1735
  • Macccy
    #1295
    Tényleg gonosz vagy ...
  • Macccy
    #1294
    Nemnem ... az nem azért van (Too Human)! Ha megnézed angliából rendelhető Alan Wake -hez is adnak Too Human -t. LINKRE Mindössze arról lehet szó, hogy nem fogy jól, így inkább bedobják pre-order bundle-be.
    Tehát ez nem kompenzáció és ha nem lesz DLC kupon itthon, akkor zavvi -ról kell megrendeljem inkább
  • TDC Geronimo
    #1293
    azt nem ízt most nézem csak :p
  • baaka
    #1292
    mázlista.
  • TDC Geronimo
    #1291
    uberkonzolbol rendelte ma haver és neki ízt írták, hogy holnapra ott lesz.
  • Totti5
    #1290
    Engem is és vissza is mondtam, na nem azért mert pénteken lesz, hanem mert találtam olcsóbbat és talán csütörtök este, bár már mind1, itt van hamar.)
  • TDC Geronimo
    #1289
    576ból hívtak, péntekre lesz meg csak
  • Sephi
    #1288
    Azon kell elgondolkoni, hogy mirol szolhat majd a masodik evad (szerintem ez meg nekik sem tiszta meg, mert semmi konkret info nem volt rola).

    De remelhetoleg beraknak meg 6 reszt ahol az erdoben kell rohangalni, mert az elig volt ebben.

    :D:D:D:D
  • TDC Geronimo
    #1287
    Hát ezt én se értem. Too Humant meg kenjék a hajukra. Nekem DLC token kell
  • Sephi
    #1286
    Ugy irtad, mintha az egy jo dolog lenne. En meg orultem neki :D
  • Seth
    #1285
    Kezd erőltetett lenni az antialanwake hadjáratod -_-
  • Totti5
    #1284
    Nem lesz DLC kód, ép amitt kapod a Too Humant, némi kompenzáció gyanánt.
  • Macccy
    #1283
    Ehh. Azt kéne tudni már, hogy adnak itthon vásárolt dobozzal DLC kupont vagy nem ... legalább 1 emberke már rákérdezett itthoni boltnál és azt mondták, hogy nem valószínű, de lehet ... meg, hogy nem tudják stb. ...

    Azt mondjuk nem értem, hogy ha nem magyarított a cucc, akkor mi a vérnek különbözne bármelyik másik EU országban kiadott doboztól, tartalomtól?!
  • Sephi
    #1282
    Ohh! Micsoda orom! :D
  • Seth
    #1281
    Nem. De újra lehet játszani a fejezeteket
  • Norberto91
    #1280
    Egy kérdés:
    Ha végig toltátok a sztoryt utána lehet a városba még mászkálni, gyűjtögetni?
  • Seth
    #1279
    Szerintem jó vége volt, akár így is maradhatna. Maga a játék indított egy Stephen King idézettel,miszerint nem kell mindent megmagyarázni,mert az ismeretlent nem is lehetne holmi tudományos módon kifejezni.
    A vége teljesen érthető és befejezettnek tűnik,ha az oldalakat szedegetted és el is olvastad.

    AMi az arcplasztikát,ajakfeltöltést illeti, 1-2 kivételtől eltekintve(amik többnyire mellékszereplők arcán volt észrevehető), nem volt gond vele
  • TDC Geronimo
    #1278
    Mondták, hogy maga az engine készítése majdnem 3 év volt. Ez már kész így nem lesz 5 év az újabb rész. 2011 végén simán kint lehet. Na de ne haladjunk ennyire előre először ki szeretném játszani az egyet egyelőre :D
  • TDC Geronimo
    #1277
    Az első DLC a pletykák szerint június 1én jön. Egy episode DLC lesz amiben elvileg válaszokat kapunk pár dologra, amire a végén nem. Hozzáteszem fogalmam sincs mi az és nem is akarom tudni, mert még nem játszottam vele. Ebben a DLCben felturbózzák a lip synchet is, mert vmi új eljárást alkalmaznak majd meg Alan arcát is kicsit átalakítják szebbre. Ez nem csak egy kozmetikai DLC lesz.
  • red13
    #1276
    Azt még kifelejtettem, hogy itt a készítők nem nagyon csinálhatnák meg a több éves várakozást a második részig, mivel pont olyan a játék, hogy rengeteg kérdést vet fel, lehet rajta agyalni, de teszem azt 2 év után ki fog emlékezni ezekre a kérdésekre? Max újból végig játssza...
  • red13
    #1275
    Nálam az év játéka már így megelőlegezve. Viszont ez a Dlc dolog, arcplasztika dolog kezd egy kicsit zavarni. Addig nem is zavart, amíg nem éltem át a játék végét. Nem szar, csak úgy ér véget mint egy sorozat utolsó része az adott évadból. Tele kérdésekkel, amire lehet várni 8 hónapot. Ez esetben kíváncsi vagyok az Alan Wake-nél mennyi lesz ez, vagy 5 év alatt készítették el a két részt és már csak a simítgatások vannak hátra a másodikból, így akár másfél éven belül is kitudnák dobni? Dlc-ék jöjjenek, de az arcplasztikát nem értem. Szintén az 5 éves duma, de nem lehetett csiszolni rajta? Na nem mintha bármi gondom is lett volna vele, kivéve a szájmozgással, de az se vészes.
  • grebber
    #1274
    [URL=http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=27333]"Arcplasztika" kieg![/URL]
  • vixo
    #1273
    Alan Wake Season 2.!!!
    És igen nagyon sanszos,hogy lesz második rész eme gyöngyszemből!
    http://www.gamer365.hu/show-article.php?id=10910&news

