32
  • Zsoltika 007
    #32
    De ez nem is baj. Addig jó ameddig nem kell.
  • h4x0r
    #31
    "Hiánycikk a vírusirtó Linuxokra" :-)
  • Zsoltika 007
    #30
    Már kijött a Symantec antivirus 64Bites változata is.
  • Zsoltika 007
    #29
    Már van vírusírtó. Szóval téma lezárva. Tegnap raktam Nod32-t. És szupper. Igaz még bétás, de nem zavar.
  • dez
    #28
    A köznyelvben az is csak vírus. Ja, és a vírusírtók azokat is keresik. :)
  • FTeR
    #27
    az nem vírusírtó, hanem spybot search.
  • FTeR
    #26
    (még nem olvastam a hozzászólásokat)
    1. vírusok sincsenek 64bitre...
    2. azt hiszik ezzel betehetnek M$nek, csak az nem jut eszükbe, h M$ kidob egy vírusírtót és nincs más alapon (+ beépített) villámgyorsan elterjed. A végén meg csodálkoznak, h vírusírtók területén is monopolra jut.
  • dez
    #25
    Pedig épp nemrég volt itt is hír róla, hogy megvettek egy kisebb vírusírtó céget. Már be is van építve a havi update-ekbe (havonta letöltődik, és 1x lefut). Azt nem tudom, más terveik vannak-e vele.
  • Mihail
    #24
    jó lenne egy vírusírtó winfosba, de akkor sírnának csak igazán a szoftver gyártók, h ms elveszi a piacot, és el is venné :)
  • dez
    #23
    Ja. Viszont "az összes többi 32 bites cókmók" az elég sokmindent lefed :), pl. a freeware-eket, vagy a személyes használatra ingyeneseket, stb.
  • vader
    #22
    milliárdok. milliárdokról beszélhetünk...
    a linuxtól való félelemnek pedig nem ez lesz az oka(ha lesz)
  • Akuma
    #21
    én csak azt nem értem a multimilliomos microsoft miértnem kezdett már régóta neki egy vírusírtó kifejlesztésében és karbantartásában, amikor ez nem egy szempontból a saját érdeke is lenne lévedinie a végfelhasználókat
    így jóval kevesebb lenne a panasz a winfosra, azaz több fogyna belőle a piacon, azaz nem kellene egyre inkább tartania a linuxtól...
  • Wilddog
    #20
    Az, hogy a 64bit-est újra meg kell venni. Gondolod hogy csak úgy letöltheted és valamilyen utonmódon beadod neki a 32bit-es license-ét? :) Az úgy nem üzlet a szoftvergyártóknak.
  • neonlight
    #19
    AVAST rule. otthonra még ingyenes is.
  • Mr Manson
    #18
    AVAST az támogatja 64bitet
  • Mr Manson
    #17
    hö?
  • Keldor
    #16
    hát akkor én erre nem teszem fel majd egyből az Internet (Chello) Driverét
  • Killgore
    #15
    Symantec
  • John Wayne #14
    Ez a SAV melyik? Solomon? Symantec?:) Esetleg más?
  • pedrohsi
    #13
    Visszafelé kompatibilis, de ez a legtöbb antivírushoz nem elég. Az AVG egyik fejlesztője pl valami olyasmiról beszélt, hogy a vírusirtónak hozzá kellene férnie minden könyvtárhoz, de ezt a kompatibilis üzemmód alatt nem teheti meg. A gondok miatt ezért inkább a telepítésnél megáll és nem hajlandó felmenni:)
  • shabba
    #12
    Tiny Firewallból van már 3-4 hónapja publikus beta native 64 bites verzióból, május végére ígérik a finalt. Egyébként abból van native 32 és 64 bites valamit Itaniumos verzió is. Viszont az nem freeware termék.
  • bon
    #11
    A munkahelyemen használom a SAV Corp Edition 9.0.3.1000 HUN váltózatát és tartalmazza 64bit-es virusírtott. Úgyszintén a Symantec Client Security 2.0.3.1000 HUN is tatalmazza. Mindkettő kapható is. Volt szerencsém már a 10-es váltózathoz is abba is benne van. De az még tudtommal nem kapható.
  • DOT
    #10
    Nem vágom.. A SAV Corp. tökéletesen megfelel otthoni használatra. Csak nem a szerver, hanem a kliens telepítést kell választani az elején.. Ja, hogy nem olyan csiricsáré, mint a NAV200x, meg nem reklámozza félképernyős ablakban boldogan ha fogott valamit? Cserébe legalább jól működik... ja, és nem "lejárós".
  • Zsoltika 007
    #9
    Tényleg ez most hogy megy? Visszafelé kompatibilis 32 bites progik felé? Én úgy tudtam hogy igen.

    #7 Amúgy tényleg így kéne tenniük ha volna egy kis eszük (a kis cégek) most betörhetnének egy új piacra.
  • dez
    #8
    Ezt nem értem. Ha már láttál is belőle 64 bitest (pontosabban 64-bit kompatibiliset!), sőt "az összes 32 bites cókmókra" is igaz ez, akkor mi lassítja?
  • dez
    #7
    A hülyék arra nem gondolnak, hogy aki egy újonnan induló piacon (ami idővel átveszi a régi helyét) megveti a lábát, az sok később is lojális felhasználót nyerhet meg magának...
  • Wilddog
    #6
    Symantec AntiVirus-t már láttam 64 bites verziót.

    Szerintem ugyanez érvényes az összes többi 32bit-es cókmókra. Ez további lassító tényező a 32bit-ről 64bit-re átállásban.

    Szerintem.
  • Punker
    #5
    na most én is azt mondom hogy a Symantec bek@phatja, nem azért vettem meg a NIS05-öt hogy ne tudjam használni majd :(
  • Killgore
    #4
    Majd meglesznek azok a vírusirtók is, ha majd ezerszám jönnek a jó kis vírusok, és akkor majd lesz hoppá:)
  • smv
    #3
    :DDD
  • Mr Manson
    #2
    az a szar hogy aki használná az se tudja, igy jó hogy nem terjed
  • vader
    #1
    pff.. de gáz.