1735
  • Prince23
    #935
    eddig 16.000 szeretnék megvenni a hivatalos aláírással a AW-et. Ebből úgy tűnik nem elsz semmi. kevés biztatás ez a remedynek
  • BaLeeX
    #934
    Ejj, a hír után most mehetnék Xboxot venni...
    Még jó, hogy már pár hónapja vettem.

    Ezt a játékot nem szabad kihagyni.
  • Vass Gábor
    #933
    Jó lesz annak 20.000-nek is darabja.
  • grebber
    #932
    65 guriga tokkal vonóval flashelve/chipelve kinek mi hogy tetszik onnantól 350ft/játék
  • Vass Gábor
    #931
    Hát az nagyon drága az a baj a játékaival együtt.
  • grebber
    #930
    Gears of War 2 és a Fable 2nek is várják a végét már mióta.El kell felejteni vegyél konzolt ha annyira érdekel a game!
  • Vass Gábor
    #929
    De azért várjuk ki a végét.
  • Shep
    #928
    Én nem mondtam, hogy nem több a warez, de több a gép, nyilván több a warez is, a pontos arányok az érdekesek. Ezt meg még senki nem támasztotta alá.
  • Prince23
    #927
    Na figyelj, most már direkt áthoztam egy statisztikát a Modern Warferről (tudjuk h veszik pcnn is, és boxra is)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a honlapot nem árulhatom el, elég csak annyit tudni, hogy magyarország legforgalmasabb torrentjéről hoztam a statot.
    Két verzió jelent meg az MW2-ből mindkét platformra. és ebből mintegy 34.000 letöltés ment végbe PC-re és Xbox360 csak 1200 db. Na erről ennyit, én már rég beismertem, hogy pc-n több a warez, hiába van sok pc-s, nem vesz játékot, pedig ennek függvényében azért nőnie kéne az eladásoknak is. Hozzak külföldiről is? inkább nem tenném, sokkot kapsz
  • Shep
    #926
    Ja és azt se felejtsük el ,hogy a PC-sek nem kis része MMORPG-s azokat meg annyira nem izgatja más játék és ők azért megvették eredetiben a játékot.
  • Shep
    #925
    De miért? Fogd már fel,hogy nem mindenki játszik a gépen!!!!
  • DarkSector
    #924
    jah értem, mert november 21.-én még elég szarul ált ez a %.
    amúgy a magyarázat erre, hogy az elején még lehetett warezzal eredeti szerókra menni, utána meg nem.
    és ezért nőtt az a %. :D
  • Shep
    #923
    Honnan tudod, hogy kevesebben warezolnak? Ha hozol nekem valami bizonyítékot, hogy van x db PC-s akinek mennek az újabb játékok a gépén és ebből x-y warezol. Ezzel szemben van 38 millió boxos és ebből 38millió - z warezol akkor elhiszem, addig csak találgatás az egész. A letöltések számából meg marhaság kiindulni. Ilyenkor mindig azt a példát tudom felhozni ,hogy nem azért járok évente 1-2-3x moziba, mert a többi filmet letöltöm, hanem azért mert kb. ennyi olyan film van ami megéri a jegyárat. Mikor nem volt netem akkor is ennyiszer mentem. Zene szintén, nem azért nem veszek CD-t mert letöltöm a netről, hanem azért mert nem hallgatok CD-t. (netes rádió megoldja). Ha nem lenne warez pár %-al többen vennének játékot és kész, nem lenne milliárdos plusz bevétel.
  • Prince23
    #922
    Még decemberben olvastam, asszema gamepodon vagy a gamestaron... bár mára biztos felment legalább 20%-ra. remélem. ezért annyit megérdemel, hogy vérpistike vegye meg az mw2-őt pc-re
  • DarkSector
    #921
    ezt a 12%-ot hol írták?
  • Prince23
    #920
    Na meg ott van az MW2. Szemtől híttem, hogy most az egyszer PC-s rekord lesz az eladásoknál pc-re. és nézzetek oda nem:P mindössze 12% PC eladás. Ennyit erről. ez már felháborító. a konzolos verziók meg 60% +
  • DarkSector
    #919
    X-en megfogták az embereket a bannolással, és ez nem egy elhanyagolható dolog főleg egy multis játék esetében.
    amíg így marad hogy bannolni tudják a konzolokat, ez a szám soha nem fog drasztikussan emelkedni.