    Egy kis vélemény a játékról,Spoilert NEM tartalmaz!!!
    Őszintén nem értettem a felhajtást a játék körül,nem voltam elvakult híve ennek a játéknak és a múlt időn a hangsúly,mert nagyot fordult a kocka. Folyamatosan nézegettem a megjelent trailereket/videókat róla és hát nem tartottam rossznak,de ezt a nagy Alan Wake hájpot nem tudtam mire vélni,(számomra a videók alapján kicsit a Silent Hill-re hasonlított,főleg azok után,hogy nem rég vittem ki psp-n a Silent Hill Shattered Memories-t vhogy nagyon emlékeztetett Alan W. arra a gammára,meg kicsit Alone in the Dark érzést keltettek bennem a videók,kicsi Resi érzések is feltámadtak bennem,főleg a kiadatlan Resi 3.5-höz hasonlítottam),de aztán leültem és elkezdtem vele játszani(már amennyire a vizsgaidőszak engedi,hiszen zh-zh hátán idény van jelenleg és azért ezekre is kell egy kis időt szakítanom) és beláttam,hogy hiába hasonlítottam bármi más gammához,az Alan Wake egy teljesen friss és újszerű gamma hatását keltette bennem,ha nem lenne ennyi zh meg stb.,akkor nagy valószínűséggel egyben végig toltam volna a játékot,így viszont csak a 3.epizódnál tartok és hihetetlenül kellemeset csalódtam benne,mint már előttem is leírták többen is,hogy ennek a játéknak olyan hangulata van,amivel ritkán találkozik az ember,egyszerűen nem ereszt,oda szögez a tv képernyője elé. Az epizódok végén lévő csattanók nagyon ott vannak és a zseniálisan passzoló zene csak tetézi ezt. Nekem nagyon bejött ez a sorozathoz hasonló kiépítése a játéknak. Az eddigi játékmenet alapján nálam 10/10 a gamma,de persze még végig is kellene tolni,de ha végig ilyen hangulatos,akkor nem változtatnék ezen a 10/10ponton.(Illetve én egyetlen negatívumot tudok mondani és az pedig a játék megjelenésének a kegyetlen rossz időzítése,miért pont vizsgaidőszakba? XD Nah,de ezért kár lenne pontot levonni :D)
    Hát remélem,hogy jönni fog a második évad és azért előtte kidobnak egy GOTY Edition-t ebből a játékból vagy legalább egy RE5-höz hasonló GOLD Edition-t.
    Tényleg magamból kiindulva,aki nem Alan Wake rajongó,de leül vele egy kicsit játszani,hamar megfertőződhet! :)
  • Macccy
    #1272
    Hát igen, de ez ugye már sok SG fórum tagot nem gátolt meg ... Azért kérdem, hogy warez review spoiler nélkül jöhet mindenkitől aki nem bírta ki és letöltötte. Hiszen ... erre való a fórum.

    Ehh még nem rendeltem meg ... de érik a dolog ... Úgyse bírom ki ...
  • TDC Geronimo
    #1271
    Na, ha valaki látja valahol írhat :)
  • Sephi
    #1270
    Allitolag Uberkonzolba lehet mar szerdan lesz.
  • TDC Geronimo
    #1269
    Titkon remélem azért, hogy az 576 kiküldi hamarabb, mint péntek. Nem egyszer volt rá példa, hogy hamarabb megjött a játék és elkezdték árusítani. Dragon Aget is meg BC2őt is így vettem igaz az a cdgalaxisból volt.
  • Totti5
    #1268
    Akkor jöhetnek az ötletek hogy hol lehet venni:D
  • Sephi
    #1267
    Hat nem tudom, hogy Pesten hogy van, de Berlin-ben csak jol kell ismerni a konzol bolt fonoket :D

    (amugy ismerosom jelezte, hogy o mar penteken latta az 576-ban a dobozt, lehet elorendelheto)
  • red13
    #1266
    Pont ami megy a videó alatt zene a legspoileresebb a játékban. Amikor először hallottam felállt a hátamon a szőr. :)
  • Totti5
    #1265
    Még meg sem jelent...
  • grebber
    #1264
    Remedy: Nem titok, hogy szeretnék elkészíteni az Alan Wake folytatását
  • TDC Geronimo
    #1263
    Hm ez a zene lesz a játékban is? Állítólag az összes licenszelt zene marha jó, de nem árulják el mik, mert az is spoilernek minősül. Jöjjön már péntek :d
  • AntiHero
    #1262
  • TDC Geronimo
    #1261
    4 nap
  • Macccy
    #1260
    Nos? Vélemény még? Valaki? Hahhó! ... A konzolosok nem fórumoznak, hanem játszanak?
  • AntiHero
    #1259
    6 részes lesz.
  • kirol
    #1258
    Nekem meg még akkor jön meg az xbox-om is! Mármint pénteken!
  • Totti5
    #1257
    Hosszú 6 nap lesz ez még:I
  • grebber
    #1256
    Megnéztem őket!Ebből nem gyenge filmet lehetne csinálni!