31
    #560
    Olvasatok utána dx10-es játék lesz ezért lesz pc-re bukta ,maga a játék ettöl még lehet atom jó.
  • kirol
    #559
    Ez abszolute lényegtelen. Olyan nincs, hogy Vista only, hisz akkor W7-en is megy. Ha még így is lenne, ezért a játékért bármikor felteszem a W7-et! :)

    Kidobhatnának egy demo -t és azt 100x végigvihetnénk a megjelenéséig. :D
  • Snexi
    #558
    nem hiszem hogy vista only lenne,még akkor jelentették be exkluzívként amikor még meg sem jelent a vista és nem látszott hogy mekkora bukta lesz
    ha xp-re nem is,7-re tuti kijön (de szerintem xp-re is)
  • wedge31
    #557
    Pc-re oltári bukta lesz mivel vista only lesz
  • dante3
    #556
    Nagyon itt lenne az ideje a megjelenésnek, kíváncsian várom a fejleményeket!
  • kirol
    #555
    Régóta nagy a csend Remedy horror játékának háza táján. Most azonban bíztató információk érkeztek.
    A Brightfalls.net (Alan Wake rajongói oldal) szerint hamarosan újabb részletes információk, videók, és képek fognak érkezni a több éve csúszó Alan Wake-ről. Az oldal szerint jövő hétfőn, az E3 nulladik napján, a Microsoft sajtókonferenciáján fog hosszú idő után újra visszatérni a Remedy horror játéka. Azt, hogy az expón kipróbálható verzió is lesz e majd még nem tudni, de nagy valószínűséggel rengeteg gameplay jelenetet látni fogunk majd a játékból, és talán végre fény derülhet a game pontos megjelenési dátumára is.
  • kirol
    #554
    E3-on kint lesz ugye?
  • kirol
    #553
    És?
    Ez az Alan Wake topik. Nekem speciel szóval ez kell. Ezért is írtam.
  • grebber
    #552
    Ja olyan bejelentéseket amiből kb ez lesz az 1 ami pc-re is jön!
  • Vass Gábor
    #551
    Úha az nagyon faszán hangzik.
  • kirol
    #550
    Game Fork, állítása szerint tuti belsős infókkal rendelkezik, és teljesen elképesztő dolgokat állít. Véleménye szerint az idei E3 királya a Microsoft lesz, mert olyan bejelentéseket visz magával a show-ra, hogy mindenkinek leesik az álla. Game Fork már tolja, az Alan Wake kipróbálkható verzióját, amely szerinte iszonyat jó, rettentően parás, és elképesztően nyitott, és az E3-on mindenki megnézheti.

    Bárcsak így lenne!
  • Vass Gábor
    #549
    Na végre már valamit ki is jelentenek, már időszerű lenne nagyon, alig várom már.
  • grebber
    #548
    Alan Wake: a Remedy segítségre szorul!

    A Remedy segítséget kér az Alan Wake fejlesztéséhez az Imagination Studios-tól.

    Továbbra is csendben folynak a fejlesztések az Alan Wake körül, minimális információk szivárognak és általában azok se túlságosan érdekfeszítőek. Aktuális hírünk arról szól, hogy a Remedy segítséget kért az Alan Wake motion capture kivitelezéséhez az Imagination Studios-tól.

    Lasse Seppänen kifejtette, hogy mennyire boldog, hogy együtt dolgozhatnak az Imaginationnel, hiszen ez a játék karaktereinek csak jót tesz. Reméljük így lesz, és azt is, hogy hamarosan konkrétabb információval is ellátnak minket, mondjuk az E3 alkalmával.

    info: Gamepod
  • kirol
    #547
    Felraksz egy W7-et és kész. Most nem tökmindegy?
  • Vass Gábor
    #546
    hát ja semmi esély az xp.re.
  • norbi2fraktal
    #545
    biztos hogy DX10-re pályáznak csak
  • Prince23
    #544
    Akkor XP-re semmi esély?
  • Vass Gábor
    #543
    Hát ja, akkor csak arra is készül.
  • grebber
    #542
    Akkor nemcsak vista hanem wondows 7 is! Szóval nem kell parázni!
  • norbi2fraktal
    #541
    az igaz csak Vista!!!
    akkor gondolom only DX-10
  • Snexi
    #540
    vista exklúzivként volt bejelentve
  • Bence94
    #539
    olvasni kommenteket csak aprilisi "tréfa" volt.
  • Prince23
    #538
    Tényleg Vista only lesz windows terén??
  • Snexi
    #537
    http://www.gamekapocs.hu/hir/14962
  • grebber
    #536
    Hm valahol voltak új infok de egyszerűen nem találom hol asszem Hardwireden volt ahol a MAG képekkel volt keverve hírben.
    Ott írták hogy egész jól állnak a fejlesztéssek és hogy egy core 2 duu cpuval meg 8000-es szériás Geforce-al már elég szépen fog futni!
    Ha elégedettek lesznek vele akkor fogják kiadni.