166
A Ragadozó Los Angelesben
  • Daniel19
    #126
    Köszi!!!!!

    Van még ilyen?

    JÖHET!
  • Dead
    #125
    Akkor berakom..........



















  • Panzermeyer
    #124
    Ja, hát azt nem mondtam, h. pont ennek hatására születtek meg, azt csak én feltételezem, h. így van. Mivel a rendezo poénnak tartotta, ha berak oda egy alien koponyát is. Node, ha már lettek volna ilyen regények, akkor aligha lett volna geg.
    ------
    Mellesleg a 2. rész végén átadott pisztoly és gazdájának a sztorija is meg van írva regényben, ha jól tudom. Egy volt középsulis osztálytársam mondta még évekkel ezelott. Azt nyilatkozta róla, h. nagyon jó regény.
  • sirdond
    #123
    nekem eléggé furának tűnik az, hogy a film miatt születtek meg az avp regények
  • Dead
    #122
    A Vadászok bolygójában vadásztak T-rexre :)

    Lehet, de direkt ott voltak a Plazmák, tehát, ha azzal gyilkolják le az Alieneket, akkor is befogadják őket.

  • Esrohnoil
    #121
    Az még Napóleon-korabeli.
    Ki tudja pontosan mi történt akkor amikorról a fegyver származik?
  • Cvd
    #120
    Plusz a stukker valaki olyané lehetett aki "méltó" ellenfél volt, az akkori fegyverarzenállal az nem semmi. Habár valszeg lenyomta valamelyik ha elvették a stukkert. Egyébként mivel mocskos régen a vadászatról szól az életük ezért valszeg vadáztak azok már T-rexre is.:)
  • JGTC
    #119
    valószínűnek tartom én is
  • PrasCo
    #118
    Nem a játékra vonatkoztattam. A filmben volt megoldva elég érdekesen, hogy egy Alien két Predatort.... pff.
    "de ha meghalnak mit ér?" -> Ne emberként gondolkodj, hanem predatorként. :-) Ha nem képesek így megölni egy alient, nem érdemlik meg, hogy a klán befogadja őket, mint "felnőtteket". Hát nem?
  • Dead
    #117
    Sztem annak a pisztolynak, az volt a lényege (1715-ös francia kinézetű), hogy a Predatorok már akkor is jártak a Földön, és vadásztak 'memberekre.
  • Dead
    #116
    Lehet, hogy az dicsőséges, de ha meghalnak mit ér? Mer annyi Alien között, azért nem olyan egyszerű, mint a játékban.
  • Panzermeyer
    #115
    Igen, olvastam egy jó pár hónapja valahol, de h. hol arra már sajna nem nagyon emléxem.
  • Cvd
    #114
    Egy halom rendezőt tudék elképzeni a feladatra. A gond az hogy valszeg ugyanaz lesz az eljárás mint az AVP (meg még sok hasonló filmnél manapság) esetében. Nem egy igényes nagy költségvetésű fimet csinálnak, hanem alacsony költségvetés+olcsó szinészek+minnél olcsóbb kivitelezés lesz a cél, hisz azzal is fognak kaszálni. Ilyen körülmények között egyetlen neves és magára valamit is adó rendező sem fog szóba állni velük, még ha őt kivételesen meg is fizetnék.
    Habár pl. Sandy Corollának odaathatnák a dolgot. Biztosan szivesen rendezné akár ingyen is ha kap egy kis szabad kezet, a Batman: Dead End-del meg már bizonyította hogy ért a témához.
  • Unknow
    #113
    Hát mondjuk valami nagyobb nevű rendezőnek. :) A lényeg,hogy ne legyen elcseszve :) Bár mi erről hiába vitázunk, sajna dönteni nem mi fogunk :)
  • sirdond
    #112
    ezt te olvastad vhol??
  • Panzermeyer
    #111
    Azt nem tudom, h. írta-e már vki, de mintha kérdezték volna, h. h.-an is került oda az alien koponya a predatorok hajójára a 2. részben.
    Na, ez a rendező poénja volt. Gondolta csinál 1 jó kis geget, mert megtalálták ezt a koponyát a kelléktárban. Ennek köszönhetjük egy rakás jó regény születését :)
  • sirdond
    #110
    oké hogy elvesszük tőle, de akkor kinek kéne odaadni??? nekem per pillanat senki sem jut eszembe akit alkalmasnak tartok rá. hacsak nem tarantino :))))
    bár őt nem érdekli az ilyen stílus úgyhogy nem hiszem hogy elvállalná. pedig ő aztán hitelesre csinálná
  • Esrohnoil
    #109
    Igen de a rendőr végül is legyőzte a Predatort.
    Az a f@sz AndersEn meg bekaphatja...
  • Unknow
    #108
    Ez nem gázos :) Ugyanaz a sztori mint amikor a Predátor 2 végén a rendőr megkapja a pisztolyt. Csak itt elmagyarázták mi mire való :) Amint mondtam már előbb is , és már más is mondta: az viszont gáz,hogy a csaj életben maradt miután megsértette a predátort! Aki nem érti amúgy,hogy a pred miért segített a csajnak : aki megöl egy alient az valamit jelent már a szemükben :) Főleg mivel mindezt közelharci fegyverrel tette. Amúgy sztem elkéne venni Paul W. Andersontól ezt a filmet mert hazafogja vágni. A Resident Evilt is elcseszte anno szerintem... Egyetlen normális filmje van (már ha elnézzük neki azt,hogy egy picit sántít a sztori) ez pedig az Even Horizont. Oda kéne adni valaki másnak...
  • sirdond
    #107
    szerintem az is elég gázos volt, amikor pajzsot adott neki, meg elmutogatta hogy mire kell!
  • sirdond
    #106
    ok, hiányosságok nekem is vannak ezen a téren, de a lényeg hogy Dachande szembeszállt a királynővel (ha jól emléxem fegyver nélkül) ami azért em kis szó!

