1735
  • kirol
    #1335
    Na nem kell megsértődni, nem vagyok PS3 fan, azt is csak nemrég vettem, amikor kijött a Heavy Rain. :)

    Csak az a joy valahogy letisztultabb és finomabb a vonalvezetése, szóval megjelenésében sokkal jobb formatervezéssel rendelkezik szerintem.
    Amúgy újat vettem, nem használtat.
  • DarkSector
    #1334
    mi gagyi a joy-ban? használtat vetél?
    amugy a ps3 joy is muanyag gagyi, csak itt kényelmesebb hogy az analog kart és a nyilakat felcserélték, mert sokkal logikussabb, hogy nem a nyilakat és a 4 gombot tették fellülre elsősorban elérhetővé, hanem amit gyakrabban használsz, a bal kar, jobbra meg a 4 gomb.

    ezt lehet gagyizni, de ez csak azért van valszeg mert eddig ps3-al nyomtál és ez most elsőre szokatlan, jah és a ravaszok is jobban vannak allul megoldva.....
    nem beszélve az X gombról.

    de ahhogy gondolod, mindenkinek más az izlése, csak a gaygi az max egy utángyártott joy-ra szokás mondani.

    nekem eddig a N64 joy volt a leg szürreálisabb tárgy amit játékra eddig használtam, azt nem is értem hogy gondolták, de lényegtelen, meg a GameCube joy is necces a gombok elosztását nézve...
  • kirol
    #1333
    Ideiglenesen a TV fülhallgatóján kivezettem a hangot, de azért bízom benne, hogy van jobb megoldás is!
  • kirol
    #1332
    Hát a DS3 kontroller után nagyon az!

    NA HDMI-n rákötöttem a TV-re, de mondom a hangot inkább a HiFi-ből hallgatnám.
    Na az hogy tudom kivezetni 2 db RCA-ra? Mondom rádugom ezt a gyári AV kábelt, frankó lesz, erre látom, hogy a HDMI kábeltől nem tudom bedugni, mert nem fér el.
    Akkor honnan vezessem ki mégis a hangot?
  • TDC Geronimo
    #1331
    Kontroller gagyi? Egyik legkényelmesebb meg legjobb kontroller szerintem... Mondjuk ízlések és pofonok. Letoltam 2 epizódot alan wakeből hát... az amire számítottam. Kegyetlen jó hangulat, storyvezetés, látvány. Nem írom le megint azt, amiket itt előttem leírtak páran. Nagy nehezen leraktam, majd holnap folytatom :D Durván 4 órámba telt az első 2 epizód hardon. Megnézek minden tv adást, rádiót meghallgatok meg bámulom a környezetet, meghallgatom a párbeszédeket stb. Hatalmas. A CE tartalma meg minőségi cucc, elkezdve a csomagolástól egészen a tartalomig.
  • kirol
    #1330
    Ma vettem egy Xbox Elit -et meg egy Alan Wake -et.
    A doboz az pofás, de a kontroller az valami hipergagyi basszus!

    Még kipróbálni nem tudtam, csak bekapcs - kikapcs szinten, de hétvégén beizzítom!
  • baaka
    #1329
    nincs magyar nyelv benne.
  • sakal6
    #1328
    hello all. aki megvette a hazai alan wake az pls írja már le hogy a játék magyar felirattal jelent e meg vagy maradt angol.
  • TDC Geronimo
    #1327
    na épp az előbb hívtak, 20 perc és itt lesz végre \o/
  • Totti5
    #1326
    Hardon kezdtem el, 3 baltával való kontakt után instant halál van, ami ha 3-4++an jönnek és ha az ember láma módon csinálja a dolgokat, akkor nagyon hamar jön a halál.
  • Totti5
    #1325
    Érdemes majd meglesni a bónusz lemezen a szereplők képeit, mert mellette lesznek az igaziak és hát mint két tojás úgy sikerült őket lemodellezni.
  • Totti5
    #1324
    Kb 2 órát játszottam, de sokat nem haladtam, mert minden méteren vizslattam a dolgokat. Amit eddig láttunk a hivatalos gameplay videókon az a játék tutorial részének egy része volt, szóval semmi.

