1735
  • DarkSector
    #1655
    jesszusom. csokis bácsi jó reklámot csinált az áprilisi tréfának.
    rossz hogy nekem kell ezt leírnom, de az egy áprilisi komment volt GS-on, és sajnos nem igaz.
  • bakkerman
    #1654
    :OOOO néztem videókat youtubon,ha 1 órát nem töltöttem el csak a videók nézésével,akkor semmit se mondtam...zseniális gém lehet,mind hangulatban,mind sztoriban,kiváncsian várom a PC megjelenést!!!
  • erikn
    #1653
    Nekem egy idő után unalmas volt hogy ugyanazt kell csinálni de a a hangulata meg a zenék és a történet nekem nagyon tetszett..Csak a vége kicsit zavaros.Valaki segítene hogy most mi van?:D:D
  • DarkSector
    #1652
    :)
    nem lenne rossz.
    pont tegnap jött meg postán este későig nyomtam kurvanagy, nem lenne rossz pc-re is, hogy minden rajongóhoz eljusson, kibaszott jó játék.
  • Csokis
    #1651
    Jajj, áprilisi tréfa! Bocs!
  • Csokis
    #1650
    Alan Wake - Jön PC-re!

    "Örömmel jelentjük tehát, hogy a májusi konzolos világpremier után legkésőbb idén karácsonyra a boltok polcaira kerül az Alan Wake PC-s verziója is!"
  • grebber
    #1649
    Alan Wake 2: Remedy will Sequel machen - PC-Version möglich, aber nicht sicher
  • IXEMGabeo
    #1648
    nem az a poén benne, hanem, hogy a nigger zombikat gyilkolásszuk, mi ez, ha nem rasszizmus:D

    azok spanyolok voltak amúgy, de Krauser, meg a végén a főgonosz nem spanyolok voltak:D off vége

    durva és jó nehéz game lehet ez az Alan Wake, sosem tudhatod mire számíts, meg ez az állandó sötétség, és még autót is lehet benne vezetni, ami törik is:D tényleg nem rossz
  • red13
    #1647
    Hát miért, Afrikába kínaiak laknak vagy mi? :D ha egyszer az a helyszín, a 4-ben is portugálok voltak.

    Valaki leírná a dlc sztoriját? Nem fogom egyenlőre megvenni, majd talán ha kiadják egybe őket jóárasítva, vagy együtt az alap játékkal.
  • IXEMGabeo
    #1646
    ja mondjuk a készítője sztem picit rasszista lehet, Afrikai feketéket, mint zombik xDDD
  • Totti5
    #1645
    RE5öt nyugodtan kezd el, mert nincs benne semmi horror. Egy nagyon igényes akciójáték, de egyátalán nem horror.
  • IXEMGabeo
    #1644
    bár most hogy visszaemlékszem a Resident Evil 4-nél is fostam néha, nem akartam elkezdeni, de azt is elkezdtem annyira megfogott h nem bírtam letenni (Gamcube-on nyomtam azt) és utána már szinte profi voltam benne:D Resi 5-öt viszont már nem kezdeném el:D
  • IXEMGabeo
    #1643
    én biztos nem mivel nem kezdem el a game-t:D tetszik, de télleg a repülő balta az már kiveri a biztosítékot...Singularity (ami még annyira nem is félelmetes) már ahhoz is nehezen álltam neki:D, ha van egy társam mondjuk úgy jobb, ha világos lenne totál ok:D csak ne sötétben és erdőben legyen, mert ez tényleg sokkoló:D nem véletlenül nem nézek horror filmeket vagy csak ritkán és olyat ami nem véres...
  • Totti5
    #1642
    Nem egyértelmű ami a feleségével történik:) jóval összetettebb a story mind gondolnád. Igen túlélő, sokszor a menekülés a legjobb fegyver, de azért bőven kell majd aprítani is, főleg az utolsó chapterben. Igen össze kell, vagyis érdemes szedni a kéziratokat ami kiegészíti a storyt és szerves része a játéknak.