    amúgy meg láttam az összes avp, alien, predator filmet, és azt csak beollóztam egy interjúból.
  • PrasCo
    #105
    Hja, nem konkrétan ezen akadtam fent. Pont ellenkezőleg: Nem értettem, hogy a nőt hogyhogy nem ölte meg? Elvégre ő is csak egy alacsonyabbrendű préda. Feltételezem, azzal, hogy a pred életbenhagyta, valamit nagyon elcseszett klánügyileg. :-)
  • Cvd
    #104
    Igaz, de egyással is bármikor leállnak párbajozni ha úgy érzik hogy a másik megsértette őket. Pl. amit a vezér mond az szent és sérthetetlen, bármi ellentmmodás/ellenszegülés párbajt jelent. A nő viszont ráordít a Predatorra, amit a predator megtorlatlanul hagy. Itt teljesen mindegy hogy a nő hány Alient ölt meg, meg hogy hogyan tette azt.
  • PrasCo
    #103
    Na de állj. Nem épp az imponál nekik, ha valaki puszta kézzel / lándzsával szed szét egy alient? Mert lőfegyverrel, pláne olyan célkeresőbizbasszal, ami nekik is van, azért ismerjük be, nem olyan nagy hajjdemeló. Én egész eddig azt hittem, hogy azt "ismerik el" teljes győzelemnek, amit kézimunkával gyaktak le.
  • Punkerwork
    #102
    jó könyv szeretem :)
  • Cvd
    #101
    Akkor csak jól emlékeztem.:) 97 rémlett nekem is, de lusta voltam elővenni a filmet, a fönyv itt van a gépen, abban néztem meg. Ott 95 van, úgyhogy úgy döntöttem hogy mással keverem. Egy halom 90 környéki film játszódott 97-ben, pl. a T2 is asszem.
  • Dead
    #100
    97
  • Cvd
    #99
    A Predator 2 anno a jövőben játszódott, a '90-es film sztorija szerint '95 nyarán nyomultak Los Angelesben. Más kérdés hogy a '95 már tíz éve a múlt.
    De ettől függetlenül a 2 öt évig a jövőben játszódott, hogy a kérdésedre válaszoljak.:)
  • Dead
    #98
    Lehet, hogy úgy nyilatkozott, hogy mrg sem nézte a filmet
  • Esrohnoil
    #97
    "Az Alien és a Predator filmek a jövőben játszódtak"
    A Predator filmek mikor játszódtak a jövőben? :DD
  • Dead
    #96
    Az újoncok átvették az irányítást, az embereket simán legyőzték, de az Alienek rendesen megnyírbálták őket.