    Ami elsőre szembetünik az a grafika, de nem jó értelmbe. Látszik hogy subhd, még ha van rajta szűrő is a rece eltünthetetlen, de érdekes mód a kép egy részén nincs, máshol meg van, na mind1, hamar megszokja a szem. Tűéles textúrákra sem kell számítani like Uncharted, viszont ami van az jól van használva, van benne munka, szépen felépítettek a dolgok és részletesek. "kijöhetett volna 3 éve" igen, csak hát ez a felszín, ami utána jön na ott koppan az áll. Ilyen brutális fény, árnyék, köd, füst effekt orgiát még nem láttam, nagyon hatásos. Amitől viszont tényleg padlót fog az ember, az amikor sétál a holdfényben és egyszercsak jön egy kis szellő, ami viharossá fokozódik és elkezdenek mozogni a fák, növények levelei mint a való életben egészen hátborzongató a dolog, főleg hogy nem véletlen és idő sincs elmélkedni nagyon a dolgokon:)

    Szóval egyik oldalról a grafikába bele lehet kötni ( subhd féle ), de a másik oldalról nézve annyira egyben van és annyira látványos hogy nem érdemes, mert gyönyörű és az egyik legszebb játék a piacon.

    Hangok, zenék eddig hibátlanok voltak, Alan beszólásaival az ég világon semmi gond, a szinkronhangok profik és a hanghatások kellően vannak adagolva, hogy az ember 4 szemével a háta mögé is nézzen, még akkor is ha nincs semmi eksön, mondjuk én már a szellő hallatán frászt kaptam miközben vizsgáltam a növényeket, meg a fényeket:)

    Irányítás kiváló, animációk rendben vannak ahogy annak lennie kell.

    Ami zavaró az a múviba tömörített átvezetők, van ahol motorból tolja van ahol előre felvett, aminél a tömörítés minősége hát nem a legjobb ( FF13énál azért jobb ), inkább adták volna 2 dvdn gyönyörű 720ps videóanyaggal...

    Végignéztem a tévében egy kisfilmet. Ezek ilyen előszereplős kis "sorozatok", meg kell találni és meg lehet nézni, hát elég elmeroggyant volt a dolog:))

    Azt adja amit vártam, beszippant és nem enged, igaz csak jövőhéten tudom folytani, vagyis igazából elekzedni majd.



    Mind igaz volt amit írtak róla: awesome:). Lehet nem lesz az év játéka, de hogy erre aki játszott vele az tuti örökre emlékezni fog, mint a Silent Hill első részére, mert hasonló magasságokban jár ez a cucc is, pedig csak a legelejét láttam:)
  • Macccy
    #1323
    Lécci ... Bazdmeeg! (természetesen csak az irigység) Hajrá, játssz, véleményt spoiler nélkül! Have fun!
  • Totti5
    #1322
    Az sosem jó...

    Ez viszont:)

  • kirol
    #1321
    Mire való a pót zh!?
  • Totti5
    #1320
    Este meglesz a CE:) holnaptól Zh hegyek a köv 1 hétben............
  • TDC Geronimo
    #1319
    Nincs
  • nasum
    #1318
    Ce otthon figyel szerencsere nem erek ra, meg ugyis csak holnaptol lehet. Erdekelne, hogy van-e magyar felirat a jatekban? Mert a dobozon talahato.

    Elore is koszi.
  • Louis Cyphre
    #1317
    Én tulajdonképpen főleg emiatt a játék miatt vettem meg a Box-ot a PS3 mellé. Hogy mennyire jó cucc, azt nem tudom, mert még nincs meg a játék, de nagyon úgy érzem, hogy nem kell majd csalatkoznom benne. :)
    A fő konzol továbbra is a PS3 marad nálam( a multiplatform cuccokat is erre veszem), a Boxra meg majd az exkluzív game-k jöhetnek(reméljük lesz rá sok minőségi cucc a jövőben).
  • Seth
    #1316
    1-2 játékért aligha érdemes ( Red Dead lesz ps3-ra is ugye, dead rising 2 szintén)
  • Anubys
    #1315
    Van annyira jó a cucc, hogy megérje csak ezért egy 360-at venni?
    (PS3-am már van, így max még a Dead Rising érdekelne boxra).
  • Macccy
    #1314
    OFFÍrnék, de még csak elő sem tudtam rendelni ... Itthon nem rendelem, mert nincs LIVE, Zavvi kifogyott (?), TheHut szintén, Game nem árul Limited változatot, a ShopTo pedig sz*rik elfogadni a MasterCard kártyám ha nem 3D authentikált, az viszont magyar bankkal ahogy látom nem támogatott. PayPal meg nem használható pre-orderre.

