1735
  • nedry
    #1215
    Alan Wake video review Koller Katával (Miss Hungary) :P


    http://www.youtube.com/watch?v=SxOvsJOnjPM&hd=1
  • nedry
    #1214
    Alan Wake video review Koller Katával (Miss Hungary) :P
    http://www.youtube.com/watch?v=SxOvsJOnjPM&hd=1
  • Totti5
    #1213
    Nem lesz jobb, mert maga a stílus nem tetszik neki, ez ebből a pár szóból is nyilvánvaló, hogy nem az ő játéka.
  • baaka
    #1212
    te meg miért nem a saját véleményedet írod, miért a barátodét?
  • TDC Geronimo
    #1211
    Számomra ez nem pénzelbaszás. Amiket eddig vettem azok közül egyiket sem bántam meg. Ilyen hozzáállása lenne mindenkinek, mint amilyen neked van ma nem játszanánk semmivel :p
  • grebber
    #1210
    Hátha később jobb lesz!

    #1209: Azért mert más nem bassza el a pénzét arra amire te még ugyanúgy lehet róla véleménye.Olyan game nem létezik ami mindenkinek tetszik nem is értem mire fel durrogsz!
  • TDC Geronimo
    #1209
    Mert letölteni a netről még egy óvodás is le tudja és nem került neki semmibe azért. Ez a warezhuszárok legnagyobb baja, hogy mivel nem vesznek meg lófaszt se így nem tudnak értékelni semmit. Naponta szed le játékokat és dobálgatja be a sarokba mindenféle mondvacsinált indokkal, hogy "ez is szar meg az is szar". Ha pár havonta venne rendesen játékokat ~10k-ért máris más lenne a véleménye és jobban megbecsülné ezeket és az igényesebb munkákat.
  • Totti5
    #1208
    Akkor miért játszik vele?
  • AntiHero
    #1207
    Nem írok inkább semmit:D
  • Seth
    #1206
    Kidolgozatlan a grafika? Most játszom 1,5 órája és fantasztikus az egész atmoszféra ami körüllengi és ez pont a grafikának köszönheti.Rohadt jó.
  • grebber
    #1205
    Az egyik ismerősöm szavait írom:

    -unalmas eddig,kidolgozatlan a grafika,kicsi a térkép,egyhangú
  • Sephi
    #1204
    Ovoda szintu beszolas. Grat!
  • Sephi
    #1203
  • TDC Geronimo
    #1202
    Hiába nem árul el sok mindent amit írtál, de spoiler tagot használd legközelebb. Legtöbbünknek még 9 nap mire egyáltalán elkezdhetjük :p
  • AntiHero
    #1201
    ...and thank you the spoiler!
  • #1200
    A 4. epizódban a Rock Show hatalmas rész! Végre egy kis poén is kerül a dologba...
  • hpnx9020
    #1199
    Akkor játtsz azzal.Én meg ezzel.Az agyatlan ugrálásnál mindenképp jobb.
  • Sephi
    #1198
    Szerintem te direkt nem figyelsz arra mit irok, igy ezt a beszelgetest nem szeretnem folytatni.

    Komolyan, aki az Alan Wake-et az Uncharted-el hasonlitja miert beszel grafikarol?
  • hpnx9020
    #1197
    Sprite-ozhatsz meg shader-ezhetsz de ez a játék messze hangulatosabb és szebb mint más gagyi mostanában amit az egekig méltatnak.Azért az erdős rész az elején(akárhány d-s meg lefestett)nem igen volt semelyik játékban eddig.A zseblámpás lövölde bőven elég.A Resi 1 is jó volt csak késsel.Ez a játék nagyon jó ,tuti megveszem eredetiben is.Egyébként az uncharted ennél jobb szerinted?De most komolyan?Miben?Vagy a Halo,vagy a Final fantasy?Ezeket mind istenítik de hol vannak ezek ehhez?
  • Sephi
    #1196
    Ismetlen, nem a grafika szep hanem az effektek. 2d-es spritokkal van tele az erdo, a lefestett texturak meg csak veletlenul sem szepek, a shaderekrol ne is beszeljunk.