    Többet nem mondok, mert nem akarok lelőni semmit. Éld át azt az élményt amit a játék nyújtani fog! Nagyon nem fog senki eléd ugrani, mert tudni lehet hogy mikor támadnak majd pl a szél elkezd fújni és ilyesmi, de mint írtam sokszor fogsz a hátad mögé nézni az erődben és izgulni hogy túléld:)
  • IXEMGabeo
    #1641
    ja és nagyon szép a grafikája ráadásul ennek a game-nek jól áll a TPS faj:P
  • IXEMGabeo
    #1640
    igen nézegettem videokat és tetszik szeretem az ilyen bősztori orientált game-ket viszont amikor megláttam az elején h van felesége, na mondom ezt tutira elrabolja valami annyira egyértelmű:D, aztán egy WTF, beugrik a vízbe kimarad neki 1 hét és egy törött autóban ébred fel ez mi??? és most tulajdonképpen a történetben ez egy horror sztorikat író csávó és megtörténnek vele azok a dolgok amikről írt? amúgy ja ilyen akció, kaland és túlélő horror szerű game első benyomásra, de akkor megkaptam a választ a típusára...azt is észrevettem ilyen elveszett papírdarabokat is szedhetünk össze, ami végül összerakja a sztorit? vagy van egyáltalán következménye ezeknek?

    mellesleg inkább nézegetem, sajnos az ilyen game-k a frászt hozzák rám, ezért nem játszok ilyenekkel, hogy Alone 5, meg Silent Hill stb. a sötétből előugró valamik, meg a repülő balták ááá:D:D (amúgy mi lett ezekkel az emberekkel, akik folyamatosan támadnak?)
  • Totti5
    #1639
    Zombik nincsenek benne, de ölni kell, másokat:)

    Psychological thriller action-adventure játék. Nagy része sötétben játszódik, vannak benne részek ahol para van, de nem az ijesztgetésre megy rá hanem arra hogy nyomás alatt tartson. Amúgy egy story orientált akciójáték, nem sok kaland elemmel. Ha érdekel a story egy játékba és pl ez megfog, akkor élvezni fogod, ha nem akkor nem fog bejönni a sok katyvasz, olvasgatás, elgondolkozás hogy mi miért történt.
  • IXEMGabeo
    #1638
    na jó inkább nézek róla videókat:D az ilyen sötét helyszínből előugró cuccosokat utálom, mert kiráz tőle a hideg:D, de azért megnézném milyen game, sokan emlegették h jóféle
  • IXEMGabeo
    #1637
    Másik Fórumból már valaki emlegette ezt az Alan waket milyen game? ez ilyen zombiölős vagy mi?
  • TDC Geronimo
    #1636
    Na végigvittem DLCt én is. Hát a történetet tovább csűrték csavarták, viszont nem tetszett, hogy ennyire combat központú volt az egész :s Percenként jöttek rám kismillióan. Remélem ez nem folytatódik a következő DLCkbe és az esetleges folytatásba, mert nem idióta lövöldét akarok.
  • Totti5
    #1635
    ME2ből sanszos hogy lesz. AWból csak akkor ha kijöttek pluszra valahogy, mert azért az élő film, a reklámok, az 5 évnyi munka nem kevés pénz lehetett, de az eladások egyátalán nem lettek acélosak és persze akkor ha kielemzik azt hogy ha kiadják újra akkor az el fog fogyni. Én örülnék neki ha így lenne, igaz meg fogom majd venni a DLCek lájvról mert tűrhető az árazása, talán ép amiatt is hogy nem merték belőni 800-1200 pontra, mert akkor még kevesebb fogyna.
  • Seth
    #1634
    DLC letöltéshez nem kell gold
  • vg
    #1633
    Én is remélem, hogy legy GOTY kiadás, a Mass Effect 2-vel együtt. Én sajna nem tudom letölteni, mert nem vagyok Gold. :(
  • Totti5
    #1632
    Nem a minőséggel van a gond. Alan Wake mellett az Uncharted volt az ami hasonló profi produkált számomra minden téren ( ici picivel az AW alulmaradt mert nem 720p ).