    ON Szóval még várok megjelenésig, jobb híján ... Példás amúgy ez a Gyűjtői Kiadás amit itt mutat! Szép!
  • Sund
    #1313
    Majd írj véleményt! :)
  • Macccy
    #1312
    Jelen, Uram. C64 óta vagyok a "pályán", évente maximum 2-3 erős történettel bíró játékot játszok végig, a többi megy a levesbe ... Válogatós vagyok, ez van. Ezeket meg is szoktam venni eredetiben. *****ra várom már, hogy itt legyen a kezemben a játék, könyvekkel, mindennel!
  • TDC Geronimo
    #1311
  • Louis Cyphre
    #1310
    Sajna semmi. :(
    Mielött elmentem volna a játékért, felhívtam a boltot és kiderült, hogy csak pénteken 9 órától lesz. Legalábbis ennél a bolnál(Platinum shop).
    Mintha valami olyasmit mondtak volna, hogy a Microsoft nem engedi elöbb árusítani a cuccot, meg kell várni a hivatalos megjelenést.
  • Sund
    #1309
    Uraim!

    Aki kellőképpen idős és kellőképpen sok játékkal találkozott már ahhoz, hogy a tucattól csömöre legyen, az rögtön felismeri a különleges és egyedi darabokat.

    Az Alan Wake ilyen. Sikerül azoknak is meglepetést okoznia akik a c64 korszaktól kezdve minden mérföldkővel találkoztak már a videójátékok országútján.

    Nagyon erős hangulata van, kiváló hangok, szereplők és párbeszédek, olyan mintha egy sorozatot játszanál/néznél. A zene meg...áhh. óriási.

    Idősebbek bátran vágjanak bele, a 13 éves GOW-on nevelkedetteknek lehet, h nem tetszik...de ehh, nem is nekik készült.

    Meg is fogom rendelni, várom a zenei cd-vel kiegészített gyűjtőit.
  • Macccy
    #1308
    Én is ezt kérdem ... Na?? Valaki? Ma már többen megkaphatták ...
  • Totti5
    #1307
    Na?:D
  • tihibaby
    #1306
    Hagyd már!
    Olyan játékot ócsárol amiről mint nagy insider úgy nyilatkozott durván egy évvel ezelőtt,hogy meg sem jelenik.
  • Macccy
    #1305
    Nem, nem elvakultságból írtam, csak már annyi pozitív review-t olvastam, külföldről és itthonról is és a kevésbé pozitívakból sincs sok, nem szidták agyon, szóval ... Nekem úgy tűnik jó lesz ez. Ennyi. Bíztam benne, hogy érdemes lesz megvenni ...


    Sajnálom, tényleg, hogy neked nem jött be az erdő és a harc ...
  • Sephi
    #1304
    Na jo, - fav mert itt mar az elvakultsag urhetettlen.

    Jo jatek azoknak akik csak a heten kapjak meg! Remelem ti nem fogtok csalodni.

    bye
  • Sephi
    #1303
  • Totti5
    #1302
    tessék
  • Macccy
    #1301
    HŰŰŰ Én pontosan erre (!) számítottam az eddigiek alapján, titkon ... Reméltem, hogy ilyen, hogy simán hozza az elvárásokat ... és úgy tűnik a Remedy megint nagyot alkotott ...
  • Macccy
    #1300
    Hol rendelted meg?
  • Louis Cyphre
    #1299
    Most hívtak. Holnap délután elvileg már lesz. :)
  • TDC Geronimo
    #1298
    Elég magasztaló user review a hivatalos fórumról. Nincs benne spoiler :)
  • Totti5
    #1297
    Az első külföldi oldal ahol látom hogy van hozzá:), akkor tévedtem. Maradt a csökkentett ár. 11990ért veszem a limitedet.
  • Louis Cyphre
    #1296
    Platinum shop-ban mikor lesz? Nem tudja valaki véletlenül?