    Kurva jol van osszerakva es kesz.
  • Victor1103
    #1195
    Hát hát.Nem is tudom. Tényleg szép a grafika, de idáig nem igazán vagyok elájulva. A történet olyan semmitmondó idáig pedig már egy fejezeten túl vagyok, a szereplők is akárcsak a GT-s értékelőbe volt említve érdekletelenek. Harcrendszer pedig ha csak ennyiből fog a végéig állni hogy zseblámpa és pisztoly kombó akkor az kevés lesz. Lehet hogy csak azért vagyok most ilyen kritikus mert a napokban fejeztem be a két Unchartedet és az nagyon nagy benyomást tett rám. Remélem ez is idővel beindul.
  • Sephi
    #1194
    En buktam? Te nem tudod mirol beszelsz. Jatekos szemmel nezve lehet szep a grafika, de ha megnezed a revjukat ott is kotekednek vele. En nem fogok neked bizonygatni.
  • hpnx9020
    #1193
    Tökéletesen igazad van.A grafikával amúgy semmi gond.A sötét részek félelmetesek részletesek.A fényben játszódó jelenetek csillognak villognak.Persze Full HD és házimozi rendszer nélkül ez is csak egy játék a sok közül.Bár ez a zseblámpás lövölde jó.
  • AntiHero
    #1192
    Rosszul van fogalmazva picit:D
  • hpnx9020
    #1191
    Alan Wake nagyon nagy csalódás.Kellemes!Az első fejezetben a vihar........Percekig néztem.Elképesztő.
  • Totti5
    #1190
    Ott buktad hogy ME1hez hasonlítottad a grafot, ami nagyon szép most is, de mi közük egymáshoz? sem látványban, sem prezentációban nincs bennük közös pont. Amit példának lehet állítani mint hasonló az a Silent Hill, Alone, vagy Resi 4(5 nem), de az prevgen ugye szóval grafban nincs értelme hasonlítanni esetleg még a Siren.
  • Sephi
    #1189
    Asztakurva mekkora erv. Amugy tetszik de nem vagyok tole elajulva. De birom, hogy lejott a mondandom lenyege.
  • #1188
    Happy Town, asszem 1 rész ment le.
  • AntiHero
    #1187
    Csak nyilván aki megvette azt tudta mit vesz meg és nem írja, hogy fos szar, nem jó.
  • red13
    #1186
    Az hogy kikerült idő előtt, nem a játék milyenségét minősíti.
  • AntiHero
    #1185
    Mer PS3an nincs warez:) Ezért az nem került ki idő előtt.
  • TDC Geronimo
    #1184
    egyesek divatból fikáznak meg azért, mert a másik azt mondta, hogy szar akkor biztos az is!4

    Régóta túl vagyok azon, hogy érdekeljen más véleménye. Ilyen reviewek alapján meg aztán végképp nem vonok le semmilyen következtetést.
  • red13
    #1183
    Egyébként ezt nem vágom, még ki sem jött a játék, még warezban is friss, ropog, de akkor hogy állíthat valaki olyat hogy szar, ha nem is játszott vele? Számomra érthetetlen. Amit leírtam, abból meg semmi fanság nincs, ugyanis egyáltalán nem követtem a játékról szóló cikkeket, interjút, videókat. Sőt még xbox, microsoft fan sem vagyok. De az nagyon érdekes, hogy amikor pl. a Heavy rain kijött, akörül nem volt ekkora szitkozódás, meg lefizetés szöveg.
  • vixo
    #1182
    GT videóteszt
  • TDC Geronimo
    #1181
    jaj ne írj ilyeneket, mert mindjárt beszabadulnak ide páran és meggyanúsítanak, hogy téged is lefizettek
  • red13
    #1180
    Na én ma ki is próbálta, egyszerűen nem bírtam tovább. Első fejezet kész is van. Olyan faja hangulata van a játéknak, hogy na még, egyszerűen teljesen beszippant, és tényleg olyan mint ha egy rohadt jó sorozat lenne. A Previously on Alan Wake meg hatalmas, akárcsak a játék főcím zenéje, vagy ending-je. Azt hiszem jegelem a játékot sötétedésig, de úgy érzem hogy ma nem alszok és végig is nyomatom lehet, annyira kegyetlen. A grafika, látvány meg simán f@sza, nekem semmi bajom nincs vele, ha fele ilyen lenne, az sem zavarna.

    Teljesen elfogott a hangulat, nem tudtok ajánlani valami hasonló filmet vagy sorozatot? Twin Peaks kilőve, így hirtelen ami eszembe jut, amit láttam, és hasonlít egy kicsit.
  • Totti5
    #1179
    Hülyeségeket beszélsz. Tudom hogy neked nem tetszik.
  • hpnx9020
    #1178
    SETH te egy király vagy!
  • Seth
    #1177
    Akkor meg ne panaszkodj te kis warezhuszár XD
  • hpnx9020
    #1176
    Már játszom vele.