1735
  • bogyoka
    #975
    Meglepődtem, hogy átkerült a konzolosok fórumába, ezek szerint nem játszom ezzel a játékkal soha, mert nem tudok venni konzolt. Nagyon sajnálom, pedig régóta figyelgetem a topicot a játék miatt.
  • CroftManor
    #974
    hú ez nagyon komoly, várom a megjelenést ^^
  • Vass Gábor
    #973
    Látom áthelyeztétek a topikot.XDXD
  • Vass Gábor
    #972
    Most már hivatalos a május 21, de engem már nem érdekel a játék, mivel nem jön pc.-re.
  • grebber
    #971
    Új Trailer
  • samsung123
    #970
    jah:(
  • DarkSector
    #969
    kellett az xboxnak egy húzócím, és ennyi nincs mit szépíteni ezen.
  • DarkSector
    #968
    mindegy mennyivel később adják ki, a veszteség ugyanannyi lesz.
  • samsung123
    #967
    őő én csak azt mondom hogy pcre is kihozhatnák..legyen xbox a fő platform, de egy kis késéssel pl 6 hónap ki lehetne adni pcre!

    szerintem az xbox már nekem nem tud nyújtani nagyobb élményt mint egy középkatos gép(nem csak nekem)...csak amiatt játszok boxal mert sajna vannak exluziv cimek, és ez a fasság, erre játszanak MS-ék!
  • Totti5
    #966
    Az mégis csak valósabb kép hogy konzol+fotel+tv, mint a pécé+fotel+kontroller.

    Sokáig ültek a játékon, de a lényeg hogy megjelenik végre. Én elhiszem nekik hogy kevesen vannak és ezért nem tudnak két fele koncentrálni. Azt meg látni kell hogy a Microsoft Game Studio pécére nem hozott ki játékot az elmúlt 2 évben, így nem meglepő hogy ezt sem fogja. Azt hogy nem pécére jelenik meg, amikor kezdetben arra tervezték pedig egyszerű oka van, ami gazdasági semmi más. Microsoft lett a kiadó és a 360 egy erős platform és egy ilyen játékot csak pécére kiadni rizikós és rossz döntés lenne, konzolra pedig több mint valószínű a siker vagy a bombasiker, főleg ha kap egy erős reklámot is, ami az MS esetében biztosra vehető, mert ebben mindig is vérprofik voltak.
  • DarkSector
    #965
    de nem is jelent gondot nekik egy 40-50 ezres xbox a 200-250ezres pc mellett. itthon se vagy szám. jó tudom nincs pénze a magyarnak, de amúgyis warezol mindenki, nem hiszem el, ha egy középkategóriás pc-t fent tud tartani valaki, akkor egy nyeszlett x-et nem tud venni az illető.
    amúgymeg részletre is lehet venni.
  • samsung123
    #964
    XD...amugy ha nem is Mo-ról(itthon tényleg nem általános) beszélünk hanem americaról vagy németoról, akkor ott már tényleg alapok ezek a technikai eszközök, úgyhogy sehogy se jó a kibúvójuk!
  • DarkSector
    #963
    nekem nem gond pc-hez a joy. nekedsem gondolom egy 40ezres xbox
  • samsung123
    #962
    5k már egy jó joy..ez se lehet gond ma már...de szerintem még mindig jobb a bill+egér páros!
  • DarkSector
    #961
    amúgy a mászkálós játékok, télleg szarok pc-n játszani.
    minimum 1 joy általában elkell.
  • tmisi
    #960
    Egyébként is mi közük hozzá hogy ki mivel játssza? Jóhogy nem írják oda:

    Minimum requirements:
    LCD TV (82 cm+, FullHD recommended)
    5.1 home cinema system (7.1 recommended)

  • DarkSector
    #959
  • samsung123
    #958
    Dettó a szobámba van HDTV, 5.1 és pc ja és fotel ! simán megoldható ma szinte fillérekből(szórakoztató elektronikához képest)
    és több sebből is vérzik a ez a kijentés, gonoljatok bele akinek van xboxa annak ezek szerint van egy nagy tvje 5.1 és kanapéja(mert ezt feltélezi) és akinek pc-je van annak ez nemlehet meg!?...EZ MI?

