1721






  • flippy
    #1440
    Viszont a suliban kaptam egy szaloncukrot :D Tök joo:D
  • flippy
    #1439
    Somogynál a Mikulástól nem kaptam semmit :'( Phunkó Mikujás :'(
  • Doma #1438
    Ehh nekem csak egy üres sörösüvegem van :P
  • Rage47
    #1437
    Juj tényleg, holnap jön a suliba is:D
  • ricky
    #1436
    Kitettétek a csizmát az ablakba?? :) Mát láttam ma a mikulást, biztos megy minden fele...
  • skristof
    #1435
    jól mondod volt. tudtommal most sehol.
  • kék
    #1434
    Hi!

    Ha tudja valaki, hol lehet Kaposvárott Lonsdale vagy Burberry ruhát kapni, kérem, jelezze itt a fórumon.
    A Zárda utcában volt egy ilyen bolt, de sajnos megszűnt.
    Előre is köszi.
  • reaper4
    #1433
    amúgy maga a zene megalapozta a hangulatot (amit ugye nem te csináltál...)
  • reaper4
    #1432
    látod??? goofy1984 köszöni a hsz-okat. nem fikáz. elfogadja a negatív kritikát is (így kell). vehetnéd a példáját...
  • reaper4
    #1431
    látod??? goofy1984 köszöni a hsz-okat. nem fikáz. elfogadja a negatív kritikát is (így kell). vehetnéd a példáját...
  • goofy1984
    #1430
    Kösz a véleményeket. A klipet direkt ehhez a zenéhez csináltam.
    Amúgy csak beleszórtam a képeket. Próbáltam a szép épületeket kiválogatni (kivéve az elején az a romos ház), hogy a nem Kaposváriak akik megnézik azt gondolják: milyen szép ez a város, nézzük meg!
  • skristof
    #1429
    a kultúrált, építő jellegű negatív kritika is kritika ez tény.
    de ez nem volt az. nekem sem tetszik a video, de fel a fejjel, pár effekt meg vmi pörgősebb zene és szerintem klassz lesz
  • czky
    #1428
    Szerintem nem volt kikötve h negatív vélemény esetén be kell mutatni egy jobb alkotást. Szánalmas az ilyen ember, aki csak azt tudja mondani h akkor csinálj jobbat. A sz*r egy rövid de tömör kifejezése annak, ami nem tetszik, és ebben a formájában nem is durva.
    Amúgy meg télleg sz*r a klipp. Nem hiszem h Kaposvár csupa új épületből áll. Annyi minden ki volt belőle hagyva, hogy az nemigaz. Ha egy olyan ember nézné meg, aki rég nem látta a várost, az nem is hinné el, mivel semmi olyan nincs benne, ami régóta a városé, vagy jellemző a városra.
    Ja és a te véleményed akkor holvan?
  • reaper4
    #1427
    véleményt kérdezett ha nem látnád és szerintem nem csak a pozitív vélemény vélemény. javíts ki ha tévedek. lol
  • Sonajk @:o)
    #1426
    Tetszik, amit csináltál.
    Aki pedig csak sz@rozni tud (ugye, kedves reaper4), előbb mutass meg, mire képes és ha jobbat alkot, utána sz@rozhat (akkor sem illik). Amíg ezt nem teszi, "menjen át" szennyvízlefolyóba és duguljon el.
  • reaper4
    #1425
    szerintem sz*r, amilyen alatta a zene, de látom volt türelmed...
  • ricky
    #1424
    királylett!!! :) esetleg valami effekteket tehettél volna a képek közé, de így is nagyon jó! Grat!!!
  • goofy1984
    #1423
    Hello!

    Csináltam egy "videoklipet" a Szeretem Kaposvárt zenéhez. Ha gondoljátok nézzétek meg, kommentáljátok és osztályozzátok.
    Szeretem Kaposvárt
  • SHARK13
    #1422
    Háát igen,az egy veszélyes hely. Sokan kifelé is ész nélkül nyomják. Én csak befelé...
    Meg a desedai elkerülőn. Na az kész hungaroring !!!
  • Kenny85
    #1421
    ja de én nem a reptér felé mentem hanem a 61-es úton vagy h hívják és a reptérre vezető utcából fordult ki előttem hehe
  • SHARK13
    #1420
    A reptérre vezető úton én is tövig nyomom a gázt. Ha egy kicsi szárnya lenne a Trabinak,akkor fel is szállnék...
  • ricky
    #1419
    :DDD ez komoly. akkor nem megyek arra fele...
  • Kenny85
    #1418
    kaposújlak előtti egyenesben 3 kivilágítatlan biciklist dudáltam le aztán újlakon a reptér előtt kifordult előttem egy tanulóvezető (jó tom nem 120al kell menni 60as táblánál) azt lerefiztem aztán kaposmérő előtt az új újlaki lakótelepnél egy részeg biciklis kacsázott a kavicson az út szélén utolsó pillanatban vettem észre szemből meg jött egy busz úgyhogy ott satufék ablak leereszt aztán kikiabáltam neki..150 métert még eljutott aztán elütötte valaki, ezt kb 10 perc múlva láttam mikor jöttem visszafele.
    szóval megvan kergülve mindenki a fronttól :D
  • ricky
    #1417
    ??????
  • Kenny85
    #1416
    h lehet az agip kút és a kaposmérő tábla között ennyi láma áááááá
  • ricky
    #1415
    és milyen zene lesz szeacskabálon?? Sz. gépes??
  • ricky
    #1414
    2004-ben
  • flippy
    #1413
    LoOoL :DD
  • Rage47
    #1412
    LOL:DD
    mikor érettségiztél?:)
  • ricky
    #1411
    emléxem, a 2004es után Kubatov bejött matekórára. Elkezd rajzolni a táblára:

    "Ez a függőleges egyens..." Majdnem 45 fokos vonalat rajzolt fel :DDD
  • Rage47
    #1410
    sztem nem lesz sajnos
    itt néztem
    sztem elég nekik most a 200 éves dolgokra való felkészülés, azért nincsen...
    én 2004-ben láttam, arról van is fenn pár kép a honlapon:)
  • ricky
    #1409
    tanárok estje, lol! Nekem jó volt, mert 6 osztályosba jártam és így kétszer is láthattam... Zsenya röfögése nagyon nagy!!! :DD Az is lesz idén? Mikor??
  • flippy
    #1408
    Én voltam, bár ezt te is tudod:p
    Szerintem nagyoon szép volt a gyertyafényes ünnepség :)
    Tmg-ben lesz tanárok estje?
  • Rage47
    #1407
    fáklyás felvonulás volt csütörtökön este.
    november 24. 18:00-23:30 - szecska
    amúgy minden fenn van a tancsics.hu-n
  • ricky
    #1406
    hát én színházban voltam hétfőn, de az nem a táncsiccsal kapcsolatos... De tényleg, most 200 éves, ejj mikor én még odajártam... :) Lesz vmi fáklyás felvonulás is, nem?

    (Nem tudod mikor lesz szecskabál?)
  • Rage47
    #1405
    huh, nemrég jöttem meg a színházból[énekkaros], 200 éves a TMG... :))) naon jó volt sztem! vki esetleg volt/lesz vmelyik ünnepségen ezzel kapcs.?
  • skristof
    #1404
    gondolom az, ami tavaly :)

    kapos.hu esetleg
  • flippy
    #1403
    én is ezt kérdem :D
  • ricky
    #1402
    ez nekem új! Mi lesz??
  • flippy
    #1401
    Tudtok valami hírt a nov.20-án rendezett Sportcsarnok - látványsport-fesztiválról?