    Igen a Goty kiadásra mert arról volt szó. Amúgy nem hiszem hogy kapna nagyon díjat az AW, azokat majd az RDR, COD, Halo fogja. Talán az olvasió szavazásokon felbukkanhat egy egy AW eredmény ( de nem fogyott belőle több millió amitől olyan nagyon nagy népszerűségnek örvendene a játékosok körében ), pl a storyt neki adnám mindenkép, ahogy a zenét/hangokat is, de még grafót is.
  • Macccy
    #1631
    (egészen elkezdtem várni hogy hazaérhessek és letöltsem a DLC-t, megébredtek a szép emlékeim 2 hónappal ezelőttről ... ahh)
  • Macccy
    #1630
    Ha nem Oscar-gála szintre süllyed az év végi "díjkiosztás", akkor nem az határozza meg egy játék minősítését, hogy milyenek az eladások. Azt sokminden más is befolyásolja a minőségen kívül: gyenge reklám, új cím, késések és persze a gép platformok száma is. (mondom függetlenül attól, hogy az Alan Wake -ről vagy miről beszélünk)


    Jaa ... vagy te a 'GOTY Edition' -ra vagy mire gondoltál? Félreértettelek?
  • Totti5
    #1629
    Biztos nem lesz Goty, mert annyira leszerepelt a játék eladásokban, hogy semmi értelme nem lenne.
  • Totti5
    #1628
    Mihez képest sikeresek? játék eddig talán elment kb 500.000 fölött:I
  • Noninnyó
    #1627
    Na végig is néztem a The Signal-t :). Nagyon tetszett, így nézve is nagyon izgalmas volt, de játszva azért jobb lett volna. Remedy-ék szerint ha sikeresek lesznek a kiegészítők, akkor később lehet, hogy kiadják őket lemezen. Ámen :).
  • Noninnyó
    #1626
    Nektek JTAG-es gépetek van? Jó nektek :).
    Én majd megnézek youtube-on egy végigjátszást, hogy követni tudjam az eseményeket. Jó lenne, ha kiadnának egy GOTY editiont, ami majd mindkét kiegészítőt tartalmazza, csak így lenne esélyem játszani velük.
  • Macccy
    #1625
    Na .... töltöm a kontrollert ... készítem a korongot a BOX -ba ... remélem odabasz majd a kiegészítő is ahogy az alapjáték is. ÉS remélem tovább is viszi picit a történetet, mert nagyon érdekel!!
  • TDC Geronimo
    #1624
    Ja, holnap töltöm is le. Eddig jókat olvastam róla.
  • kirol
    #1623
    Nem szabad! Be kell osztani. :D
  • Totti5
    #1622
    Nem sieted el:)
  • kirol
    #1621
    Holnap jön az Alan Wake: The Signal!

    Én még a 4. fejezet közepén járok, de várom! :)
  • vg
    #1620
    én még csak 1*, de új fél év mulva újajátszom!
  • AntiHero
    #1619
    2x toltam végig.
  • Totti5
    #1618
    nem nézi meg, nem nézi meg, nem né... csak belenéztem:) még mindig baromi hangulatos és látványos

    amúgy érdekes hogy a média lehúzta hogy csak 1szer lehet végigrohanni rajta, de szinte mindenki 2-3szor letolta, mert annyira jó game volt
  • TDC Geronimo
    #1617
    4 videó az új DLCből
  • Noninnyó
    #1616
    Na megvannak a doboz-piramisok is, most már totál teljes minden.
    A termosz és a láda tényleg nehéz tud lenni, mert sok van belőlük. Az emlékezőtehetségre kell hagyatkozni:). De az legalább jó, hogy lehet lépegetni a fejezeteken belül, többnyire ugye 2 részre vannak osztva.