    EZ CSAK KAMU, HOGY EZÉRT NEMADJÁK KI PC-re!

    hasonló kamu volt a Star Wars Force Unleashed Ultimate nél is, amikor oylan kamut hajtogattak hogy azért nemadják ki mert nincs olyan pc ami megfelelő gyorsasággal futattná! erre eltelik pár hónap és KIADJÁK és a kb alsókatos gépemen(9600gt, 720p) simán elfut fix30-al...mind kamu amit mondanak...A LEGTÖBB EMBER BEVESZI, MERT sajnos nemért hozzá és naív!
  • Narxis
    #957
    Szerintem inkább arról van szó, hogy nem a hozzád hasonlók vannak többségben. Nem sok PC-s köti a gépét TV-re.
  • Vass Gábor
    #956
    Hát ja, én is ezt mondom, tiszta hülyék.
  • kirol
    #955
    Én ezt fullra nem értem:

    "... azért adjuk ki csak Xbox-ra, mert jobb 5.1-ben egy nagy TV előtt, a kanapén ülve játszani..."

    Lehet, hogy ez sci-fi -nek fog hangzani, de pl. én a Crysis Warhead -et is egy 37"-os HDTV-n, kanapéban ülve játszottam 5.1-ben és meglepő módon PC-n.
    Lehetséges, hogy ők nem hallottak még DVI-HDMI kábelről és társairól?
  • Prince23
    #954
    Ezért nem készül PC-s verzió?

    Szóval nyugodtan itt maradhat a topik, mert meggyőződésem szerint lesz itt pc-s port is. csak türelem kell
    ld. Star wars pc megjelenését, lehet Alan is ebbe a késedelembe fog bele esni
  • DarkSector
    #953
    remélem a játékmenet is jó lesz, mert az alone in the dark ami részemről jobban hasonlít erre, már eléggé tetszett az interaktivitás.
    nem csak mész meg lősz.
  • Narxis
    #952
    Inkább a hangulata, nekem nagyon tetszik trailer/képek alapján.
  • DarkSector
    #951
    hát ha minden játékot nem is ver grafikában, de télleg igazán durva az összhatás, a környezet is valósághű.
  • Totti5
    #950
    Azért azt nem, de jól néz ki.
  • berlinboy6329
    #949
    konzolon.:C
  • Prince23
    #948
    Állítólag a fényhatásokkal ez a gamma oda fog verni minden játéknak.
  • mikiking
    #947
    Az biztos,hogy az eddigi összes gamet veri,mint grafikailag,mint játékmenetileg, a fizikája is valami hihetetlen,lenyügöző látványa van már a videókban is...óriási kár,hogy nem jön pc-re :(
  • Totti5
    #946
    Ez
  • Prince23
    #945
    Mék is?
  • kirol
    #944
    Az új gameplay videó is rohadt jó amúgy. :(
  • BaLeeX
    #943
    Így belegondolva lehet, hogy előre így tervezték ezt a nagy beetetést. A PC-seket etették a sok videóval és tech maszlaggal aztán mikor már mindenki kellően rá van izgulva, pár hónappal a megjelenés előtt kitalálják, hogy Xbox only.

    Ez fejlettebb országokban nem nagyon jelent mást, mint megindulnak az emberek Xboxot venni, itt ugye a fizetések miatt ez nem teljesen így működik. Bár azért szerintem itt is lesznek jócskán akiknek ez ad egy lökést a konzol vásárlás felé.
    Mert amúgy a játék marha jó lesz afelől nincs kétségem.
  • Prince23
    #942
    ESRB végre besorozta Alan Wake-t!
  • kirol
    #941
    Hát egyesekben meg fel se merül, hogy létezik olyan , hogy cinizmus.
  • Totti5
    #940
    Érdekes látni hogy egyeseknek meg sem fordul a fejében hogy ne warezoljon és hogy a többség nem warezol ( konzolon ), mert már olyan természtes folyamatnak veszi hogy játékokat csak onnan lehet beszerezni és kötelezően nem kell az eredetiért fizetni...
  • Narxis
    #939
    ;D
  • kirol
    #938
    Sose lesz ebből PC verzió ennyi.
    Át kell menni box-ra, és majd ott megy ezerrel a warez és akkor majd lehet szidni a PC-s warezt.
  • DarkSector
    #937
    fordítva, ha 10%-a megveszi, nah akkor már király leszel.
  • Narxis
    #936
    16ezren szeretnék ha jönne PC-re is, ha mind a 16ezer, de akár a 90%-a is megveszi akkor én vagyok az angol király....