    Dachande-nek, nem sikerült legyőznie az Alien királynőt, hanem Machiko Noguchi az űrhajó mentőkabinjának az ajtajával vágta le a fejét.

    Az AvP filmben meg azért voltak gyengék, mert az 'member-ek elcsórták a Plazma fegyvereket.
  • sirdond
    #95
    amúgy szerintem eléggé el szokták baszni azzal az ilyen filmeket, hogy nem veszik figyelembe az alapokat. ennél például a képregényeket.
    amúgy szerintem az alienek nem tudják ilyen könnyen legyőzni a predkokat, sőt nehogymár kettőt is egyszerre :))
    azt hiszem a prédában volt az amikor a predkok balesetet szenvedtek leszálláskor, és az újoncok vették át az írányítást, és nem csak az alienekkel hanem az emberekkel is harcoltak. ja és azt hiszem az is abban volt amikor az öreg vezér Dakande (vagy vmi ilyesmi) egyedül szállt szembe a királynővel és legyőzte! akkor most hol van itt a hitelesség??

    tudom hogy kicsit off de hátha vkit érdekel:
    Lesz AVP2!
    Persze ez nem nagy hír. Az ALIEN vs PREDATOR anyagi nyeresége után nem volt kérdéses, hogy a Fox előbb vagy utóbb belefog egy újabb filmbe. De hogy ilyen hamar hivatalos forrásból kapjunk információt, az már meglepő...

    A 20th Century Fox Film elnökhelyettese, Tom Rothman a SCI-FI Wire-nek adott interjút a Saturn Awards átadásán Los Angeles-ben:

    "Persze, hogy készíntünk egy újabbat, az első sikeres volt!" mondta Rothman, miután átvette a Life Career Award-ot.

    "Az új AVP filmben a szörnyek TÉNYLEG a mi világunkba jönnek." Az Alien és a Predator filmek a jövőben játszódtak, az AVP elszigetelve a Déli Sarkon. Épp itt az ideje, hogy "MA" találkozzunk szembe velük. A második rész tényleges kapocs lesz a két sorozat között.

    "Még nagyon az elején tartunk, hogy áthidaljuk a szakadékokat."
  • sirdond
    #94
    igen, elsők között néztem meg, de miért kérdezed????
  • Unknow
    #93
    A "tökéletes prédánál" más a helyzet. Nem hiába mentek csak 3an :) Csoportos vadászat már más téma :) Mondom ez nagyon bonyolult. A kaszt rendszerük elég érdekes ezeknek a dögöknek :)
  • Punkerwork
    #92
    időrendet kifelejted, a filmek hamarabb voltak aszem, illetve biztos hogy az első film után jöttek a könyvek.
  • JGTC
    #91
    ja, meg a csaj egészjól bírta a Déli Sarkon a klímát egy szál pólóban
  • Dead
    #90
    És akinek sikerült lenyomni 1-et, azt beavatottnak nyílvánították.

    Most jut eszembe, hogy a Predator filmekben nem volt jel a homlokukon, tehát nem is vadásztak Alienre. Ezért, nem teljesen érthető az a koponya a trófeafalon.
  • Dead
    #89
    A könyvekbe, úgy volt, hogy voltak kb. 15-en, abból 3 beavatott (1 vezér. 2 segítő) a többi meg tanonc. Mindenkire jutott Alien, akit levadászhatott. (Persze voltak akik meghaltak)
  • Unknow
    #88
    Hát ha jól megnézed a film csak egy üzleti húzás volt :) Sajna a hibákra nem figyeltek oda. Mondok mégegy érdekességet. A nagy hidegbe még csak a szereplők lehellete sem látszódik...na ennyire figyeltek oda a részletekre :)
  • Unknow
    #87
    Gondolom a vezetőjükre gondolsz :) Az nem beavatott volt,hanem nehéz gyalogos:) Ők járnak a csapatok elején asszem :) Alienek ellen nem küldenek tapasztaltakat a predátorok és soha nem is segítenek azokon akik nincsenek még felavatva. Szigorú kaszt rendszer van náluk.