1721






  • Kenny85
    #1600
    tessék szavazni természetesen Kaposvárra :)
  • Rage47
    #1599
    LoL:D
  • reaper4
    #1598
    a lepényhal meg először ,a reményhal meg utoljára ugye :P
  • ricky
    #1597
    tuti kitalának valamit és nem hagyják ezt. Legalábbis remélem...
  • Rage47
    #1596
    nem túl fényes jövőkép
  • reaper4
    #1595
    a jövő
  • flippy
    #1594
  • ricky
    #1593
    Üdv! :)

    Talán Te is kaposvári vagy?
  • joshua
    #1592
    Hali emberek! Itt még nem is jártam:D Kaposvááár:)
  • csgj
    #1591
    most éjszaka viszont volt egy... de nem olyan durva
  • Rage47
    #1590
    jaja :D
  • ricky
    #1589
    de a vihart megint megúsztuk! :D
  • reaper4
    #1588
    nem először :)
  • Rage47
    #1587
    megállt itt az élet
  • kék
    #1586
    Érdemes megnézni a cikekekt a Somma.hu-n.
    Ha a lakók nem hajthatnak be majd a garázsukba, akkor Szita és képviselő társai se furikázzanak kocsival a Sétáló utcán, ahogy az a fotón látható.
  • ricky
    #1585
    szerintem se hagyja... (remélem!)
  • Kenny85
    #1584
    amúgy a kft direkt csinálja..úgye megvették 400 millióért h luxuslakások meg mélygarázsok lesznek csak úgy kocsival nemlehet megközelíteni se..építési engedélyt se kaptak, hát mitcsináljanak idehívnak rakat cigányt így majd önkormányzatot arra rákényszerítik ezzel h lépjen valamit de nyakamat rámerem tenni h 1-2 hét múlva ott egy darab cigány se lesz mert város nem fogja hagyni csak úgye kellett egy kis ösztönzés ehehe
  • reaper4
    #1583
    ehh :(
  • Rage47
    #1582
  • kék
    #1581
    Itt a cikk online a somma.hu-n:

    http://www.somma.hu/kozelet/belfold/070608romakozpont/
  • reaper4
    #1580
    ezt nem mondod komolyan :( minnyá megnézem. hát az szép lesz. egyre jobb...
  • kék
    #1579
    Olvastátok a mai Somogyit? Lehet, hogy roma-telep lesz a Sétálóutcában. Azt hiszem, akkor a két kévázóház teraszának és a Kossuth-térnek lőttek. Kár lenne.
  • kék
    #1578
    Például? :-)
  • reaper4
    #1577
    :DDD ez vonatkozhatna más hivatalra is :P
  • kék
    #1576
    Elnézést, de ez most kikívánkozik belőlem:

    Ez úton is szeretném megkérni a Somogy Megyei Munkaügyi Felügyelőség kaposvári dolgozóit, hogy szexualizálják szájba az édesanyjukat, és NE a dolgozó, becsületes embereket piszkálják, sanyargassák.

    Előre is köszönöm.
  • ricky
    #1575
    Igen, azt én is láttam/hallottam...

    (Lehet téged üldöz ez a rossz idő :DD :P)
  • csgj
    #1574
    fú, jó kis vihar van most :P Mint Szegeden, amikor 3 órán át az osztálykiránduláson szabadprogram volt... Kicsit szétáztunk. Előtte lévő nap meg Kecskeméten túléltünk egy jégeső/vihart... Elvileg benne volt a híradóban... Dióméretű jéggólyók zúdultak az égből, de úgy, mintha dézsából öntötték volna. Még jó, hogy találtunk menedéket... fél méterre csapódtak be előttünk a jég darabok :O :P
  • ricky
    #1573
    tegnap ergy csaj énekelt spanyolul, meg zongoráztak és hegedúltek mellette, az is jó volt... De amit a csaj előtte művelt... Megkérdezte, h hátra mehet-e a színpadon, majd mikor hátrament megkérdezte, h ári e elég fény és lehet-e még látni :PP
  • Rage47
    #1572
    sajna nem voltam itthon ma, + nem is tudtam róla:(
  • csgj
    #1571
    Ááá, most jöttem a Kossuth térről, volt egy nagyon jó Jazz koncert, vmilyen horvát bandától!! Áá, az a szaxofonos király volt! Csak hát elég kevesen voltak... gondolom nem sokan bírják a jazz zenét... na ja, kifinomult ízlés kell hozzá, az biztos :)
  • Kenny85
    #1570
    jaja furcsa volt tegnap...
    minden program egynapon volt aztán kurva sok ember megmozdult
    azon az estevanos bulin is mennyien voltak
    sztem soha nemláttam ennyi embert kaposváron így péntek este a noszlopy utca környékén
  • ricky
    #1569
    Voltam este a Kossuth téren. Annyian voltak... :OOO Nem is láttam még ennyi embert egyszerre Kaposváron!
  • skristof
    #1568
    a Turul szálló a mai Dorottya, vagy mi?
  • ricky
    #1567
    hát ha nem lenne odaírva, h Kaposvár, lehet nem ismerném fel! :)
  • Kenny85
    #1566
    képeslapok kaposvárról
    1-2 helyre rá se lehet ismerni
    de visszamennék az időben megnézni h milyen is volt akkor...
  • ricky
    #1565
    Szerintem érthető! Bár nem szoktam nagyon sétáltatni a kutyámat, de egyet értek veled!!
  • ricky
    #1564
    Helló! :)
  • reaper4
    #1563
    ja és ha már van kutyád:) (nekem is...) az öregek (jajj de szépen fogalmaztam ezzel a szóval. pedig...) azzal csesztetik az embert ,h ha kakil a kutya miért nem szedi össze paraszt gazda. hozzáteszem, h ha nem "tűnne" el magától a kaki akkor tele lenne az utca vele (10 éve van kutyám és mindíg ugyanazon az úton viszem), de láss csodát mégsincs. tehát vhogy mégis eltűnik... na a lényeg: a szemetelőket nem cseszteti senki. pedig az ott marad... (ha kicsit értelmetlenre sikerült akkor bocs, csak kicsit piáztam :P)
  • reaper4
    #1562
    amíg tele van szeméttel(emberrel) a város addig ez marad sajna. nézd meg a sávház előtti játszóteret pl.. faján meg volt csinálva, most meg tele van szeméttel! meg szétb*szták az egészet :(. amíg az emberkék tudata nem jut el oda ,h ez mind értük van addig.... csöcs. ésatöbbi ésatöbbi
  • csgj
    #1561
    persze, voltam... De az ottani szemét nem mérhető fel a Kaposvárival... Eleve nagyobb város.. jóval nagyobb, több emberrel. De amikor sétáltatom a kutyámat, mindig van vmi szemét, amit fel tud szedni. Volt már olyan, hogy WCpapír lógott egy faágról, kakis pelenka hevert a fűben, stb... nincs olyan négyzetméter, ahol ne lenne vmi szemét!