    Én inkább azon vagyok ledöbbenve, ha már megveszik eredetiben, akkor miért nem pc-re, hiszen fps...és ugye egér + bill. és olcsóbb is.
    nah ezt nem értem.
  • Totti5
    #918
    A géppark növekedésével ( pc ) az eladásoknak is növekedni kellene nem pedig osztódnia. Vágod?:)
  • Prince23
    #917
    Nyílván ez benne van a pakliban... de boxon akkor is kevesebben warezolnak. nyílván idióták a játék kiírásához, stb. nem olyan egyszerű ám boxra kiírni játékokat.
    meg ugye van két fajta box típus. van a normál és a hekkelt. na és a normál boxot többen veszik. ezt is figyelembe kell venni.
  • DarkSector
    #916
    ez igaz, nem a versenyen van a lényeg, hanem hogy ez miképpen hat majd a többi rész megjelenésére. és nemmásképpen az egyébb játékok megjelenésére.
  • Shep
    #915
    De figyelj már ide azt ugye vágod, hogy sokszor több PC van, nyilván több a warezos is. Több disznó többet eszik. 38 milló boxosból, jóhogy nincs 60 millió warezos. Gondolkozzál már!
  • Prince23
    #914
    Na jó red alerttel most nagyon rossz példával jöttem, amikor 150x annyian töltötték le pc-re mint 360-ra XD
  • Totti5
    #913
    Az érem egyik oldala hogy mennyivel többen töltötték le a másik az hogy mennyivel kevesebben vették meg.
  • DarkSector
    #912
    4x több a leírtak szerint.
  • Prince23
    #911
    Lásd bittorrent vagy látogass el külföldi törrent oldalakra vagy magyar oldalra és vesd össze mondjuk a Red Alert 3-at mennyien töltötték le Xboxra és mennyien pc-re... ez csak egy példa a sok közül. És látod az eredményt
  • Shep
    #910
    Honnan tudod? Megszámoltad?
  • DarkSector
    #909
    amúgymeg ki az a bittorrent? az valós adatokat tud mutatni? kérdezem én.
  • Prince23
    #908
    Ha PC-hez viszonyítod, akkor kurvára kevés a boxos warezoló
  • Shep
    #907

    Jó a 4x több tényleg kamu :) De az arányok jók, az persze más kérdés, hogy az 500 millió PC-ből mennyin nem fut a COD, de hát ugye így lehet kamu eredményeket gyártani. Mindenesetre konzolon is rengeteg a warezos, mint kiderült nem is kevés.
  • Totti5
    #906
    Hát ez tényleg harr harr szintű volt:D
  • DarkSector
    #905
    ez igaz, viszont ebben benne vannak a töbször letöltött cod-ok is.
    teszemazt, havernak pl volt hogy feltette, valami nem volt jó, utána megint letöltötte, mert az iso-t nem tartotta meg telepítés után.
    és akkor még nem beszéltünk hogy pc-n 3 változat volt, és jöttek rippek, stb.
    vagyis ez nem 4.100.000 embert jelent, remélem érti mindenki mit akarok ezzel mondani.
  • DarkSector
    #904
    igaz lenne, ha 38millio pc-ssel számoltál volna...:D
  • Shep
    #903
    Amúgy érdekesség képpen:
    Eladtak 38 millió xboxot ebből 970e-n letöltötték a call of duty MW2-t durván minden 39. boxos warezolta

    Van a világban durván 500 millió PC letöltötték a CoD MW2-t 4,1 millióan, durván minden 121. PC-s lewarezolta.

    Mi következik ebből? Több a warezos boxon, ráadásul 4x több Harr-Harr-Harr :) :DDDDDDDDD
  • Totti5
    #902
    Semmit.
  • Shep
    #901
    És ebből mit kell látni?
  • grebber
    #900
    Csakis azért van mert a konzolosok lusták letölteni és kiírni!Ennyivel jobb a pc- ott ki sem kell írni!
  • Totti5
    #899
    Kalóz Toplista 2009

    Az összesítés természetesen nem teljes, hiszen "csak" a nagyobb torrent-oldalak forgalmából válogat. A számok még így is egészen elképesztőek, különösen PC fronton, ahol a Modern Warfare 2 alulról súrolja a játék novemberi Xbox 360-as eladási rekordját - csak éppen ezekért a példányokért egy árva petákot sem fizettek.

  • DarkSector
    #898
    lehet félreértelek, de a warezt miből lehet megállapítani, hogy hogy aránylik az origihez?
    max megsaccolni lehet, de az origire kell támaszkodni, mert az ad pontos adatokat
  • Totti5
    #897
    Nem mindegy hogy a warez-origi aránylik az 1:5höz vagy 5:1hez. Igen 360ra is letöltötték 1 millióan, csak ott elment 5+ millió a boltokból.
  • DarkSector
    #896
    ( igazából több fogyott 360ra, de az arány legyen egyenlő )
    igazából nem egyenlő. x360-ra is van ám warez és a warez nem bevétel, és nem tekintik eladásnak sem. a fejlesztők meg ezt veszik figyelembe.