1721






  • ricky
    #1480
    nem
  • flippy
    #1479
    nem jön be :(
  • Rage47
    #1478
    nektek sem jön be a banner?
  • Rage47
    #1477
    BUÉK :)
  • flippy
    #1476
    buék
  • reaper4
    #1475
    ja ja ja
  • ricky
    #1474
    BUÉK mindenkinek...
  • skristof
    #1473
    én is így emlékeztem, köszi!
  • ricky
    #1472
    tavaly este 6 és reggel 6 között nem mentek... ezen kívül rendesen hétvégi menetrend szerint. szerintem idén is így lesz!
  • skristof
    #1471
    nem tudjátok, hogy edc 31-én és jan 1-én miként közlekednek a helyijáratos autóbuszok?

    a honlapjukon (www.ktrt.hu) semmi információt nem találtam, somogyi meg nem jár felénk :)
    előre is köszi
  • ricky
    #1470
    :P
  • reaper4
    #1469
    jellemző lenne
    [nem viccel]
  • Doma #1468
    Kormányellenes tüntetés
    [viccel]
  • ricky
    #1467
    Milyen műsor lesz a kossuth téren szilveszterkor???
  • flippy
    #1466

    köszi,

    És csatlakoznék hozzád,

    BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!
  • skristof
    #1465
    szintén!
  • ricky
    #1464
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden kaposvári fórumozónak és aki még erre téved!!!
  • SHARK13
    #1463
    Ha engem állítana meg agyon is vágnám. Vettem egy fasza kis viperát,mert itt Szegeden kurva sok a csöves és lépten-nyomon zaklatják az embereket. Mindig nálam van és oda is vágok vele hamar a pofájukra. Azóta tőlem nem koldulnak. Mindenkinek ajánlom e módszert. Otthon is jó hasznát vennétek.
  • flippy
    #1462
    :)
  • Kenny85
    #1461
    nem lepett meg a dolog h részeg volt :D
    mondom én h alapjáraton nemnormális..
  • flippy
    #1460
    amúgy az a bácsi pénteken a hajléktalan haverjával leállított a Kossuth téren, és 35 percen keresztül nem engedtek el, és a bácsi csak beszélt, beszélt, beszélt, én már kezdtem félni, ilyeneket mondott:
    Jaj kicsijány de szép szemed van! Olyan a szine mint az enyimé (és elkezdte kinyomi a szemét)
    Jaj kicsijány amikó a Szita itt vót akkó én vertem be ezekbe a padokba a szögeket
    Jaj Kossuth Lajos levelét megírta itt, én meg alá jis iírtam ám ! Ott a hátad mögött!
    Jaj kicsilányka ne haraguggyá meg rám, de olyan részeg vagyok, hogy asse tudom hun vagyok! Piás vagyok ám
    vót 3 gyerekem (itt elkezdett sírni)
    (közben a mellkasát olyan erővel ütögette ok nélkül, hogy azt hittem betörik a mellkasa, vagy újra éleszti magát :S)
    aztán nyújtotta a kezét, és addig nem engedett el amig kezet nem fogtam vele, és nem adtam neki egy pacsit:D Én féltem...főleg hogy a "haverjának" még foga sem volt, és tök durván nézett ki...:D
    Nem tudtam milyen szándékból állítanak le...
  • Rage47
    #1459
    sztem is röhej h ilyet beraknak híradóba...
    s mindezt tök komolyan adják elő az rtl-en :D
  • skristof
    #1458
    nem is téged akartalak kioktatni, csak én így vélekedem ennyi

    a jákói videó meg az rtl-t minősíti, h ezt a _híradó_ba rakják. fókuszba bármikor beférne, de hogy a hírekbe. szörnyű hova tart ez az ország.

    hajrá magyarok! :)
  • flippy
    #1457
    LOOOOOOOOOOOOOL basszus áá :DDDD
  • Kenny85
    #1456
    nekem közöm sincs azokhoz ez emberekhez akik felvették és feltették én csak ráakadtam a videóra
    amúgymeg nemtudok sajnálatot érezni mert önszántából csinálja..nem kényszerből nem pénzért és nem piáért, én jókat szoktam rajta mosolyogni mikor karatemozdulatokkal nyitja még az ajtót is ki. meg ott van még Ozzi is akiről van fent videó, bár ő alapjáraton 1000x normálisabb
    na nesztek akkor kaptok még 1 rtl-es videót de ez már télleg szánalmas jákói cigányok rulzz
  • kék
    #1455
    Lásd: #1454
  • skristof
    #1454
    aham és akkor nem lehet neki azt mondani h öreg, megy légyszi odább ne csinálj magadból hülyét..
    mer' aki ilyen szerencsétlen (nem pejoratív értelemben) akkor ugyan videózzuk már le tegyük fel a netre és mekkora fasza gyerekek leszünk.

    remélem 20 év múlva a mostani operatőrök lesznek ilyen helyzetben.
  • Kenny85
    #1453
    pff te valami ügyeletes okoskodó vagy?
    videóban szereplő Chuckyról tudni kell h alapjáraton ilyen szal még fizetni sem kell neki csak hozzászólni aztán ontja a hülyeséget..volt szerencsém tapasztalni nyáron pogó centerben..meg hallottam olyat is h kiállt a bethlen téri körforgalomba és karate mozdulatokkal irányította a forgalmat és ő megy oda magától boldogítani a deszkásokat a domushoz
  • kék
    #1452
    Nem rossz klipp. Tetszik, hogy este van vége a "városnézésnek".
    Sajnos, a képek nem tudnak mesélni, pedig lenne mit.
    Az egyik képen látható épületet még most sem fizette ki az építtető a vállalkozóknak, több mint 12 millával lóg ide-oda, de meg fogja úszni. Ugyanennek az építtetőnek ott a háza is a klippben.
    Egy másik épületen még ma is pereskednek a pénzt befizető lakók Kaposvár egyik fő kábszerkereskedőjével, hogy kié is a ház. És még lehetne folytatni a sort...
  • kék
    #1451
    Pár gazdag gyerek lefizetett egy csövest, hogy még nagyobb hülyét csináljon magából. Azért ennél jobb szórakozást is ki tudok találni.
  • flippy
    #1450
    óóóó te jóó ég...komoly...
  • Rage47
    #1449
    az eleje ingecsak gusztustalan. ki a fene képes ilyenekre:SSS
  • Kenny85
    #1448
    na újabb kaposvári videó
  • flippy
    #1447
    :D
  • ricky
    #1446
    akkor én azokközé szeretnék tartozni, ahova először megy :DD, különben össze tör itt mindent...
  • flippy
    #1445
    LOOOL:D:D:D Ez tök joo:D

    Bazz mi lesz, ha a mikulás minden háznál "felfrissíti" magát?:D
  • Rage47
    #1444
    vááá ez naon jó:DD
  • reaper4
    #1443
    ez de gáz már :DDDD
  • ricky
    #1442
    törölt hozzászólás
  • reaper4
    #1441
    :D